Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Культура чоловіків у ставленні до жінок.
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

question.gif написано 7-2-2010 у 10:33
Культура чоловіків у ставленні до жінок.


В нас на форумі більша частина користувачів чоловічої статі. Ось і я хочу запитати: Чи ви вважаєте Ваше ставлення до жінок достатньо культурним? :rolleyes:
Невже настільки важко відчинити двері перед жінкою і дати пройти першій, уступити місце в громадському транспорті, подати руку чи допомогти піднятись, коли послизнулась і впала, пропустити в черзі і т.д.? і це робити незалежно від її віку, фізичної привабливості, стилю одягу, а тільки через те, що Ви чоловік, а Вона - слабша ваша половинка.
Дорогі наші чоловіки, невже не тішить ваше самолюбство усмішка чи подяка жінки за таку приємну дрібничку?
З моїх скромних спостережень, можу зробити висновки, що така поведінка присутня серед вас, але не настільки часто ви її проявляєте :(




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Косовська
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 120
Зареєстрований: 23-10-2009
Місто: Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: щоб не плакать, я сміюся ...

[*] написано 7-2-2010 у 11:39


згадався такий жарт: "Мовчи жінко, твій день 8 березня"



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 7-2-2010 у 18:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ольга Косовська
згадався такий жарт: "Мовчи жінко, твій день 8 березня"

Я б на таке відповіла: "Мовчи чоловіку, Твій день 23 лютого"(і то якщо "захищав Вітчизну") :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-2-2010 у 23:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко

Невже настільки важко відчинити двері перед жінкою і дати пройти першій, уступити місце в громадському транспорті, подати руку чи допомогти піднятись, коли послизнулась і впала, пропустити в черзі і т.д.? і це робити незалежно від її віку, фізичної привабливості, стилю одягу, а тільки через те, що Ви чоловік, а Вона - слабша ваша половинка.


У мене також є ряд питань.

Чи повинен старший хворий чоловік давати місце молодій дівчині?
Чи повинен пропустити чоловік жінку в черзі, якщо дома його чекає з нетерпінням дружина і донька?
Чи може оглянути ззаду чоловік молоду жіночку, коли пропускає її перед себе в двері?
Чи не повинен чоловік допомогти іншому чоловіку, якщо той впав, і йому важко підвестися?
Чи подавати руку жіночці, яка виходить з трамваю разом зі своїм чоловіком?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-2-2010 у 23:37


Цитата:
Невже настільки важко відчинити двері перед жінкою і дати пройти першій, уступити місце в громадському транспорті, подати руку чи допомогти піднятись, коли послизнулась і впала, пропустити в черзі і т.д.? і це робити незалежно від її віку, фізичної привабливості, стилю одягу, а тільки через те, що Ви чоловік, а Вона - слабша ваша половинка.

Ну просто якісь одні невиховані рагулі навколо... :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-2-2010 у 10:30


В такому разі можна завжди чекати на маршрутку, завжди стояти в черзі за продуктами...
Всюди має бути здоровий глузд і допомога.
З свого досвіду скажу що світ міняється і міняються погляди і ставлення до жінок - жінки стають на рівні з чоловіками і т.д.
Також приклади:
- їду машиною десь по трасі, падає дощ бачу стоїть дівчина або жінка - зупиняєшся кажеш сідайте підвезу - вона відмовляється
- встаєш комусь місце уступаєш - жінка відразу сумку десь ховає дивиться по сторонам, здається от от крикне - він в мене сумку вкрасти хоче!

Вибачте але після таких випадків в мене пропадає бажання помагати зупинятися або уступати місце.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-2-2010 у 11:13


Цитата:
- встаєш комусь місце уступаєш - жінка відразу сумку десь ховає дивиться по сторонам, здається от от крикне - він в мене сумку вкрасти хоче!

А спробувати свою допомогу піднести сумку до під'їзду не пробували? Там реакція буде ще яскравішою.

На жаль, життя у великому місті, та й ще в умовах зростання злочинності, значно зменшує можливість галантного ставлення до людей взагалі (не тільки до жінок)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-2-2010 у 11:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А спробувати свою допомогу піднести сумку до під'їзду не пробували? Там реакція буде ще яскравішою.


:lol::lol::lol: Розсмішили
Уявляю потім, як жінці пояснювати якщо прийдеш з синяком під оком отриманого від сумки :saint:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 8-2-2010 у 12:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Невже настільки важко відчинити двері перед жінкою і дати пройти першій, уступити місце в громадському транспорті, подати руку чи допомогти піднятись, коли послизнулась і впала, пропустити в черзі і т.д.? і це робити незалежно від її віку, фізичної привабливості, стилю одягу, а тільки через те, що Ви чоловік, а Вона - слабша ваша половинка.

Ну просто якісь одні невиховані рагулі навколо... :)

не всі, але є... :( і ганьблять всіх чоловіків! І наш ВУЗ особливо переповнений такими!




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-2-2010 у 13:43


Вони ганьблять себе, а не всіх чоловіків. Не треба узагальнювати. Серед жінок також трапляються "екземпляри".



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 8-2-2010 у 14:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ну просто якісь одні невиховані рагулі навколо... :)

:lol: ...та де там...;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 8-2-2010 у 15:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Чи повинен старший хворий чоловік давати місце молодій дівчині?
Знаєте як себе після того б почувала молода дівчина...зразу думки такі "Невже я настільки зле виглядаю нині, що мені аж старенькі хворі дідусі місце уступають:lol: " Тому ні, не повинен.

Цитата:
Чи повинен пропустити чоловік жінку в черзі, якщо дома його чекає з нетерпінням дружина і донька?

А як жінку вдома голодний чоловік чекає також з нетерпінням...?:saint: То залежить від ситуації...
Цитата:
Чи подавати руку жіночці, яка виходить з трамваю разом зі своїм чоловіком?

Однозначно ні, бо хіба можна жіночці проблем наробити...ну або собі...:rolleyes:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 8-2-2010 у 15:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
З свого досвіду скажу що світ міняється і міняються погляди і ставлення до жінок - жінки стають на рівні з чоловіками і т.д.

Ви маєте на увазі, що в тому випадку жінка має уступати місце в транспорті або відкрити двері і пропустити чоловіка(тощо)?:)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-2-2010 у 15:59


ні в загальному- як написав приклад - колинамагаєшся зробити щось а тебе лякаються як злодія, те що часи кавалерів і коли слово "честь" щось означало зараз вже фактично не існує, тому і вирівнюється ставлення чоловік жінка. Я вже мовчу про випадки коли на дорозі стоїть блондинка з "спущеним колесом" - в результаті допомоги можна лишитися і без власного авто, або донісши сумку потім попасти в міліцію або "віддати" 1000 у.о. які були в сумці.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 8-2-2010 у 16:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
У мене також є ряд питань.

Чи повинен старший хворий чоловік давати місце молодій дівчині?
Чи повинен пропустити чоловік жінку в черзі, якщо дома його чекає з нетерпінням дружина і донька?
Чи може оглянути ззаду чоловік молоду жіночку, коли пропускає її перед себе в двері?
Чи не повинен чоловік допомогти іншому чоловіку, якщо той впав, і йому важко підвестися?
Чи подавати руку жіночці, яка виходить з трамваю разом зі своїм чоловіком?


Я маю на увазі, ставлення здорових, молодих чоловіків. Звичайно є випадки, коли людина хвора, тоді звичайно не потрібно поступатись місцем. Та й дівчині буде дуже не зручно в тій ситуації, повірте, сама з тим зіштовхнулась :)
А чим довше дружина чекає, тим ніжніше буде зустрічати ;)
А щодо подавання руки, то супер ідея!!! покажете приклад безтолковому чоловіку (правда, які наслідки будуть не знаю :))

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
- встаєш комусь місце уступаєш - жінка відразу сумку десь ховає дивиться по сторонам, здається от от крикне - він в мене сумку вкрасти хоче!

А спробувати свою допомогу піднести сумку до під'їзду не пробували? Там реакція буде ще яскравішою.

На жаль, життя у великому місті, та й ще в умовах зростання злочинності, значно зменшує можливість галантного ставлення до людей взагалі (не тільки до жінок)


Життя у місті тут ні до чого. Людиною треба залишатись завжди! Нічим не можна виправдати хамства і байдужості!




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-2-2010 у 16:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Життя у місті тут ні до чого. Людиною треба залишатись завжди! Нічим не можна виправдати хамства і байдужості!


Якраз воно тут і є присутнім я навів не один приклад чому саме, мені тепер в більшості випадків байдуже- коли жінка несе сумки або мокне під дощем або уступити місцем і потім червоніти від того що на тебе дивляться як на злодія.
Єдине що зберігаю - це коли знаю дівчат або в компанії десь уступити місце, створити кращі уомви -це роблю, але не в повсякденному житті.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 8-2-2010 у 17:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Вони ганьблять себе, а не всіх чоловіків. Не треба узагальнювати. Серед жінок також трапляються "екземпляри".

Ні! Я ніколи не узагальнюю, але яскравий приклад є зараз у пана Дем'яна - один неприємний випадок з якоюсь істеричкою чи аферисткою і все, негатив залишився до всіх.
Якщо на пару таких, як ти висловився, рагулів натрапити, то й це впливає на думку і ставлення до чоловіків загалом. Я зовсім не феміністка і ненависті до вас немає, скоріше навпаки. Маю багато друзів-чоловіків, яких поважаю і ціную. І не належу до тих дівчат, які стверджують, що всі чоловіки козли, розчарувавшись тільки в одному з вас. Але все ж таки розділяю чоловіків на гідних того імені і "екземплярів". Але кількість "екземплярів" збільшується. Та й про що я говорю, скоро ми "вобщє будемо жити по понятіям".
Просто, мене бісить:mad:, коли здоровий молодий "пацан" сидить і гордо вивчає архітектуру нашого славного міста Лева, "говорячи" (половина розмови нецензурна лексика) на всю маршрутку по телефону, а жіночка похилого віку, вагітна чи дитина стоїть. На жаль чи на щастя, я не з таких людей, які будуть скандалити в громадському транспорті чи на вулиці, і незалежно наскільки я стомлена чи як незручно стояти на шпильках я встаю, бо всім решту все рівно. Невже такі байдужі тепер люди і не тільки мужчини? Та до них теж непомітно нагляне старість, дівчатам теж колись прийдеться родити дітей та й самі будуть батьками, якщо й вже ними не являються.
Не знаю чи то залежить від нашого менталітету, чи просто складне життя робить нас такими черствими і жорстокими...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 8-2-2010 у 17:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
А чим довше дружина чекає, тим ніжніше буде зустрічати ;)
Файна ідея! Виходиш до крамниці за хлібом і вертаєшся додому веселий і життєрадісний. Навіть із хлібом! Десь так під ранок. А у дверях жінка - ніжна-ніжна!:saint:
От би хто перевірив і поділився враженнями (а то самому якось стрьомно)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 8-2-2010 у 18:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
А чим довше дружина чекає, тим ніжніше буде зустрічати ;)
Файна ідея! Виходиш до крамниці за хлібом і вертаєшся додому веселий і життєрадісний. Навіть із хлібом! Десь так під ранок. А у дверях жінка - ніжна-ніжна!:saint:
От би хто перевірив і поділився враженнями (а то самому якось стрьомно)

Ви ж проводили експерименти з шоколадом - практика вже є, то можливо й тут попробуєте :lol:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-2-2010 у 08:52


Експерименти є проводив :)

А випадок був не один такий тому і висновки зробив.

От питання до Соломії - ви стоїте десь за містом чекаєте маршрутку, падає дощ, холодна, я зупинюся і скажу - сідайте підвезу. Ви сядете до мене не знаючи мене?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 9-2-2010 у 10:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Експерименти є проводив :)

А випадок був не один такий тому і висновки зробив.

От питання до Соломії - ви стоїте десь за містом чекаєте маршрутку, падає дощ, холодна, я зупинюся і скажу - сідайте підвезу. Ви сядете до мене не знаючи мене?

Звичайно, не погоджусь з відомих Вам причин. Але якщо уступите своє місце в маршрутці, відчините переді мною двері чи запропонуєте допомогу в тяганні важких речей (наприклад, моєї сумочки) я з радістю погоджусь і буду дуже вдячною Вам :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-2-2010 у 10:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Звичайно, не погоджусь з відомих Вам причин. Але якщо уступите своє місце в маршрутці, відчините переді мною двері чи запропонуєте допомогу в тяганні важких речей (наприклад, моєї сумочки) я з радістю погоджусь і буду дуже вдячною Вам :)


Ну от бачите ви самі відопвідаєте на свої питання. В кожна жінка сприймає це посвоєму. Ви хочете щоб вам відчиняли двері і носили сумки, але не хочете щоб вас просто так підвозили.
Інші жінки не хочуть щоб їм носили сумки але хочуть щоб їх просто так підвозили.
Одні дівчата не хочуть щоб за них платили в кафе а інші хочуть...
Я вже мовчу про компліменти - коли одній скажеш що о ти похудала - сприйме добре а інша образиться...
Тобто існують обмеження, поділи і т.д. Тому й культура чоловіків пропадає, це не є середньовіччя, все міняється тому сприймати чоловіків такими як були раніше не варто, так само як і жінки сприймають культуру чоловіків кожна по своєму.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 9-2-2010 у 10:39


А що погано в тому, щоб дівчина за себе сама платила?!
Особисто я завжди за себе оплачую на першому побаченні.
Щодо компліменту, що ти схудла, то він якийсь неправильний, 60см чи 70 см талії нічого принципово не міняють,можна сказати, напр., ти гарно виглядаєш і т.д. але ще потрібно знайти таку жінку, якій він буде образливий. :)
щодо підвозити... якщо сумку вкрадуть, то не настільки вже смертельно, а ось сідати в машину до якогось невідомого чоловіка (я не кажу, що всі чоловіки з недобрими намірами), але не дуже хочеться постраждати морально і фізично в такому віці.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-2-2010 у 10:51


Цитата:
але не дуже хочеться постраждати морально і фізично в такому віці.

А в якому хочеться? :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-2-2010 у 11:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
А що погано в тому, щоб дівчина за себе сама платила?!
Особисто я завжди за себе оплачую на першому побаченні.


Нічого поганого. Але вот для вас це так а якщо іншій дівчині скажеш що платим пополам - вона стоврить тему тут і напише "де культура чоловіків - запросив на каву і каже платити мені"
Випадків таких море є і з компліментами і з тим коли жінці якій після 40 уступаєш місце а вона каже "я не така стара щоб мені уступати місце" - так єхидно і з образою.
Я ще раз кажу ви жінка і не зтикаєтися з тим, це випадки непоодинокі - тому і змінюється культура ставлення.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7898
Реклама: