Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Продам нотебук HP DV6305us AMD 64 X2 Turion
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 27-7-2009 у 21:05
Продам нотебук HP DV6305us AMD 64 X2 Turion


Вирішив виставити на продаж свій нотбук, яки вірою і правдою служив 2 роки. Історія його така - був куплений в штатах, на ньому була дописана одна і написана друга дисертація. На ньому мирно уживалися віндовс і Лінукс. Недолік - не було камери і не було блютуса, і десь пів року тому гавкнула вай-фай карта (недолік всієї DV серії отих нотбуків). Блютус я не використовував, а камеру я просто докупив зовнішню, так само як і USB-wifi карту. Вся інформація на сайті http://www.hp.com . За нього прошу 500 американських гривень (торг). Комуніукація: всі дані в мене в профілі або тут на форумі.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 28-7-2009 у 20:11


Забув, що я ще там апрейднув пам’ять до 1 гіга. Може і мало, але цілком достатньо для роботи. Ігор на ньому ніхто ніколи не грав, то ж не знаю, що там потрібно для цього. В комплекті до нього йшли навушники і зовнішній пульт управління (для керування мультимедією). Ціна початкова як вище, і, як я вказав, не остаточна. Якщо хтось зацікавився, то звертайтеся.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 3-8-2009 у 19:51


Поміняв карту WiFi, вже працює.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7587
Реклама: