Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: в інтєрнєтах загострення шовінізму?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2010 у 18:15
в інтєрнєтах загострення шовінізму?


Після перемоги Януковича таке враження, що в окремої частини українських користувачів Інтернету дах зірвало.
Я відчуваю, що скоро припиню відвідувати новинні сайти взагалі.
Читати коментарі на взірець
Цитата:
Галичину - домой в сраную европу к полякам присоединить, но перед этим устроить им там жаркие деньки, введя спецподразделения военных и разрушить все их дебильные памятники пидорасов бандеров, шухевичей, шевченков, голодоморов и прочие.
Вот это будет чудесно!!!

просто гидко, а на жаль, відключити відображення коментарів - такої можливості я не зустрічав на основних новинних сайтах.
Окреме питання - це політика модерування коментарів, а також необхідність цих коментарів в принципі.
Наприклад, Лєнта.Ру після того, як їх відключила, стала набагато приємнішою для перегляду.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 14-2-2010 у 19:38


Андрію, цілком з Вами згодна. Також маю шкідливу звичку читати новини в інтернеті, бо на телевізор бракує часу і бажання; вчора прочитала коментарі до статті про українську мову і Бандеру (про те, що казав наш двічі несудимий) - думала, що знудить прямо на клавіатуру... Аж серце прихопило. Не думала, що аж так зачепить... :(



Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 16-2-2010 у 23:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Після перемоги Януковича таке враження, що в окремої частини українських користувачів Інтернету дах зірвало.
Я відчуваю, що скоро припиню відвідувати новинні сайти взагалі.
Читати коментарі на взірець.....


Провокація думаю чистої води. Але спланована. Для "падавлєния маральнага духа" думаю, саме так у інструкціях написано
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 17-2-2010 у 13:18


Ну, висловлювань такого роду і раніше в Мережі не бракувало, просто вони зазвичай зосереджуються на "спеціалізованих" форумах, блогах і т.д., куди адекватним людям нема чого пхатися, хіба з метою вивчення контингенту. А тут в коментах відбулося "сполучення" інформаційних просторів:D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 25-2-2010 у 00:31


В "Однокашниках" познайомилась з одним чоловіком, мати якого родом з мого району. Спілкуємось з ним вже біля року. Якось залишила коментар під фото українською, сьогодні отримую повідомлення від дами, котра вочевидь є приятелькою: "А что, русском совсем разучились разговаривать?".

Не так само, як раніше. Зараз все загострюєтьсяі Расєя нахабніє до ручки. Що буде далі, хіба Бозя знає.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 26-2-2010 у 14:50


ну так образ ворога -- невід'ємна частина "руссской національной ідєі":baddevil: Треба ж за когось взятися після "вєлікой побєди" над чеченцями.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 26-2-2010 у 16:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Ганущин
Провокація думаю чистої води. Але спланована. Для "падавлєния маральнага духа" думаю, саме так у інструкціях написано

То що це навмисні коментарі добре профінансованої групи людей саме з метою подавлення морального духу - простежуються дуже чітко. Декілька ключів аргументів, підміна деяких понять шляхом змішання всього до купи і т.д., дуже різкий тон та загальна ненависть до всього "неросійськомовного українства".




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 26-2-2010 у 20:26


Згодна з Назаром. Таке враження, що наймана група постійно все коментує в згаданому дусі - надто чітко проглядається тенденція, та й нема в народу часу так часто і постійно реагувати на всі новини - ІМХО.



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 27-2-2010 у 16:31


Додам до моєї історії. Після того, як я відповіла тій жіночці у делікатній формі, шо вона шовініст і т.д., вона мені прислала повідомлення про те, аби я змінила пароль, бо її сторінку зламано, і хтось від її імені надсилав повідомлення... Цікаво. І явно пахне організованістю, бо якби вона мала справді мету покепкувати з мене, то не реагувала б спокійно на мою відповідь.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2010 у 16:36


Оригінально. А чому ви маєте змінювати пароль?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 27-2-2010 у 17:43


Це вона мені рекомендує, аби часом хтось моєї сторінки не зламав, але який сенс міняти, якшо вони там все одно залазять?




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7912
Реклама: