Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Донорство. Світло й тінь.
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 1-4-2009 у 21:00
Донорство. Світло й тінь.


Дуже широке поняття. Можливо не варто було узагальнювати, але я подумала, що рано чи пізно все одно хтось підніме ту тему, але будуть розтягати по частинах тіла і сприйнятті, тому, якщо дозволить адміністрація, нехай вже буде вкупі.
Ми сьогодні з подругами згадали про здачу крові. Навіть не пригадаю з чого вже почалося, але, будучи за леп-топом, я одразу почала рити споріднені теми. Наразі так і триматимусь крові, а далі дасть ся чути. Отже, чи стикались форумці з центром переливання крові, чи здавали кров самі, чи може планують і як загалом до цього ставляться.

Тут посилання на одну з численних сторінок, котрі пробуджують бажання таки піти туди: http://www.krov.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&a...




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-4-2009 у 08:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Отже, чи стикались форумці з центром переливання крові, чи здавали кров самі, чи може планують і як загалом до цього ставляться.


Мені доводилося спілкуватися із працівницею Центру переливання крові, яка розповіла про безліч проблем, які в них є. Загалом, я позитивно ставлюся до донорства. Але вважаю, що воно має бути платне або людина особисто вирішує, що безоплатне.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 2-4-2009 у 13:21


А ось кілька посилань на статті, де йдеться про користь здачі для здоров'я самих донорів: http://www.myvin.com.ua/ua/news_vin/archive/korisno/707

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/2428/art/17230.html





Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-4-2009 у 09:28


Я особисто дуже часто страшенно шкодувала, що не можу бути донором ( колись перехворіла жовтухою).
Кров потрібна виключно людям, які попали в біду. А в наш час і в нашій державі людина залишається з бідою сам-на-сам. Хіба що з друзями та родиною. Мені від розуміння цього дуже гірко.
Хотілося б допомогти всім... А не дуже є чим...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-4-2009 у 11:16


Цитата:
Я особисто дуже часто страшенно шкодувала, що не можу бути донором ( колись перехворіла жовтухою).

Те саме...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7350
Реклама: