Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Ремонт хати. Моделювання
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 18-3-2009 у 16:37
Ремонт хати. Моделювання


В хаті ремонт, друга фаза руйнувань ;)
Оскільки все довкола невпинно дорожчає, хочеться купити матеріали наперед. Але скільки потрібно, наприклад, плитки? Як її розкласти? Як це буде виглядати? Також виникало питання раціонального розміщення елементів ванни.
Я знайшов і досить успішно скористався безкоштовною програмою Google SketchUp. Отримуємо тривимірну модель, яку можна крутити, розглядати з різних боків, редагувати, ясна річ. В інтернеті , виявляється, купа готових компонентів, які можна використати (я, коли створював ванну і пральку, цього не врахував).
В мене вийшло ось таке (прикріпляю файл)


Vanna_kol1.jpg - 51kB




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-3-2009 у 17:35


а чого тема в дороги і авто?

Я б розмістив пралку в іншому місті - вкутику напроти людини що там намальвоана.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 19-3-2009 у 09:05



Цитата:

а чого тема в дороги і авто?


Sorry, випадково. Я на форум через RSS попадаю і тому не дуже орієнтуюся в структурі. Натиснув "Нова тема" і все.

Щодо пральки - в кутику хочеться мати високу і негроміздку шафку, щоб туди прасувальна дошка вміщалася.





Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 19-3-2009 у 19:48


якщо я правильно зрозумів - пралька стала під умивальник?
чи є такі плоскі умивальники що стануть над пралькою а всі труби підуть в стіну, а не вниз? чи це не буде зависоко?





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 20-3-2009 у 09:59


Так, то такі спеціальні мийники зі спеціальним сифоном, який відразу завертає назад до стіни, а вже там при стіні (чи в стіні) ставиться коліно.
Висота буде десь на 15 см. вище за звичну.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 28-4-2010 у 10:33
Не святі горщики ліплять. Кухня своїми руками.


На цей раз я скористався програмкою Google SketchUp для проектування кухонних меблів. В ній ми перебирали варіанти розташування шафок, шуфляд, дверцят і т.д., скло/без скла.
Дизайн вийшов ось такий


Потім за допомогою програми "Базис.Мебельщик" розрахував розміри всіх необхідних деталей і замовив ДСП з порізкою на "Сучасному дизайні" на левандівці. Накупив всіх необхідних шурупів, завіс, направляючих, ще деякого інструменту, набрався відваги і зібав меблі докупи. Як вже стояли на місці, переміряв гарно все і замовив дверцята і т.д. (т.зв. фасади) там же на "Сучаснму дизайні".

В результаті вийшло ось таке


Ще лишилися деякі штрихи, але в принципі вводити в експлуатацію вже можна.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-4-2010 у 13:00


Нормально, супер!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Михайло Штафлюк
Заблокований




Повідомлень: 5
Зареєстрований: 30-4-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-4-2010 у 23:12


непогано , але можна і краще:sing:

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-4-2010 у 23:26


Круто. Ви маєте якийсь досвід таких робіт? (я про меблі)
Маю великі сумніви, що мені б вдалося так гарно зробити. Треба мати хист.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 2-5-2010 у 00:28



Цитата:

непогано , але можна і краще

Звичайно, досконалості нема межі. Але оскільки робив для себе, то практична сторона часто переважала естетичну, хоча, як на мене, зайві викрутаси лише на перший погляд гарні. Жінці моїй сподобалось, це головне. І мені теж :rolleyes:


Цитата:

Ви маєте якийсь досвід таких робіт? (я про меблі) Маю великі сумніви, що мені б вдалося так гарно зробити.


Та ні - це перша спроба (тому і написав, що не святі горщики ліплять ;)). Я теж мав сумніви, але мене надихав приклад мого колишнього співробітника, такого ж інженера - зв'язківця як і я. Він мене багато в чому консультував, за що Михайлові дуже дякую.
Відносно самої роботи - спроектувати не складно, якщо знаєш що хочеш, а як не знаєш - можна підглянути в журналах чи в магазинах. Зробити специфікацію деталей на комп'ютері теж нескладно, треба лише в програмі розібратися.
Нарізають все на сучасних верстатах з точністю до міліметра. Зрізи ідеальні, перпендикулярні до поверхні плити, тому, коли скручуєш докупи, все автоматично стає під 90 градусів. Потрібна лише акуратність.
Фасади повністю готові отримуєш, лише кріпити. Я, правда, завіси сам сверлив-вставляв, хоча це теж можна замовити. На щастя сучасні 4-шарнірні завіси дають можливість регулювати положення дверцят в 3-х координатах, от з шуфлядами складніше - тут вже сім разів відмір...

Назагал мушу сказати, що плюсів в самостійному виготовленні, мабуть більше, ніж мінусів. По-перше - це творчість, яка дає радість :saint:. По-друге - сам собі вибираєш всі компоненти, тобто барахло там десь не затаїться (якщо його сам не купиш). По-третє - економиш на вартості робіт (своя робота не рахується - які рахунки між своїми ;)).
Мінуси - довго чекати, бо робиш це лише після роботи, чи у вихідні;
менше лишається часу на всякі інші речі. Ну і треба ще мати де цим займатися.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-5-2010 у 22:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
Я, правда, завіси сам сверлив-вставляв, хоча це теж можна замовити. На щастя сучасні 4-шарнірні завіси дають можливість регулювати положення дверцят в 3-х координатах, от з шуфлядами складніше - тут вже сім разів відмір...

О, я теж не замовив, а потім зіткнувся із такою складністю: коли завіси не на 90 градусів, а на 120 (в кутовій шафі) то дуже складно (а інколи неможливо) відрегулювати, якщо отвори під завісу на одній двері навіть трохи не співпадають по Х-координаті. А цього вкрай важко досягти, якщо свердління відбувається звичайною фрезою, за допомогою дрилі чи screwdriver-у. Тоді мені прийшла в голову ідея: я взяв рівненьку дерев’яну дощечку, я якій засвердлився під завісу наскрізь. Потім ту дощечку прижимав в потрібному місці струбцинами, свердлив по спрямованій (не боячись, що руку поведе) - і отримував отвори під завіси, що мали однакову відстань від краю дверцяти.
P.S. Кухонька в вас візуально дуже пристойною вийшла. Давно зрозумів, що коли ти щось робиш, виходячи з принципів D.I.Y. - ти отримуєш речі, які повністю "заточені" під тебе, а не під середньостатистичного-пересічного :)




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7320
Реклама: