Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6  7
Автор: Тема: Схема руху львівських маршруток
Demyan
Почесний Академік

Фотографія користувача

Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-1-2012 у 10:06

ТИм хто не може зрозуміти - одна дорога ходити пішки, пару днів походити пішки з сихова в центр, ну другий день дойде - що куди їде, інакше не дойде.
Таке враження що їздять "малі діти". Невже важко знайти те що потрібно, в неті подивитися, схему взяти, спитати, почитати...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор

Фотографія користувача

Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-1-2012 у 12:20

Не треба бути таким категоричним.
Молодь, яка "на ти" з інтернетом - це одне. А старші люди - зовсім інше.
Наприклад я вже більш-менш знаю які маршрути потрібні мені на щодень, але це лише 5 маршрутів з більш ніж 50-и. Тобто коли виникне потреба кудись поїхати, то мені знову буде потрібно лізти в інтернет, а для цього не завжди є можливість.
Крім того, постійно в ті маршрути вносять зміни:
У Львові внесено зміни у 6 автобусних маршрутів

Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 11-1-2012 у 13:04

А що старші люди говорити не вміють? Я навіть старі маршрути не знав всі - тільки свій район, треба було десь їхати в гості - питав як доїхати, не міг спитати питав у водія, людей. От наприклад хочу до тебе в гості, і ти мені скажеш які маршрутки до тебе їдуть - питання знято.
Якщо на роботу - то вже давно всі знають, що і куда кому потрібно.
А як же в іншому місті? Чи ніхто ніколи не подорожує? Де взагалі невідомо що і куда їде.
Я прсто в шоці з людей, ніякої комунікації, ніякого мишлення, ніякої логіки - як писав вище лишби понити.
А плюси вже дають про себе знати - корків в центрі немає! Раніше я їхав на машині через центр до робити 15-20 хвилин, так сьогодні рекорд встановив - 8 хвилин, проспект свободи вільний, менше людей бігають перед маршрутками, менше небезпечних ситуацій, на зупинках теж спостерігаю менше людей - а отже якось люди їздять.
Андрій Пелещишин
Адміністратор

Фотографія користувача

Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2012 у 18:59

Нічого, минеться. Частина людей перейде з маршруток на власні авто, як зробив один мій сусіда через транспортну реформу, і все буде як завжди. Не тіште себе ілюзіями - проїзд центром великого міста все-рівно буде корковий.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 11-1-2012 у 19:11

Цитата:
Раніше я їхав на машині через центр до робити 15-20 хвилин, так сьогодні рекорд встановив - 8 хвилин

Якщо реформа робилася з цією метою, то ціль мабуть досягнута. Але чи навдовго? Почнуть більше паркуватися в центрі, оскільи з'явилося місце.
Погодьтеся, більша кількість людей їздить все-таки громадським транспортом і за його належної організації багато хто пересів би частково з власного транспорту на громадський.

Тарас Гулка
Академік

Фотографія користувача

Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 11-1-2012 у 21:20

Та не йде ж мова про те, що не треба було робити реформи. Поза сумнівом, що треба було. Але ж зробили не реформу, а аферу.
А стосовно центру, то напевно логічніше було б зробити навпаки - центр закритий для приватного транспорту і тільки для громадського відкритий. І тоді 100% корків не було б, бо маршрутки не будуть паркуватись від Віденською кавою в 3 ряди....
Андрій Пелещишин
Адміністратор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 12-1-2012 у 23:32

Дуже активно почали виступати діячі з ЛОДА. Подивимося що то буде.
А ще на 17-те планують якийсь мітинг...

Юрій Сєров
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 13-1-2012 у 00:09

Обласні почали виступати, бо йдуть розмови, щоб маршрути обласного підпорядкування типу 114, 184 забрати з центру і включити в, вибачте на слові, цю схему.

З Городоцькою проблеми, наскільки я розумію, вона не витримує навантаження.

Одна з ідей - навантажити електротранспорт хороша, але... Трамваї в нас старі! Якщо тролейбус чи автобус наступний рейс може об'їхати, то трамвай штопорить усіх. Крім того зараз багато маршрутів автобусних пустили по коліях і при поломці трамвая він вже мусить кудись тікати. Уявляю, що буде з Городоцькою, коли №6 туди пустять.

Юрій Сєров
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 13-1-2012 у 01:49

Є інфа, що якщо набереться 500 заявок на відновлення 95-го, то може його повернуть.
Дзвонити за цим номером: 261-55-66.
Кому не ліньки - задзвоніть! :)

Юрій Сєров
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 15-1-2012 у 01:27

Судячи зі звіту, який представила фірма Луї Бергер ніякої схеми вони не робили...
http://www.investinlviv.com/uploads/media/Initial_report_en.pdf

Tempika
Почесний Академік

Фотографія користувача

Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-1-2012 у 11:14

В суботу після обіду чекала автобус 44 (бувший 97) на Любінській 45 хвилин, назад з Пушкіна - годину 10 хвилин (так, вся мокра до нитки, під снігом і на морозі)!!! ..простояла пів-години, викликала машину, але вона затрималася, таки дочекалася автобуса. Автобуса 48 (що їде до Аеропорті і з нього) не було взагалі (ні туди, ні назад)!!! Я в шоці, люди добрі, у них що, одна машина на маршруті?? Всі п*яні після шаленого святкування старого нового року??

...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Марія Павлюх
Дійсний член

Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

[*] написано 15-1-2012 у 13:26

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
В суботу після обіду чекала автобус 44 (бувший 97) на Любінській 45 хвилин, назад з Пушкіна - годину 10 хвилин (так, вся мокра до нитки, під снігом і на морозі)!!! ..простояла пів-години, викликала машину, але вона затрималася, таки дочекалася автобуса. Автобуса 48 (що їде до Аеропорті і з нього) не було взагалі (ні туди, ні назад)!!! Я в шоці, люди добрі, у них що, одна машина на маршруті?? Всі п*яні після шаленого святкування старого нового року??

Шкода, що 44 автобус їздить аналогічно "по-графіку" як колись 97. Надіялася, що після реформи вони будуть їздити частіше :(
Tempika
Почесний Академік

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 15-1-2012 у 13:39

97-й їздив частіше!

Юрій Сєров
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 15-1-2012 у 19:30

Цитата:
Автобуса 48 (що їде до Аеропорті і з нього) не було взагалі (ні туди, ні назад)!!!

Не знаю наскільки часто він їздить, але бачив його декілька разів, коли йшов по Чупринки. З цього зробив висновок, що їздить часто. АЛЕ, він завжди був майже порожнім! Можливо через це і почав їздити рідше.

transport@city-adm.lviv.ua - сюди можна писати скарги.
І якщо не важко, петицію про відновлення 95 (до 9-ї години вечора сьогодні.)

Цитата:
97-й їздив частіше!

Більше машин було в наявності (бо лишилися ті що були мінус дельфіни і бидловозки), тому це можна сказати практично про багато маршрутів.

Марія Павлюх
Дійсний член

Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

[*] написано 15-1-2012 у 19:44

Незручно стало з доїздом від поч. вул. Зеленої до вул. Виговського, колись по Франка їздив 46 (з інтервалом 10-20 хв.) тепер кінцева 21 на вул. Коперника, краще б було, якщо він мав кінцеву на Ш.Руставелі або пл. Петрушевича. Зараз тут проїжджає 18 (колишній 32), але то замало і маршрут його довший, бо йде по Стрийській. Трамваї 3 і 5 їздять переповнені.
Tempika
Почесний Академік

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 15-1-2012 у 20:49

Сьогодні з 44-м та сама ситуація, 48-го взагалі не їхало ні туди, ні назад, я навіть подумала, що його зняли. Мабуть, маршрут невигідний, бо нарід не їздить, а не їздить, бо його неможливо дочекатися :-(

А той 21-й вже на Любінській їде з Епіцентру набитий, нема як сісти. Назад з району ковзанки Медик в нього можна сісти тільки в вихідні :-((

Андрій Пелещишин
Адміністратор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 16-1-2012 у 23:28

Ну от сьогодні, 21-30 маршрутки в моєму районі поз'їзджали з маршрутів, і вже ніхто нікого не возив. Окрім 184а якого, на щастя, міська реформа не змогла зачепити.

Роман Голощук
Модератор

Фотографія користувача

Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі

[*] написано 18-1-2012 у 14:05

Чергові зміни до транспортної мережі Львова - http://zik.ua/ua/news/2012/01/18/328969

Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Tempika
Почесний Академік

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 18-1-2012 у 17:24

Шикарно! Маршрути 44 і 48 тепер взагалі в район княгині Ольги, САхарова і Чупринки не їздять! Слів нема (тільки нецензурні вирази). Було жахливо, а зробили вгагалі ніяк!!! Все, тре йти мітингувати.

Ярема П.
Почесний Академік

Фотографія користувача

Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 18-1-2012 у 23:10

Садовий енд Ко добився, що його ім’я у всіх на зубах, навть у тих, кому було паралельно що там робиться в мерії.
@Темпіка, вже раз протестували, ти де була?:mad:

Перевір МОВУ переглядача!
Українська спільнота користувачів Arch Linux
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 18-1-2012 у 23:41

Мені також ці уточнення нічого не покращили,радше навпаки.
Попри велику кількість прохань, 95 не відновили :(
Хоч би 114 і й184 не рухали.
1а в пообідню пору непогано виглядав.

Tempika
Почесний Академік

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 19-1-2012 у 12:32

Ярема, у мене чергування на ковзанці в цей час, якби не це, була б там 100 процентів, причому з гнилими помідорами :-) Або апельсинами. Ну що на Шуварі б викинули, те б і накидали.

Просто нема слів, тепер все буде довбатися в 21-й автобус. Жах просто. Садовий мусить зрозуміти, що на наступних виборах ніхто за нього не голосуватиме.

Demyan
Почесний Академік

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 19-1-2012 у 13:15

Я буду голосувати, весь мій район буде голосувати, всі знайомі авто-водії, думаю всі працівники і хто повязані з електротранспортом теж будуть голосувати за Садового.
Тарас Гулка
Академік

Фотографія користувача

Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 19-1-2012 у 14:00

Залишилось ще прибрати з вулиць останні залишки електротранспорту (а, здається, Demyan колись саме таке і пропонував) і всі автовласники будуть щасливі.

Зрештою замість 12 тролейбусу вже їздить маршрутка з написом 12тр. Враховуючи стан деяких тролейбусів/трамваїв, можна очікувати і в подальшому такі зміни.
Demyan
Почесний Академік

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 19-1-2012 у 17:17

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  
Залишилось ще прибрати з вулиць останні залишки електротранспорту (а, здається, Demyan колись саме таке і пропонував) і всі автовласники будуть щасливі.

Ну так. І доречі якщо я їду в центр то лишаю машину наприклад біля головної пошти і йду куди треба, На стоянку йду 10 хвилин - і це не проблема. А "маршрутчики" плачуть що маршрутка не їде біля його підїзду і що тепер їм треба йти 16-18 хвилин мінімум :o:o:o:o до центру від головної пошти.
 Сторінки:  1  2    4    6  7

Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006

Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7315
Реклама: