Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6  7
Автор: Тема: Схема руху львівських маршруток
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-1-2012 у 10:06


ТИм хто не може зрозуміти - одна дорога ходити пішки, пару днів походити пішки з сихова в центр, ну другий день дойде - що куди їде, інакше не дойде.
Таке враження що їздять "малі діти". Невже важко знайти те що потрібно, в неті подивитися, схему взяти, спитати, почитати...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-1-2012 у 12:20


Не треба бути таким категоричним.
Молодь, яка "на ти" з інтернетом - це одне. А старші люди - зовсім інше.
Наприклад я вже більш-менш знаю які маршрути потрібні мені на щодень, але це лише 5 маршрутів з більш ніж 50-и. Тобто коли виникне потреба кудись поїхати, то мені знову буде потрібно лізти в інтернет, а для цього не завжди є можливість.
Крім того, постійно в ті маршрути вносять зміни:
У Львові внесено зміни у 6 автобусних маршрутів




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-1-2012 у 13:04


А що старші люди говорити не вміють? Я навіть старі маршрути не знав всі - тільки свій район, треба було десь їхати в гості - питав як доїхати, не міг спитати питав у водія, людей. От наприклад хочу до тебе в гості, і ти мені скажеш які маршрутки до тебе їдуть - питання знято.
Якщо на роботу - то вже давно всі знають, що і куда кому потрібно.
А як же в іншому місті? Чи ніхто ніколи не подорожує? Де взагалі невідомо що і куда їде.
Я прсто в шоці з людей, ніякої комунікації, ніякого мишлення, ніякої логіки - як писав вище лишби понити.
А плюси вже дають про себе знати - корків в центрі немає! Раніше я їхав на машині через центр до робити 15-20 хвилин, так сьогодні рекорд встановив - 8 хвилин, проспект свободи вільний, менше людей бігають перед маршрутками, менше небезпечних ситуацій, на зупинках теж спостерігаю менше людей - а отже якось люди їздять.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2012 у 18:59


Нічого, минеться. Частина людей перейде з маршруток на власні авто, як зробив один мій сусіда через транспортну реформу, і все буде як завжди. Не тіште себе ілюзіями - проїзд центром великого міста все-рівно буде корковий.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-1-2012 у 19:11


Цитата:
Раніше я їхав на машині через центр до робити 15-20 хвилин, так сьогодні рекорд встановив - 8 хвилин

Якщо реформа робилася з цією метою, то ціль мабуть досягнута. Але чи навдовго? Почнуть більше паркуватися в центрі, оскільи з'явилося місце.
Погодьтеся, більша кількість людей їздить все-таки громадським транспортом і за його належної організації багато хто пересів би частково з власного транспорту на громадський.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 11-1-2012 у 21:20


Та не йде ж мова про те, що не треба було робити реформи. Поза сумнівом, що треба було. Але ж зробили не реформу, а аферу.
А стосовно центру, то напевно логічніше було б зробити навпаки - центр закритий для приватного транспорту і тільки для громадського відкритий. І тоді 100% корків не було б, бо маршрутки не будуть паркуватись від Віденською кавою в 3 ряди....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2012 у 23:32


Дуже активно почали виступати діячі з ЛОДА. Подивимося що то буде.
А ще на 17-те планують якийсь мітинг...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-1-2012 у 00:09


Обласні почали виступати, бо йдуть розмови, щоб маршрути обласного підпорядкування типу 114, 184 забрати з центру і включити в, вибачте на слові, цю схему.

З Городоцькою проблеми, наскільки я розумію, вона не витримує навантаження.

Одна з ідей - навантажити електротранспорт хороша, але... Трамваї в нас старі! Якщо тролейбус чи автобус наступний рейс може об'їхати, то трамвай штопорить усіх. Крім того зараз багато маршрутів автобусних пустили по коліях і при поломці трамвая він вже мусить кудись тікати. Уявляю, що буде з Городоцькою, коли №6 туди пустять.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-1-2012 у 01:49


Є інфа, що якщо набереться 500 заявок на відновлення 95-го, то може його повернуть.
Дзвонити за цим номером: 261-55-66.
Кому не ліньки - задзвоніть! :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-1-2012 у 01:27


Судячи зі звіту, який представила фірма Луї Бергер ніякої схеми вони не робили...
http://www.investinlviv.com/uploads/media/Initial_report_en.pdf




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-1-2012 у 11:14


В суботу після обіду чекала автобус 44 (бувший 97) на Любінській 45 хвилин, назад з Пушкіна - годину 10 хвилин (так, вся мокра до нитки, під снігом і на морозі)!!! ..простояла пів-години, викликала машину, але вона затрималася, таки дочекалася автобуса. Автобуса 48 (що їде до Аеропорті і з нього) не було взагалі (ні туди, ні назад)!!! Я в шоці, люди добрі, у них що, одна машина на маршруті?? Всі п*яні після шаленого святкування старого нового року??



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-1-2012 у 13:26


Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
В суботу після обіду чекала автобус 44 (бувший 97) на Любінській 45 хвилин, назад з Пушкіна - годину 10 хвилин (так, вся мокра до нитки, під снігом і на морозі)!!! ..простояла пів-години, викликала машину, але вона затрималася, таки дочекалася автобуса. Автобуса 48 (що їде до Аеропорті і з нього) не було взагалі (ні туди, ні назад)!!! Я в шоці, люди добрі, у них що, одна машина на маршруті?? Всі п*яні після шаленого святкування старого нового року??

Шкода, що 44 автобус їздить аналогічно "по-графіку" як колись 97. Надіялася, що після реформи вони будуть їздити частіше :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-1-2012 у 13:39


97-й їздив частіше!



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-1-2012 у 19:30


Цитата:
Автобуса 48 (що їде до Аеропорті і з нього) не було взагалі (ні туди, ні назад)!!!

Не знаю наскільки часто він їздить, але бачив його декілька разів, коли йшов по Чупринки. З цього зробив висновок, що їздить часто. АЛЕ, він завжди був майже порожнім! Можливо через це і почав їздити рідше.

transport@city-adm.lviv.ua - сюди можна писати скарги.
І якщо не важко, петицію про відновлення 95 (до 9-ї години вечора сьогодні.)

Цитата:
97-й їздив частіше!

Більше машин було в наявності (бо лишилися ті що були мінус дельфіни і бидловозки), тому це можна сказати практично про багато маршрутів.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-1-2012 у 19:44


Незручно стало з доїздом від поч. вул. Зеленої до вул. Виговського, колись по Франка їздив 46 (з інтервалом 10-20 хв.) тепер кінцева 21 на вул. Коперника, краще б було, якщо він мав кінцеву на Ш.Руставелі або пл. Петрушевича. Зараз тут проїжджає 18 (колишній 32), але то замало і маршрут його довший, бо йде по Стрийській. Трамваї 3 і 5 їздять переповнені.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-1-2012 у 20:49


Сьогодні з 44-м та сама ситуація, 48-го взагалі не їхало ні туди, ні назад, я навіть подумала, що його зняли. Мабуть, маршрут невигідний, бо нарід не їздить, а не їздить, бо його неможливо дочекатися :-(

А той 21-й вже на Любінській їде з Епіцентру набитий, нема як сісти. Назад з району ковзанки Медик в нього можна сісти тільки в вихідні :-((




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-1-2012 у 23:28


Ну от сьогодні, 21-30 маршрутки в моєму районі поз'їзджали з маршрутів, і вже ніхто нікого не возив. Окрім 184а якого, на щастя, міська реформа не змогла зачепити.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 18-1-2012 у 14:05


Чергові зміни до транспортної мережі Львова - http://zik.ua/ua/news/2012/01/18/328969



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 18-1-2012 у 17:24


Шикарно! Маршрути 44 і 48 тепер взагалі в район княгині Ольги, САхарова і Чупринки не їздять! Слів нема (тільки нецензурні вирази). Було жахливо, а зробили вгагалі ніяк!!! Все, тре йти мітингувати.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 18-1-2012 у 23:10


Садовий енд Ко добився, що його ім’я у всіх на зубах, навть у тих, кому було паралельно що там робиться в мерії.
@Темпіка, вже раз протестували, ти де була?:mad:




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-1-2012 у 23:41


Мені також ці уточнення нічого не покращили,радше навпаки.
Попри велику кількість прохань, 95 не відновили :(
Хоч би 114 і й184 не рухали.
1а в пообідню пору непогано виглядав.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-1-2012 у 12:32


Ярема, у мене чергування на ковзанці в цей час, якби не це, була б там 100 процентів, причому з гнилими помідорами :-) Або апельсинами. Ну що на Шуварі б викинули, те б і накидали.

Просто нема слів, тепер все буде довбатися в 21-й автобус. Жах просто. Садовий мусить зрозуміти, що на наступних виборах ніхто за нього не голосуватиме.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 19-1-2012 у 13:15


Я буду голосувати, весь мій район буде голосувати, всі знайомі авто-водії, думаю всі працівники і хто повязані з електротранспортом теж будуть голосувати за Садового.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 19-1-2012 у 14:00


Залишилось ще прибрати з вулиць останні залишки електротранспорту (а, здається, Demyan колись саме таке і пропонував) і всі автовласники будуть щасливі.

Зрештою замість 12 тролейбусу вже їздить маршрутка з написом 12тр. Враховуючи стан деяких тролейбусів/трамваїв, можна очікувати і в подальшому такі зміни.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 19-1-2012 у 17:17


Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  
Залишилось ще прибрати з вулиць останні залишки електротранспорту (а, здається, Demyan колись саме таке і пропонував) і всі автовласники будуть щасливі.

Ну так. І доречі якщо я їду в центр то лишаю машину наприклад біля головної пошти і йду куди треба, На стоянку йду 10 хвилин - і це не проблема. А "маршрутчики" плачуть що маршрутка не їде біля його підїзду і що тепер їм треба йти 16-18 хвилин мінімум :o:o:o:o до центру від головної пошти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7315
Реклама: