Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Трактування історії Україною і її сусідами
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 2-12-2009 у 12:30
Трактування історії Україною і її сусідами


Тема навіяна статтею http://unian.net/ukr/news/news-349893.html . В принципі, і це логічно, що кожна держава буде трактувати історію, значення окремих історичних подій в свою сторону. Росія не є винятком, так само не є Україна, і до прикладу, Польща теж. Так що в цьому я не бачу нічого аж такого екстраординарного.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 2-12-2009 у 20:05


Те, що історія в суміжних псевдо-братніх народів трактується по-різному, цілком зрозуміло; зрештою, так і повинно бути. І не треба перейматися, що там щось росіянам не сподобалося в наших підручниках.
Інша справа - те, що, мабуть, наші підручники в багатьох випадках пишуться як "наша відповідь Чемберлену" на ті ж російські підручники. А щоб відповідь була достойною, вона має бути талановитішою, ніж основне послання.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 2-12-2009 у 22:30


Ясно, що кожен хазяйнує у своїй хаті, як вважає за потрібне. Але обурює таке:
Цитата:
Учені з Національної лабораторії зовнішньої політики, вивчивши шкільні підручники 12 країн ближнього зарубіжжя, залишилися ними незадоволені...
Лабораторія одержала гранти на дослідження від Фонду "Державний клуб" після розпорядження президента Медведєва
Власне,
1) а яке ваше собаче діло, хто що собі пише? Мало того, що у замкову щіль підглядають; так їм ще їхній президент на цей вуаєризм гроші дає. І вони ще чимсь незадоволені!
2) і чому саме країни СНД? Ви на Америку погавкайте, на Францію з Німеччиною. Стопудово, в їхніх підручниках історії теж можна знайти багато неспівпадінь із російськими.
По-моєму, типовий тещин комплекс. Оплачуваний.

А ось що, навпаки., потішило:
Цитата:
напередодні у фальсифікації історії авторів російських шкільних підручників звинуватила британська газета The Times. На думку журналістів, автори підручників намагаються випнути ті факти з російської історії, якими можна гордитися, а непривабливі події згадані лише декількома позиціями або зовсім опущені.
Тобто, на злодії й шапка горить? Так виходить?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 2-12-2009 у 23:23


Ну власне. Звичайно що так! Я знайшов ту статтю з Таймс, вона ось тут: Russian textbooks attempt to rewrite history. Цікаво було почитати :P Я вперше дізнався про Ігоря Долютського (правильно написав?, цікаве прізвище:lol:), підручники якого визнані за погані після 25 років їх видання. Цікаво б було їх почитати.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 2-12-2009 у 23:44


Ух ти! Знайшов книжку, де є трохи історії про цього Долютського http://books.google.com/books?id=Eq1sUIzQrzAC&pg=PA133&lpg=... . Дуууже цікаво! І інтерв’ю з ним: http://www.yabloko.ru/Publ/2003/2003_12/031217_novvr_history.html - читати всім!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7790
Реклама: