Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6  ..  9
Автор: Тема: Епідемія грипу?
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-11-2009 у 18:09


Дійшов приблизно тих самих висновків.

І мабуть краще все-таки виходити погуляти, ніж сидіти постійно вдома...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 1-11-2009 у 18:18


А щоб усі дізналися як "Вона Працює. ..... Вона вилікувала Україну..." - Юлія Тимошенко сьогодні виступить із телезверненням о 20:00 на всіх провідних центральних та обласних телеканалах України - http://www.unian.net/ukr/news/news-344396.html



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 1-11-2009 у 19:10


Сьогодні, поки гуляв по Стрийському парку, побачив з півтора десятки людей. В парку ім. Хмельницького - з десяток. А так файно - людей так мало як тоді, коли намічаються масові роботи на селі..
:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 1-11-2009 у 19:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy
Сьогодні, поки гуляв по Стрийському парку, побачив з півтора десятки людей. В парку ім. Хмельницького - з десяток. А так файно - людей так мало як тоді, коли намічаються масові роботи на селі..
:lol:


Відсутність людей на вулицях дає чудесну нагоду пофотографувати зазвичай багатолюдні місцини вдень!!! без людей!!! Цікаві, мабуть, вийшли б фото... ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-11-2009 у 20:19


Центр міста також порожній... Майже все зачинено.

Дуже багато в масках. Такого масового святкування Геловіну ще не було... :)

Десь недавно в неті проскакувала інформація про винахід українки, що працює в ЮСА. Так от вона розробила станек, який перетворюється в 2 респіратори. Всі посміялися, а зараз би здалося таке :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-11-2009 у 20:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Центр міста також порожній... Майже все зачинено.

Дуже багато в масках. Такого масового святкування Геловіну ще не було... :)

Десь недавно в неті проскакувала інформація про винахід українки, що працює в ЮСА. Так от вона розробила станек, який перетворюється в 2 респіратори. Всі посміялися, а зараз би здалося таке :)



2maski_136.jpg - 4kB




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-11-2009 у 20:36


:)
Щось таке...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2009 у 21:08


Подивився новини. Не знаю чи це проста непрофесійність чи свідомо, але повідомлення йдуть приблизно так:
- на заході України заражено стопіцоттищ людей
- вже від свинячого грипу померло 40

Таким чином в глядача складається враження, що всі ці тисячі хворі цим свинячим грипом. В жодних випусках не порівнюється теперішня ситуація зі статистикою минулого року.




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2009 у 21:28


Наскільки я розумію, ті стопідсот тищ якраз свинячим грипом і хворі. Просто діагностуванням ніхто не займається.
У 100 хворих одним видом грипу я не вірю, чудес не буває, в таких кількостях грип не зустрічається, яким би дивом ним би заражалися лише кілька десятків людей?
Принаймні за одним лінком, що ви ж і дали, написано
Цитата:
3) Почти все случаи гриппа в России, как и во всем мире, вызваны именно этим новым "свиным" гриппом. Статистика наша неполна, поскольку подавляющему большинству больных анализов никто не делает за полной их ненадобностью.

А якщо проаналізувати минулі роки, я думаю, ми би могли виявити, що число загинувших з розрахунку на сто тисяч таке ж або близьке до теперішнього. Навіть якщо перевищує в кілька разів, мова йде лише про соті долі відсотка (мабуть порядок такий, рахувати ліньки).
Тобто, на мою думку у людей складається вірне враження, що всі хворі свинячим грипом. І хибне враження, що ця хвороба безнадійна, чи імовірність смерті така, як від справді тяжких хворіб. Наприклад, як від туберкульозу, на який зараз хворі сотні тисяч, який поширюється повітряно-крапельним шляхом, для якого нема добрих ліків і призводить до смерті (не зрозуміло тільки чого люди без масок ходять цілий рік).
Тільки про туберкульоз згадуть лише від сили раз на рік.

Наскільки я розумію, у нас просто епідемія грипу. Тої хвороби яка приходить кожен рік, а деколи двічі. Ну хіба що цього разу трохи паскуднішої версії. Просто грип...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2009 у 21:32


Знайшов таке про "звичайний" грип
Цитата:
По статистике, на каждые 2000 случаев гриппа регистрируют один летальный исход.

http://www.grippol.ru/1a.php

У нас на 100 тисяч грипований людей (ніби така статистика звучала) - 50 смертей.
Відхілення від статистики не спостерігається.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2009 у 21:47


ну от я 2 тижні тому перехворів грипом/ГРЗ і в мене було 39 2 дні, але не боліли легені, не боліло горло, голова навіть не дуже боліла, хоча переважно болить при температурі, був сухий кашель і все. Тобто симптомів свинячого грипу не було. І так в багатьох. Десь читав що 200 людей минулого року померло від грипу, але такої паніки не було.



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2009 у 21:51


Цитата:
Тобто симптомів свинячого грипу не було.

Знову процитую наведене Вами ж джерело :)
Цитата:
Почти все заболевшие перенесут инфекцию в легкой или даже стертой форме.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2009 у 22:11


1 на 2000 - це по звичайному грипу статистика? Не знаю, я не лікар, тому не берусь стверджувати. просто мав таке враження, що свинячий грип - це щось значно серйозніше, щось таке, що підкошує і вбиває навіть не схильних до захворювань людей без хронічних захворювань через брак імунітету до нового штаму. Тому смертність по ідеї мала би бути більшою, ніж в сезонного грипу. Тому одне з двох - або у великої частини людей НЕ свинячий грип, або всі розмови про особливість свинячого грипу - це байка.



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

[*] написано 1-11-2009 у 22:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин

Тільки про туберкульоз згадуть лише від сили раз на рік.

Наскільки я розумію, у нас просто епідемія грипу. Тої хвороби яка приходить кожен рік, а деколи двічі. Ну хіба що цього разу трохи паскуднішої версії. Просто грип...


1. Про грип потім скажуть: "Я зупинила епідемію...Ля-Ля-Ля", а туберкульоз цьому не піддається.

2. "Наскільки я розумію, у нас просто епідемія грипу. Тої хвороби яка приходить кожен рік, а деколи двічі. Ну хіба що цього разу трохи паскуднішої версії. Просто грип... " погоджуюсь на 100%.

3. Ну і смертність, зазвичай, від того, що люди байдуже ставляться до свого здоров'я (і до епідемії, і під час, нехтують елементарними правилами гігієни та безпеки).




Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2009 у 23:20


та це все є такий грип http://ru.wikipedia.org/wiki/H5N1 принаймні в мене симптомами подібний і ускладнення -- саме запалення легенів. хоча мені спочатку вдалось збити температуру і потім побачити що маю проблеми, а багато людей не збиває і тому не можуть подолати і те і інше. Наразі температури як і не було так і нема, хоча не виключено, що до 37 піднімається, бо коли сплю, то потію. Дихання і далі чисте, та й уколи дуже болючі призначили, але це наразі ще 3 дні, далі може вже не треба буде. Так що паніку створюємо ми самі і елементарним небажанням про себе подбати
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2009 у 23:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
1 на 2000 - це по звичайному грипу статистика? Не знаю, я не лікар, тому не берусь стверджувати. просто мав таке враження, що свинячий грип - це щось значно серйозніше, щось таке, що підкошує і вбиває навіть не схильних до захворювань людей без хронічних захворювань через брак імунітету до нового штаму. Тому смертність по ідеї мала би бути більшою, ніж в сезонного грипу. Тому одне з двох - або у великої частини людей НЕ свинячий грип, або всі розмови про особливість свинячого грипу - це байка.


Про статистику - ну я не знаю, знайшов такі дані, хоча впевнений, що потрібно шукати детальніше.
Проте, точно пам'ятаю, що і раніше нормальні лікарі казали, що від грипу реально померти (не від "свинячого", такого не було). Просто в народі "грип" було синонімом застуди, і люди на ті дрібні проценти не зважали.
А наша медицина (ще певно з радянських часів) приховувала цифри смертності від грипу під маскою смертності від інших хворіб (думаю, що це робилося і простими лікарями для уникнення відповідальності).
Зараз на фоні гіперактивності ЗМІ навпаки всі смерті списують на грип, і здається що вже просто капці.
Особливістю цього грипу я так розумію, є його новизна, а отже те, що ним захворіє більше людей ніж іншими. А, отже, більше і помре :(
Це до речі, ще раз підтверджує, що швидше за все, кожен хто грипує - грипує на "свинячий" грип.
Але через рік-два ніхто не звертатиме увагу на чергову епідемію цього грипу. На нього вже менше хворітимуть, менше вмиратимуть, ним менше цікавитимуться ЗМІ.
І ще один фактор для шуму. Наскільки я зрозумів, цей грип більше небезпечний для людей до 50 років (на відміну від попередніх). Відповідно, значна частина смертей не може бути списана на старість (не тільки формально, але й морально - типу "старша людина, важко їй було від високої температури" ), а значить - більше створює інформаційного ефекту.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-11-2009 у 00:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
І ще один фактор для шуму. Наскільки я зрозумів, цей грип більше небезпечний для людей до 50 років (на відміну від попередніх). Відповідно, значна частина смертей не може бути списана на старість (не тільки формально, але й морально - типу "старша людина, важко їй було від високої температури" ), а значить - більше створює інформаційного ефекту.

Справа в тому, що цей грип має більшу здатність до розповсюдження. Тобто, він більш заразний. А оскільки саме молоді люди більше кучкуються, так би мовити, в дитсадках, школах, інститутах і т.д, тому заражуваність серед них більша.
А стосовно смертності від нього - він нічим не відрізняється від інших.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-11-2009 у 00:35


Говорив щойно з батьком, який працює лікарем.
Хвороба справді одна. Симптоми стандартні.
Переходить у дуже складні форми пневмонії.
Трапляються, що дорослі хворіють значно складніше, ніж діти. З пари мама-дитина, у мами значно складніше протікання звороби.

Відсоток летальних випадків на кількість захворівших може й той самий, але захворіло значно більше людей.
Країна як завжди виявилася неготовою, немає місць у лікарні, бракує медикаментів і т.д...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-11-2009 у 00:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хвороба справді одна. Симптоми стандартні.
Переходить у дуже складні форми пневмонії.

У більшості випадків таки не переходить. Юра, ну думати ж треба, коли формулюєш. Бо з твоїх слів - після грипу гарантована пневмонія.
Так, треба пильнуватися. Так, не зашкодить обстежитись, якщо є хоч якісь сумніви. Он я, навіть попри моє досить спокійне відношення до ситуації, таки поїхав перевірив легені вчора, оскільки застуджений ще з минулого тижня.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-11-2009 у 01:21


Перепрошую. Звісно не завжди. Мені це виглядало очевидним :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-11-2009 у 14:24


Цитата:
Вночі літак з ліками “Таміфлю”, що допомагають при хворобі на грип, прибув до Києва. Біля трапу літака пані Таміфлю зустрічали прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко, міністр закордонних справ Петро Порошенко, глава Секретаріату Президента Віра Ульянченко та інші офіційні особи.

Кумедія... :)
Оркестр був?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 2-11-2009 у 14:26


Нащо? бахнули Хенессі ХО, прикинули профіт та роз'їхались собі по хатах...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 2-11-2009 у 14:39


Ще одна думка професійного лікаря стосовно ситуації, що склалася:
http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Косовська
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 120
Зареєстрований: 23-10-2009
Місто: Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: щоб не плакать, я сміюся ...

[*] написано 2-11-2009 у 15:08


На свинячий грип захворіли 40 учасників міжнародної конференції

У Румунії на популярному гірському курорті Сінайя закрили готель через 40 випадків зараження людей вірусом грипу А (H1N1).

Тут проходила міжнародна студентська конференція з права, в якій брали участь 260 чоловік з 31 країни. Лікарі уточнили, що 40 чоловік з середньою і важкою формами захворювання доставлені до лікарень Бухареста.

За інформацією лікарів, початковим носієм вірусу був учасник з Португалії, який два дні відмовлявся від госпіталізації, передає Associated Press.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-11-2009 у 22:45


все більше схиляюсь до думки, що вся ця *епідемія* - для вимивання бюджетних грошей в грандіозних масштабах...



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6  ..  9

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7724
Реклама: