Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Журнал "Фокус" визнав Львів найкращим містом для життя
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-6-2009 у 15:31
Журнал "Фокус" визнав Львів найкращим містом для життя


Журнал "Фокус" визнав Львів найкращим містом для життя
http://focus.in.ua/society/44147

Ще такої бздури не чув.

Так, Львів гарний, навіть дуже. Але найкраще місто для життя???

Метро немає, через це закоркований, загазований центр міста, постійні проблеми з холодною водою, мовчу про гарячу.

Четвертина статті - інтерв'ю Садового. Зрозуміло, звідки ростуть ноги.

Чи може це тільки мені здається, що у Львові не найзручніше в Україні?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2009 у 19:40


Мені тоже так здається :)

Краса і комфорт - далеко не синоніми. Як син музейного працівника, відповідально заявляю, що музей - не найкраще місце для життя :).
Приємно звичайно милуватися архітектурою, проте навіть цей фактор знеціюється свинством, що діється в дворах і парках навіть у центральній частині міста.

До речі, про те що наше місто найкраще, ми ще говоримо і тут
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=7372
:lol::lol:





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 12-6-2009 у 19:41


Підсумкову таблицю дивилися?
http://i.focus.in.ua/img/inner/55cities2009.jpg
Ви, Юрію, тільки три показники назвали, а їх там чотирнадцять. То ж комплексна оцінка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2009 у 19:48


Що мені кинулося в очі в статті, окрім інтерв'ю Садового, то це відгуки жителів - у якості яких подано думку студентів. Я би все-таки швидше дав слово старшим людям, молодим матерям тощо, їхні критерії ближчі до життя. Відсутність чистоти в парках, наявність загаджених під'їздів, проблеми з транспортом та водопостачанням навряд чи компенсуються тим, що "..несмотря на кризис, здесь открылось два новых кафе.." чи сотнею якихось фестивалів.
Ну і ще здивувало бажання (я вже не вперше його бачу) місцевої влади "примазатися" до комерційного успіху аутсорсингових ІТ-компаній. Ніяк не можу зрозуміти, а в чому саме мерська заслуга?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2009 у 20:06


Подивився таблицю. Цікава, ліньки рахувати, але мабуть таки виберу найкраще місто для себе на її основі.
Говорю "для себе", бо в принципі задача багатокритеріальна і не має єдиного розвитку, а повністю залежить від суб'єктивної шкали цінностей. Для кожної людини така шкала (умовно кажучи, вагові коефіціенти при показниках якості) є окремою.
Для мене важливо "Середня зарплата", "Екологія", "Жк послуги", "Злочинність", "Комунікації". А саме по цих показниках (хіба крім "Злочинності") Львів явно просідає. А, наприклад, взагалі би не враховував "Турпривабливість". Зрештою, це лише форма "Ділової активності". Не розумію характеристики "Міграція" - що там добре, що погано. Не бачу змісту у критерії вартості нерухомості - для когось висока вартість добре, для когось - зле. Абсолютно незрозуміло, що криється у критерії "Культура" - кількість "культурних" закладів, персональна культура, фінансування культури?





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 12-6-2009 у 20:25


Стосовно транспортного питання - цілком згоден. Ще би відмітив певну корумпованість (не полюбляю цього слова...) влади, коли "бабло перемагає все". Шкода. Львів ризикує втратити своє обличчя. Ну і жлобську модель ведення бізнесу. Не питайте чому, не хочу в то влізати....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-6-2009 у 21:36


Такий показник як турпривабливість, мене як мешканця міста взагалі не цікавить.
Бюджет - це взагалі дурня. Важливий - не розмір, а як його використовують. Ось у нас, наприклад, будують за нього стадіон. Мені, особисто, він непотрібен.
А яким боком День Пампуха і День Пива - не зрозумів взагалі. Хай би глянули на Заньковецької і на знесені приміщення Історичного музею в яких буде чи готель чи кабак, порахували кількість закритих книгарень і тоді робили висновок про стан культури.
А чи враховувався факт наявності дитячих майданчиків, спортивних майданчиків, басейнів, дитячих садочків (вільних місць), шкіл і т.д. і т.п.?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7480
Реклама: