Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Електронна книжка. Покетбук?
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-9-2012 у 12:41


Цитата:
бо Кіндли не підтримують кирилицю

В якому сенсі?

Форум Рідного Міста я міг читати на ньому. Книг українських, на жаль, на ньому не було.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 1-9-2012 у 13:40


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:
бо Кіндли не підтримують кирилицю

В якому сенсі?

Форум Рідного Міста я міг читати на ньому. Книг українських, на жаль, на ньому не було.

наскільки знаю, кіндли не коректно відображають книжки на кирилиці, можливо, вони вже врахували цю проблему, але мої друзі, які мають їх, перепрошивали...але то було давно, але при покупці, думаю, варто б дізнатися чи є підтримка кирилиці...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-9-2012 у 18:02


Виявляється, Амазон безкоштовно міняє Кіндли, якщо вони навіть зламалися з вашої вини:
http://habrahabr.ru/post/151694/




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 21-9-2012 у 01:24


Недавно купив собі SONY Reader. Як читалка ел. книжок напевно найзручніша на даний момент. Користувася і Nook-ом і Кindle-ом. Кожна з трьох перечислених читалок спокійно і без проблем читає і українську і навіть китайську мову (за дуже старіші моделі не знаю). Є така software-a Calibre, безплатна, яка перeганяє любий формат в любий і робить то дуже коректно.

Але читалка і є читалка. Iз стронніх функцій ну хіба MP3 player має сенc. Все решта навіть Android/iOS смартфон зробить краще і зручніше. Переваги читалки на ЕП відомі (може тримати вагон книжок, легкa, можна читати тижнями без підзарядки). Недоліків, крім ціни і чорнобілості, я не зауважив. Особито я, своїй SONY, надаю перевагу, перед паперовими книжками. Ну хіба може, якусь гарно ілюстровану книжку краще погортати. А поза ілюстраціями, читалку читати зручніше. Тут тобі і пошук і словники і зноски. Я вже не кажу про, те, що кожна книжка відкривається саме на тій сторінці, на якій була залишена. Плюс на денному світлі, на сьoгодні, комфортно читати можна тільки паперову книжку або читалки на ЕП.

Приходиться також мати справу з планшетами i на роботі і вдома. Причому справу маю з hi-end моделями від $300-$700 (Android/iOS). При тому всьому ніяк не можу зрозуміти вибуху їх популярності. Ну є певні ніші де вони супер. Де, скажімо, на протязі робочого дня людина переміщається по підприємствах і робить аудит , скажімо, по ТБ. Ну зручно, в папочці, і батареї на зміну вистарчає. Але для дому-сім'ї, любий лаптоп чи нетбук значно зручніше. Зверніть увагу на папочки до планшеток з клавою. Всі хто покористувався не погоджуться їх віддавати і вертатися до тицяння по екрану. Ми в компанї видаємо їх тестерам. От я вчора запитав одну з тестерок, які враження. Вона каже, з клавою планшетник нервує менше, але... якби там ще тачпад, а ще краще миша. Ну, як кажуть тут, "Here we go". За що боролися? За цяцьку з імпотентнoю OC. При чому, знову IMHO, Аndroid хоч трохи більш людська ситема, а іОS..., він для блондинок. Tам все таке cute. Цвірінькає, літає по екрану з пів-оборотами, бульки там такі sexy...

Планшетами теж, можна і книжки читати, але якось мазохістично. Порівняємо з лаптопом/чи нетбуком. Пляж, ліс, парк відпадає для обох. Ну добре, скaжімо, в літак/поїзд: - лаптоп на колінa/на стіл екран відхилив на потібний кут, руки вільні, читаєм. Планшет поклав на коліна..., а він, раз і перeкрутив все на 90°, ну помахали ви ним і обережно поклали знову. Про зручний кут нахилу забудем. Через деякий час, берем планшет в руки і нахиляємо вручну. Через 15-30хв. зауважуємо, та байда важкувата, навіть для двох рук. Ще за 10-15хв, зауважуємо, що єдине до чого планшет є ідеальним, то шпіляти в Angry Birds. Tут він дасть фору любому дiвайсу (і , по секрету тестери кажуть, для цього останiй iPad "is the best").
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 21-9-2012 у 13:17


Цитата: Початково розміщене учасником rost  
Плашет поклав на коліна..., а він, раз і перeкрутив все на 90°, ну помахали ви ним і обережно поклали знову. Про зручний кут нахилу забудем.


В читальній програмі поставив заборону повороту зображення - і крути як хочеш, хоч догори дригом читай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 9-11-2012 у 10:48


Рейтинг електронних читалок за версією hotline.ua є тут: http://itc.ua/articles/top-20-samyih-vostrebovannyih-elektronnyih-k...



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-11-2012 у 20:31


Потрохи дозріваю до купівлі Kindle 5...

Характерно, що "українські" книжки практично вже з гори рейтингу уже щезли.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-12-2012 у 22:34


Після обдумування та вибору зупинився на B&N Nook.
Видався мені оптимальним по ціні і якості. Правда, купити його виявилася проблема, мало його продають. Більше продають його дорожчого на 400 грн брата - Nook з підсвіткою.
Правда, щоби отримати належний функціонал (зокрема підтримку поширених текстових форматів та веб-браузер) довелося перепрошити. Але процедура перепрошиння тривіальна.
Приємно вражає якість корпусу.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 10-12-2012 у 09:53


Класно! Вітаю!
Цікаво буде почитати ваші враження від користування! ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 10-12-2012 у 11:38


Користуюсь Nook Color і Nook Tablet вже давно. І хоч це не зовсім читалки, а повноцінні планшети, але читати комфортно. Враження тільки позитивні. Брат, який є фанатом книг, взяв собі Nook Color і з ним просто не розстається. При правильному настроюванні яскравості, фону, шрифту, очі зовсім не втомлюються навіть при довгому використанні.
Є правда маленький баг, який в декого проявляється. При заряді батереї <15% Може глючити тач скрін, просто починає жити своїм життям. Баг проявляється не завжди і не у всіх.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-12-2012 у 23:11


а де можна придбати Нук за прийнятною ціною?



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-12-2012 у 11:25


Прийнятна то яка? :)
Я купляв в інтернет-магазині Сокол, але зразу після покупки він зник сайту. Хоча може зараз знову зявився. Багато фірм кажуть, що його продають, а на практиці - ні. Думаю, що найреальніше таки в інтернет-магазинах.
Але це я про Nook Simple Tounch - найпростішу базову модель ел.книги




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 11-12-2012 у 11:29


В залежності яку модель. Якщо щось із старих моделей, то подивіться на http://deshevshe.net.ua/. Наприклад, Nook Color за 1100 грн. можна купити. Це адекватні ціни, враховуючи, що офіційно остання акційна ціна виробника була 139 доларів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-12-2012 у 11:45


Але це refurbished, так?



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 11-12-2012 у 12:00


Тяжко сказати. Вони переважно на refurbished ставлять позначку (ref). З іншої сторони, я брату брав ref. Був повністю запакований, все було на місці, жодних царапин, тільки плівки на екрані не було. Працює вже 4 місяці - поки жодних нарікань.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-12-2012 у 12:03


Я купив не refubished а новий десь за 940 грн. Щоби добратися до тисячі (безкоштовна доставка) ще мусів всякий компютерний дрібязок докупляти. Рефурбішед був десь біля 800 або й менше



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7663
Реклама: