Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Сучасна українська побутова техніка і засоби зв'язку
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-4-2009 у 22:59
Сучасна українська побутова техніка і засоби зв'язку


Привіт усім. Ні з того, ні з сього нині стукнуло в голову пошукати в неті українські мобілки, а потім пішло, поїхало, зачепилось одне за інше, і дійшла до м'ясорубок. Сама розумію, що для більшості форумців те питання і так болюче, бо маєте відношення до науки, але тим не менше... Чи користується хтось нашою новою технікою, і що взагалі про це все думаєте?

Ось тут посилання на сайти Рейнфорда і Електрона. Решту не знаю, може хтось добавить.
http://rainford-tv.com.ua/index.htm
http://www.electron.lviv.ua/

http://www.borton.com.ua/ Мобільні телефони по-українськи.

Щодо Електрона, то тут трохи малий асортимент і дуже радянський, не рахуючи телевізорів, а от Рейнфорд мене так заінтригував, що завтра піду дивитись у магазин на Шпитальну.

До речі, новий львівський плескатий телевізор мають вже років зо два мої знайомі, то ніби гарно працює.

Єдине, що бісить трохи, то назва фірми "Рейнфорд" (така українська), і моделі (ну можна вже було їм якісь імена подавати, а то цифри самі). І то стосується обидвох заводів.
Ну і, само собою, вражає факт ігнорування мови країни, у якій виросли, працюють, продають свою техніку, заробляють на ній. Як сайти, так і меню й інструкції. Просто тотальна зневага. Як з тим боротись?




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 18-4-2009 у 08:57


Щодо мовного питання у Бортона, то вже уточнила. До речі, підтримка працює оперативно. Вночі написала запитання, на ранок уже була відповідь. Мова в меню українська є головною, у інструкції наша є також. Залишається хіба сайт.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрко Гомеш
Заблокований




Повідомлень: 42
Зареєстрований: 8-9-2008
Місто: Португалія
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-4-2009 у 14:12


Щодо телевізорів "Електрон" маю інформацію.
Знайомі з України повідають, що сьогодні Електрони досить-таки на рівні - особливо ті, шо зі здоровенним плескатим екраном: адже всі комплектуючі імпортні. Та от біда, кажуть, з пультом д/к та інструкцією до самого "ящика": чіткістю маніпулювання пультом і бодай якоюсь логікою користування інструкцією він не визначається. Таке враження, кажуть, шо складали її ті самі "совки", вони ж бо "люди з минулого", котрих чомусь не скоротили з заводу...

А той завод, до речі, ще на плаву чи перетворився на купку дрібних "хвірмочок", за котрими стоїть колишнє керівництво заводу, що потрафило за ринкових умов прибрати до рук більшість акцій заводу і налагодити випуск дрібними партіями сучасних телевізорів з імпортних комплектуючих?
Хто знає?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 18-4-2009 у 17:45


Наші пульти завжди були найпультастіші...:lol:
Я особисто крім пульта до Панасоніка усі інші би повикидала. Принаймні з найбільш розрекламованих у нас фірм.





Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-4-2009 у 18:38


Не хочу виглядати скептиком стосовно Рейнфорда, але хіба хоч щось під цією торговою маркою не виготовлено в Китаї? На скільки мені відомо, то геть усе з упаковкою включно...





Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 18-4-2009 у 19:24


От паскудство. Я на деяких сторінках про Бортони читала те саме.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-4-2009 у 19:41


А що з деталей, які є в Електроні зроблено в Україні?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрко Гомеш
Заблокований




Повідомлень: 42
Зареєстрований: 8-9-2008
Місто: Португалія
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-4-2009 у 12:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А що з деталей, які є в Електроні, зроблено в Україні?

Не знаю.
Я хочу про інше. Тут, напр., у Portuguesa, досить популярні телевізори марки Grundig. Свого вітчизняного, португальського, складання, а є імпортовані - іспанського складання. А що португальці з іспанцями ще споконвіків - одвічні вороги, то тут принципово навіть не дивляться у бік іспанського. Попиту на іспанське майже немає, бо якість як того, так і того особливо не відрізняється.

І ще про одне. Хто обізнаний у тому, як і в чому відрізняються європейські (Philips, Grundig та багато ін.) і азійські (Японія, Пд. Корея) технології телевізоробудування? Йдеться про передачу кольорів у телеприймачах - ота "картинка", зображення, що на екрані. Мені здається, - і це не моє суб'єктивне враження, - що тут ідеться не так про технології, а як про певну школу телевізоробудування, принципи самого video, які лежать в основі ментальности, культури східних народів порівняно з західними.

Ще коли жив в Україні, в нас було два "телика" - Toshiba i Philips, і різниця між зображеннями, між кольоропередачею була досить помітна. В "японця" дуже насичена кольорова гама, різка така, а в "європейця" - якась трохи не така, природніша, я б сказав. Хто знає, у чому тут річ?
І здається, таке саме є і в фотоапаратах: різниця між фотками, зробленими, приміром, Кеноном чи Олімпусом (обидва - Японія) і Кодаком (США, що, втім, належить до Зх. культури).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 19-4-2009 у 19:10


А німецький Ґрюндіх сильно від них обидвох відрізняється? Це ж наче оригінал.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрко Гомеш
Заблокований




Повідомлень: 42
Зареєстрований: 8-9-2008
Місто: Португалія
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-4-2009 у 19:50


Від кого "від них обидвох"? Від телевізорів португальського та іспанського складання? А дідько його знає. Та ніби не має відрізнятися, навіть коли "наче оригінал". А що, Вам так залежиться саме на оригіналі? По ідеї, технології складання однакові. Тому не має відрізнятися.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 19-4-2009 у 21:02


Мені фіолетово, у мене Нокія. Просто цікаво.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрко Гомеш
Заблокований




Повідомлень: 42
Зареєстрований: 8-9-2008
Місто: Португалія
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-4-2009 у 21:13


Шо "Нокія"? Мобільний телефон такий? І Ви тим ся тішите?
А колись вона випускала ще ґумаки... Та фірма Nokia...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 20-4-2009 у 11:27


В мене телевізор Нокія, і я тим ся не тішу. Він просто добрий старий телевізор, а Ви за дуже тойво. Я просто питала для цікавості. Взагалі ми почали про українську техніку, тому повертаймося.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7385
Реклама: