Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Сімейний бюджет
Олександр Тирон
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 17-4-2009
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-4-2009 у 14:01
Сімейний бюджет


Тема про сімейний гаманець. Хто керуй фінансами в вашій родині? Хто приймає рішення про великі покупки?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 28-4-2009 у 14:12


Як на мене, то найоптимальніше, коли рішення приймають двоє.
Є одна приказка:
Як чоловік скаже- так по-жінчиному і буде. :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 28-4-2009 у 14:53


Цитата:

Хто приймає рішення про великі покупки?


Це залежить, що за покупки. Якщо це комплект коліс для машини на зиму - то я,а якщо новий плащ (чи інші лахи) - жінка (їй часом треба мене переконувати, що МЕНІ треба нову маринарку:)).
Ну а плитку на стіни і підлогу при ремонті разом ходили вибирати і шукали оптимум між найкращою (жінка) і дешевою (я, жлоб такий ;))




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 29-4-2009 у 01:18


Ага, то як сьогодні за ровером ходили. Я би ровер брав, жінка - ні, бо ціна не підходить. І так біля кожного екземпляру, який я вибирав. Врешті один впав їй в око, вже би його брала, але в мене щось сумніви щодо відповідності ціни виникли... За лахи то окрема розмова. Але я не дивлюся що за лахи вона купує, а вона дивиться крізь пальці які "дротики" (так називає мої покупки до компа чи в тому роді) я купую. Зато про великі покупки йде капітальне обговорення і тоді після спільного аргументованого рішення купуємо. Бюджет спільний, як не як, типу "общаку", жінка на всіх рахунках вписана.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 29-4-2009 у 11:56


У нас весь сімейний бюджет іде на машину:baddevil:



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 29-4-2009 у 12:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
У нас весь сімейний бюджет іде на машину:baddevil:

Не зрозумів ремонт чи кредит віддається?

В нас все розписано і все записується. Якщо в бюджеті закладено стільки - на то, стільки - на то - більше не тратиться чи то одяг чи то "дротик" :). Все решту відкладається і збирається - на що не відомо, але збирається ну і якщо форс-мажор (а такого ще не було) то буде братися звідти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 29-4-2009 у 13:53



Цитата:

В нас все розписано і все записується. Якщо в бюджеті закладено стільки - на то, стільки - на то - більше не тратиться


Заздрю. Ми декілька разів пробували вести облік витрат, і нічого крім констатації "так, ми це витратили" це не давало. Ніяких джерел можливої економії не відкрилось.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 29-4-2009 у 15:08


Пробуйте записувати все що купляється з продуктів особливо, потім порахуйте - поїдьте в гуртовню порівняйте ціни - і купіть там де дешевше з запасом на місяць (скільки вам треба в місяць скажімо цукру - у вас уже буде записано :) ). Головне не брати на непропорційні терміни - бо можна цукру взяти на пів року а макаронів на місяць - так не будете ж їздити за макаронами одними :). Скажу так що на одному майонезі (любимо ми його:) ) ми економимо 20-30 грн в місяць - здається мало..але якщо порахувати ще цілий ряд необхідних продуктів....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-4-2009 у 15:49


кажуть, є якісь програмки для обліку домашніх витрат. Може хто має?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 29-4-2009 у 16:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
У нас весь сімейний бюджет іде на машину:baddevil:

Не зрозумів ремонт чи кредит віддається?

і кредит віддається:(
але ще чоловік постійно "абгредить" ту свою машину...так її вдосконалює, що скоро з того Опеля ламборджині буде:))




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-4-2009 у 08:28


Це хвороба:) сам знаю називається тюнінг :). і коштує дуже дорго це задоволення.
Програми є але повірте вони як на мене не ефективні - кожен раз сідати і вводити все в компютер - краще в спецальному зошиті - я пробував на компі важко це. а в зошит прийшов записав і раз в місяць порахував.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-4-2009 у 09:33


теж колись пробували, "на зорі" сімейного життя, Занедбали потім то діло.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Матвіїв
Дописувач
**



Повідомлень: 34
Зареєстрований: 20-1-2010
Нема на форумі


[*] написано 24-1-2010 у 19:42


... о, тут стільки фахівців з сімейного бюджету, а поділіться своїми таємницям, як все виглядає, отримує скажімо чоловік і дружина заробітну плату, а далі як ? Складаєте на одну купку і кожен відчитується на що взяв, чи кожен вносить певну суму грошей, а решта залишає собі.... я ще не стикалась із цим на власному досвіді, ну бо ще Бог сім"ю не послав:rolleyes:, от і цікаво як ж насправді було б правильно чинити, щоб кожен відчував себе фінансово незалежним, і одночасно від цього не страждала сім"я, а також уявімо, що дружина не працює, доглядає за дитиною, чи змушена вона буде просити у чоловіка гроші, чи він сам буде розуміти,що повинен це робити без нагадування... ? Розкажіть своє бачення даних ситуацій...:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2010 у 20:12


Цитата:
от і цікаво як ж насправді було б правильно чинити, щоб кожен відчував себе фінансово незалежним

Не думаю, що реально говорити про фінансову незалежність від членів сім'ї




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 24-1-2010 у 20:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
от і цікаво як ж насправді було б правильно чинити, щоб кожен відчував себе фінансово незалежним

Не думаю, що реально говорити про фінансову незалежність від членів сім'ї

думаю, що 'фінансова незалежність' - це дуже голосно сказано. Імхо, жінка, повинна мати якусь професії і не брати у чоловіка грошей на дрібнички. Тобто, мати хоч якісь свої фінанси, які можеш потратити на свій розсуд, ні в кого не запитуючи. Я не думаю, що можна гордитись тим, що просиш у чоловіка гроші на нові колготи чи помаду ;)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Матвіїв
Дописувач
**



Повідомлень: 34
Зареєстрований: 20-1-2010
Нема на форумі


[*] написано 24-1-2010 у 20:26


...погоджуюсь, колись була популярною така фраза, що жінка повинна працювати " на косметичку" тобто для того, щоб задовільняти свої маленькі бажання, для того щоб не принижуватись і не пояснювати навіщо тобі це чи інше, але при цьому залишатись такою ж гарною і доглянутою, але це в ідеалі, в багатьох сім"ях і чоловік і дружина повинні працювати для того, щоб жити і купувати необхідні речі....
А як ви вважаєте, чи є нормально якщо дружина " годує" сім"ю, а чоловік виховує дітей ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 24-1-2010 у 23:55


Як я знаю, то є такі ситуації в сім'ях:
1. чоловік працює, дружина - виховує дітей
2. працюють і чоловік, дружина - дітей виховують разом (коли дітки більші і в садочок вже їх відводять)
3. в реалі такого не бачила і не знаю, але чисто теоретично можливо :rolleyes: коли дружина утримує сім'ю, а чоловік виховує дітей
В першій ситуація ніби ідеальна, чоловік забезпечує сім'ю всім необхідним, а жінка береже *родинне гніздечко*:) імхо, роль домогосподарки для сучасних дівчат (жінок) не дуже приваблива (постійно вдома сидіти і каструлю, прибирання і прання....:(), напевно, це від характеру залежить і ще від чогось... або ж з таким покликанням потрібно народитись?
А в 2 більш для мене прийнятна та й тепер в нас в більшості випадків так і є.
А ось третя ситуація, то... якщо дружина кар'єристка запекла і бажає реалізувати себе в певній професії, з хорошою заробітною платою, на яку можна утримати сім'ю. Вай нот? Але виникає інше питання... Як чоловік буде себе почувати в ролі утриманця? чи не задіне це його гордості? що призведе до скандалів і в майбутньому ймовірному розпаду подружжя. Треба ще й сказати, що не так легко мужчині виховувати дітей. Якщо він на таке погодиться, то респект :)
Зрештою не так важливо хто "годує" сім'ю, якщо є злагода і кохання, то все інше дрібниці. Гроші сьогодні є і багато, а завтра може їх і не бути, але рідні люди залишаються. Ось таке моє скромне ставлення до цієї теми




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-1-2010 у 11:12


Варіант 3. мені знайомий, в одногрупниці. Чоловік виховував дітей, вона працювала, часто їздила в закордонні поїздки, в результаті вийшла заміж за шведа. Чоловік лишився сам, виборює право на дитину. І я його підтримую, бо мама вона була ніяка.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 25-1-2010 у 11:26


В мене варіант 1. Хоча жінка вже хоче варіант 2.
Я її розумію і це не повязано з грошима. Просто сидіти весь час самій вдома з дитиною, а в такі холода взагалі навіть в магазин не виходить і на вулицю, бо я все купляю - ітак вже 2 тиждень..:o Я б сам вже втікав кудись на якусь роботу.
Якщо все життя пункт 1 - то на моюдумку людина "деградує" (чоловік чи жінка - той хто вдома). Людині потрібно спілкуватися, виходити в світ і це не має бути тільки на вихідні до когось в гості або з чоловіком повечорам.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-1-2010 у 12:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
... отримує скажімо чоловік і дружина заробітну плату, а далі як ?...

Мабуть, у кожної сім'ї свої закони. Але у будь-якому випадку сімейний бюджет спільний. Незважаючи де чи в кого будуть ті гроші. Створивши сім'ю ви втрачаєте фінансову незалежність, немає уже твоїх чи моїх коштів є наші.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 26-1-2010 у 00:02


На мою думку на сам перед сім'я це родина яка формується не на грошах їх кількості і їх підрахунку, а на сам перед на моральних, духовних засадах і звісно на коханні,довірі і повазі. Не бюджету чи особистим досягненням Ви дарили квіти, писали вірші і віддавали свої почуття, якщо не так то Ви не сім'я а всього лише шлюбний контракт. Звісно в час який живемо бюджет грає велике значення і гроші треба рахувати і шанувати так як зараз бідних, хворих та невдах не люблять, але якщо Ваш боджет збудований на фундаменті родини то повірте Вам буде до одного місця хто з Вас отримує більше чи менше, кому сьогодні чи завтра треба буде доглядати малятко у Вас буде одна ціль зрорбити життя родини комфортним і для того кожен знайде засоби як заробити, хто сьогодні більше, а хто меньше отримає, але головне між собою про це говорити і робити вибір свідомо,разом і прораховуючи на ходів так три в перед. Має дружина можливість карєрного росту сидіть в декреті дайте її досягти мети за цей час маля вже диви в садок піде і самі чогось за той час навчитеся наприклад можна вивчити декілька мов чи ще багато чого і заробляти просто в дома. Головне вчасно поставити мету і цілі гроші прийдуть самі хоч їх чим більше тим більше бракує. Та і ми старішаємо а як відомо чим старше диття тим дорощі забавки. Отож не питання хто де і як заробить питання як правильно вкласти ці гроші з користю для всієї родини і грім з ним що це буде шнурок до компутера чи нова білизна лише щоб це було корисно і необхідно. Одне зле що скромний бюджет українця зїдає не менше скромний бюджет посадовців які над цим питанням і не думають коли він у них і так малий на їх думку. І як показали вибори і українці не надто над цим думають нажаль. Планувати витрати і бюджет з європейців та обирати майбутнє держави та громади здатні лише австріяки та німці у них просто в голові порядок, а не хаос обіцянок і політ реклами. Вибачте за відступ але про який бюджет може йти мова коли ніхто з пересічного населення не знає що буде завтра в що вкласти сьогодні щоб буде завтра. Набігає думка для чого рахувати чи економити якщо те що маєш сьогодні завтра буде варте носовичка. Лише не чорний день і на форсмажор то вмирайте вже сьогодні бо існуєте, заощаджувати і рахувати, вкладати треба для майбутніх поколінь що не реально в нащому становищі нажаль, але це моя думка бюджет в мої родині є і керуємо ним спільно, а кешенькові кожен має свої якщо не має бува то про це знає бюджет (родина) і завчасно ложить їх до кишені.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-1-2010 у 00:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Онук Юрій
На мою думку на сам перед сім'я це родина яка формується не на грошах їх кількості і їх підрахунку, а на сам перед на моральних, духовних засадах і звісно на коханні,довірі і повазі.
Не бюджету чи особистим досягненням Ви дарили квіти, писали вірші і віддавали свої почуття...

+100%
Цитата:
Має дружина можливість кар'єрного росту сидіть в декреті дайте її досягти мети за цей час маля вже диви в садок піде і самі чогось за той час навчитеся наприклад можна вивчити декілька мов чи ще багато чого і заробляти просто вдома.

Але ж бувають випадки, що чоловіки твердять, що місце жінки на кухні і все! Як там німців, три К: Küche, Kirche, Kinder (кухня, церква, діти). І що в цій ситуації робити жінці? Терпіти?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 26-1-2010 у 10:09


Випадки бувають різні, є тому і люди різні. Якщо не хочете такого чоловіка то не вибирайте такого тай все:)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

[*] написано 26-1-2010 у 14:14


Джаст ІМНО.

1. Вклад у сімейний бюджет мають робити всі члени сім"ї в залежності від своїх можливостей.
Проте, якщо жінка робить вклад більший ніж чоловік - це може чоловіка деморалізувати (бувають вийнятки).

2. Обов"язково! Повинні записуватись витрати, як на харчування/комунальні послуги, так і на великі та інші покупки. По-суті - всі витрати і надходження повинні записуватись.

3. Відносно жіночих дрібничок, коліс до авто, ... на це кошти мали б спрямовувати кожен для себе після вкладу в сімейну скарбничку.

Звісно, що хтось не погодиться з такою думкою, комусь вона сподобається, проте найголовніше - всі витрати і надходження повинні обліковуватись (записуватись). Це дасть змогу на гармонійне життя.





Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 26-1-2010 у 15:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Але ж бувають випадки, що чоловіки твердять, що місце жінки на кухні і все! Як там німців, три К: Küche, Kirche, Kinder (кухня, церква, діти). І що в цій ситуації робити жінці? Терпіти?


Послати такого чолвіка під три чорти:) Проблема вирішена:)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7407
Реклама: