Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Безкоштовні дитячі майданчики і всяка фігня навколо них
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-6-2009 у 13:06
Безкоштовні дитячі майданчики і всяка фігня навколо них


У місті з'явилося пару гарних дитячих майданчиків, в першу чергу "рошенівський" біля Порохової вежі. Потім поряд з'явилася зона для любителів пострибати на велосипеді. Там же ж і баскетбольний майданчик.
Тобто фактично сформувалася зона ненав'язчивого дитячо-підліткового безкоштовного спортивного відпочинку.
І тут, замість того, щоби довести ту зону до якогось логічного завершення, з'являється надувна гірка для дітей. Звичайно на комерційних засадах (10грн за 10 хв).
Мені це зовсім не сподобалося. Я не проти дитячих розваг за гроші. Але я думаю, що одне і друге має бути відділене.
Одна справа, коли я цільово веду дітей на атракціони, зовсім інша - коли просто вийшов з малим погуляти на майданчик, де він може полазити по драбині чи пострибати.
Діти зразу втрачають інтерес до майданчика і прагнуть потрапити на ту гірку.
Ну і крім того, мені здається, що це некоректно по відношенню до спонсорів, які зробили і утримують майданчик. Зараз на їхньому хребті якісь ділки просто розкручують свій бізнес (зрештою, той самий Рошен не влаштовує розпродажу шоколадок, і взагалі дуже стримано себе піарить).

Аналогічна ситуація і в парку Івана Франка.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 17-6-2009 у 16:18


Це в нас завжди так в українців - щось зроблять завжди буде погано і хтось буде назадоволений....
В чому проблема???? не ходіть на ту горку і все......Яка ваша справа хто там і що робить? І як це комусь може заважати????
А ділкам - повага, знайшли як забезпечити себе і дати додатковий атракціон дітям.
В мене взагалі таке враження що люди спецаільно ходять і шукають там де позитив - треба знайти негатив.
Живіть легше! Життя стане легшим, більше буде посмішок :sing:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-6-2009 у 17:35


Однозначно, що "ділкам - повага", а от владі, яка дала дозвіл розмістити біля безкоштовних дитячих майданчиків платні гірки - ні. На дитячий майданчик ходять дітки кожен день і звичайно всі хочуть на гірку, але не усіх батьків є можливість заплатити. Тоді плач, образи і т.д. Це все дуже неприємно і замість відпочинку всі роздратовані.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-6-2009 у 18:18


В мене біля роботи дитячий майданчик працює в режимі безплатної автостоянки. Цікаво що навпроти - райвідділ міліції...



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-6-2009 у 19:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Це в нас завжди так в українців - щось зроблять завжди буде погано і хтось буде назадоволений....

Ну так треба ж якось національну традицію підтримувати, от я і стараюся.
Хоча як я був в містечку в Німечинні, то ходив в зону громадського відпочинку, де комерційного навіть близько нічого не було (спорткомплекс, зоопарк, дитячі майданчики).
Цитата:

В чому проблема???? не ходіть на ту горку і все......Яка ваша справа хто там і що робить? І як це комусь може заважати????

1. Шум від компресора
2. Я живу в цьому місті, тому це мене цікавить, це моє громадянське право
3. Коли гуляєш з 5-річною дитиною, пояснити йому, що ми прийшли полазити по драбинках і тп, а не залишити 20-30 гривень - досить складно.
4. хвилює репутація міста - чи захочуть наступні спосори щось ще будувати для міста, якщо на їхніх наробках хтось робить маленький бізнес.
Цитата:

А ділкам - повага, знайшли як забезпечити себе і дати додатковий атракціон дітям.

Швидше неповага тим, хто дав дозвіл.
Цитата:

В мене взагалі таке враження що люди спецаільно ходять і шукають там де позитив - треба знайти негатив.
Живіть легше! Життя стане легшим, більше буде посмішок :sing:

Дякую за сеанс бескоштовного психоаналізу! :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-6-2009 у 07:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
В мене біля роботи дитячий майданчик працює в режимі безплатної автостоянки. Цікаво що навпроти - райвідділ міліції...


А о це вже дійсно :mad:
Впевнений що водії які там ставлять мають дітей ...та одним словом не хочу навіть нічо писати....:(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-6-2009 у 20:57


Якщо ви приводите в приклад Німеччину, то я думаю треба і перехоплювати європейський підхід до вирішення проблем. В тій самій Німеччині теж не все гладко, але завжди є способи вирішення проблем, які хвилюють громадян. В вашому випадку потрібно знайти назву та місцезнаходження організації, відповідальної за територію (швидше за все це підрозділ муніципалітету що займається парковими зонами) і написати скаргу. Напишіть що вас турбує, викладіть аргументи, чому на вашу думку там не повинно бути платного майданчика (як ви це зробили тут). Зареєструйте скаргу, є відповідний термін опрацювання скарг. Як мінімум, вам повинні прислати відповідь, що згідно таких-то і таких-то постанов, все законно, і поставлять крапку. Якщо ви з тим не згідні, або якщо не буде відповіді взагалі (що наймовірніше), ви повинні писати скаргу в орган вище на бездіяльність підрозділу щодо розгляду скарг, або ж що, на вашу думку, вони порушують закон, дозволивши встановлювати платні атракціони (привівши аргументи в вигляді посилань на відповідні норми та закони). Ну і так далі, вверх по сходинках. Ймовірно, що на якомусь рівні ваша наполегливість спрацює. Це спосіб прямої дії, який значно дієвіший, ніж скарги на форумах. Скарги на форумах ніхто не читає, а скарги на папері з зареєстрованим вхідним номером ніхто не любить і намагаються від них здихатись якнайшвидше. Будьте активним громадянином, а не пасивним дописувачем.

Мені лише дивно, що вас турбує платний атракціон біля майданчика, а приватизований (!) підземний перехід (!!!) в тому ж місці, який тупо закривається на ключ ввечері, і потрібно з дитиною переходити досить небезпечну дорогою, ви залишаєте по-за увагою. Тут здається має бути значно більше нарікань та обурення, як ви гадаєте?



Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
У місті з'явилося пару гарних дитячих майданчиків, в першу чергу "рошенівський" біля Порохової вежі. Потім поряд з'явилася зона для любителів пострибати на велосипеді. Там же ж і баскетбольний майданчик.
Тобто фактично сформувалася зона ненав'язчивого дитячо-підліткового безкоштовного спортивного відпочинку.
І тут, замість того, щоби довести ту зону до якогось логічного завершення, з'являється надувна гірка для дітей. Звичайно на комерційних засадах (10грн за 10 хв).
Мені це зовсім не сподобалося. Я не проти дитячих розваг за гроші. Але я думаю, що одне і друге має бути відділене.
Одна справа, коли я цільово веду дітей на атракціони, зовсім інша - коли просто вийшов з малим погуляти на майданчик, де він може полазити по драбині чи пострибати.
Діти зразу втрачають інтерес до майданчика і прагнуть потрапити на ту гірку.
Ну і крім того, мені здається, що це некоректно по відношенню до спонсорів, які зробили і утримують майданчик. Зараз на їхньому хребті якісь ділки просто розкручують свій бізнес (зрештою, той самий Рошен не влаштовує розпродажу шоколадок, і взагалі дуже стримано себе піарить).

Аналогічна ситуація і в парку Івана Франка.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-6-2009 у 21:10


Цитата:
Тут здається має бути значно більше нарікань та обурення, як ви гадаєте?

Напевно. Я просто незнайомий з цією ситуацією.

Щодо вашого повідомлення.
Я ніде не говорив про незаконність встановлення платного атракціону. Я говорив про недоцільність.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-6-2009 у 08:34



Ви, як громадянин і мешканець міста, маєте повне право скаржитися, як на незаконність, так і на недоцільність. Це прецедент, після якого, у випадку вашої скарги, відповідальні органи подумають, перш ніж давати дозвіл наступному підприємцеві. А хто сказав, що буде просто? :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Щодо вашого повідомлення.
Я ніде не говорив про незаконність встановлення платного атракціону. Я говорив про недоцільність.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7488
Реклама: