Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Не бійся, я — з тобою або Як окільцювати Казанову
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 14-2-2010 у 19:39
Не бійся, я — з тобою або Як окільцювати Казанову


Люди зустрічаються і закохуються, більшість мріють прожити разом щасливе життя й зустріти старість. Проте одружуватися поспішають не всі. Деяких чоловіків і на мотузці, як кажуть, до РАГСу не затягнеш:(. Причини можуть бути різні. Можливо, чоловік просто боїться і це його коханій, представниці слабкої статі, неодмінно треба враховувати, аби не марнувати задарма свій дорогоцінний час.

У 30-ти річного Євгена було багато жінок, але жодного разу не виникало бажання одружуватися. Євген зізнається, що любить жінок за красу — зовнішню та внутрішню, але, на жаль, йому трапляються зазвичай недосконалі. «Якби все гарне, що є у дівчатах, поєднати в одній, то, можливо, я б і одружився», - мріє чоловік.

Своє перше кохання – Ірину – Євген зустрів у 18 років. Усе було чудово, але після тривалих стосунків дівчина почала натякати на весілля. Юнак зрозумів, що не хоче обмежу­вати свою свободу вузами Гіменея.

Наступною дівчиною Євгена була Тетяна. «Чого вона тільки не вигадувала, щоб «захамутати» мене! Навіть погрожувала покінчити життя самогубством», - згадує 30-ти річний парубок.

А далі у життя Євгена прийшла Жанна. Стосунки з нею були найромантичнішими за всі попередні. Жінка ніколи не натякала на одруження. Вона дарувала коханому подарунки, возила відпочивати до Турції, навіть купила гарний автомобіль. Через деякий час красивого залицяння Жанна повідомила Євгену, що чекає дитину й хлопець зобов’язаний на ній одружитися. Такий поворот подій настільки налякав ловеласа, що він одразу ж зник і потім довго «лікувався» від стресу в інших жіночих обіймах.

Сьогодні будь-які розмови про одруження викликають у Євгена тугу, а весільний марш Мендельсона - бажання втекти куди подалі. Не сваріть даремно Євгена, жінки, можливо він і сам страждає через свою «нежонатість», але така вже в нього доля – вічного холостяка.

Три типи вічних холостяків

Підступний звабник. У минулому в нього було багато жінок, й жодна з них так і не отримала весільної каблучки. Насправді, він просто боїться, що колись список «впольованих» жінок закінчиться весіллям з останньою. Представником цього типу є легендарний Казанова.

Вічний герой-коханець. Його не цікавить кількість, йому необхідна якість стосунків. Різноманітність та глибина союзу – основні риси кохання такого чоловіка.

Мамин мазунчик. Такі чоловіки наважуються одружитися тільки тоді, коли відчувають безпечну для себе ситуацію. Зазвичай, думки про одруження у них з’являються після важливих досягнень: закінчення університету, придбання квартири чи машини. «Мазунчика» можливо завоювати, але тоді, коли у справу не втручається мати.

Мисливців цікавить здобич

Сферою чоловічих інтересів керує Марс – планета мисливців та бійців. Чоловік, якого влаштовує свобода, не поспішає до РАЦСу. Найчастіше одружуються ті, для кого родина - не самоціль, а наступний етап життя.

Запитавши будь-яку жінку, як їй вдалося одружити на собі чоловіка, вона скаже: «Питання навіть так не стояло!»

Не кожен серйозний та багатообіцяючий роман стає основою для створення сім’ї. Для успішного проведення тактики «від роману – до весілля» потрібно виконати певні кроки:

Крок 1. Не форсуючи подій, дати йому себе завоювати. Чоловік не мусить відчути себе здобиччю - все має бути навпаки.

Крок 2. У стосунках подаруйте коханому свободу. Зняти деякі заборони – крок до взаєморозуміння.

Крок 3. Забезпечте своєму партнеру відчуття легкості і надайте можливість звикнути до цього. Звичка – основа щастя.

Крок 4. Перекрийте йому кисень, тобто лишіть його вашої надмірної уваги. Але не позбавляйте себе улюблених справ, захоплень, друзів.

Крок 5. Він ваш цілком і повністю. Скоріше хапайте та ведіть до РАЦСу.

Джерело: http://old.panorama.pl.ua/doc.php?id=1571

В мене виникло декілька запитань:
1. Невже це такий героїчний вчинок мужчини оженитись на коханій дівчині?
2. І чого такі стереотипи, що завжди дівчата хочуть затягнути "гордого" чоловіка під вінець?
3. Що шлюб так вже зле? Ну, з'являться межі для вашої свободи, але ж, невже вам не хочеться родинного тепла, коли дружина чекає вас з нетерпінням вдома, приготувавши смачну вечерю?
4. Чого завжди одружуючись, Ви робите Величезну послугу нам? Це ще хто кому робить послугу? :saint:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2010 у 20:46


Відповіді (мій варіант).
1. Ні, не героїчний
2. Від усіляких "розумних" статтей на надумані теми
3. А ж так то не зле. Швидше навпаки
4. Невідомо




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-2-2010 у 23:51


- И - Боже вас сохрани - не читайте до обеда советских газет.
- Гм... Да ведь других нет.
- Вот никаких и не читайте!
(с) Булгаков, "Собаче серце".

Соломіє, ви надто багато часу проводите в інтернеті на сумнівних ресурсах! Я починаю за вас хвилюватись! :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 15-2-2010 у 08:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
- И - Боже вас сохрани - не читайте до обеда советских газет.
- Гм... Да ведь других нет.
- Вот никаких и не читайте!
(с) Булгаков, "Собаче серце".

Соломіє, ви надто багато часу проводите в інтернеті на сумнівних ресурсах! Я починаю за вас хвилюватись! :)


Звичайно, приємно, що Ви за мене хвилюєтесь, але повірте, не варто :saint:
Те, що я занадто багато часу проводжу в Інтернеті це так :( але ці "сумнівні" сайти лиш недолік в процесі пошуку потрібної інформації.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 15-2-2010 у 13:59


Соломіє, вилізіть з-за компа у світі стільки класних чоловіків, які готові з вами одружитися і зробити вас щасливою:)))
Тема нереально дурнувата (вибачте) :D




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 15-2-2010 у 14:58


Та не хочу я ще заміж, таке щастя мені ще зарано!!! :)
Та й з чоловіками в мене проблем зовсім немає :) І хто Вам сказав,що я нещаслива? Просто неодноразово чула від одружених чоловіків такі закидончики : "Вона сама мене потягла до РАГСу", "Як класно було холостяком...", "Ти ж сама за мною бігала" і далі в такого типу. І не бачу в тому нічого дурнуватого...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-2-2010 у 17:18


В принципі таке буває, що хлопець "втратить своє щастя". Має добру дівчину, але з якихось міркувань ще не кличе заміж. А потім уже пізно, лишається лише шкодувати.
Мені здається, що такими міркуваннями найчастіше є споживацьке ставлення до життя, у тому числі і до інтимних стосунків.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 15-2-2010 у 18:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
В принципі таке буває, що хлопець "втратить своє щастя". Має добру дівчину, але з якихось міркувань ще не кличе заміж. А потім уже пізно, лишається лише шкодувати.

Та то просто щастя не його, а чуже було...;)

Цитата:
Мені здається, що такими міркуваннями найчастіше є споживацьке ставлення до життя

100% згідна.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 15-2-2010 у 18:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Для успішного проведення тактики «від роману – до весілля» потрібно виконати певні кроки:

Крок 1. Не форсуючи подій, дати йому себе завоювати. Чоловік не мусить відчути себе здобиччю - все має бути навпаки.

Крок 2. У стосунках подаруйте коханому свободу. Зняти деякі заборони – крок до взаєморозуміння.

Крок 3. Забезпечте своєму партнеру відчуття легкості і надайте можливість звикнути до цього. Звичка – основа щастя.

Крок 4. Перекрийте йому кисень, тобто лишіть його вашої надмірної уваги. Але не позбавляйте себе улюблених справ, захоплень, друзів.

Крок 5. Він ваш цілком і повністю. Скоріше хапайте та ведіть до РАЦСу.

:lol::lol::lol:
Це все можна замінити одним пунктом...:baddevil:
1. Ваш батько дає за Вас в придане хату за містом
Повірте, відразу запросто можна обійтися без тих формальностей :lol::lol:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 16-2-2010 у 14:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
...Тема нереально дурнувата (вибачте) :D

+1. :saint:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Просто неодноразово чула від одружених чоловіків такі закидончики : "Вона сама мене потягла до РАГСу", "Як класно було холостяком...", "Ти ж сама за мною бігала" і далі в такого типу. І не бачу в тому нічого дурнуватого...

А я - бачу. Такі "чоловіки", чи, точніше, мазунчики - не поважають ані себе, ані дружину, ані співрозмовницю, коли таке говорять. На мотузці їх до РАГСу тягли, чи що? Ще й під пістолетом, мабуть... Дитячий садок, труси на лямках... Від таких ліпше триматися якнайдалі, бо питання "як окільцювати казанову" скоро дуже зміниться на "як його позбутися". Попри оці закидончики такі присилувані дуже люблять комфорт подружнього життя, а такими заявами - "Вона сама мене потягла до РАГСу" - просто маніпулюють жінками. Чи намагаються маніпулювати...




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-2-2010 у 17:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
:lol::lol::lol:
Це все можна замінити одним пунктом...:baddevil:
1. Ваш батько дає за Вас в придане хату за містом
Повірте, відразу запросто можна обійтися без тих формальностей :lol::lol:


Ні, ну це вже якось занадто :rolleyes: Тут любов'ю навіть не пахне, чистий розрахунок! Ніколи мені цього не зрозуміти :)
Хоч, як кажуть "Never say never!";)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7913
Реклама: