Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  6
Автор: Тема: Яке FM радіо слухаєте -2
Сусід
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 10-7-2003
Нема на форумі

Настрій: такий собі несп

[*] написано 14-7-2003 у 14:38


Я взагалі дивуюсь , що розумні люди взялися обговорювати цю тему під кутом - люблю/не люблю, подобається/не подобається... Перш за все, радіостанція - це комерційне підприємство, що повинно приносити прибутки, що у свою чергу тягне за собою засилля реклами і так званий "формат"... Творчій людині, яка має свіжі ідеї і талант, інколи немає ,що там робити... А даремно... Треба вимагати авторського часу - коли один, або декілька ведучих роблять свої проекти - при чому , кожен на свою аудиторїю... Тоді це буде цікаво... Але таке можливо тільки за наявності не 2-3-4 і навіть не 10 радіостанцій в нашому ефірі, подайби - 50-100... А поки слухаймо, панове, те , що маємо, (або не слухаймо)... А сперечатися , хто зіпсувався, а хто - у авангарді - просто смішно... А що стосується пана Яндруха з його "Ніко" - то я абсолютно згоден з паном Назаром - щоб судити про стан нашого радіоефіру -треба не просто його слухати, а знати, що робиться з середини, і не "кінчати" від одного голосу ведучого... (Вибачайте за репліку)...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-7-2003 у 12:32


Я маю право на власну думку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Хай вам грець...).
Звиняйте...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-7-2003 у 12:45


Слухаю Радіо-Рокс - Україна. Бо це єдине в Києві радіо, що веде мовлення виключно українською.
Плюс до того - найнепопсовіший плейлист.
Ще вони постійно запрошують усіляких депутатів та не бояться їм ставити компрометуючі питання, потім роблять непогані нарізки - заставки. В одній з їхніх заставок голос, схожий на голос Януковича каже "я в своєму житті ще муху не образив ;)".

А щоп'ятниці о 17-й програма "дерусифікація". Теж цікава... коли співрозмовник добрий, бо ведучій українською погано говорить - відчувається, що в житті розмовляє російською.

І прийом в них не зовсім добрий, але - слухаю, бо більше в Києві слухати нема чого - вчора в маршрутці грало Люкс - диктор розмовляв з російською московським акцентом.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Freeman
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 19-7-2003
Місто: Elevennet->Lviv->Ukraine
Нема на форумі

Настрій: Curious

[*] написано 19-7-2003 у 02:36


Невже ніхто не слухає таке незвичне Радіо, як Мелодія? Дивно!..

По-перше: призабута музика (дозволяє відпочити від попси ;)).
По-друге: інформаційно-історичні повідомлення (в книжках довго шукатимете...).
По-третє: <Придумаю - обов.язково напишу :baddevil:>.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2003 у 17:41


Воно й тому "незвичне" - те радио "Мєллодіа"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2003 у 17:44


Просто те радио "проторувало" свою "доріжку" до вашого mind'у...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Svitovyda
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 9-5-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: goood

[*] написано 22-7-2003 у 15:21


odne slovo: bula kolys 'Iniciatyva'... :'(



v vyni - mudrist, v pyvi - syla a v vodi mikroby :sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-7-2003 у 18:39


Знаєте що, шановні, так досконало посв’ячені у „радіосправи”: мені, як і будь-якому пересічному слухачеві, є глибоко „по цимбалах”, чи є радіостіція якимсь „успішним комерційним підприємством”, що має приносити прибутки, що там ся діє у них на цій „кухні”; мені геть глибоко в ##### ота т.зв. „підводна частина айсберґа”, де нібито (за вашими словами) твориться щось неймовірне; знаєте, як було сказано у свій час певною „особою”: за ділами їхніми пізнаєте їх... Чи ж не достатньо того „кінцевого продукту” (того радіоетеру, який ми маємо зара’? на будь-якому радіо!), аби не встрявати у „навколостанційні” перипетії?...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сусід
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 10-7-2003
Нема на форумі

Настрій: такий собі несп

[*] написано 25-7-2003 у 10:13


Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Чи ж не достатньо того „кінцевого продукту” (того радіоетеру, який ми маємо зара’? на будь-якому радіо!), аби не встрявати у „навколостанційні” перипетії?...

І знову яка стародавня знайома позиція - дайте мені те, і тільки те, чого я хочу(-чуть). ЦІ слова можна сказати про все що завгодно - і про побут, і про культуру, і про політику... І мені теж хочеться, щоб було так-то і сяк-то... І питання, на мій погляд, не у тому, що є зараз, а у тому- як ми, прості слухачі можемо впливати на радіоефір, як змусити власників радіостанцій прислухатися до нашого голосу... Адже фактично вони від слухача не залежать (до певної, звичайно, міри) - ми їм гроші не приносимо... А ,на жаль, керують тут гроші, "бубло"... Через владні структури це теж робити , на мою думку, не варто - сприймається негаличанами як надсадні потуги "ярих" націоналістів-західняків "задавить нормальный ход жизни". (Може то тільки в мене таке враження склалося...)Що ж тут робити?? Може порадять щось люди, бо одних бажань мало, щось робити треба. АЛЕ ЩО ??????? :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 25-7-2003 у 10:40


Привіт!
До Яндруха: добре було би поспілкуватись "наживо", я вже у Львові. Мої телефони вказано на форумі. І не хотів я Вас ображати, але чомусь занадто особисто сприймаєте вислови про Ніко(якось навіть дивно для "простого пересічного слухача";).

До всіх: Що думаєте про некомерційне радіо? Перший час без реклами, ну хіба мистецькі події та деяку згадку про спонсорів проекту, але якось ніжно... Є багато ідей, які час від часу відсилаю на всілякі фонди - поки глухо. Але якщо би колективно попрацювати, то можливо придумається якась більш приваблива форма. Хочу почути всіх!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 29-7-2003 у 07:40


Назар, на цю тему треба поспілкуватись "наживо". Сьогодні я заїхав до Львова, коли буду наступний раз невідомо. Після 20 серпня буду точно, тоді давай зустрінемось; в мене є також ідеї щодо такого проекту.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-8-2003 у 19:18
Хто б міг подумати.


Вчора якось на авомобільному радіо при скануванні хоча б чогось доброго аж остовпів. Там грав "Пастух Пустай, поет баронський син" з проекту "Є" у виконанні Тараса Чубая!!! Я не повірив, і заінтригований тим всім хтів послухати що ж будуть ставити далі.Неповірите! Дві години слухав радіо неперемикаючи, аж поки не ввімкнули Сердючку... Я настільки приємно вражений теперішньою Львівською хвилею, що аж боюсь щоби не наврочити. А ще там можна почути Дзвінку Гуцул (в цьому місці можете приатачити фотку Міська Барбари:lol: ), не знаю, наразі немаю часу зараз слухати весь ефір, і тому невідомо, чи вона була гостею, чи направду працює там.
Одним словом тиждень приємних новин продовжується!

Ще би та клята перевірка б десь канула...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 14-8-2003 у 12:35


Була в мене мобілка з цифровим приймачем....
Зв"язок мені став непотрібний - в офісі сиджу постійно, а в київських радіо зневірився. Тому от завтра поїду, продам мобілку і куплю плеєр. І стану сам собі радіо.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 14-8-2003 у 12:47


була колись ініціатива.
була колись мобілка з цифровим приймачем у Олексія.
було колись в Одесі українське радіо, а тепер є вірменське.
А в нас було колись радіо Запоріжжя, а тепер нема.
Сяду та й коломийки складатиму.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 14-8-2003 у 12:51


Як каже мій вельмишановний тесть, людина виключно інтелігентна та чемна, коли я йому жаліюся на життя тєжке "Нічого, дітки - як прийдемо до влади, всіх пересаджаємо".

Донці своїй каже "перестріляємо...".
І іноді хочеться погодитись з цим давно вже сумним жартом.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-8-2003 у 13:22


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Була в мене мобілка з цифровим приймачем....
Зв"язок мені став непотрібний - в офісі сиджу постійно, а в київських радіо зневірився. Тому от завтра поїду, продам мобілку і куплю плеєр. І стану сам собі радіо.


А мій плеєр зламався... остаточно... Продавати ніц не буду - наскладаю собі віршиків, за прикладом fish, а на день народження від колєг зажадаю новий плеєр. І НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕ БУДУ СЛУХАТИ в маршрутках "руськоє радіо або шаньсонь" :baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 14-8-2003 у 16:25


а мені взагалі радіостанції розподобались цілком.
(cумно) буду на мп3 переноску гроші копити.
Якщо вночі щось ще можна послухати...

2_Nazar
<про некомерційне радіо?>
а скільки от (може знаєш) вартує обслуговування передавача скажімо щоб хоч _місто_ перекривав?




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 14-8-2003 у 16:34


Хоч місто - то вже до чорта. Аби б район.
в принципі на ФМ вони мають бути всі подібні - бо розповсюдження хвиль обмежується лише прямою видимістю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 14-8-2003 у 16:50


В суботу буду на Закарпатті, там хлопці якраз займаються чимось схожим, тому взнаю розцінки. Хоча там причетний (трішки) мер міста, і тому на Львів ті ціни проектувати важко. Як в попередніх темах повідомляв пан Роман Чайка радіо вартувало десь 1500 у.о. плюс зарплатня / місяць. Якщо ж проект буде некомерційним, тому з податками тут буде виграш, плюс можна було б вибити якісь пільги враховуючи його культурну сторону. Незнаю.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 14-8-2003 у 16:53


Доречі, щодо плати....
А скільки за чинним КК дають за радіопіратство?

Тобто якщо самотуж зробити передавач, забити хвилю, транслювати що-небудь.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 14-8-2003 у 18:42


Залежить від того, чию хвилю заб"єш, якої служби:D
Нє, таки треба офіційніше, скажімо мусить ж мати місто як свою газету, так і свою хвилю.
Однозначно поділюсь своїми пізнаннями після відрядження.

Ага, про відрядження. Кому що треба, у2укайте, буду в Києві десь на наступному тижні, спробую якось спланувати собі попасти на концерт Перлини степу, який десь має тими днями відбутись.Як повідомив Олег (Борода) вокаліст Перлини (не плутайте з нашим Сергієм) по телефонній розмові, всіх буде радий бачити - приходьте, буде кльово! Ой, але я вже то дуже не по-темі!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 18-8-2003 у 07:24


Справді, звідки на ЛХ взялась Ярка (Дзвінка Гуцул)? Це дуже кльово, бо є що зараз слухати. Чи надовго?
І куди зникла "Перерва на обід з Олею та Мартою" на Ніко?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-10-2003 у 18:05


Натрапив на таку сторіночку
http://www.olegmiks.narod.ru/radiolviv.htm

Зі здивуванням відмітив, що там ТРК Люкс вказоно як засновник більшості львівських FM (притому таких, які не викликають у мене позитивних емоцій).. Напевно, ця інформація загально відома, але для мене стала відкриттям. Правда, це ще питання наскільки вона достовірна?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 4-10-2003 у 18:15


Та я прошу, що може бути д о с т о в і р н о г о на narod.ru?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Injust
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 20-3-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

2cents.gif написано 4-10-2003 у 19:29


Засновниками це важко назвати.Скорше робиться задля економiчної вигоди,але це не є великою таємницею.:wow:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 735
Реклама: