Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Останнє кіно яке я подивився!
Ольга Рева
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 18-2-2014
Нема на форумі


[*] написано 18-2-2014 у 21:48


"Вій". Цей твір Гоголя знову підняли на одну ступіть в класиці жанру. Грошей пішло багато , але воно того варте. Хто знає коли ми українці навчимося знімати гарні фільми.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-6-2014 у 22:33


"Ring of bright water", Британія, 1969 рік. Фільм про 40 річного мужчину, який шукає себе, а знаходить дуже милу тваринку, яка повністю змінює його життя, наповнює його смислом.

Фільмів про дружбу людей і тварин немало. Але нічого подібного по якості я не бачив.
Це шедевр, такого красивого, душевного і веселого фільму у такому жанрі може і нема більше.
Розкішно стримана гра акторів на фоні шотландських пейзажів, неймовірно чарівна тваринка у головній ролі, сумний ліричний саундтрек.. Це треба бачити! Знайдіть час, перегляньте фільм.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-8-2014 у 16:10


Війна на Сході України усе міняє і в інтересах.
Випадкового надибав кіно "Фронт" за п'єсою Корнійчука (так, так, саме цього, що прославляв радянський лад). Надибав у такій статті http://blogs.pravda.com.ua/authors/golovan/53ff7565594ae/

Зацікавило, подивився https://www.youtube.com/watch?v=h2UMc2HCGrg
Залишився вражений надзвичайно якісним продуктом. Раджу переглянути!
Фільм дуже цікавий, дивиться дуже легко. У нинішніх умовах виглядає як документальна стрічка з АТО. Тільки представника Воєнного Совєта на члена РНБО замінити треба :)
Хто боїться ідеології, скажу зразу - фільм взагалі позбавлений ідеології. Це про якусь "сферичну у вакуумі" війну. Сталін згадується 2 рази, суто абстрактно, як формальний керівник держави. Жодних виплесків на тему "фашистських ублюдків" і т.п. немає, як не має і комуністичної пропаганди. Єдиний німець у фільмі - типовий офіцер типової армії без жодних акцентуацій. Строго формальний поділ на своїх і чужих на вигаданій карті. (як таке нейтральне кіно могло з'явитися в 1943 році - оце для мене загадка!)

Фільм фактично під збільшуваним склом розглядає проблему "професіоналізм vs куміство" в умовах, коли неправильні дії вартують життя. Точні, до слова вивірені діалоги, рафінована гра акторів, коли сильні емоції можуть передаватися лише порухом брови чи легкою інтонацією, відсутність комплексів на тему вживання алкоголю і взагалі поведінки як "неправильними" так і "правильними" створюють відчуття, що це не кіно про війну, а якась дуже якісна екранізація однієї з англійських п'єс.

Сюжет позбавлений несподіванок, усе читається наперед. Але весь час заставляє задуматися і поставити собі непрості питання. Бо проблема з фільму - вона ж не тільки на фронті.

Основна мета фільму, як я зрозумів авторів, це розрив шаблону "вірна нашій справі чесна, порядна людина" не дорівнює "добрий лідер нашої справи". Актуально для нашої постмайданівської епохи, коли доблесть і відданість у боротьбі часто є перепусткою до високих посад незалежно від інших характеристик людини.

Але на жаль, на нашу ситуацію фільм проектується лише частково, у нас зараз гірше. Дай Бог, щоби наші найкращі "командири" виходили на рівень найгіршого персонажа фільму. Принаймні, там не розглядається проблема зради чи корупції. Найбільше зло, якому присвячено фільм це лише кар'єризм і кумовство (яке правда не заважає головному негативному персонажу відправити на смерть свого сина).

Чомусь Порошенко мені головного антигероя фільму нагадав (отими призначеннями усіх "своїх" ). Але то вже не розмова для рубрики "Кіно"


P.S. Єдина батальна сцена фільму вставлена явно для галочки. Я її просто промотав.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 30-9-2014 у 09:26


Фільм „Жилець” (The Lodger, 2009), режисера Девіда Ондаатже. Вчора пізненько (себто сьогодні вже) на Інтері. Чудовий укр.мовний дубляж, бездоганно дібрані голоси. Інтер гідно відповідає на виклик, кинутий 1+1 зі своїм мистецьким „Аргументом-кіно”. Одне слово, півночі пролетіло на одному подиху.
Це - римейк фільму „Жилець” Альфреда Гічкока, відзнятого 1927 ще у якості німого кіно, і яке лише 1999 року озвучили.
Сюжет фантастичний! Мається на увазі, за враженнями. Саспенс майже такий самий, як у „Психо” Гічкока!
Заразом треба подитися і цей, 1927 року, і інші також „Жильці”, котрих багато! :saint: Це - і фільм-нуар режисера Джона Брема 1944 р.в. (класика фільм-нуар 1940-их років!), і стрічка уславленого Романа Поланського 1976 року.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 13-11-2014 у 17:40


Фільм "Острів" режисера Майкла Бея, 2005 р.в. просто... шокував! Це рівень "Чужого", причому першого, а також "Пекла" ("Sunshine").
https://uk.wikipedia.org/wiki/Острів_(фільм,_2005)
http://www.kinopoisk.ru/film/81291/

В недалекому майбутньому - 2019 рік надворі (!) - людей... вирощують, як овочі! Як цибулю в банці. З єдиною метою: поставити на конвеєр продаж людських органів, на яких є попит у платоспроможних кліентів, котрим потрібна пересадка хворих органів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 23-11-2014 у 21:08


"Таємниці Лос-Анджелеса" (англ. L.A. Confidential, 1997) днями на 1+1 - класичний неонуар: автомобілі 50-х років, відчайдушні і продажні поліціянти, підступні жінки. І дощ, в який раз по раз відбувається дія - як характерна ознака правдивого нуару! І загалом весь фільм - від початку до кінця - витримано в дусі film-noir.
І ще впадає в око і разить слух перфектний укр.мовний дубляж (так, це саме дубляж, бо мови оригіналу нечутно) і переклад, бездоганно дібрані голоси: навіть вчувається озвучування одного персонажа західно-українським акцентом! Дуже оригінально - молодці!
http://www.kinopoisk.ru/film/363/
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=7101
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Винник Лілія
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 25-11-2014
Нема на форумі


[*] написано 27-11-2014 у 22:08


Останній фільм, який я подивилась це "Винні зірки". Подивіться, не пожалієте. Його перегляд змусить Вас по іншому подивитись на життя.



"Мовчи. Дивись на зірки і цінуй те, що ти живеш."
[/url]
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталія Гнип
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 28-11-2015
Нема на форумі


yes.gif написано 2-12-2015 у 03:46


За останні 4 роки подивилась, мабуть, більше фільмів, ніж за всі роки до того :) Найчастіше це були фільми жахів. А тепер потягнуло на дитяче :)

Недавно переглядала фільм "Чарлі і шоколадна фабрика". Актуальний і досі.

А останнє, що я подивилась, це мультфільм "Думками навиворіт".
Тривалість: 94 хв.
Переклад: Український (Дубльований)
http://moviestape.com/katalog_multfilmiv/multfilm/6967-dumkamy-navy...

Дуже багато можна почерпнути нового, незважаючи на те, що орієнтований на дітей. В мультфільмах більше корисного для "дорослої людини", бо всі ми в душі залишаємось дітьми.




Наталія Гнип
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сизоненко Алла
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 13-3-2016
Нема на форумі


[*] написано 14-3-2016 у 20:18


Добрий вечер :) нещодавно переглянула фільм "Крампус". Рекомендую до перегляду, залишилась задоволеною :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Алєксєєв
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 18-3-2016
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 21-3-2016 у 06:03


"Стажер" з Де Ніро - на десятку!



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ДианаГордиенко
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 24-3-2016
Нема на форумі


[*] написано 28-3-2016 у 23:23


Очень понравился фильм 8 новых свиданий! Насмеялась от души! ))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Шевченко
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 16-12-2016
Нема на форумі


[*] написано 23-12-2016 у 19:57


Подивився фільм Гість
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vanesa Diak
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 27-12-2016
Нема на форумі


[*] написано 3-1-2017 у 17:16


комедія "Новорічний корпоратив" - про хлопця, який хоче організувати ризиковану корпоративну вечірку, оскільки його відділ якраз закривають і він хоче показати який він є насправді.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Славік Обухов
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 6
Зареєстрований: 19-1-2017
Нема на форумі

Настрій: Зимова депресія

[*] написано 25-1-2017 у 22:59


Кредо вбивці - поки що найбільше і останнє кіно-розчарування цього року
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Байко Леся
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 3-11-2017
Місто: Комарно
Нема на форумі


[*] написано 15-11-2017 у 21:32


Невидимий гість - останнє кіно, яке я переглянула і перше, яке заставило мене кілька разів під час перегляду змінювати ставлення до героїв. Справді дужеее сподобалося) Для тих, хто любить фільми, які тримають у напрузі до останньої хвилини та просто добре відзнятих трилерів:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-2-2019 у 19:11


Серіал "Russian Doll" (Матрьошка).
Нетфлікс, 2019 рік. Класно, коли серіал викочують зразу весь, не потрібно від серії до серії чекати. Це звісно фішка Netflix

Черговий переказ "Дня бабака". Один той самий день героїня проживає багато разів, і як в класичному фільмі, вихід з циклу лежить у внутрішньому світі героїні.
Серіал непоганий, мені сподобався. Можна сказати, що захопив. 8 серій по 45 хвилин, нема відчуття затянутості. Ще б трохи і було. А так в сам раз. Кожна серія трохи в іншому жанрі, спочатку комедія, потім щось від детективу, потім мелодрама і навіть одна серія в жанрі фільму жахів. Притому, що сюжет неперевний і акурантно "зшитий".
Лякала спочатку назва, але з російського там лише те, що героїня з російським прізвищем. Дуже гарна звукова доріжка.
Найбільший мінус - лайка. Дивився в оригіналі, таке враження, що не речень без "фак" менш ніж з ним. Притому у мові всіх - старших, дітей, жінок, без різниці. Трохи напрягає. Цікаво, як таке в нас дублюють?
Лише одна коротенька, геть притягнута за вуха, ЛГБТ-сцена протягом фільму, що для сьогоднішнього кінематографу, особливо про життя великого міста, скандально мало. Куди дивилося відповідне ком'юніті?
Еротики, насильства практично нема, якби не та лайвива мова і пару дурацьких діалогів на тему прикладних аспектів сексу, серіал комфортний для перегляду з дітьми.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іванна Кожушана
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 23-11-2020
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Спокійний

[*] написано 23-11-2020 у 17:05


Я рідко дивлюсь фільми. Та новорічні щороку. На днях подивилась різдв'яний фільм "Щасливого Різдва" 2019 року. Можу стверджувати, що кінець вас вразить. Я очікувала від новорічної комедії стандартного розвитку подій і щасливого кінця. Та тут сценаристи трішки більше порухали мізками і креативністю)
https://kino4ua.net/1577-schaslivogo-rzdva.html


Приєднаний файл: phpmLCJQy (61kB)
Цей файл був завантажений 183 разів





Instagram: ivanka.kzhshn
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталія Ледвій
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 28-11-2020
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Ох, я така метеозалежна)

[*] написано 1-12-2020 у 20:22


Фільми я дивлюся рідко, надаю перевагу серіалам. Останнім фільмом, який я подивлася, був "Погані хлопці назавжди". Ох, якщо ви ще не бачили цю серію фільмів з Вілом Смітом та Мартіном Лоуренсом, то ви багато втратили. Веселий та захопливий сюжет, встигла і попереживати і посміятися. А кінцівка взагалі "вбила". Раджу усім!:D

x4_poster_5e1d8b38b6338.jpg - 44kB
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Каміла Мардьян
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 2-12-2020
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Супер!

[*] написано 7-12-2020 у 18:08


Останнє кіно, яке дивилась був "1+1". Це французська комедійна драма. Мені дуже сподобався фільм тим, що в ньому поєднано як сум , так і гумор. Цей фільм дуже реалістичний, та дає змогу подумати про своє життя. Внизу залишу посилання з описом цього фільма.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Недоторканні_(фільм,_2011)



Intouchables.jpg - 26kB
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Snezhana Demidenko
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 30-12-2021
Місто: Київ
Нема на форумі


[*] написано 10-1-2022 у 15:23


Останній - "Ще по одній" - комедійна драма.
Друзі перевіряють теорію про нестачу алкоголю в крові...
Фільм на любителя. Мені сподобався.

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Грицько
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 10-1-2022
Нема на форумі


[*] написано 21-2-2022 у 14:41


"Смерть на Нілі" історія хоча і стара, але від того не меньш цікава
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7735
Реклама: