Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  7
Автор: Тема: Схема руху львівських маршруток
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2012 у 18:48


Про те, що маршрутки у Львові виявилися занадто болючою темою, показує навіть популярність цієї теми в нас на Форумі.
Ні по одному тематичному запиту ми не є на першому місці в Гуглі, а лише в десятці. Але не зважаючи на це, за добу було порядку тисячі переглядів цієї сторінки. Лише за останні дві години - 300 переглядів!
Уявляю собі, скільки тисяч людей зараз щось шукають по Мережі за даною темою. І напевно не для того, щоби висловити подяку дорогій місцевій владі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2012 у 18:52


І ще до теми
http://zik.ua/ua/news/2009/09/29/197998
Цитата:
Тепер окрім основних номерів міської диспетчерської та «гарячої лінії» міського голови – 297-59-11, 297-59-99, мешканці можуть зателефонувати за коротким номером 1580.

«У диспетчерській запровадили не лише короткий номер, а й нову філософію роботи. Важлива зміна – це зворотній зв’язок з львів’янами, адже звернення закривають лише після того, як мешканець особисто підтвердить вирішення проблеми. Для того, щоб приймати більше звернень, на «гарячій лінії» працює більше консультантів. Залучаємо до роботи і волонтерів», – розповіла начальник управління внутрішньої політики Наталя Міхнова.

У міській диспетчерській цілодобово працює 4 працівники. Телефони у диспетчерській є багатоканальними. У час, коли надходить багато звернень, мешканцю не доводиться слухати довгі гудки, він отримує корисну інформацію про телефони гарячих ліній, комунальних служб Львова.

Можливо комусь згодиться ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-1-2012 у 19:44


Про Городоцьку ми ще давніше говорили, що вона навряд чи справиться. Принаймні ремонт треба було зробити. Ніби ще будуть "переглядати" ту схему.
Чи є сенс кудись звертатися і яка процедура, щоб вони повернули певні маршрути?





Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2012 у 19:55


Думаю, що альтернативи зверненням громадян нема. Дзвонити, дзвонити.. Телефон цілодобовий



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 5-1-2012 у 20:30


Ну ось вроді би розгадка жахливих незручностей: http://zik.ua/ua/news/2012/01/05/327482 . Коротше кажучи, Так звана «міжнародна світова компанія «Луїс Бергер», яка розробляла транспортну схему для міста Львова, здебільшого всі проекти реалізовувала у країнах третього світу і зовсім не пов’язані з громадським транспортом.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 5-1-2012 у 21:02


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
І ще до теми
http://zik.ua/ua/news/2009/09/29/197998
Цитата:
Тепер окрім основних номерів міської диспетчерської та «гарячої лінії» міського голови – 297-59-11, 297-59-99, мешканці можуть зателефонувати за коротким номером 1580.

«У диспетчерській запровадили не лише короткий номер, а й нову філософію роботи. Важлива зміна – це зворотній зв’язок з львів’янами, адже звернення закривають лише після того, як мешканець особисто підтвердить вирішення проблеми. Для того, щоб приймати більше звернень, на «гарячій лінії» працює більше консультантів. Залучаємо до роботи і волонтерів», – розповіла начальник управління внутрішньої політики Наталя Міхнова.

У міській диспетчерській цілодобово працює 4 працівники. Телефони у диспетчерській є багатоканальними. У час, коли надходить багато звернень, мешканцю не доводиться слухати довгі гудки, він отримує корисну інформацію про телефони гарячих ліній, комунальних служб Львова.

Можливо комусь згодиться ;)

Можна організувати флеш-моб :) :lol: Всі, хто знає номери дзвонять одночасно ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 5-1-2012 у 21:24


Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
Ну ось вроді би розгадка жахливих незручностей: http://zik.ua/ua/news/2012/01/05/327482 .


О, нарешті відповідь на питання, яке давно цікавило. Мова йде про професора Мазура. Я в нього вчився ще в 1999 році і пам'ятаю, що він завжди досліджував питання транспорту, руху маршруток у Львові на замовлення Міської Ради. Причому, наскільки мені відомо, мав непогані наробки.

Тому було досить дивно було чути про якісь фірми, про учать Політехніки, але без п. Мазура.

А виявилось все просто...

Тепер Мазур займається Хмельницьким, а нами "французи" :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-1-2012 у 22:51


У Хмельницькому усе зробили усе навпаки ніж у Львові (точніше у Львові не так як у Хмельницькому). Центральну вулицю не розчистили від маршруток, а виділили їм окрему полосу :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-1-2012 у 22:56


http://zik.ua/ua/news/2012/01/05/327407
Є перелік маршруток і пише що 51 ходить на Щурата. Не ходить він сюда, не ходить! Їздить на Галицьке перехрестя.
Це якийсь капець. Якщо я по своєму району бачу таку кількість ляпів, неточностей і відхилень від здорового глузду, що то тоді сумарно по усьому Львову?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-1-2012 у 23:31


Пропоную зробити флеш-моб відносно 95-го маршруту.
У кого є інші побажання?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 6-1-2012 у 00:25


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  
Мова йде про професора Мазура. Я в нього вчився ще в 1999 році і пам'ятаю, що він завжди досліджував питання транспорту, руху маршруток у Львові на замовлення Міської Ради. Причому, наскільки мені відомо, мав непогані наробки.


я щось думав що Мазур до того і причетний. в 2003-2004 він на парах постійно про той транспорт розказував )))) з таким завзяттям )))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-1-2012 у 00:28


Читаючи відгуки під новинами дійшов до висновку, що в центрі затори не зникли.
То, може, не в маршрутках була проблема, а в усіх тих крутих тачках, припаркованих де можна і не можна? :baddevil:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-1-2012 у 00:40


Боюся, що міська влада захоче з Політехніки офірного цапа зробити :(
Хоча зрозуміло, що між теоретичними схемами і їхнім втіленням на практиці (та ще й у вітчизняних умовах) є дуже велика різниця.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-1-2012 у 00:41


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Пропоную зробити флеш-моб відносно 95-го маршруту.
У кого є інші побажання?

Як ти собі це уявляєш? Те що маршрут був суперовий - я підтримую. Може краще письмове звернення напишемо?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-1-2012 у 00:49


Дзвонити.
Письмове звернення вимагає підтримки підписами мешканців району.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 6-1-2012 у 11:18


я підпишу таке звернення! правда, зараз почав ходити з аеропорту 48-й, частково зняв певні проблеми добирання, а ще 44-й (бувший 97) їздить великими автобусами.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-1-2012 у 18:55


Цитата: Початково розміщене учасником vovka  
я щось думав що Мазур до того і причетний. в 2003-2004 він на парах постійно про той транспорт розказував )))) з таким завзяттям )))

я так розумію, що Мазур якраз до цього не причетний - він вже декілька років з Львовом по транспорту не працює





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 7-1-2012 у 18:57


Цитата: Початково розміщене учасником Павло Жежнич  
Цитата: Початково розміщене учасником vovka  
я щось думав що Мазур до того і причетний. в 2003-2004 він на парах постійно про той транспорт розказував )))) з таким завзяттям )))

я так розумію, що Мазур якраз до цього не причетний - він вже декілька років з Львовом по транспорту не працює

ну я теж так зрозумів, просто думав раніше що причетний, а виявляється що насправді непричетний.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-1-2012 у 19:06


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Боюся, що міська влада захоче з Політехніки офірного цапа зробити :(
Хоча зрозуміло, що між теоретичними схемами і їхнім втіленням на практиці (та ще й у вітчизняних умовах) є дуже велика різниця.

До речі, відповідно до брошури нова маршрутна мережа розроблена фахівцями компанії «Луїс Бергер» та НУ «Львівська політехніка».
І тут зразу є питання: чи Політехніка офіційно розробляла, чи окремі т.зв. "фахівці", які працюють в Політехніці, брали участь в розробці?
Щось я схильний до другого варіанту, тоді міська влада мала б озвучити імена цих "розробників".





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2012 у 19:19


У будь-якому разі прямо на свята запускати нову схему було невдалим рішенням. Тому що "пасажиропотік" є зовсім нетиповим, а на основі нього приймаються якісь рішення по зміні схеми. Якщо вже схему вводите, то дайте їй працювати в робочому режимі. Маршрути змінюються в режимі реального часу :)
У такому разі люди просто ігнорують нові маршрути, тримаються того, що збереглося. Ну як так - позавчора маршрут 12 їхав з АС2 на Рясне через Чорновола догори і далі Тунельну (умовно - в об'їзд міста), а вже вчора - через Городоцьку і Шевченка? Тобто радикально замінено 90% маршуту! І то як людям на таке орієнтуватися?
А якщо з понеділка на Городоцькій усе стане, то він ще десь кудись поїде?
Самі водії добавляють у тій ситуації безладу. Водій 26-го вирішив хапнути людей на Мазепи і не поїхав по Хвильового. Сьогодні від взяв на 3 чоловіки більше, а завтра його заставлять їхати по Хвильового, де вже його ніхто не чекатиме. І водій стогнатиме про нерентабельність.
Водія 19 питають - "ви назад поїдете по Ковельській", він каже "я не знаю, буде видно"... На питання "коли останній рейс" взагалі ніхто відповідати не хоче...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 10-1-2012 у 18:54


Уууу, не Львів один. Тут от в Дніпрі пробують запускати подібне, цікаво чи та сама команда розробників "трудилася"? Невже щупальця Садового до Дніпра долізли??? http://www.segodnya.ua/news/14321626.html



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-1-2012 у 20:18


Прокатався сьогодні колишнім 85-им. Враження двоякі. Автобуси більші, але їздять рідше. Як наслідок - перед восьмою битком набитий автобус і добиратися тепер довше за рахунок часу очікування.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 10-1-2012 у 21:04


Юра, там тільки один автобус більший, решта - ті самі Еталони, тільки старіші, більш облуплені всередині і назовні.
Сьогодні по Львівській хвилі була гарна передача на цю тему. Слухаючи нюанси того всього, волосся стає дибки.
Наскільки я зрозумів, весь тендер - банальна фікція зроблена з метою просунути АТП 1. А старались встигнути до нового року, бо з нового року нові правила і згідно закону перевізник має мати весь автотранспорт свій, а зараз більшу частину орендують.

Як виявилось, були громадські слухання на тему нової транспортної схеми. Але в серпні місяці, ще до її розробки
Були залучена і громадська організація до розробки і контролю. Здогадайтесь яка - правильно, Садового "Самопоміч" !

Доречі, кажуть, до фірми, яка програла в тендері, але, якій тепер надали 7 додаткових маршрутів, тепер найменше скарг і вона найкраще справляється.

Наскільки я зрозумів - ніхто наразі виходу з тієї ситуації не бачить і це сумно.

Одним словом, як завжди тотальна корубція перемогла і призвела до повного хаосу. І чогось думаю, що як завжди, ніхто не понесе за це жодної відповідальності. :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-1-2012 у 22:50


Як мінімум 2 :)
Бо і наш і перед нашим були 2 китайці.
АТП-1 здається возить, та ще й іншим здає в оренду деякі маршрути.

До речі, я так і не зрозумів ціль реформи.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

mad.gif написано 10-1-2012 у 23:37


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

До речі, я так і не зрозумів ціль реформи.

Чому ж це не зрозуміло? Щоб довести людей до межі... Культурних слів не хватає, щоб висловити думку про так звану реформу. В мене таке враження, що якийсь там чиновник дав малій дитині побавитись з народом, як з якоюсь забавкою...
Не дивно, що люди обурені цим нововведенням, адже ще досі ніхто нічого не може зрозуміти як, куди і яка маршрутка їде, на написи напрямів руху і номери на деяких важко розібрати через невдалий підбір кольорової гамми. :(
Ще на автобусах вказаний один маршрут, а чорти їх несуть в протилежну сторону... :mad::mad::mad:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7315
Реклама: