Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Вигул домашніх тварин
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-12-2009 у 02:23
Вигул домашніх тварин


Як свого часу одна дискусія породила дискусію про правопис, так тепер дискусія про правопис причетна до появи цієї дискусії :)


Отже, про вигул тварин.
Цитата:
Зараз іду, стоїть якийсь молокосос на тротуарі, триндить по мобілці, на повідку біля нього пес. Той пес щось трохи крутився, крутився, тай почав срати на тротуар. А те мале чмо далі стоїть і триндить. А через дорогу від нього стрийський парк! За десять метрів!
Так, з культурою в нас все в порядку, єдина проблема - неавтентична мова!


Автор цієї цитати Рост, але не це головне.

У нас чомусь вигулювати собак у парках - це нормально. Хоча, якщо розібратися, то мені, по великому рахунку, байдуже де я вступлю в лайно - на дорозі чи прогулюючись парком. Так, у парку дерева, кущі, але його і бачити не надто приємно. А якщо комусь заманеться сісти під деревом? У парку навіть імовірніше його не помітити в траві.
У країнах де діють закони, власник тварини йде на прогулянку тримаючу в одній руці повідок, а в іншій кульок, яким "усе своє", точніше собаче, забирає з собою. За нашими людьми я такої звички не спостерігав і екскременти їхніх улюбленців стають проблемою інших людей.
Особливо навесні, коли тане сніг з усією глибиною розумієш приказку "Весна покаже хто де срав"

Дратує таке виховання любителів домашніх тварин, я вже мовчу про звичку вигулювати без повідка і намордника, особливо бійцівських собак.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 1-12-2009 у 10:51



Цитата:

У країнах де діють закони, власник тварини йде на прогулянку тримаючу в одній руці повідок, а в іншій кульок, яким "усе своє", точніше собаче, забирає з собою.

Брат мій показував фотки з Парижа, там на вулицях стоять такі спеціальні коробки, де можна безкоштовно взяти поліетиленовий мішечок саме для цих цілей. На ньому навіть малюнок - інструкція є, як це правильно робити.
Цитата:
За нашими людьми я такої звички не спостерігав і екскременти їхніх улюбленців стають проблемою інших людей.

Дехто збирає. Але про проблеми в парку - тут я з вами 100% згідний. Дуже неприємно йти туди гуляти з дітьми - постійно боїшся, що десь влізуть. А особливо - після зими, коли сніг сходить, тоді весь зимовий "урожай" одночасно вилазить на поверхню.
Прикро, але проблема буде існувати ще довго, бо народ безкультурний і міліція не зацікавлена ловити порушників - в них "права" не забереш, отже і грошенят не здобудеш.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-12-2009 у 10:53


Минулого тижня увечері виходжу з Політеху. Двоє місцевих жителів (ви знаєте, які там переважно місцеві жителі) з псами. Один іншій каже - "ідем сюда, а не туда - тут чистіше".
Спеціально чисті місця шукають!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Кіщук
Заблокований




Повідомлень: 3
Зареєстрований: 3-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-3-2010 у 10:21


Треба підходити до питання трошки по-інакшому. Власники тварин теж не хочуть жити в загадженому місті. Тим паче, що для пересічного громадянина купки - це неестетично, а от для власника собаки - це в першу чергу можливість заразити свою тваринку різними неприємними штуками. У нас збирають податок на тварин, ніби з тих грошей мали обладнати площадки для вигулу. або хоч зобов"язати двірників прибирати. На данний момент в місті не існує ні одного майданчику, є лише місця, позначені на карті (на Сихові це, приміром, територія церкви та Арсену) як місця вигулу. Насправді, їх давно не існує. Чомусь при проектуванні нових будинків створюють дитячі майданчики, а от запланувати невеличку територію для вигулу чомусь ніхто з архітекторів не додумається. Якби створили умови для нормального прибирання екскрементів (приміром, в центрі до смітника інколи треба йти з півгодини), то б і більшість власників собак прибирали за своїми вихованцями.
А поки існує дивна тенденція - за купку готові горляну перегризти, а використані шприци, памперси, презервативи (не говорячи вже про купи паперу, пластикових пляшок тощо) - просто не помічають. Це ж не собака зробив...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Кіщук
Заблокований




Повідомлень: 3
Зареєстрований: 3-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-3-2010 у 10:35


Поки ти не став власником собаки, ти маєш права. Власник собаки в нашій країні чомусь автоматично позбавляється прав громадянина... Він всім винен щось, за щось та чомусь...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Кіщук
Заблокований




Повідомлень: 3
Зареєстрований: 3-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

yes.gif написано 4-3-2010 у 11:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Як свого часу одна дискусія породила дискусію про правопис, так тепер дискусія про правопис причетна до появи цієї дискусії :)


Отже, про вигул тварин.
Цитата:
Зараз іду, стоїть якийсь молокосос на тротуарі, триндить по мобілці, на повідку біля нього пес. Той пес щось трохи крутився, крутився, тай почав срати на тротуар. А те мале чмо далі стоїть і триндить. А через дорогу від нього стрийський парк! За десять метрів!
Так, з культурою в нас все в порядку, єдина проблема - неавтентична мова!


Автор цієї цитати Рост, але не це головне.

У нас чомусь вигулювати собак у парках - це нормально. Хоча, якщо розібратися, то мені, по великому рахунку, байдуже де я вступлю в лайно - на дорозі чи прогулюючись парком. Так, у парку дерева, кущі, але його і бачити не надто приємно. А якщо комусь заманеться сісти під деревом? У парку навіть імовірніше його не помітити в траві.
У країнах де діють закони, власник тварини йде на прогулянку тримаючу в одній руці повідок, а в іншій кульок, яким "усе своє", точніше собаче, забирає з собою. За нашими людьми я такої звички не спостерігав і екскременти їхніх улюбленців стають проблемою інших людей.
Особливо навесні, коли тане сніг з усією глибиною розумієш приказку "Весна покаже хто де срав"

Дратує таке виховання любителів домашніх тварин, я вже мовчу про звичку вигулювати без повідка і намордника, особливо бійцівських собак.

Шановне панство, ви всі говорите про інші країни. Але не забувайте в цих країнах є спеціалізовані місця для вигулу і дресирування тварин - а що є в нас, та нічого. На тих місцях , де нібито мають бути місця для вигулу вже стоять будинки а нових місць немає...
Далі - при кожному ЖЕКу має бути вет. лікар - в нас його теж нема... зате ті самі ЖЕКи пробують отримати гроші за ТВАРИНУ, а що ви зробили для власників тварин... та нічого, тоді куди йдуть ці кошти ?...
Вам не подобаються ті ПОДАРУНКИ від тварин, що гуляють з господарями... а що скажете про бездомних тварин - на їхні ПОДАРУНКИ кому будете скаржитись ?... Хоча в нас є ЛКП *ЛЕВ* яке отримує кошти на відловлення і стерилізацію бездомних тварин - але вони виїзджають лише на ПЛАТНІ ( тобто їм крім міста платить ще й замовник виклику :lol: ).
Звідси висновок - як ви відноситесь до сусіда, так само він відноситься до вас.
І ще одне, це написав не власник цього ніка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-3-2010 у 11:36


Наскільки я знаю, наприклад в З'єднаних Стейтах місця для вигулу не є чимось поширеним.
Дресирування і ветлікар - все приватне. Хочеш - плати.

Цитата:
І ще одне, це написав не власник цього ніка.

Змушений заблокувати цей обліковий запис, до моменту з'ясування причин, з яких інша людина видає себе за Ольгу Кіщук.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 4-3-2010 у 19:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ольга Кіщук
На данний момент в місті не існує ні одного майданчику, є лише місця, позначені на карті (на Сихові це, приміром, територія церкви...)


Вигул на території церкви - я сі тащу. :-))

А тема дійно актуальна. Зараз, коли сповз сніг і відкрив багаті поклади лайна. :-) Впевнена, що ніхто цього прибирати не буде. Залишається покладатися на серію потужних злив, якій під силу буде все це добро змити.

А ще довелося прочитати отаке цікаве спостереження стосовно назви художнього твору антифеміністського спрямування – «Сучка» (пардон май френч :-) ). «Навішувати на тварин сугубо людську гидоту – старовинний і поважаний звичай, але в європах він вже себе вичерпує. Права собак вимагають політкоректності». Ось так. :-)

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7786
Реклама: