Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: християнські файли torrent
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 17-11-2009 у 20:20


Та в мене щось думка помінялася. Власне, може й добре, що нема, нехай краще "братів" наших за східною границею охмуряють, а в українців повинно бути вільне незашорене мислення.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 17-11-2009 у 20:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
в українців повинно бути вільне незашорене мислення.


...вільне від Бога?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 17-11-2009 у 21:34


Ти там фільм виклав, "Місія", яскравий приклад нав’язування свого світогляду іншим (на прикладі місцевого населення). І єзуїти всі такі пухнасті, несуть мир і слово боже в світ. Так от, це стандартна процедура підкорення земель/народів - зброєю і прищепленням своєї віри. І т.д. Мені не хочеться, щоб на мені випробовували ані одне, ані друге, ані тим більше на народі, до якого я належу. А тому вважаю, що людина мисляча і розумна повинна думати і робити висновки, не заангажовані і не під впливом якихось догматів, накинутих різноманітними церквами, віровченнями і т.д. Бо інакше все життя перетвориться в твоє "служіння", поза яким не видно сутності людини.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 17-11-2009 у 21:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
все життя перетвориться в твоє "служіння", поза яким не видно сутності людини.


Хочу відповісти словами апостола Павла: «Живу вже не я, а живе в мені Христос», а як продовження думки, додам слова Івана Хрестителя: «Йому належить рости, а мені маліти». І нехай це почують ті, хто для цього призначений, жодного нав'язування.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 17-11-2009 у 21:58


Згода. Цезарові-цезареве...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-11-2009 у 23:47


Між іншим, у схожій темі згадано про імовірне порушення авторських прав. За власником ресурсу тут останнє слово, при цьому хочу сказати, що автори християнської відеопродукції зацікавлені у її розповсюдженні, не очікуючи від неї прибутків. Якщо десь знайдете протилежну інформацію, то повідомте плз, буде цікаво побачити так званий виняток із правила.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-11-2009 у 00:00


:)
Юрій помітив, і правильно здогадався, що подібні думки мене шкребуть і з приводу цієї теми.
Взагалі питання дуже цікаве, але тут швидше питання до Юрія - а чи можете ви обгрунтувати, що автори християнської продукції зацікавлені в поширенні? Точніше автори наведених вище творів?
Наразі цю тему я не закриваю, але прошу Юрія уважно ставитися до цього питання. З другого боку - я не впевнений, що наш сайт взагалі є вдалим місцем для таких обмінів - є маса більш профільних сайтів.
Тобто тут ми наприклад, можемо обмежитися обговоренням наведених фільмів, а туда, де лежать торент-файли - кинути лише лінк (принаймні на явно комерційну продукцію).
Дякую




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-11-2009 у 00:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Тобто тут ми наприклад, можемо обмежитися обговоренням наведених фільмів, а туда, де лежать торент-файли - кинути лише лінк (принаймні на явно комерційну продукцію).
Дякую

Я б теж не хотів, щоб цей форум прикрився, і натякав, що такий сервіс (типу як в цій темі), є не зовсім бажаний, та і сайтів, які містять хеш-суми файлів фільмів, як греблю гати. Тож резонніше було б розміщати подібну інформацію саме там, обмежившись тут лише виключно обговоренням.

ПС З другої сторони, якщо писати: от я бачив такий фільм (і тут посилання на торрент чи ще якись джерело для скачки), то чи це не є тим самим?
Може вартує додати в правила, що розміщення посилань на ресурси, використання яких порушують авторські права, є заборонені? Або зробити інакше, що доступ до таких посилань є закритий для всіх, крім зареєстрованих учасників форуму етс.? Бо все одно не уникнути якихось посилань і т.д., і звідки адміністратор знає, що там щось заборонене? Не буде ж він кожну фігню перевіряти.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-11-2009 у 00:29


Цитата:
Може вартує додати в правила, що розміщення посилань на ресурси, використання яких порушують авторські права, є заборонені?

Я спробую щось таке сформулювати, треба подумати. Але тут швидше важливе розуміння громадою, бо кожен лінк не перевіриш та й не дуже хочеться.
Цитата:
Або зробити інакше, що доступ до таких посилань є закритий для всіх, крім зареєстрованих учасників форуму етс.?

Стимулюватиме мертвих душ реєструватися. Але головне - це не вирішення питання, а приховування.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 22-11-2009 у 00:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Взагалі питання дуже цікаве, але тут швидше питання до Юрія - а чи можете ви обгрунтувати, що автори християнської продукції зацікавлені в поширенні? Точніше автори наведених вище творів?


Щодо проектів Біллі Грема (фільм "Сходження") та місії "Емануїл" (мультики про Панчінелло), то це євангелізаційна продукція, котру автори створили для розповсюдження помісними церквами. А на Біблію поки що ніхто не поставив копірайту :D. Щодо решти - наразі не маю інформації, тому файли .torrent повидаляв до з'ясування і готовий особисто надіслати кожному бажаючому на запит.

Хвилювання зрозуміле, зараз із авторськими правами шуму достатньо. А у 2005 році взагалі був казус - одна з церков, назвемо її "церква А" надіслала іншій, "церкві Б", листа, у якому зобов'язала "церкву Б" припинити виконувати на богослужінні християнські пісні, випущені на диску "церквою А". Воно наче й далі зрозуміло, для секулярного чи воцерковленого світосприйняття, якби не той факт, що на диску "церкви А" містилися виключно старезні християнські гімни 30-100 річної давності, написані ну зовсім явно ні не пасторами, ні не членами "церкви А", а ні навіть не їхніми предками. Ну посміялися, забули... :rolleyes: Пояснити можна так: хтось всю славу віддає Господу, а хтось шукає її для себе, хтось читає Біблію і виконує почуте, а хтось лише слухає і не виконує, самого себе обманюючи, про що й пише Яків у своєму посланні, 1:22.

Тут радше варто відмітити інший аспект - у світі йде цікава тенденція, зрештою передбачена у Святому Письмі, що будь-що безбожне гарненько собі розплоджується, та й сприймається на ура, а християнське (під дуже різними приводами) цькується, причому друге сприймається як належне. Не йдеться про даний ресурс, а загалом на планеті, візьміть хоча би історично християнську Європу, то хрестик на шиї у співробітника - то як плюндрування усіх засад толерантності (нагугліть собі підтвердження, якщо що - з інфою допоможу). Ну то таке. Так і передбачено, що хто має вуха, нехай чує.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-11-2009 у 12:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Марків
візьміть хоча би історично християнську Європу, то хрестик на шиї у співробітника - то як плюндрування усіх засад толерантності.

Це більше про Штати, а не про Європу.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 22-11-2009 у 21:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Це більше про Штати, а не про Європу.


Ось про Англію, про Італію - може в Штатах ще більше, не знаю, та в таку Європу особисто я не хочу... Щоправда, з тим випадком в Англії вже владналося, та сам факт... Так і повідомляв Павло у другому посланні до Тимофія, що усі, хто хоче жити побожно у Христі Ісусі, - будуть переслідувані (3:12).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-11-2009 у 14:05


А на яку аудиторію розраховані (орієнтовані) згадані фільми?
Цитата:

Не все християнське - від Христа.
:(



\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 23-11-2009 у 19:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Шпачук
А на яку аудиторію розраховані (орієнтовані) згадані фільми?


Я умовно задекларував дану збірку як перелік християнських фільмів, які надаються до євангелізації (розповіді про Христа невіруючим). Однак підійде і для практикуючих християн, звісно.

Цитата:
Цитата:

Не все християнське - від Христа.
:(


Із цитатою згідний. Потрібно знати, що саме сповідує людина, яка декларує свою приналежність до християнства, принаймні з'ясувати, чи визнає прийнятий православними, католиками та протестантами символ віри.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
петро вус
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 23-11-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-11-2009 у 21:26


на http://tab.net.ua/sites/site_name.vuspetro/
http://tab.net.ua/sites/files/site_name.m_krysa/p_id.7896/offset.8/
дуже багато фільмів релігійних
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
петро вус
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 23-11-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-2-2010 у 11:17


Християнський фільм
Марчеліно хліб і вино.(Marcellino pane e vino)
Рік випуску:1991.
Країна :Франція,Іспанія,Італія.
Жанр:Драма.
Переклад: Любительський, мова українська.
Опис: Це історія життя маленького хлопчика-сироти , який жив в монастирі своїм звичайним
дитячим життям. Через деякий час Марчеліно почав спілкуватися з Богом (приходячи до
розпяття Ісуса Христа , яке стояло в монастирі в повний зріст). Він приносив Ісусу їжу
чисто по- дитячому , думаючи ,що Господь голодний. Одного разу він запитав в Ісуса
про матір , хто вона така і звідки береться . “Хочу , говорить, мою маму побачити а також і твою ( Христову)”. Христос лагідно говорить”давай ти ляжеш спати , а я у сні покажу
тобі всіх кого ти хочеш побачити …..”
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Христинка Салигіна
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 22
Зареєстрований: 3-12-2011
Місто: м. Винники
Нема на форумі

Настрій: завжди позитивний =)

[*] написано 5-12-2011 у 07:32


"ХЛОПЧИК В ПОЛОСАТІЙ ПІЖАМІ"

Бруно - син німецького офіцера. Хлопчик переїздить разом з батьками в новий дім...
Малий думає, що люди за колючим дротом - фермери і не розуміє, чому не можна гратися з тими дітьми (не здогадуючись що ті люди - жертви конлагерю... і вирішує що це гра). Згодом дружиться з ровесником хлопчиком-євреєм...
Ще він багато чого не розуміє і питає-питає, а відповіддю є тільки власні спостереження і сприйняття оточуючого по-своєму, по-дитячому...

Фільм побудований на сюжеті другої світової і дечим нагадує фільм "Життя прекрасне", проте тут розповідь іде про німецьку сім"ю (і веселих моментів немає взагалі). Гарний фільм щоб задуматись про сприйняття світу дітьми ...

Якщо б дорослі були як діти, то можливо воєн взагалі б не було...





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Христинка Салигіна
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 22
Зареєстрований: 3-12-2011
Місто: м. Винники
Нема на форумі

Настрій: завжди позитивний =)

[*] написано 5-12-2011 у 07:41


"ХОРИСТИ"

Дуже класний фільм про те як в інтернат для складних підлітків приходить новий вчитель музики Клеман Матьє. Його обурє жорстокість директора до хлопців що робить їх ще агресивнішими......
Проте вчителю вдається знайти шлях до їх сердець.... і цим шляхом стає музика =)





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Христинка Салигіна
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 22
Зареєстрований: 3-12-2011
Місто: м. Винники
Нема на форумі

Настрій: завжди позитивний =)

[*] написано 5-12-2011 у 07:50


"Дон Боско"
Фільм про італійського священника і педагога св. Івана Боско, який жив в XIX столітті в Турині і присвятив усе своє життя бідним хлопцям.
Цей фільм розповідає про його життя, шлях і перешкоди, які йому траплялись.
Починається фільм з відображення одій дитинства святого і закінчується дозволом від Папи заснувати Спільноту св. Франциска Селезійського (Селезіян).






Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7674
Реклама: