Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Гугл-хром, bing, приватність і безпека
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 12-12-2009 у 01:19
Гугл-хром, bing, приватність і безпека


Кілька днів тому поставив собі хром. Захват від швидкості і мінімальності. Потім сів читати, що каже інтернет. Прочитав про помилку в EULA, прочитав про хромівський obmbox (запис ip разом з інформацію і передачі до гугл). Потім порився про Вогнелисицю версус Хром... І дідько його знає - що краще? Який пункт має бути вирішальний? Не то що я параноїк, але... Може використовувати bind замість google? Та і взагалі, ось недавня суперечка шефа девелоперів Мозілла з Гугл щодо приватності:

If you have something that you don't want anyone to know, maybe you shouldn't be doing it in the first place. If you really need that kind of privacy, the reality is that search engines -- including Google -- do retain this information for some time and it's important, for example, that we are all subject in the United States to the Patriot Act and it is possible that all that information could be made available to the authorities. Ерік Шмідт

В двох словах: якщо ви хочете щось ховати або робити щось заборонене, то краще цього не робіть, бо в кінкці кінців за якийсь час це все одно стане відомо, та і крім того, нас всіх зобов’язує Акт Патріотизму, згідно якого до всієї інформаціі в разі потреби може бути даний доступ владі.
На що Asa Dotzler запропонувала порівняти політику приватності гугл і bing і зробити висновки, інстальнувши додаток до переглядарки.

Андрій, твоя думка і решти спільноти?





Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-12-2009 у 14:09


Моя думка - що нічого доброго в порушенні приватності, особливо коли збір інформації здійснюється приватними фірмами (хтів написати "особливо з поза меж України", але потім подумав - а яка різниця?) немає.
Гугл в цьому питанні звичайно хоче тримати першість (згадайте хоча би його Акселератор), проте по глубині моніторингу особистого життя до всяких там Вконтактє йому ще далеко.

PS Хромом не користаю :), навіть не пробував ні разу інсталювати. Взагалі стиль пропихання Хрому нагадує мені холівари між Нескейпом і ІЕ в далеких дев'яностих, зокрема навмисним виготовленням сайтів, які "найкраще переглядаються в ...." . Якщо я не помиляюся, Гугл зараз стверджує, що його онлайн-аплікаціями (особливо Wave) краще користати з Хрома.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 12-12-2009 у 14:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин Якщо я не помиляюся, Гугл зараз стверджує, що його онлайн-аплікаціями (особливо Wave) краще користати з Хрома.


А яке там, я спеціально пробував в Seamonkey, Firefox, Chrom і Chromium, і не побачив ніякої різниці, гальмувало на всіх однаково.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Пащенко
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 16-5-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-9-2010 у 19:10


Можливо не зовсім по темі, але хочу поділитися з вами інформацією про Google Chrome, про юзабіліті моє. Не розцінюйте як рекламу (можете тихо витерти, якщо суперечить правилам форуму).

http://www.youtube.com/watch?v=YQ9qs8qAqn4&feature=player_embed...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7809
Реклама: