Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Всеукраїнський конкурс видань для вищих на­вчальних закладів "Ун...
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-2-2010 у 22:28
Всеукраїнський конкурс видань для вищих на­вчальних закладів "Університетська книга"


Шановні пані та панове!

Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів (УАВК) за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Академії педагогічних наук України започатковує Всеукраїнський конкурс видань для вищих на­вчальних закладів "Університетська книга".

Мотивацією до проведення конкурсу стало бажання зібрати наявні навчальні видання, що нині використовують ВНЗ у навчальному процесі, та, після їх ретельної професійної незаангажованої експертизи, відібрати і створити комплекти високопрофесійних підручників і посібників для якісної підготовки спеціалістів з усіх напрямів вищої освіти України.

Переможцями конкурсу можуть стати лише ті видання, які дійсно відповідають усім вимогам — від якісного змістового наповнення відповідно до існуючих стандартів освіти до чіткого дотримання видавничих стандартів.

Щоб забезпечити такий рівень експертизи, до її проведення будуть залучені вчені Національної академії наук України та Академії педагогічних наук України, спеціалісти підзвітних Міністерству освіти і науки України закладів, кращі представники вітчизняних ВНЗ з усіх регіонів, фахівці Книжкової палати України імені Івана Федорова, Інституту гігієни та медичної екології імені О.М. Марзєєва АМН України, спеціалісти поліграфічних підприємств.

Книги, надіслані на конкурс, представлятимуться для широкого ознайомлення з ними громадськості на загальнонаціональних книжкових виставкових заходах. Хід конкурсу висвітлюватиметься в друкованих та електронних ЗМІ.

Конкурс проводиться з 1 лютого по 10 листопада 2010 року. Етапи конкурсу та номінації, з яких він проводитиметься, детально виписані в Положенні про конкурс, яке можна знайти у другому числі часопису “Вища школа” за 2010 рік або на сайті УАВК: http://www.uabooks.info.

Текст Положення, а також договір-заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі “Університетська книга” можна отримати, звернувшись безпосередньо в Українську асоціацію видавців та книгорозповсюджувачів за електронною адресою: upba@ukr.net.

Після оплати цільового організаційного внеску видавництвами/ВНЗ конкурсні навчальні видання і супровідні матеріали надсилаються на адресу: 02094, м. Київ, вул. Попудренка, 54, МСП 02660, ДНВП “Картографія” (з поміткою УАВК “На конкурс “Університетська книга”).

Відіслати книги необхідно до 15 березня 2010 року. Книги, що надійшли на конкурс після 31 березня 2010 року, до участі у Конкурсі не допускаються, не включаються у список видань, надісланих на Конкурс, і в Каталог конкурсних видань; організаційний цільовий внесок повертається видавництву/ВНЗ.

З усіх питань, пов’язаних із проведенням конкурсу, звертатись в Українську асоціацію видавців та книгорозповсюджувачів за тел. (44) 279-45-75 та тел./факс: (44) 278-64-44.

Правління Української асоціації
видавців та книгорозповсюджувачів
http://uabooks.info/ua/news/market/?pid=3582
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 29-11-2010 у 09:16


Вже відбувся Всеукраїнський конкурс видань для вищих на­вчальних закладів "Університетська книга". Приємно, що переможцями є і видання Львівської політехніки!
Отож, називаємо видання Львівської політехніки – переможців першої "Університетської книги".
"Основи теорії електронних кіл" за редакцією проф. Ю. Я. Бобала (перше місце у номінації "Найкраще навчальне видання з технічних наук і технологій").
Б. А. Лукіянець, Г. В. Понеділок, Ю. К. Рудавський, "Основи квантової фізики" (перше місце у номінації "Найкраще навчальне видання з природничих та математичних наук").
Д. М. Заячук, "Нанотехнології і наноструктури" (друге місце у номінації "Найкраще навчальне видання з технічних наук і технологій").
С. М. Лінда, "Архітектурне проектування громадських будівель і споруд" (друге місце у номінації "Найкраще навчальне видання у галузі будівництва та архітектури").
М. П. Весна, "Німецька мова для магістрів (технічних університетів)" (третє місце у номінації "Найкраще навчальне видання з філологічних наук").

Щиро вітаємо авторів видань-переможців. Перемога тим переконливіша, що в конкурсі брало участь декілька сотень університетських видань з цілої України.

Джерело: http://www.vlp.com.ua/node/5612
Докладніша інформація про конкурс на Порталі української книжкової індустрії - http://uabooks.info/
Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7921
Реклама: