Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: ковзанка, - де, як, хто?
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-2-2010 у 17:53


А скільки часу можна розношувати ковзани? Я "розношувала" рівно годину - через годину вже могла робити абсолютно все, що вмію (може тому, що перелік того, що вмію не такий великий :) :) :) ), а ще через годину і дещо, що раніше не получалось :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-2-2010 у 20:05


..я читала на форумах, що жорсткі професійні ковзани розношуються до 3 місяців і можуть і не розноситися.. ковзани, що я купила, все ж досить жорсткі, хоча і м*які зсередини, і за вагою досить тяжкі, - що є добре, вони мусять врівноважувати мою вагу.. я бачу, що навіть з розношеними ковзанами багато фігуристок одягають під них шкарпетки з силіконовими накладками і теде.. мабуть, все ж мої ковзани просто жорткіші, і ноги у мене проблемніші (часто напухають плюс подагра плюс дуже ніжна шкіра - жодна пара взуття не носилася в мене без мозолів - плюс косолапість).. вам повезло з ногами, крім того, як я бачила, кобіта тендітна, і краї черевика в ногу вам не врізаються :-(



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-2-2010 у 20:34


Не-а, краї не врізаються, власне з черевиками в мене взагалі няких проблем не було, я скоріше до лез привикала, до в мене на старих ковзанах леза вже фігурні слабо нагадували... Мій ковзан (1) важить 1,1 кг (Антон важив перед заточкою для цікавості), старі "Ботаси" важили 1,5 кг обидва.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-2-2010 у 22:26


Так у вас худі ноги :-) Там нема чому врізатися.

Ну мій ковзан важить десь 1,4 - 1,5 кг, і це нормально. Леза з стрибковим зубцем, і їх теж тре обкатувати.

Додам, що жорсткість РФ4 практично така як в професійних ковзанів, а в Едеї Увертюри - так звана м*яка середня. Що мені б не підійшло. Бо навіть на моїх за місяць не щоденного катання вже виникають невеликі заломи. Так що розношуються, розношуються :-))))




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Petro Kryvyi
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 31-1-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-2-2010 у 23:46


якшо Медик такий поганий, пропоную їхати в Тернопіль в Подоляни.
я сам з під Тернополя ітому маленька реклама.
минулого сезону я був в Подолянах на катку і тому розкажу про сервіс.
про ціни можна дізнатися на їхньому сайті http://www.podolyany.com.ua/

но шо мены саме быльше сподобалося це те, шо купляэте "катання" не на годину а на 45 хв, і 15 хв кожної годин7и відводиться на наведення порядку на катку(виїжає спец машина і заглажує лід, незалежно скільки там людей каталося). також видавали кожному шкарпетки!!!!!))))))). після катання стояла спеціальна урна для брудних шкарпеток.

але найбільший плюс цього катка - це те що він у приміщенні у на ньому тепло(я катався у сорочці і не змерз)

Тому, так як Тернопіль недалеко, пропоную їхати в Тернопіль на каток і заодно відвідати найбільший торгово-розважальний центр в західнй Україні))))):sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 5-2-2010 у 00:01


дякую за інформацію :-) але я ніколи в Тернопіль не їздила.. скільки туди їхати поїздом?



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Petro Kryvyi
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 31-1-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-2-2010 у 01:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
дякую за інформацію :-) але я ніколи в Тернопіль не їздила.. скільки туди їхати поїздом?


2год20хв поїздом ціна приблизно 20-30грн в одну сторону
3год15хв електричкою - 13 грн
ціни вказані повні, по студенському буде дешевше...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 5-2-2010 у 09:44


..ну по студентському вже *не судьба* мені кататися.. ех, надто складна подорож за льодом аж в Тернопіль :-)) хіба навесні, - якщо наша ковзанка припинить існування.. але фотографії ковзанки в тернополі справили відмінне враження, - велика площадка, відмінний лід, новенькі і цілком достойні ковзани на прокат.. молодці!!



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-2-2010 у 10:44


Таня, там площа маленька і ще й із стовпом посередині :(, їхати хіба ради цікавості, за льодом їхати краще в Івано-Франківськ - відстань та сама, лід - набагато кращий і роздівалки великі, де можна одяг переодіти, із туалетами, і людей як правило мало, в Тернополі роздівалка маленька і там купа народу, туалет за межами роздівалки, ціни однакові що там що там
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 5-2-2010 у 11:39


Мені б стовп не заважав.. А площа більша, ніж у нас на площі ринок, та й лід чудовий.. В Івано-Франківськ збиралася, але ніяк не доїду, - туди поїздом, до речі, довше, ніж до Тернополя.. Автобусом до Шешор їхали ледве не весь день.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-2-2010 у 12:18


Льодове покриття справді гарне в Тернополі,але площі мені особисто було малувато і раніше в них біля того стовбура були лавочки (як біля "грибків" в пісочницях за Радянського Союзу) і раз я зашпорталась за висунутий ковзан одного відпочиваючого на тій лавочці і чуть не впала на висунутий ковзан іншого :). Потім ті лавочки звідтам прибрали, бо місця разом з відпочиваючими з коскоряченими ногами у ковзанах займали рівно півковзанки :).
Як їхати поїздом я не знаю - не їздила, машиною до Тернополя їхати швидше і легше, ніж до Івано-Франківська, проте по дорозі до Івано-Франківська більш мальовничі краєвиди (це для романтиків) :) До Івано-Франківська зараз у лижний сезон можна заїхати з "трансферниками" на Буковель. Шукайте їх оголошення на відповідних сайтах. До Тернополя можна приєднатись до варьятів , які пригають з моста у Кам"янець-Подільську, але вони починають здається весною (також треба шукати на відповідних сайтах). Мені здається так цікавіше, ніж рейсовим автобусом чи потягом, все ж таки їхати будете з людьми хоч і не з спільними, але спорідненими, інтересами і з більшим комфортом.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 5-2-2010 у 14:51


оля, вже всі знають, що ви їздите всюди машиною :-) у тих, хто їздить машиною, питань не виникає.. з вар*ятами, в два рази за мене молодшими, бажання кудись їхати у мене нема.. а в тернополі і франківську у мене є друзі, з якими хотілося б побачитися і відпочити разом.. тому питання було саме про поїзд.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-2-2010 у 20:17


Звідки така агресія? По-перше, я не писала, що всюди "їзджу машиною", а писала "їздила", у минулому часі, оскільки їздила позаминулого року, минулого року не їздила на ковзанки нікуди ніяким транспортом, а натирала собою асфальт у парку Культури, катаючись на роликах (можливо, хтось із форумчан і бачив :) ). А на рахунок віку варьятів Ви дуууже помиляєтесь, я особисто знаю "варьятів", значно страших за мене (мені 33, я не приховую свій вік), так що у 2 рази молодші - це перебір, Вам явно не 70 (і навіть не 40) :) :) :). І власне про проїзд без без власного авто я написала варіанти, якими би я скористалась, якби не було змоги їхати власним авто, користуватись тим варіантом чи ні, вирішувати тільки Вам... Зараз багато трансферних фірм з мікробавтобусами і просто "скидаючихся на бензин" в одному керунку любителів пригод (не обов"язкову стрибуни з моста, можна знайти інші варіатнти, я написла те, про що знаю від знайомих), і мої знайомі, які використовували той чи інший варіант були дуже задоволені... але вибір завджи за користувачем, тобто за Вами, я ж як не маючий власного досвіду у плані доїзду без власного авто у заданих керунках користувач засім удаляюсь :) (Як в анекдоті: ухожу, МариВанна, ухожу, ухожу...) :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-2-2010 у 20:27


А на рухунок

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Так у вас худі ноги :-) Там нема чому врізатися.

Повірте, худі ноги не менша проблема, ніж повні, як не дивно і не тільки з ковзанами, а їз звичайним взуттям. з "Едеєю" мені справді повезло, бо попередні ковзани я мусила шнурувати так, щоб язика не було видно, інакше ногу не тримали, і хоч з ковзанами нічого від того не сталось, на ногах у місці, де ковзан закінчується, доволі часто з"являлись криваві рани (при тривалому катанні), дещо допомогав паралон, запханий між ногою і ковзаном, але ця зараза мала властивість час від часу непомітно вилізати з-під ковзана зі всіма витікаючими наслідками :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 6-2-2010 у 20:56


Оля, мені 42, і я цього не приховую :-) Крім того, не розумію, про що ми сперечаємося? Про те, що у мене погані ковзани, а у вас - хороші? Я вже казала, що ціна Едеї для мене неприйнятна, жорсткість замала, - тому, що є у мене особливості будови ніг і фігури загалом. Пропоную дискусію завершити, бо вже почалися звинувачення в агресії :-))



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-2-2010 у 21:58


:) Таня, цілком згідна на рахунок ковзанів, мені 33, Вам 42 (чесно, з вигляду думала менше, десь 35-36), по-моєму в нашому випадку в кого кращі ковзани, це те, що " плохому танцору...", ну далі всі і так знають... і катаємось ми... відповідно. Головне - щоб нам це приносило задоволення. Про агресію я писала на рахунок авто, а не на рахунок ковзанів, до речі своїм авто я далі "Медика" і роботи не їзжу, а на більшу відстань прошу чоловіка побути водієм, і от коли він сказав "пішла ти в баню з своїм фігурним катанням, я хочу на вихідних відпочити" придбала собі ролики. Все одно ми не маєм вибору поміряти ковзани різних виробників і вибрати те, в чому нозі комфортніше, от і получається так... комусь більше підійшло, комусь менше, а хтось молодший і спритніший і на прокатних ковзанах хто зна що витворяє (поки ми з Вами тут міряємось параметрами і ковзанами) :) :) :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 25-2-2010 у 12:53


що там чути на рахунок *медика* і ковзанки на Ринку, - скільки ще планують працювати?.. коли відкриється ковзанка на Стрийській?.. чула, що відкриття відкладується.

зато я побувала таки в Новояворівську, і ковзанка мені загалом сподобалася.. лід непоганий (хоча там є такі наморожені заливочною машиною кулі льоду, які не завжди помітно), умови взагалі шикарні (як на мене), але їхати далекувато :-(( мабуть, поїду ще, мені сподобалося.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 25-2-2010 у 15:53


до речі, сьогодні проходила мимо ковзанки на пл. Ринок, - вона працює до 28 лютого включно.. так що хто ще хоче покататися, має останній шанс :-)))



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-2-2010 у 20:45


"Медик" ще буде працювати, планую зїздити в Новояворівськ коли "Медик" закриють, про відкриття на Стрийській чула дату 26 березня, але це з "неперевірених джерел"...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-2-2010 у 21:27


..ну у них на сайті так написано, що 26 березня.. цікаво, а там у них будуть інструктори чи як?

..*медик* в принципі планує працювати до кінця березня, якщо погода дозволить.. я, мабуть, вже буду їздити в Новояворівськ.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 29-3-2010 у 15:48


..сьогодні їздила дивитися на ковзанку, що збираються відкрити в новому ТЦ КінгКросс у Сокільниках (ака Ашан).. ще не відкрили, але лід вже залитий.. збираються відкрити на тижні, не раніше середи, але на вихідні, - точно.. ціни такі, як на Медику, тільки дешевий час з 9 до 15 години.. працюватимуть до 22-00.

..розміри ковзанки такі, як на пл. Ринок, тобто досить невеликі, знаходиться над Ашаном, на 2 поверсі, - треба піднятися ескалатором на 2 поверх і йти холлами вліво майже до самого кінця.. знаходиться вона в холлі, там тепло, а на тих, хто ковзається, будуть мати змогу подивитися відвідувачі піцерії навпроти :-)




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 1-4-2010 у 15:03


Сьогодні, накінець, почала працювати ковзанка у ТЦ Кінг Кросс Сокільники, і я можу написати про свої перші враження. Роздягальня зручна, з зручними широкими і низькими лавами, металевими шафками (хоча верхній одяг там повісити нема де, - не одягайте такий, що може пом*ятися при схові в шафку). Так виглядає, що досить непогані ковзани видаються в прокат, - і фігурні, і хокейні. Платиться за чисту годину катання (тобто до каси йдемо вже взутими, і це дуже зручно). Хоча перейняли дивну традицію Медику, - за годину платимо, приміром 15 грн (зранку з власними ковзанами), а за додаткові 15 хвилин - вже 5 гривень. Таке враження, що клієнта не заохочуть кататися довше. Дві години вистоїть не кожен, особливо новачок, а півтори години - в самий раз, ну і дорогувато виходить, якщо брати додатково 2 рази по 15 хвилин :-(( Враховуючи те, що з багатьох районів міста приходиться добиратися двома маршрутками, то і зовсім невесело. Це щодо цін.

Щодо власне ковзанки. Вона хоч і малувата, але коли народу небагато, то кататися не тісно. Зручні поручні для новачків. Лід по якості дуже хороший, дає легке ковзання, хоча в декількох місцях є шишечки. Новачкам вони можуть створити невеликі проблеми. Добре, якщо б видавали наколінники напрокат. Так само деяких збивав з пантелику логотип Кінг Крос под льодом, і вони його оминали стороною :-)) Як на мене, він там зайвий. Приміщення тепле, можна роздягатися до футболки.

Загалом все виглядає чудово, особливо в порівнянні з ковзанкою на площі Ринок.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 23-4-2010 у 22:48


Ще раз нагадую, що в ТЦ Кінг-Крос, прямо над Ашаном і ФоксМартом, вже три тижні працює закрита ковзанка, і працює все краще і краще :-) В звя*зку з цим у мене питання, - де можна наточити ковзани, бо мої не були розраховані на подовжений сезон, так би мовити?



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Горячка
Дописувач
**



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 1-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2010 у 11:40


Зараз тільки в Антона
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 27-4-2010 у 14:38


Ковзанка і літом працює??? Штучний лід?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7835
Реклама: