Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Провайдер КОМІТЕХ/Сихів-нет на Левандівці і не тільки
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-2-2010 у 22:36
Провайдер КОМІТЕХ/Сихів-нет на Левандівці і не тільки


Чи я один тут з Левандівки?
Хочу кілька добрих і недобрих слів сказати про цього провайдера. Це колишній Львівлан, мають контору на Сихові і на Залізничній. Сторінка http://komitex.net/, і він то само що і Сихів-нет (http://www.syhiv.net.ua).
Раніше в цього провайдера зв’язок був нікудишній, але підкупляли низькі ціни і необмежений трафік. Ще одна незручність (для мене) - йшло фільтрування по МАК адресі і не було завнішнього IP. Перше означало, що з’єднавшись перший раз з одного компа, то надалі з того компа і мус з’єднуватися, бо інакше нічого не вийде. Треба було використовуати МАК клонування або інші способи. Друге просто означало, що до свого домашнього компа знадвору добитися було неможливо - всі клієнти в мережі провайдера мали один і той самий IP-адрес. Ну але ціна...
Хороше: наприкінці 2009 року за ті самі 40 грв можна було вже мати 0.6 Мбіт (було 0.5) без ліміту трафіку. В зв’язку з тим, що клієнтів в них порівняно мало з зажерливою Воля-Львів, то відповідно реагують швидко. Від моєї подачі заявки до підключення пройшло 3 години. Від Кінця січня встановлене якесь нове обладнання і це вроді би покращило якість зв’язку. Точно сказати не можу, але принаймні швидкість стабільна, і що важливо, стало менше розривів - протягом оцього лютого розірвало PPPoE зв’язок лиш кілька разів і то максимально на кілька хвилин (в мене рутер з’єднується). Більше того, за кожним з’єднанням ви отримуєте окрему IP адресу! Звичайно, вона не статична, але все одно... Та і є http://dyndns.org, як на то пішло.
Хто що ще може сказати?




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-2-2010 у 17:27


Не знаю, як там у вас на Левандівці, а у нас на Топольній КОМІТЕХ теж є, зв'язок файний :saint:
http://komitex.net/map_of_coverage/
Я з КОМІТЕХом "дружу" вже два роки і ні разу він мене не зрадив, хіба тільки о 00.00 останнього числа місяця ... коли забула поповнити :)
та й великий плюс ціни :) в мене "Вільний 0.6 Mb" пакет за 40 грн. на місяць, а також він без ліміту трафіку
Один негатив був, то лише розташування їх офісу, як кажуть "там, де дідько добраніч каже":). Коли підписувала угоду (тоді ще там будинок, в якому знаходився офіс недобудований був і нереально здогадатись, що там офіс може знаходитись... ) добряче пошукати прийшлось:( Але добре, що це того варте!
В мене тільки хороші враження про послуги цього провайдера!




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 5-4-2010 у 02:11


Комітех збільшив швидкість до 1 мегабіта! Чудовий подарунок на свята!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7918
Реклама: