Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: При всій повазі до Православія...
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

mad.gif написано 26-2-2010 у 14:15
При всій повазі до Православія...



Цитата:

Удень інавгурації Президента Віктора Януковича на урочистому прийомі в Українському домі предстоятель Української православної церкви Київського Патріархату, патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет випив коньяку та закусив бужениною.


Яка паства - такий і пастир...:lol:

ПС Нагадаю, що зараз Великий Піст.:rolleyes:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 26-2-2010 у 22:04


Джерело - газета "Сегодня"? :o
Жодних питань більше не маю. На мою глибоко упереджену і вкрай суб’єктивну думку, вищезгадане видання - ні що інше, як сміттєзвалище.
Принагідно нагадаю, що у Великій піст не можна ані риби, ані ікри, ані навіть олії (цікаво, що пили-їли наші вічні "друзі" з УПЦ МП та РПЦ). Дозвіл на вино та олію дається за весь Великий піст двічі, здається - і я не знала, що інавгурація Віті-Трі-Процєнта прирівнюється до Благовіщення. :mad:
До речі, ось що написав ОБКОМ:
http://obkom.net.ua/news/2010-02-26/1900.shtml




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2010 у 11:20


Не було чого йти всім церковникам на прийом.
Мені здається, що саме поняття урочистого застілля в піст неприйнятне з точки зору християнства (хоча я можу помилятися).
Що не значить, що Президенту не потрібно було робити прийом - у нас світська країна.







Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 28-2-2010 у 00:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Не було чого йти всім церковникам на прийом.
Мені здається, що саме поняття урочистого застілля в піст неприйнятне з точки зору християнства (хоча я можу помилятися).
Що не значить, що Президенту не потрібно було робити прийом - у нас світська країна.

100%. Хотіла ще вчора риторично спитати, якого... милого Філарет там забув, на тому банкеті, але трохи сонна була - згальмувала :rolleyes:




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-3-2010 у 14:27


Не перші і не останні...
"Тож усе, що вони скажуть вам, робіть і виконуйте; та за вчинками їхніми не робіть, бо говорять вони та не роблять того! Вони ж в'яжуть тяжкі тягарі, і кладуть їх на людські рамена, самі ж навіть пальцем своїм не хотять їх порушити..."(Матв.23:3-4)
Звичайно, що духовні наставники мали би бути взірцем, але це не завжди так. Все-таки ми люди... зі своїми слабостями і недоліками. Шкода, що це стає певною перешкодою або спокусою для інших.




\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7946
Реклама: