Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6
Автор: Тема: Яке FM радіо слухаєте -2
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 26-6-2004 у 22:46


Цитата:
Першим відправив користувач AM
На наших теренах єдиною доступною професійною наземною радіостанцією є RMF-FM. Про решту навіт нема шо казати

У Варшаві ситуація схожа :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 27-6-2004 у 08:26


У Варшаві крутиться польська музику - у нас ні, лише відверта попса, і то лише по небагатьох станціях...



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 27-6-2004 у 12:03


RMF-FM – це ж не тилькі музика, в них завжди найбільше цікавих та важлівих інформації.
Наприклад ставленє до політиків у цім радіо схоже на дійсне ставленє народу.
Дла порівнання у державних стіціях часто трапляються такі дивовижне інформаціє, як це - ніб то СЛД дуже поважана партія, або як наприклад ніб це колишній пре'єр Юзеф Олекси є одним із найбільше популярних політиків в Польщe. Я вважаю це неправда! По перше – не знаю багато людей, які його вважають добрим політикєм, та по друге за що ніби? Нічого він великого не вчинів, навіт навпакі, щось є не ясно із його пов'язанямі із Москвою!
До того ж є трохі таких людей які не вміють цікаво говорити, але їх завжди у деякіх радю можна почути. Mаю на увазі не тилкі пана Міллера, які донедавна був польськім прем'єром, а якого щоранок можліво було ціле пів години, або й годину слухати що він вважає на всі можліве теми, може би й прогноз погоду на завтра переповів? Кєди впав літак із прем'єром люди тішилися – врешті не муде Міллера вранці у радіо! Але ні, був! Була спеціялна трансміся із лікарні:-(
До того ж в телебаченні й у радію державних працюють презентери, які не вміють цікаво говорити, але їхнє аудиуіє саме тоди, коли найбільше людей слухає радію. Наприклад один такі пан Шаранович, став спецялістом від спорту – як тилькі Адам Малиш почав далеко “літати” відразу перегнали гет любляного вчеснішого коментатора і почав коментувати Шаранович. Важко його слухати, бо дурності часто він розповідає (люди зробили сайт в інтернеті, де всі “мудрості” панем Шарановічом сказане записано). Не хотимо його слухати, але за неше гроші (всі платімо абонамент за радіо) мусімо!
РМФ це одна із нечислівих стації, де не тилькі можна послухати найновші музичні хіти, але і послухати що мають про сказати різноманіте політикі із опозиції (частіше як п'ять хвилин раз через два тижні – у державих медіах). Та й найцікавше презентери там працюють.
Ну в вас теж певно є і такі радія, у якіх передають інформації цілком незгідне із вашим знаннєм, або просто підпирають завжди одну партю. То й розумієте що я маю на увазі. Адже РМФ й ще кілка інших польськіх стації варто слухати і я тішуся як РМФ можна почути і в одних містах на Україні.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лучишин Роман
Заблокований




Повідомлень: 183
Зареєстрований: 14-6-2004
Місто: Львів(Жидачів)
Нема на форумі

Настрій: просто чудовий

[*] написано 28-6-2004 у 11:56


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А зараз в Києві Радіво люкс - філія рускага радіва. Слухати гидко.

Щось тут не те... Може віж 8-го травня 2004 року дійсно щось змінилося, але всеодного багато неспівпадінь:
1. русское радио в Києві вже є давно, навіщо ше одне?
2. за той час що я слухав його непочува ніодного російського слова. А я добре маю продставляня про то московську туфту.




Windows - криво зрозумілий UNIX
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 28-6-2004 у 14:50


...мова українська, але стилістика і музичний формат типового попсового московського радіо...
справа ж не в мові, є чудові російські групи, що грають рок, джазік і тири пири... невже українська
тупа попса чимсь ліпша від російської тільки тому, що тексти українською?... як і примітивний
стиль ведення ефіру, відсутність тематичних цікавих програм, – самі поздоровлялки та хіт-паради..
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-6-2004 у 14:55


Згоден.
Признають, мав якесь "не таке" ставлення до Ваших дописів, сприймав їх як такі, що "типові для російськомовної дівчини", але наразі цілком згоден у цьому судженні.
Звичайно, що не такого рівня українську музику ми хочемо бачити у етерах, а дійсно свого гідного рівня, який наразі сидить у підвалі, і лише якісь окремі його промінчичи бачать світ Божий очами радіослухачів, але і то приємне.
Багато всього понаписував, тому надалі спробую попростіше, але детальніше.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 28-6-2004 у 21:37


Цитата:
Першим відправив користувач Rainbow
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А зараз в Києві Радіво люкс - філія рускага радіва. Слухати гидко.

Щось тут не те...

Річ у тім, що Люкс львівський і київський -- то з деякого часу "дві великі різниці"... В Чернівцях ловиться останній:mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 29-6-2004 у 09:33


Цитата:
Першим відправив користувач Тарас Сокальський
Річ у тім, що Люкс львівський і київський -- то з деякого часу "дві великі різниці"... В Чернівцях ловиться останній:mad:


В Запоріжжі теж ловиться останній, який називає себе "Перший розважальний канал" :mad:




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 17-7-2004 у 17:12


Позавчора вичитав в газеті (хоча й раніше здогадувався) -- київська студія Люксу належить донецьким бандюкам:mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 25-7-2004 у 08:05


...о.
появилося нове радєйко на 91.1 еф ем :-)) називається *радіоман*... мені сподобалося,
принаймні набір закордонних хітів майже весь з 90-х.... файно. :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 25-7-2004 у 23:10


Якби нам таке собі радіо "Мелодія" з суто українськими піснями
та з об*єктивністю "Свободи"!Ото б я вже наслухалася...,
а так...нема з чого вибирати.У кожній нормальній країні
усі радіостанції тематичны,а в нас увімкни-і почуєш усе:від "Била баба
поліцая..." до "Все мы,бабы,стервы".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 26-7-2004 у 09:02


Не все так погано.
Щодня на Радіо Незалежність з обіду блоки української музики, далі о 20,00 на Львівській хвилі програма Юрія Шарфова "Усі барви джазу", далі щочетверга по променю Оля Смоляр, крім того ФДР транслюється багатьма станціями.
Впринципі гортаючи канали і знаючи розклад можна мати добре радіо:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 28-7-2004 у 10:56


У Тернополі нове радіо "Українська хвиля" з лише українською музикою.
Джерело - ВВС




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-7-2004 у 11:04


Чи переїхати до Тернополя?....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-7-2004 у 14:36


Олесю, як надумаєш - свисни, мо’, я теж поїду. :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-7-2004 у 14:52


Е нє, я з дружиною поїду :saint: :lol: ;)

Слухай, мо наші щось таке відкриють?
Я оце зараз в ремонті весь, та авторитетно заявляю, що вдень на вихідних можна слухати Еру. Передачі цікаві, перемішані з радіовиставами, під кропітку роботу - дуже цікаво слухати. А ще по Ері обрізають політику в дискусіях і часто піднімають доволі цікаві теми.
Тої суботи (чи неділі?) оно Карпатіянс були, так в гори захотілось....
І вікторини у них мовознавчі є, то для тебе, мабуть, Наталко, цікаво буде :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-7-2004 у 16:10


А я - з чоловіком. :)
А "Ера" справді доволі цікаві програми робить. Просто стомилася я з того всього шансону і т.п. - душа бажає свята. Антиотрути. :) Хоча ніби по Нашому радіо має бути реклама Коронації - 2004 і вже виданих книжок, але... Ролик на пам’ять запишу, якщо то всьо буде, але слухати НР все одно не хочу...




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 30-7-2004 у 13:20


Цитата:
quote]Першим відправив користувач Captivitas
У Тернополі нове радіо "Українська хвиля" з лише українською музикою.
Джерело - ВВС

Ну, не знаю, наскільки воно нове -- я рекламку в ґазетці ще років 2-3 тому бачив. А стосовно "лише української" музики, то я торік десь в квітні-травні хвилин 40 послухав то УХ-радійо -- стабільне чергування 1:1:1 наші/русішь/решта світу. Звісно, проти доступних в Чернівцях їхніх/люксів/ніків/новошансонних хвиль то є супер-українська радейка, але то лише 33.(3)% від бажаного... Втім, за рік часу все могло змінитися. Тож, як буду наступного тижня в Чорткові (70 км на південь від Тернополя), видряпаюся на горбочок з радейком і послухаю...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 30-7-2004 у 13:27


Якісь вороги задушили тред про музику в маршрутках, тож перепрошую за деяку офтопність наступного повідомлення.

КИЇВСЬКА МЕРІЯ УСНО РЕКОМЕНДУЄ ТАКСИСТАМ НЕ ВМИКАТИ ШАНСОН

Київська міськдержадміністрація вимагає від водіїв маршрутних таксі не вмикати під час роботи радіостанції, які транслюють музику шансон.
Заступник голови КМДА, начальник Головуправління промисловості і транспорту Валерій Кір'ян пояснює цю вимогу скаргами пасажирів. «З перевізниками ми дуже жорстко поговорили на нараді. Мер особисто звернув на це увагу. У нас що, немає пісень про Україну, про Київ?»,– сказав Валерій Кір'ян. Щоправда, в Головуправлінні промисловості і транспорту КДМА «Контрактам» уточнили, що наразі немає жодних письмових розпоряджень чи інших документів, які забороняли б вмикати в маршрутках шансон. Натомість міська влада в усній формі настійливо рекомендувала маршрутникам дотримуватися такого правила, оскільки до мерії звертаються зі скаргами розгнівані громадяни і навіть депутати. Самі ж водії до таких рекомендацій сткавляться дещо скептично, хоча з побоюванням. В одному з об'єднань перевізників сказали, що поки немає відповідного документу – немає й санкцій. Водночас досить сумнівна і поява такого розпорядження. Втім, напевно, мерія має свої засоби впливу на маршрутників, щоб ті виконували її усні рекомендації. Зазначимо, що сьогодні в Києві працює близько 4,5 тис. маршрутних таксі. (Галицькі контракти за місяць, №2-3, липень'04)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-7-2004 у 13:33


було це, було, ну геть же ж не свіже. :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 2-8-2004 у 15:32


Ok, претензії на сенсаційність знімаю, а закиди щодо несвіжості переадресовую "Контрактам". А ефект що, як і слід сподіватися, нульовий? Ну то треба нагадати тому Омельченкові, якої біди він в президенти випхався?:lol::lol::lol: А як не поможе, займемося радіопротидією, бо мене це також дістає… шаньсонь в Чернівцях ловиться слабонько, тому в маршрутках не практикується, але всілякого моськвопопсу вистачає з чортами, тож треба вирвати кавалок часу і кишеньковий глушничок скапарити:D
(на вушко знавцям КК – а яка то стаття?)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-8-2004 у 21:43


Ні, чому, я шансону вже в маршрутках не чую. Тепер грає (мої вуха) русскає радіво... або радіво люкс, що за плейлистом ідентичні.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 4-8-2004 у 09:43


Нещодавно мав наглість не піти на роботу :) з причини чергового ремонту - як увімкнув радіо, то не виключав. Піймав себе на думці, що весь час чую одні й ті самі ритми (чи то як передати словами).

Не скажу - що саме слухав, але троха задрало ! Помив руки, дорвався до настройки каналів. Крууууутиииииииив, крууууутиииииииив, крууууутиииииииив ....................................

Потім вимкнув і в тиші продовжив дрелити стіни :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-8-2004 у 10:08


...аналогічно :-) пора вже радейкам розшаровуватися по формату – десь класика, десь рок, десь джаз... а то весь
час крутять середньостатистичну попсу для середньостатистичного слухача, якого, звісно, в природі не існує... :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 11-8-2004 у 08:04


Не все так погано.
Сканери знайшли нове радіо - "Чиста хвиля" на чистоті 88,7 FM. Формат станції вигідно відрізняється від всіх решти перевагою української музики - лише кожна п"ята пісня або інструментальний хіт, або якась іноземна (приємно відзначити, що не російська). Наповнення українськоо ефіру різноманітне, хоча є якась перевага типу Мелодії - крутять таке собі троха підзабуте стареньке. З нового чув Чорний вересень.
Мені сподобалось.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 735
Реклама: