Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Хитрощі інтернет-провайдерів
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

info.gif написано 3-7-2009 у 14:18
Хитрощі інтернет-провайдерів


Учора зіткнувся з нюансами тарифної політики від Фарлепу.
Вони нарешті знизили тарифи, тепер 256 - 65грн, 512 - 80 грн., 1024 - 95грн. А тепер про прикол. Раніше за 256 я платив 85 грн., після зміни вартості тарифних пакетів мене поставили перед фактом, що я маю перейти у якийсь з них, але, якщо я переходжу в дешевший, то маю заплатити ще 25 грн. Тобто отримавши таку ж швидкість, яку й мав треба заплатити цього місяця на 5 грн. більше ніж минулого місяця. Як на мене це неправильно. Якби вони не міняли цін, а я захотів перейти в дешевший пакет, тоді ОК. А так вони змінили дуже хитро, пакету за 85 грн (раніше стільки коштувало 256) немає...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 3-7-2009 у 17:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Якби вони не міняли цін, а я захотів перейти в дешевший пакет, тоді ОК.

То, здається, не Фарлеп хитрий...;)

Безплатний сир буває хіба в мишоловці.
І то для другої миші.:)

А чому б тоді не перейти на тарифний план за 95 грн? В тому випадку ні 25 вже не треба платити, і умови непогані
порівняно 256- 90 грн. і 1024 - 95грн.

До речі - в УАРнеті мені доводиться платити не тільки за сам інтернет, але і за радіозв"язок... Бо іншої ради нема...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-7-2009 у 17:51


Колись точно перейду. Просто на літні місяці не потребую швидкого інтернету, тому я порахував, що в серпні я вже зекономлю ті 30 грн...
Хитрість в тому, що вони змушують йти або в дорожчий пакет, або заплатити їм зайвих 25 грн.
Не надто гарне ставлення для постійних клієнтів... :(




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Дудченко
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 16-1-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-8-2009 у 22:29


Впринципі згідний, але подумайте з точки зору провайдера. Якщо він вноситть нові тарифи - напевно всетаки швидкість стає дешевшою, ви по суті в вигоді. Для провайдера в такому разі не суть здерти за 1 місяць всього 5 грн з вас, а просто викоренити старі тарифи і зробити цим більш прозору(для себе) оплату всіх клієнтів. Ато ж буде плутанини з новими і старими тарифами нараз.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-8-2009 у 22:38


Мабуть для провайдера все таки важливо заробити. Це його першочергове завдання.
А хитрість, імхо, в тому, що вони могли зробити 512 не 80, а 85. А так вони вже зараз отримують 25 зайвих грн, які могли б отримати в іншому випадку лише через 5 міяців.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 12-8-2009 у 07:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мабуть для провайдера все таки важливо заробити. Це його першочергове завдання.


В наш час всі на всьому хочуть заробити :rolleyes:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-10-2010 у 12:32


Щось я починаю остаточно розчаровуватися в Фарлепі, чи точніше воно вже зараз називається Vega. :(
З вересня перейшов на новий тариф, який передбачав 150 Гіг на швидкості "до 8 Мбіт", а далі "до 4 Мбіт". Як результат - в кращому разі було більше 3 Мбіт, про 8 навіть мова не йшла.

Вирішив з листопада перейти на дешевший тариф "до 4 Мбіт", так з мене стягнули вже не 25 грн, а 35 грн.

Вони продають послугу, яку не можуть реалізувати технічно, а потім ще виходить, що винен я, бо не перевірив чи доступна мені така швидкість. І за переведення на тарифний план, який вони можуть забезпечити, я ще мушу викласти додатково 35 грн.
А те, що вони з мене місяць брали гроші за неіснуючу швидкість - то це все нормально.

Формально - все правильно. Але якщо по-людськи і з точки зору поводження з клієнтами - це хамство і шахрайство.
Буду валити від них при першій же нагоді.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 29-10-2010 у 12:48


Юрію, цілком з Вами згідна.
Ми перейшли з жовтня на тарифний пакет Мегадім 24, перед тим поцікавившись, чи технічно це зможе виконуватися. В техпідтримці нас запевнили, що так, бо мережа нова, але із застереженням, що не завжди буде 24, а от 23 таки буде. Насправді така швидкість ніколи не досягається, лише в окремі моменти в дуже далекому наближенні.
І також оті 35 грн справляють враження доволі неприємне. Якісь вони занадто... хитрі.
Але в нашому районі Вега монополіст, вибрати нема з чого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
volkorny
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 1-7-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-11-2010 у 12:44


Тут справа не в провайдері, а в сайті з якого ви качаєте. Я думаю що є дуже мало сайтів, що можть дозволити собі віддавати контент на швидкості 24, 8 чи навіть 4 мегабіти. Перевірте швидкість скачування з video.alkar.net - це внутрішній ресурс Фарлепу/Веги, і лише на таких ресурсах від провайдера можна і потрібно вимагати обіцяної швидкості. У мене швидкість скачування з нього стабільно 4Мегібити при такому ж тарифному плані.
З зовнішніх ресурсів можна досягти максимальної швидкосі якщо скачувати торрент на якому є багато сідерів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-11-2010 у 23:07


Та це зрозуміло, що сайти не можуть віддавати 8 Мбіт, але власне ні торенти, ні сайти тестування задекларованої швидкості і близько не давали.
В продовження теми розповім, що прийшли фахівці з служби підтримки, перевірили і переробили деякі з'єднання і переконалися, що з лінією в межах квартири все ОК. При цьому показники якості сигналу залишилися поганими. Сказали, що ще перевірять лінію з свого боку і визнали, що проблема таки з їхнього боку, причому загадково сказали, що проблема "загальна".
Тепер питання: Чи має Вега як порядна компанія повернути мені кошти за ті місяці користування Інтернетом, коли я обіцяної швидкості мати не міг навіть теоретично? :baddevil:
Цілком можливо, що я і не переходив би на дешевший тариф, якби швидкість була нормальна з самого початку. Виходить - я постраждав двічі. :(




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7531
Реклама: