Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Як оформити ремонт будинку в рахунок квартплати?
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

question.gif написано 28-10-2009 у 15:26
Як оформити ремонт будинку в рахунок квартплати?


Можливо доведеться зробити ремонт у будинку (даху).
Знаю, що є можливість оформити ремонт в рахунок майбутньої оплати за квартиру. Хто з таким стикався? Як це правильно оформити? Чи можливо це оформити на мешканців декількох квартир?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 28-10-2009 у 19:41


Я знаю як робили щось подібне років 8 тому... Спочатку сусіди між собою обговорили що збираються робити, поговорили з майстрами, порахували скільки то приблизно буде коштувати, тоді пішли в ЖЕК і кажуть- в нас протікає дах, просимо поремонтувати. Там кажуть- в нас нема грошей. Ви зробіть і напишіть заяву з доданими чеками про оплату- і ми на тій підставі погасимо в майбутньому борг за квартплату. Здається їм то вдалося.
А як тепер- не знаю...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 28-10-2009 у 21:42


Ов, навіть не думав що таке в нас можливо!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vlad sirotenko
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 12-10-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-10-2010 у 11:03


Мій син здуру купив жилу прибудову до триповерхівки по вулиці Водяній. Попередні хазяї зробили "ремонт з переплануванням", навіть дозволи всі передали. А коли він схотів перебілити стіни, виявилось, що гіпсокартон приставлений до зруйнованих протіканням покрівлі несучих стін, які тільки підштукатурили й підфарбували, а нічого з вказаного в докуменгтах на перебудову не зробили. Пішов до ЖЕКу, там, як завжди, сказали, що це не їх справа, "Бачили очі, що викупали, то ж самі й виправляйте". Що ж зробив капітальний ремонт. Під час ремонту вкрали мішки з цементом та керозітом, вибивши двері, які ледь тримались на зруйнованій стінці. Переніс їх в інший бік стіни, де вона була не зруйнована 50-річним протіканням покрівлі. Вирішив поставити сигналізацію. Звернувся до міліції. Там сказали, що треба спочатку провести телефон. Пішов в Укртелеком. Там сказали, що не можна, бо розподільна коробка поламана і нема вільної лінії. Сусіди ж кажуть, що вони ще позаминулого року заплатили за ремонт тієї розподільної коробки і там є одна вільна лінія. То ж чиновникі Телекому не то некомпетентні, не то -хабарники. Зараз нова халепа - прийшли з ЖЕКУ якісь бовдури і заявили, що повинен привести перебудову у попередній вигляд, бо дозвіл на перебудову дано не на його ім'я, а на ім'я попереднього власника. Тоб-то, мало того, що ЖЕК нічого не робить, що пововинен, так він ще й заважає робити! Хто знає ефективні методи боротьби з ЖЕКами?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7725
Реклама: