Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Дуже болить горло...
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

sad.gif написано 14-3-2009 у 13:00
Дуже болить горло...


Доброго дня! Прошу практичної поради щодо лікування болю в горлі, саме як симптому, найбільш стійкого :( З вдячністю прийму усі думки і методи :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 14-3-2009 у 13:21


Спробуйте змішати чайну ложку соди і чайну ложку солі - залити теплою водою (десь 200- 250 мл. За бажанням). Полоскати через 15- 30 хвилин. Але кожного разу потрібно робити нове. Досить непогано знімає біль.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 14-3-2009 у 13:34


З власного досвіду - Йокс пирскалка в горло. Знімає дуже швидко біль в горлі і температуру.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-3-2009 у 15:34


Є така зелена рідина - Хлорфіліпт. Нею можна полоскати горло



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-3-2009 у 16:09


Ще є червона така порскалка, Орасепт здається називається, з вишневим смаком. Досить добре помагає мені, основне не занадто часто порскати, дотримуватися інструкції.
Ще один метод є. Бридливим не читати :). Як чистите зуби, коли вже полощете рот від пасти, то не зразу випльовуйте, а тою рідиною ще пополочіть горло. Добре допомагає, так як паста має усіляки протибактеріальні речовини. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-3-2009 у 17:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Прошу практичної поради щодо лікування болю в горлі, саме як симптому


Мені допомагає йодотерапія.При початкових симптомах болю в горлі, наношу на шию йодову сітку.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-3-2009 у 20:37


Усім дуже, дуже дякую :saint: Зібрала всі рецепти в окремий файл, вистачить, аби не одне горло вилікувати. :)
Спасибі велике.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Дука
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 17-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-12-2009 у 10:18


Наталка, доброго дня! Як я розумію Ви доволі часто хворієте горлом. Хочу розповісти, як я вирішую таке питання стосовно себе і доньки. З дитинства постійно хворіла ангінами і мене лікували антибіотиками, що призвело до певних наслідків (про них окремо) хронічного танзеліту. Тому шукала природні методи лікування і одного разу мама розповіла мені про Таітянський сік Нони. Вже чотири роки я не знаю що таке ангіни і інші простудні хвороби. Ящо я чи моя донька заболіваємо, ми полощемо горло соком. Одразу знімається біль і за день-два повністю виліковую горло, нормалізую температуру, нежить проходить за три дні. Трохи розповім, що робить Таітянський Нони для організму:1. Виводить токсини, шлаки, яди. 2. Живить клітини. Містить біля 400 речовин - вітаміни, амінокіслоти, мікроелементи, ферменти в природньому балансі. 3. Профілактика захворювань. Підсилюється імунна система, збільшується кількість захисних клітин, таким чином, створюється заслон від інфекцій та захворювань. 4. Допомога при різних хворобах, хоч сік не є ліками, не біодобавка, це їжа. Його можно пити як любий інший сік в довільній кількості. Смачний. Якщо Вас зацікавило моє повідомлення, буду рада розповісти більше про сік та де його можна придбати. Бажаю не хворіти!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-12-2009 у 12:24


В мене теж проблеми були. Скажу так в кожного тут свій організм і одному одне підходить іншому інше.

Мені помагає - пару капель йоду і сіль.
Якщо болить далі - мазь Люголя - і все.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-12-2009 у 13:19


Хронічний фарингіт мені вилікувало постійне носіння бурштинових коралів. Це щира правда.
Я зауважила, що поки на шиї коралі - горло не болить, зніму - через 5-6 днів біль відновлюється. То я і не знімала. Десь так через півроку зауважила, що коралі, до того чистенькі і прозорі, геть момутніли. Довелось їх зняти. Так з горлом проблем немаю і досі (Тьху-тьху-тьху...)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7311
Реклама: