Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: ковзанка, - де, як, хто?
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 24-12-2009 у 17:40
ковзанка, - де, як, хто?


..відкрила тему, де можна побалакати про ковзанки у Львові та Західному регіоні, - знаю, що є криті ковзанки у Калуші та Івано-Франківську.

..недавно відкрили критий льодовий палац на 600 місць і у Новояворівську. Чи може хтось вже був там, ковзався?

..запрошую всіх до обговорення цієї теми.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 24-12-2009 у 19:10


В Новояворівську я, нажаль, ще не була, але дуже багато моїх знайомих просто в захваті! Стільки позитивних відгуків чула.... :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-12-2009 у 20:00


Ковзанка аж у Новояворівську??? Таааа, їхати в Новояворівськ щоб там кататися... Крім Медика і біля ратуші я більш і не знаю ковзанок у Львові. Є якийсь список ковзанок Львова?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-12-2009 у 20:16


Цитата:
Є якийсь список ковзанок Львова?


Є! :
- Площа Ринок
- Медик




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 24-12-2009 у 21:03


Кажуть, будують щось на Стрийській, - теж закриту ковзанку, але теж все чутки.

Повинен був би вже працювати розважальний комплекс в кінці Кульпарківської (за поворотом на Наукову), але будівництво, вочевидь, заморожене.

Колись ходили чутки, що буде ковзанка і за Скринею, - але теж не потягли, мабуть. Взагалі жодного розважального комплексу там не збудували :-((




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-12-2009 у 21:50


Хтось мені казав, що дуже славну ковзанку роблять на озері Пісочному (Шацькі озера) біля санаторію Лісова пісня.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 24-12-2009 у 22:14


Ну тоді вже краще в Буковель, мабуть :-))



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Кирило Блоцький
Дописувач
**



Повідомлень: 40
Зареєстрований: 18-12-2009
Місто: Київ-Чернцівці-Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-12-2009 у 22:46


це найкращий відпочинок і не тільки взимку. Шкода, якісних критих ковзанок не так і багато



юний орел (с)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-12-2009 у 11:26


Привіт усім прихильникам ковзанярського спорту! Ділюсь відомою інформацію щодо найближчих ковзанок:
1) "Подоляни" у Тернополі - векликий торговий центр із ковзанкою - вартує відвідадти у екскурсійному та шоппінговому порядку! Ціни нижчі ніж на "Південному" відсотків на 25-30. Багато точок, де можна перекусити або попити каву чи чогось міцнішого. Є зроровезний боулінг і більярдний клуб. Сама ковазнка маленька і ще й із стовбом посередині - любителів поганяти на швидкості навряд чи задовільнить, але лід на ній дуже високої якості, заливка льоду кожні 45 хвилин. Роздягалка маленька.
2) "Льодова арена" у Івано-Франківську - лід дуже якісний, правда якщо мало людей, то із заливкою можуть "схалявити", площа трохи менша за "Медик", поряд аква-парк, є бар. Роздягалки "єврорівня" із шафками, туалетом. Поряд крім вищепереліченого ніякої інфраструктури не має.
3) Є ще ковзанка в Калуші - я там не була
4) в Новояворіську - також не була
5) відкриття ковзанки на Стрийській очікується 3 березня 2010 року
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 27-12-2009 у 18:42


Дякую за інформацію! Про Івано-Франківськ чула, за два роки так туди й не вибралась. А ось на рахунок Новояворівська хотілося б відшукати інформацію, - як вони працюють, чим зручніше туди добратися.. Хотілося б хоч раз на тиждень кататися на закритій ковзанці, де можна і роздягтися, і перевдягтися. Відсутність теплої роздягалки на МЕДИКу - дуже великий недолік.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-12-2009 у 23:41


Працюють у Новояворівську у звичайному режимі наскільки я знаю, зранку тільки можуть бути хоккейні матчі або тренування хоккекеїстів. На рахунок чим добратись не знаю, оскільки всюди добираюсь своїм автотранспортом, навіть у Львові не знаю куди яка маршрутка їде :), але знаю що люди їздять запросто туди-сюди з Новояворівська. А на "Медику" (на відміну від ковзанки на площі "Ринок") також можна також у теплі перезутись - у барі, а заодно і випити чай або каву - тіпа сумістити корисне із приємним, що я дуже часто практикую :). Можна і щось міцніше ніж чай або кава, наприклад, лікер "Старий Талін", який дуже рідко тепер зустрінеш у меню в барах, але за за ним я тільки облизуюсь через авто :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 28-12-2009 у 10:16


питання не в перевзутись, а зняти мокру футболку і вдягти суху, - таке в барі не зробиш :-) так само не приймають в гардероб верхній одяг.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Дєдик
Дійсний член
***



Повідомлень: 190
Зареєстрований: 23-3-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-12-2009 у 12:44


Як добратись до Новояворівска
Маршрутні автобуси йдуть кожні 5-10 хв від Янівського цвинтару (вул. Шевченка). Ходять із самого ранку (може навіть з 6-ї ранку) до вечора (~21.00-22.00).
Їхати до Новояворівська ~45 хв.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-12-2009 у 15:28


На "Медику" вже в гардероб верхній одяг приймають, але разом із взуттям, тільки одяг - ні ;-). На рахунок переодягання в барі - мда... але раз прийшла на 11-ту в суботу і якраз закінчився хоккей, так хоккеїсти переодягались до трусів, перепрошую, прямо на вулиці і моя присутність їм зовсім не заважала :) :) :). Я одягаю або термобілизну або футболку "Адідас" з мікрофібри із функцією водовідведення, так що проблеми з мокрими футболками не має. До речі літні футболки в "Адідасі" зараз можна придбати дуже дешево, а от термобілизну навпаки, я її літом купляла на 70% дешевше :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 28-12-2009 у 17:36


ну у мене не тільки футболка мокра наскрізь :-))) практично ще один компоект одягу тре брати з собою.. мікрофібру носити не можу- аллергія.. ношу на тіло тільки 100% котон, - тому тєжко :-) а мущини мої вдень працюють, тому відвезти-привезти мене нікому.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Дєдик
Дійсний член
***



Повідомлень: 190
Зареєстрований: 23-3-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2010 у 10:16
Новояворівська ковзанка


Був на вихідних у Новояворівську на катку.
Працює: 11.00-24.00 (каса до 23.00)
Ціни диференціюються за критеріями: вдень (11.00-18.00) / ввечері (18.00-23.00), і діти (до 12 років здається) / дорослі.
Всі ціни не запам'ятав, але з того що пам'ятаю (ціни за годину):
  • понеділок-четвер - 10 чи 15 грн
  • п'ятниця (вечір) - 25 грн (вдень здається ціна як в будні)
  • субота-неділя - 25 грн (цілий день)
  • для дітей ціни приблизно вдівічі дешевші.
  • прокат ковзанів - 10 грн (не залежно від дня/години)

Після купівлі квитків в касі, проходимо повз охоронця, і опиняємось в окремій кімнаті для перевзування, де є гардероб, і прокат ковзанів.
Приміщення тепле, оск. відділене від самої ковзанки коридором/дверима.
У коридорі (між ковзанкою і "перевдягальнею") є туалет (куди можна зайти в ковзанах, підлога резинова). Там в принципі можна перевдягнутись (футболка/штани).
Є кафе (теж з туалетами), у яке проходимо не через касу (в окремому приміщенні, тобто: на ковзанку від каси наліво, в кафе - направо).
Застав чистку люду (тривала 15 хв), і хочеться сказати, що лід почистили від снігу, але не "шліфували".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-1-2010 у 10:33


і як все ж був лід? дуже потовчений хокеїстами? народу багато? в футболці можна кататися, не холодно?



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Дєдик
Дійсний член
***



Повідомлень: 190
Зареєстрований: 23-3-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2010 у 10:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
і як все ж був лід? дуже потовчений хокеїстами? народу багато? в футболці можна кататися, не холодно?

Лід під бортами потовчений, як і на Медику (правда я там востаннє 2 роки тому був).
Був в неділю о 14.30-16.00 - суб'єктивно, концентрація народу менша ніж на Медику (на вихідних), десь так як на пл. Ринок.
Температура там мінусова, я мерз :) - в принципі на вулиці було досить холодно, а приміщення від вулиці відділяє лише одинарна залізна стінка (цікаво чи будуть вони працювати весною/влітку).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-1-2010 у 14:59


дякую за інформацію!

до речі, сьогодні заїхала на Медик, думала, може покатаюся.. але до 10 січня у них, виявляється, ціни віхидного дня, тобто 30/40 грн з власними/прокатними ковзанами.. і народу дикий натовп.. посередині стоїть ялиночка, так що й покататися ніде.. особливо сумно кататися за подвійну ціну :-(( думала взяти хоч 15 хвилин, а там ще 15, якщо можна таки кататися, але не продають!!!..

цікаво, чи у Новояворівську теж ціни вихідного дня сьогодні-завтра?




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Дєдик
Дійсний член
***



Повідомлень: 190
Зареєстрований: 23-3-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2010 у 15:38


на Новояворівському катку по центру зараз теж ялиночка (і ще й стільчики навколо неї), ну але думаю що це не є критичним фактором : ) (займає місця ~ 3х3 метра)

в принципі святкові дні в ціну суботи/неділі, але чи поточні дні до 10 січня вважатимуться святковими - такого оголошення не бачив, тому мабуть буде звичайна ціна
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 27-1-2010 у 12:50


розповім краще про свій останній візит на *медик*, - щоб попередити тих, хто хоче там відпочити.. в понеділок, вже коли відкаталась, перевзувала чоботи.. сіла на лавку, що ближче до ковзанки, і не помітила, що вона стоїть на самому краєчку поверхні, а далі там замаскована цератою канава.. коли тягла на себе чобіт, лавка перевернулася назад, я разм з нею.. вдарилася потилицею прямо в єалізну трубу (поручень, за який закріплений навіс)... в результаті - струс мозку :-( адміністрація взагалі не підійшла, а в медпункті мені заговорювали зуби, пропонуючи випити валер*янки, чаю, викликати швидку.. ніхто навіть не збирався запропонувати таксі, щоб відвезти додому.. подзвонила батькові, і, слава богу, він мене відвіз додому.. була дійсно заслаба, щоб влаштувати скандал, але вирішила таки написати на форумі.

...по суті це було вже останньою краплею для мене.. наскільки жахливо організована та ковзанка, - слів нема.. ковзани мокрі, перекошені, з відірваними гачками, лід поганий (бо коли він промерзне до належного стану, він вже весь в дірках, а свіжозалитий, з морозною скоринкою, - дуже слизький, небезпечний для новачків)... переодягти мокре в сухе нема де, - тому є шанс схопити западення легенів дуже легко.. туалет жахливий, до ковзанки ведуть сходи, всі в щілинах, а то й просто з намерзлим льодом.. скільки на них падають - більше, ніж на самій ковзанці.. підхідна доріжка теж вся в заплатках, слизька, поручнів нема... лавочки не розчищені, в дощаному настилі - щілини.. все в клаптях резини, - одного разу, вже відкатавшись, я просто на ній послизнулась, - при виході з-під навісу там є така дуже небезпечна гірка.

..звичайно, ми всі катаємося на свій страх і ризик, з головою на плечах.. бачимо, що за лід, бачимо відсутність можливості взяти напрокат шлеми, наколінники, спеціальні підпорки для новачків.. але ж територію поза межами катка можна облаштувати так, щоб відвідувачі не ламали там руки і ноги?




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 27-1-2010 у 15:15


Темпіка, щиро співчуваю!! Оскільки на жаль немає у Львові порядних ковзанок, треба отаке терпіти. Шкода також, що немає теж можливості якогось відшкодування, та і взагалі будь-якої сатисфакції, ну не захищені ми правно і все... Навіть враховуючи то, що випадок стався не з нашої вини, а з нехлюйства власників.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 27-1-2010 у 16:34


дякую за співчуття! :-)

до речі, мо хтось знає, чи розчищені у нас ковзанки природнього походження.. вчора бачила, що ковзанка на братів Тершаківців, навпроти Євроготелю, частково розчищена.. а як ковзанка на Левандівці, або на Симоненка?




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-2-2010 у 12:28


Теорії нікому не треба?
Ази фігурного катання (Огілві Р.) - http://www.tulup.ru/articles/115/predislovie.html




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 1-2-2010 у 16:27


Все читали! :-) Для початківців, мабуть, кращий підручник Чайковської, або навіть Гляйзера (для тих, хто хоче працювати над ковзанням і фігурами). В Огілві заглядаю часто, але тепер з розноскою нових ковзанів, не скоро прийжется рухатися кудись далі :-(



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7835
Реклама: