Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Публікації, матеріали, статті, інтерв'ю
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 12-3-2003 у 15:09
Публікації, матеріали, статті, інтерв'ю


І от вам перший свіжий млинець.

Говорить, спiває i показує ТаТаТа!

Компакт диск робить 15200672-й оберт в CD-програвачi старенького редакцiйного "пентюха" i єдине порiвняння, яке я можу застосувати до цiєї плити - палка-прилипалка: достатньо лише раз вхопитися за неї вухами i блок-коди "Вродливе м'ясо", "Нi, я не ту кохав", "На даху" та "Вогник" вiдформатують ваш лексикон бeзповоротно! Спалахом фiрмового Canon у вашiй пам'ятi вiдiб'ється "Сонце"...
Тепер все стало на свої мiсця i немає сумнiвiв, що Система нервiв та "РеФОРМАТцiя" - то найкраща назва для таких альбомiв: їх iсторiя, поява, презентацiя i загальна дiя на органiзм виправдовує себе на всi 100%. Про добрих 25% цього ефекту, тобто про презентацiйний момент i про те, що ж на ньому робили "...та друзi" можу розповiсти детальнiше, бо я там був, зафiгачив кiлькох байдикiв i майже впритул роздивився оте вродливе м'ясо ТаТаТа-рського приготування.
Хiпо хоп - це сьогоднi модно як буква "G" на лобку в топ-модельки. Вiд цiєї музики холодiють липким потом як дорослi (правильнi дорослi) так i дiтлахи. А хлопаки, що вперто видераються на верхiвку цiєї хвилi, заробляють шаленi бабки, їздять на крутих тачках i п'ють тiльки мiнеральну воду без бульбашок (iнакше ж як поясниш саму появу 4-годинного live-концерту, величезну купу спонсорiв та чималий натовп спраглих живого слова?). Так вважає більшість. Але в реалi воно, звичайно, по-iнакшому: всi розклади, всi мертвi нервовi клiтини поiменно знають лише безпосереднi iнiцiатори презентацiї та друзi.
Слiв бракує передати всю атмосферу одразу, а тому буду за порядком викладати факти i самi лише факти.

Система нервiв. Нерв I. Говорити про танкiвський альбом ремiксiв майже не доводиться, оскiльки в основному концертi жодна з композицiй виконана не була (маю на увазi дiджейське виконання). Або черз неподiльнiсть власної душi я на неї не потрапив. Iнша piч - "Система нервiв. "Тартак" та друзi". Вiн i склав базу презентацiї. Про нього i пошепочемось.
Система почалась iз довгих сподiвань, розчарувань i крикiв "Коли?!!", пересипаних видeртим з одного мiсця волоссям. А закiнчиться лише пiсля того, як плита стане олов'яною, потiм мiдною, алюмiнiєвою i так до глибокої i сповненої вiдчуття всеохоплюючого самовдоволення популярностi.
Бажання понервуватися виявили вiд 500 до 1000 осiб, якi збiглися в клуб "Утюги" 7 березня, щоб заодно гiдно почати святкування дня наступного (не забудьте додати сюди ще групу підтримки в регіонах, кількість якої виміряти не зміг ніхто, однак підтримка їхня відчувалася постійно). Iнтимнi дотики охоронцiв, невизначена концистенцiя пива, сподiвання несподiванок, море знайомих i не дуже облич - це був старт. Поїхали...

Система нервiв. Нерв IІ. "Де мiй мiкрохвон?" Цей шифр вигукували почергово всi музиканти, що виходили на сцену. Менi особисто завжди цiкаво зчитувати з губ цих людей неформатнi слова – стiльки нового деколи дiзнаєшся!.. Так от. Крiм гри на iнструментах, спiву та танцiв музиканти постiйно займалися пошуком звуку на сценi, який хитрi звукарi вмiло ховали до останнього моменту, тобто поки на сцену не вийшли тi, що "Сбей Пєпєлз". Франц так i сказав: "Група не буде спiвати поки не вiддасте звук!". Вiддали. Але не надовго. Вже наступнi пiсля них "Los Dinamos" мусiли спiвати пiд те, що чули. А чули вони все що завгодно, тiльки не себе. Хлопцям ще й довелося "витягувати" концерт, бо iнакше я не можу пояснити, чому вони так довго спiвали. Сама пiсня "Байдики бити" достатньо динамiчна i жвава (як сказав один iз мешканцiв "Тартакосайту", "звучить як саундтрек до "бондiади"..." Вiн недалекий вiд iстини). В цiлому, жертвами звукорежисури стали "Флайzzzа", "Бангi Хеп" i "Speed Way" (якi змогли себе реабiлiтувати в достатнiй мiрi пiд час другої вилазки на сцену).

Система нервiв. Нерв III. Першу чакру концерту-презентацiї вiдкрили "Пєпли". Несподiвався я вiд них такого драйву на сценi, вiдверто не сподiвався!!! Це нервове закiнчення ("СП";) вiдповiдало в той вечір як мiнiмум за адреналiновi впорскування в тiло "Утюгiв". Яскраво, рiзко i масно. Видавши на-гора струмiнь чистого гранжу, бiльше знаного в народi як альтернатива, вони залишили пiсля себе запах паленої шерстi, клацання зубiв i дух перемоги над драйвом - вiн їм пiдкорився повнiстю. Пiсля "Сонця" зал перекинувся iз пiстрявого вулика на одноголосий табун. Цей табун радiсно привiтав моторольного Сєню, який став вимушеним дизертиром свята через одну-єдину, чарiвну i неповторну (а головне - не потворну!!!) дiвчину, з якою в тi днi фронт-мен "Мотор'роли" ставав на рушник. Нормальна вiдмазка, проїхали. "Вуличне ТБ" показало обраницю Сєні та його компанiю на хмельницькому майданi у всiй красi i без прикрас. I взгалi, завдяки "вуличникам", дивлячись на шоу iз залу можна було повiрити, що береш участь як мiнiмум в президентськiй кампанiї якогось "товстопуза". Однак "фуфєл" нiхто не пiдсунув, а натомiсць впхав нам ТНМК (без Дiлi).

Система нервiв. Нерв IV.
"...Навiть газдиня майданчика "ВулТБ" Васiлiса Дребушевська вничку намагалася танцювати пiд ТНМК. Але не тому, що вони такi кльовi, а швидше тому, що "ничка" спiвпала з виступом "Танкiв"..." /нотатки з презентацiї, 7.03.2003, "Утюги"/
Взагалi, всi друзi виступили на одному рiвнi: жодних комплексiв, жодних напрягiв на сценi. I якщо "танки" й виглядали дещо маститiшими - то це лише за рахунок вдалих PR-ходiв Яковлєва та власної наполегливостi й незаангажованостi. Мушу процитувати ще одного шанувальника блоку ТаТаТа, який розписався в гостьовiй однiєї з груп: "ТНМК - нема питань, справжнiй ТАНК- чавить на мiсцi". Конголезцi виткали свою лiнiю презентацiї всього трьома-чотирма пiснями. Без Дiлi, зате з "Iво Бобулом": цей архетип для ТНМК вiчноживий, вiчнодобрий - як Фет Фрумос, Iлля Муромець, Кирило Кожум'яка i Солом'яний Бичок разом взятi. Можливо, вiн стане наступним дуелянтом "Танкiв" пiсля "Кобзи". В якiй площинi буде вестись "дуель" - питання для ерудитiв. Так розкрилась друга чакра презентацiї, пiсля якої народ почав вигрiбати на новий рiвень...

Система нервiв. Нерв V. Цiкава штука: i "Система нервiв" i "ReФОРМАТцiя" стали непоганою лiнзою для сприйняття багатьох знаних мною ранiше пiсень. Це навiть виклакало певну "ломку несприйняття". До прикладу вiзьмемо "Невбивайка". Мало хто пам'ятає, яким дебелим панком вiн був в молодостi i як його "опустили" (а точнiше - не пропустили) на "Червонiй Рутi-97". Зараз пiсню одягли в наймоднiшi панкiвськi шмотки, подарували нове залiзяччя для пiрсiнгу, вичистили i вишкребли до невпiзнаваностi, а тому вiн звучить швидше як подарунок вiд "Fatboy Slim", анiж як брудно-крикливий гiмн Миру, Голубовi Миру i Жучку Короладському. Але з другого захо'ду / прослуховування тебе попускає, а тих, хто цю пiсню не чув нiколи - просто легко ковбасить. Сiрик - уламок "Спiл" та проекту "IОА-4" - виглядав як Карлсон, який зняв мотор з плечей i запхав якомога глибше в... Одним словом, рухався чувак досить енергiйно як на свою комплекцiю, тож людям сподобалось. Цiлком протилежний пiдхiд я помiтив в собi до "свiтязюватої" пiсеньки "Нi, я не ту...": оригiнал нiколи не викликав жодних емоцiй крiм гидливого "бг-е-е-е...", а тут: "Я кохав тебе як мiг..." (а подумки римуєш всi можливi способи кохання з НЕЮ)! Одним словом - є над чим подумати i є вiд чого волочитися.

Система нервiв. Нерв VI. Ви бачили коли-небудь торшер, основним наповненням якого є тендiтний жiночий силует та проникливий голос? Так виглядала душа пiснi "Понад хмарами". Дiвчина-луна, дiвчина з лабiринтом печер в легенях, де звук пiдсилюється кiлькома графiтовими сталагмитами i ще парою-трiйкою мембранних сталактитiв. Або просто - Катя Chilly. Заколисуюча балада виконувалась в цiлковитiй темрявi. Знову запах паленої шерстi й нiгтiв - в залi спалахнули бенгальськi вогники. Сашко Положинський, як останнiй романтик, благає-спiває, грає на найнiжнiших фiбрах душi, наливає слiзьми дiвочi очi i непомiтно (в темрявi) зтрушує власнi сльози. Чи то пiт?.. Не важливо. Пiсня вiд того проймає не менше.
А на десерт подали "Графiт". Нехарактернi для хiп-хопу прийоми читки-спiву, абсолютно чорний соул-вокал, хороша пластика i подача себе на сценi - маєте вам новий, необмацаний i свiжий мейнстрiмовий проект. Головне - вжити його за призначенням! Крiм того, вокалiст легко перевтiлюється як у Вiктора Павлiка (ну д-у-ж-е схожi iнтонацiї проблискують), так i в дует "Свiтязь", що забезпечило наповнення програми двома презентацiйними хiтами: "На даху" i "Не ту кохав".

Система нервiв. Нерв VII. Масною крапкою на альбомi впереддень Великого посту i в день переобрання Фiделя Кастро на новий термiн (44 роки протримався бiля стерна цей кубинський генацвале й піде від нього лише ногами вперед!) була еспано-українська "Но пасаран!". Гасла згасли i ожили в новiй формi: "Путана, Корида, Бурiтос i Текiла!!!". Амiнь.

Заспокiйливе. Фiнiшну паличку (прилипалочку) в пункт призначення донесли самi "Тартаки". Їм i повiддавали залишки нагород, овацiй та смайликiв. А щоб LP був таки лонгплеєм i в живому вимiрi, два Сашка (Олександр Євгенович Положинський та Олександр Аркадiйович Fozzy) закатали наостанок справжню дискотеку : "Джемiраквай", KLF, Snap, Blur та ейсiд джаз стали альтернативою джанглу, хаус i iншiй синтетицi. Щоправда, було трохи ейсiд-джазу, але такого живого i молодого, як Лєнiн на сторiнках букварикiв зразка 1967 року. Нажаль, дожити до кiнця цiєї чудодiйної процедури менi не вдалося - нерви не витримали!

Юрiй Карашiвський.




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Panda
Дописувач
**



Повідомлень: 43
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-3-2003 у 16:22


Дякуємо за цей пост!

Я пропобував було слухати цей концерт по http://www.pilman.kiev.ua Інтернет радіо, але видно в хлопців щоось не заладилось, і тому нічого не по радіо не трансювалось ніби-то, хоча і анонсувалось.

А от колись памятаю була супер-можжливість подивитись в інтернеті відео живе з презентації альбому Таліти Кум. Почастіше би так!

А хто за трафік платити буде і за хостінг?....

Ой лі.... я би всім бажав кишені повні грошей і хороший кугообіг грошей з одних кишень в інші... якщо Ви зрозуміли про що я.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 23-9-2003 у 07:20


Забув сказати, що на форумі книговидавців ми (а саме Ромко Голощук) придбали перші два номери літературно-мистецького часопису "Молода Україна", що виходить в Києві за редакцією Олеся Донія. Не було часу їх переглядати, а ось вчора присіли і передивились. Чимось нагадує наш львівський "Четвер", але більша кількість інтерв'ю. Так в 2-му номері за серпень детально розповідається про 10-річчя Дзиги, проект "Є" та наведено інтерв'ю з Маркіяном Іващишином (директором Дзиги) та Михайлом Барбарою. Одним словом купуйте та читайте.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-9-2003 у 07:47


До речі про Четвер.
Вже з"явився? Бо я щось забув попитатись в Дзизі, коли там був.
А чому той часопис називається "Молода..", в мене відразу такі веселі асоціації з іншими друкованими, що схоже починаються:D




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-9-2003 у 08:15


Даруйте, що не дуже по темі, але це єдине місце, де я знайшов місце для додатку.

Краще пізно, ніж ніколи.

Наразі лише одна фотка, на якій здибані форумці.

Назар з дружиною, Одарка з мамою, Ромко (Далі)(здається що то він активний учасник мотосторінки), Наталка, Фіш, Олексій та троянда.
Всі тішаться.
:D




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 23-9-2003 у 08:30


Хм, а у мене щось фото не відкривається. Хрестик вискакує.

А тепер по темі: музична преса на Україні зараз ну м"яко кажучи в накауті (дуууууже глибокому). Хтось чув ще щось окрім "Молодої України"?




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-9-2003 у 08:34


Наразі функція приєднювання файлів працює некоректно. Так що прошу вибачення за незручності, але нічого не вдієш



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-9-2003 у 09:06


Назаре! Виклади десь фотку і дай посилання!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 23-9-2003 у 09:49


Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч

А тепер по темі: музична преса на Україні зараз ну м"яко кажучи в накауті (дуууууже глибокому). Хтось чув ще щось окрім "Молодої України"?


Це дійсно проблема :( Інколи, щось проскакує в "Поступі", "Львівській газеті" та "Ратуші", але це більше новини про музичні гурти. Цього замало! Спеціалізованого видання, присвяченого укр. музиці, здається не існує :(
Чув, що "Дзига" готувала мультимедійний компакт-диск про усі музично-мистецькі події, які вони проводили протягом року. Але про це, напевно, слід питати Одарку.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 23-9-2003 у 10:48


музичнв видання? Прошу: Нота. Останній номер я придбала на Жилянській вулиці, там, де маленький базарчик, біля будинку 148, у павільйоні компакт-дисків. Коштує гривню, хоча зроблений вельми якісно.
Є ще неофіційні всякі, самвидавівські, на кшталт Аутсайдера. Але останній мене не вразив. Надто багато з мережі взято.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-9-2003 у 11:37


Так, в Поступі зараз Калич має цікаву колонку, де він пише про львівську музику.
Дзига має два мультимедіа в продажу, один з них - музика в Ляльці, ще пан Борода показував медіа Тарас Лялька, так про відбіркові виступи багатьох учасників, з фрагментами виступів, та деякі МП-3.
А то що цього замало, то згоден з усіма.
Аде там на Жилянській є той кіоск? Я там часто буваю...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 23-9-2003 у 11:59


На Жилянській шукай будинок 148, а коло нього невеличкий базарчик. Там наметики торгові, павільйони і один павільйон - музичний, з дисками. А взагалі їх редакція мала би бути на вул. Рейтерській, здається, буд. 20, але я не знайшла їх там.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 23-9-2003 у 14:20


Я знаю, що відкрили музичну сторінку в "Поступі" вона проіснувала навіть не місяць, а тепер її зикрили. тому що у Львові не має добрих компетентних журналстів. які б розумілися на музиці прізних стилів.
В "Ратуші" час від часу виходять цікаві музичні статті, а тка нема ніц.
Колись був журна "Галас" - це був супре музичний журнал, доречі україномовний, пле його закрили :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 23-9-2003 у 14:37


Та! галас ми всі пам"ятаємо...



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-9-2003 у 16:00


Щось не зрозумів, що Калич вже не буде мати колонку в Поступі?



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 23-9-2003 у 16:04


Калич має далі колонку в "Поступі", але ця колонка дуже дивна. Групи пишуть самі про себе сатті, а калич їх несе в "Поступ" і там їх друкують - чи це нормально?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-9-2003 у 16:11


От як би Чайку якось залучити до того всього, хай би собі сидів у Києві і писав би статейки та й розсилав би...:rolleyes:



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 23-9-2003 у 16:19


Я гадаю, це нормально. Бо в нас піди ще знайди газетку, яка надрукує матеріал про твій гурт, якщо він не називається мінімум Океан Ельзи.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 23-9-2003 у 16:27


Тепер в "Поступі" заступник головного редактора працює супер-людина, яка з руками і з ногами візьме хорошу статтю про будь-який український гурт, який мав зхоча би трішки концертів і трішки відомий :)
Але Калич робить велику справу він тусується зі всіма і йому легше позбирати інформацію про багато груп ніж іншим :))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-9-2003 у 16:44


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Наразі функція приєднювання файлів працює некоректно. Так що прошу вибачення за незручності, але нічого не вдієш


Тому поки що тут:
http://pereplut.narod.ru/forumci.jpg

А згодом тре зробити сторінку матеріалів накопичених на форумі - творів, світлин, тощо.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-9-2003 у 16:58


Оце ж бо й воно. Дякую, Олексіє!

А оригінал фотки виглядає якісно...:(
Дивно, вже стільки часу, а щось кобіти не нарікають, як я вийшла...;)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 23-9-2003 у 17:07


Ну наприклад я б хотів запропонувати у ПОСТУП статтю про ХВК (Хлопчик впав у канаву). Думаєте він візьме? Чи ви не чули про таку потужну формацію??? В категорію "трошки концертують" вони попадають з надлишком (не всією Україною, але такі фести як "Чайка", Перлини сезону, Червона Рута - для них вже історія). То як, візьме, думаєте???



не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 23-9-2003 у 17:10


Дивлюся. Вантажиться. Поки що з"явилися лиш чиїсь півголови - мабуть же Олексія.
нетерпляче чекаю, коли вже можна буде почати: ой як я погано ви-ийшла!!!!! :)




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 23-9-2003 у 17:48


гарненьке фото. Шкода, трохи покоцане зі сканера.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Marjana Pjecuh
Газета
**



Повідомлень: 69
Зареєстрований: 16-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: зажурено-оптимі

[*] написано 23-9-2003 у 19:06


Юрі Карашівському. Принось свою статтю про "Хлопчика, який впав у канаву". Сахарова, 42, 4 поверх. Запитаєш Всеволода (молодшого). Він у нас колись займався музикою. Хоч і сторінки музичної у нас уже немає :-(((, але, думаю, місце їй (статті)постараємось знайти.


Щодо Одаркиного зауваження, що у нас немає журнаілстів,я кі би спеціалізувалися на музиці різних стилів. Дмвно, чому так, бо Львів вважався завжди культуринм центро України. так, зараз. як музичний центр він трохи себе втратив. Але де ж ділися ті музичні інтелектуали?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 775
Реклама: