Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  6
Автор: Тема: Яке FM радіо слухаєте -2
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-3-2003 у 20:03
Яке FM радіо слухаєте -2


Враховуючи зміни в ефірі, що сталися після Нового року, вважаю, що старе опитування уже не актуальне. І потрібно обновити картину
Учасники ті ж, в алфавітному порядку




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-3-2003 у 20:10


Мені Незалежність подобається.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ostap
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 7-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-3-2003 у 01:00


Shco ya vam skazu hopci, v nas poky nema kljovyh stancij, trohy povilno ide rozvytok cijeji galuzu kultury, bula odna ale prykryly, ot napryklad v Kyevi mozna znajty sobi radio do vpodoby (jazz, radio shanson just kidding), a v nas krutjat kruglodobovo muzyku, inkolky vklynjuuchy 5 hv na novyny, hotilosa b chuty na Ljvivsjkomu radio trohy biljshe korysnogo, ne tiljky muzyku ta koncerty na zamovlennya (dorechi znau anekdot pro nyh, pry nagodi rozpovim), troshky b bilshe analitychnyh program. Na ljvivsjkij hvyli je kljova programa v subotu pisla obidu, vede jiji Istoryk Igor, deze cikavo,pravda muzyky tam zabagato... (sorry kyrylycju she ne prosetapyv)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 7-3-2003 у 08:19


Зараз ніяке радіо не слухаю.
На роботі формую список з mp3. Вдома компакти та аудіокасети.
Новини черпаю з Експрес-інформ в програмі Час-новин на НБМ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Сух
Новак
*



Повідомлень: 14
Зареєстрований: 21-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-3-2003 у 16:02


Я принципово слухаю радіостанції які крутять тількі україномовні пісні. Не обов"язково тому що мені не подобається російська попса, а власне з принципу. Шкода що таких радіостагцій у Львові поки що мало.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зоряна
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-3-2003 у 16:22


Не то що поки що мало, а стає все менше.
Тепер по одній станції (не будемо згадувати по якій) взагалі нема що слухати.

А от Незалежність добра станція, але вже занадто орієнтована на поп-молодь. Хоча все решта мені в них подобається!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зоряна
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 7-3-2003 у 16:22


Не то що поки що мало, а стає все менше.
Тепер по одній станції (не будемо згадувати по якій) взагалі нема що слухати.

А от Незалежність добра станція, але вже занадто орієнтована на поп-молодь. Хоча все решта мені в них подобається!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Fantom
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 25-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Чудовий

[*] написано 13-3-2003 у 15:41


Пробував слухати різні радіостанції. Тепер слухаю виключно "Наше Радио". За професіоналізм ведучих, за мінімум "попси" в порівнянні з іншими, за їхнє почуття гумору. Я споживач, тому мені потрібен найкращий товар. вважаю їх найкращими.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-3-2003 у 17:13


Цитата:
Першим відправив користувач Fantom
Пробував слухати різні радіостанції. Тепер слухаю виключно "Наше Радио".


Ви щось не тією мовою пишете, але добре, що виконуються правила форуму.

Напишу на рідній.
Воно мені АБСОЛЮТНО НЕ подобається! Через повне наповнення попсою, через абсолютно вороже ставлення ведучих до українців (просто нахабство), та й через неприховану чужу ментальність.

І ваше радіо мені не подобається! Тепер.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 13-3-2003 у 19:34


Fantom, що таке у Вашому розумінні "попса"? На мій погляд на Їхньому радіо сама попса.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Fantom
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 25-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Чудовий

[*] написано 13-3-2003 у 20:37


Кому не подобається той не слухає. Це справа смаку. Іноземну не слухаю оскільки слів не розумію (ну такий вже я неграмотний) Я б з радістю послухав українську. Але серед українських виконавців, яких можна перерахувати на пальцях, люблю тільки "ВВ". А "ДДТ", "Чайф", "Nautilus"
найчастіше можна зустріти на Нашому радіо. От і все. Все просто. Це справа смаку. Не треба робити з цього ваше-наше. Адже Вам шановний Nazar основне не музика і не радіостанція, Вам головне щоб не на російській мові.
А я вибираю товар на свій смак і не дивлюсь в що він запакований.
Щасти Вам.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 30-3-2003 у 04:45


"Я принципово слухаю радіостанції які крутять тількі україномовні пісні. Не обов"язково тому що мені не подобається російська попса, а власне з принципу. Шкода що таких радіостагцій у Львові поки що мало"







Підкажіть хочаб одну!!!!!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Injust
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 20-3-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

yes.gif написано 30-3-2003 у 20:59
Радiо Люкс - Всi барви звуку.Наше Радiо - радiо без барв i без мозкiв


Фантому:

"Я споживач, тому мені потрібен найкращий товар. вважаю їх найкращими."

Очевидно йдеться про дуже невибагливого споживача,який з'їсть усе,що йому запропонують,а заради цього потрiбно лише переконати його у тому,що те що вiн їсть є щось унiкальне,смак чого бiльшiсть тих хто його оточує не може збагнути.Наше Радiо здається i до сих пiр вдають з себе ледве не за опозицiйне радiо лише тому,що їх свого часу намагалися (цiлком справедливо) викунути геть з львiвського радiопростору за ту гидоту та дурiсть,що лунає в їхньому етерi.

"ДДТ", "Чайф", "Nautilus"
найчастіше можна зустріти на Нашому радіо."


Щодо особистих уподобань то тут кожен має свою рацiю,але таке захоплення музикою виконавцiв,якi iно спiвають про проблеми чужого краю не вважаю за позитивне хоча i не засуджую,бо кожен має право слухати те,що хоче.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-4-2003 у 16:37


А "Люкс" таки рулить! :) Це я про голосувалку...

2 Ostap
Скористайся з Цього ресурсу. Допомагає в таких випадках :)

По суті.
Цікаві ті передачі, які зроблено професійно. Професійність = гроші. А грошей у наших радіостанцій мало. От і відповідь.
Ще є поняття "ентузіазм". Але він для свідомих і більш-менш ситих людей.

Час від часу слухаю BBC, їх український розділ. Є там багато передач, які цікаво послухати. Ну але ж це зовсім інше фінансування.

З наших станцій слухаю в основному Люкс. Там хоч музика збалансована (в сенсі - не однобокий підбір). І нема глупої росіяцької попси (та й іншої росіяччини), яка дійсно розрахована на зомбі.

Щодо російських станцій в нашому ефірі - ну, ви ж знаєте, звідки тут ноги ростуть і кому це потрібно...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 10-7-2003 у 07:27


Почалася відпустка. Вчора зрозумів - чому вона не така як попередні. Бракує передач Ромка Чайки. Скучно якось. Пропоную почати акцію за повернення Ромка в ефір. Давайте напишемо відкритий лист до нього з проханням повернутись та поставимо всеможливі підписи.

Пропоную обговирити такий проект-листа:

"Шановний, Ромко
В наш час політичних протистоянь у країні бракує чесної та правдивої інформації, один канал НБМ - це замало, до того ж він не всюди існує. У свій час ми черпали інформацію із Ваших програм на радіо Ініціатива, а потім Ніко. Це були наші улюблені передачі. Ми розуміємо всю складність Вашого повернення на радіо Ніко, впершу чергу це б’є по Вашому гонорі. Більшість нас поділяє Вашу точку зору відносно наповнення цього радіо, зокрема російською музикою (наприклад, львів’яни слухають лише місцевий ефір). Однак ситуація в державі вимагає іншого, а саме Вашого повернення в ефір; адже відомо, що інтереси країни мають бути вищі за власні. Тому наше прохання: поверніться в ефір, заради тих, хто завжди був з Вами та слухав Вас."

Необхідно обговорити: 1.оскільки я математик, речення ніби "кострубаті"; 2.чи сам текст нікого не ображає?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 10-7-2003 у 14:14


Я підтримую ініціативу Василя, щодо прохання до п.Романа Чайки повернутися в ефір з своми цікавими та актуальними передачами. Можливо п.Роман на форумі висловить своє бачення стосовно якості наповнення ефіру укр. радіостанціями та розповість про свої подальші творчі плани.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ynovak
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 10-7-2003
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 10-7-2003 у 14:24


А яке радio транслюеться в iнтернетi?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 10-7-2003 у 14:37


Знаю, що в Інтернеті транслюється Люкс (url не пам'ятаю). Коли бував за кордоном, слухав по нету.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ynovak
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 10-7-2003
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 10-7-2003 у 14:39


буб би радий отримати декiлька url :-D



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 10-7-2003 у 15:00


Див. http://www.radiolux.com/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-7-2003 у 16:49


Незнаю, здається мені, що то, певною мірою, провокаційне питання (читай – підняти одну замовчувану тему...)...

Як вже могли помітити учасники Форуму, з усіх вітчизняних FM-ок, присутніх у Львові та області, я віддаю перевагу радіо “Niko”. Незнаю, як на мене, те „постініціативне” „нове” радіо не відштовхнуло мене у бік „старих” львівських еф-ем-радій (люкс, хвиля, Н), як от деяких учасників Форуму (мабудь, дуже радикальні вони у своїх поглядах; вкінці приведу деякий повчальний приклад). Так, радіо трохи „форматнулось”: однак, як на мене, це крок до цивілізованого broadcasting! Те, що колись транслювалось у львівській радіомережі 102,5 під маркою ініціатива (свідомо не виділяю як треба, щоб не давати фори, і не провокувати на „гаряче обговорення”) було, спершу, прийнятне й таке нове через свою розгнузданність і, власне, містечковість (варимось у власному соці?.. О-о, відчуваю, що нарвусь...).
Слухаючи радіохвилю, насамперед, для мене важливішим є голос ведучого. І знов ж таки, як альтернативу для мене, згадаю радіомовлення на польських FM-ках, які у мене з висоти 9-го поверху пристойно „ловляться”: RMF FM, Trojka, “BIS”-radio (“biska”), radio “Lublin” – жодна з наших вітчизняних FM-стацій не зрівняється у якісному й гармонійному доборі „голосів” для свого мовлення з польськими! Та й уцілому, для мене просто приємно, щоб у моїй кімнаті був отсей „польський” фон. Ну, гаразд, полишмо тих поляків – я ж їх не завжи слухаю, а перейдемо до наших баранів.
Щодо нового наповненння на львівській мережі Ніко, то вдалим „вкрапом” (за висловом одного з учасників) є, безперечно, „Екслюзив” від „Юрія Шаріфова”: взяв ім’я в лапки, тому що воно вже, певною мірою, набуло властивовостей бренду, живий (!) власник (!!) якого може послуговуватись ним з комерційною метою (чим, зрештою, він успішно користується!). Пристойно, як на Львів, звучить і Неопост від Боба. Ну а стосовно вкрапів у полудні, то я вже раніше висловлив своє ставлення до програм, які провадить Оля Боровець...
Вцілому, мені подобається та команда радіоведучих, сформована на даний час: вищезгадана ведуча не до порівняння з Юлею, а А. Середа вигідно виріжняється природністю у мовленні порівняно, напр., з люксівцем Гєником (гей, аміґо!). І, повторюсь ше раз, від голосу В. Гайдукевича я ледь не … (відомо що роблю).


А зара’ для наших „етерних радикалів” повчальна оповідка від Бруно Ферреро.

СТРАТЕҐІЯ ЛИСА.
Один лев з широко розкритою пащею наблизився до вівці і спитав її, чи від нього не тхне.
- Так! – відповіла вівця.
- Дурна! – сказав лев і з’їв її.
Потім поставив те саме питання вовкові.
- Ні! – відповів вовк.
- Підлабузнику! – заричав лев і розірвав його.
Те саме лев запитав й у лиса.
- Кажучи правду, пане, - відповів лис, - у мене такий нежить, що абсолютно не чую жодних запахів.


Учень одного філософа пішов відвідати свого вчителя, який лежав на смертному ложі.
- Залишіть мені у спадок трохи вашої муджрості, - просив він.
- Бачиш мій язик? – спитав філософ.
- Бачу – відповів учень.
- А мої зуби? Чи всі ще там?
- Ні, не всі.
- А знаєш, чому язик тримається довше від зубів? Бо він м’який і гнучкий, а зуби тверді – тому й випадають. Тепер ти знаєш усе, що треба знати. Іншої мудрості не маю







Нє, мабудь-таки автор отсего топика знав, на шо йде...:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 11-7-2003 у 18:27


Любий наш Яндрух (боюсь написати мій, щоби дружина не почала косо поглядати:D)!

То все дуже добре, що Ви напевно єдиний "львів"янин" що і надалі слухає Ніко. Нажаль тупі форумці цього зрозуміти не можуть, і тому в повному обсязі перейнятись старозавітніми мудростями наведеними в кінці Вашого посту не можуть, та й не дано напевно. Але, однозначно хочу сказати що ВАШЕ РАДІО - ...!!!

Пропоную зі своєї сторони нічого не писати про проект "Яндрух" взамін на Ваше мовчання про стан радіо у Львові. здогадайтесь з яких причин!:cool::cool:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-7-2003 у 19:21


Пропоную, Назаре, поспілкуватись поза ефіром, по 2U2: давай, валяй всьо, шо думаєш про мене і вищезгадане "радіво"!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-7-2003 у 19:25


Ага, і чого - "львів"янин" (в сенсі, взято у лапки?!) Вимагаю пояснень!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-7-2003 у 19:40


Так, увага - АНОНС!!!

1) Сьогодні, у неділю 13.07.2003 р. о 21.00 на польській радіостанції Trojka (91,3 FM, якщо не помиляюсь) концерт PACO DE LUCIA,

Retransmisja koncertu z Sali Kongresowej z 1997 roku.

Послухайте, не пошкодуєте!

2) І ще одне: 15.07.2003 (wtorek) godz: 20.05 (наша - 21.05)
REAMONN
Trzy lata temu o pewnym nieznanym zespole z Niemiec zrobiło się głośno za sprawą jednej piosenki - cała Europa nuciła "Supergirl". Wówczas zagrali w Polsce swój pierwszy koncert. Teraz, w naszym studiu koncertowym akustyczny mini-recital zespołu Reamonn.
Transmisja
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 14-7-2003 у 07:49


Яндрух:
Цитата:

від голосу В. Гайдукевича я ледь не … (відомо що роблю).


Ніяк не можу догадатись, що означають ті ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 735
Реклама: