Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Сіра карта
Анна Седнева
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 17
Зареєстрований: 23-3-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-3-2009 у 18:58
Сіра карта


Шукаю де можна замовити чи купити сіру карту для виставлення корректного балансу білого. Поки що не знайшла ніде... або погано шукала...



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-3-2009 у 20:16


Анно, у нас аватарів немає, лише фотки користувачів.
Дякую!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анна Седнева
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 17
Зареєстрований: 23-3-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-3-2009 у 20:18


Ок, пошукаю ))



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-3-2009 у 20:22


Можливо JumpingRat допоможе, він працює в видавничій сфері.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-3-2009 у 21:24


Хм, а хіба потрібна дуже особлива карточка? Мені здавалося, що будь-який сірий предмет підходить. Або білий.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анна Седнева
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 17
Зареєстрований: 23-3-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-3-2009 у 22:20


Цитата:
Оригинальное сообщение от Рост
Можливо JumpingRat допоможе, він працює в видавничій сфері.


Дякую, вже йому написала ;)

Цитата:
Оригинальное сообщение от Андрій Пелещишин
Хм, а хіба потрібна дуже особлива карточка? Мені здавалося, що будь-який сірий предмет підходить. Або білий.

Мабуть, виходячи з потреб, кожен собі вирішує. Я відчуваю що мені її бракує. Бо правити ББ в конвертері це, напевне, так само що й правити помилкову експозицію. Ніби й можна, але не те. ;)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2009 у 08:13


Цитата:

Дякую, вже йому написала ;)


Відписав )

Цитата:

Цитата:
Оригинальное сообщение от Андрій Пелещишин
Хм, а хіба потрібна дуже особлива карточка? Мені здавалося, що будь-який сірий предмет підходить. Або білий.

Мабуть, виходячи з потреб, кожен собі вирішує. Я відчуваю що мені її бракує. Бо правити ББ в конвертері це, напевне, так само що й правити помилкову експозицію. Ніби й можна, але не те. ;)


ББ - такий самий засіб художнього вирішення фото, як і експозиція і т.і. В багатьох випадках з ним варто експериментувати в постобробці для досягнення кращого ефекту від фото. Але так само є і певні випадки, коли ББ має точно відповідати світлу під час фотографування, або принаймні варто мати початковий відлік для подальших експериментів. Так що я зазвичай тримаю картку в задній кишені кофру. Доречі, зараз існують спец. кришечки на об"єктив для заміру ББ під час зйомки: Expodisk
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Анна Седнева
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 17
Зареєстрований: 23-3-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2009 у 11:40


Наскільки я правильно зрозуміла цей диск має певний діаметр. А вмене два об"ективи з різними діаметрами. Мабуть це незручно...



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2009 у 11:55


В таких випадках беруть диск більшого діаметру і перехідне кільце на меньший. Але маю здогадку, що такий спосіб заміру ББ зручний при одноманітному природньому світлі, при зйомці пейзажу, репортажу тощо. А для студії і предметки картка більш корисна. Понтові картки пропонує Michael Tapes - http://www.rawworkflow.com/whibal/ , я використовую примитивну від http://pixelplace.ca/sheridan/home.html.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Анна Седнева
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 17
Зареєстрований: 23-3-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2009 у 12:04


Не відкривається..

Знайшла. Я такі бачила, мені б підійшла. На аутдорі можна дати моделі в руки, та потім по ній виставляти сірий в конвертері. Та дублювати настройки ББ на решту кадрів




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2009 у 12:16


Не відкривалось імовірно, бо кома влізла до адреси. Поправив.
Можно замовити, пишить в лічку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Анна Седнева
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 17
Зареєстрований: 23-3-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2009 у 12:21


Неможу визначитись яка мені підходить...



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2009 у 14:11


WhiBal - дорожчі, але пластикові і ніби більш рівномірно забарвлені сірим. Розміри - залежно від застосування. Брелочні напевне будуть замалі для портретів, а наійбільший буде незручно транспортувати. Покет - виглядає оптимально, як на мене.
Pixelplace-івські - дешевші, бо то банально груба картонка, задрукована струменевим прінтером. Сподіваюсь, що каліброваним. В цілому - незле, принаймні мені дуже стала в нагоді при фотографуванні в картинній галереї, але витривалість не надто висока.
Ну, і не варто геть відкидати ідею розжитись сірим матовим оракалом.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 24-3-2009 у 16:29


Можна попросити пояснення для несвідущих - хіба ББ не по білому аркуші виставляється? Чи то в якихсь камерах є "баланс сірого"?



Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2009 у 18:26


Для обробки даних з сенсора визначається набір коефіцієнтів для пікселів R, G, B і другого рядка G, на який домножається значення, що отримано, і який і визначає, те, що ми називаємо баланс білого в результуючому зображенні. Для визначення цих коефіцієнтів корисно мати в кадрі об"єкт нейтрального (сірого) забарвлення, освітлений тим самим джерелом світла, що й основні елементи сюжету. З повністю білого (тобто пересвіченого) елемента корисної інформації не отримати, бо ж ми не знаємо який канал наскільки пересвічений. Звичайно, в якості сірої картки можно згруба використовувати лист білого паперу, бо за певної експозиції він буде для сенсора - сірим. Але різний папір може мати різні властивості щодо відбиття світла - бути жовтуватим, чи синювато-блакитним. Для побутового застосування це нє суттєво, але для комерційного вжитку може бути непридатним.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7332
Реклама: