Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Якою ж має бути ІДЕАЛЬНА жінка?
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 8-3-2010 у 22:32
Якою ж має бути ІДЕАЛЬНА жінка?


Нещодавня дискусія наштовхнула мене на створення ось цієї теми. Оскільки, ми вже вирішили, що Ідеальний чоловік не п'є, не курить, не матюкається, не сперечається і не існує :)
То ж мені дуже цікаво, які критерії характеру, зовнішності, поведінки і т.д. є важливими для сучасних чоловіків у виборі подруг, коліжанок і взагалі до вподоби.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 8-3-2010 у 22:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Нещодавня дискусія наштовхнула мене на створення ось цієї теми. Оскільки, ми вже вирішили, що Ідеальний чоловік не п'є, не курить, не матюкається, не сперечається і не існує :)
То ж мені дуже цікаво, які критерії характеру, зовнішності, поведінки і т.д. є важливими для сучасних чоловіків у виборі подруг, коліжанок і взагалі до вподоби.


Моя жінка кепкуючи з нас чоловіків, каже що мінімум німа...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 8-3-2010 у 23:31


А кому вона потрібна, ота ідеальна жінка? Я б з нудоти вмер...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 9-3-2010 у 08:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
А кому вона потрібна, ота ідеальна жінка? Я б з нудоти вмер...

Вам би невисталачало шкандалів і того, що нема до чого пристібитись?:lol:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 9-3-2010 у 16:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Вам би невисталачало шкандалів і того, що нема до чого пристібитись?:lol:

Ну чого зразу пристібитися? Просто виток розмови заходить в тупик, бо в кожного своє бачення ідеальної жінки, чи, навпаки, чоловіка. Он мені треба жінку інтелектуала, з яким можна потріпатися на всякі теми, навіть посперечатися, і щоб зварити могла, була газдинею, одним словом. А от у мого колєги інші погляди, він взагалі тащиться від романтичних кобіт, дах йому зносить, як кобіта починає віршами глагольствувати або розпатякувати про імпресіоністів початку 20-го століття. Хата його особливо не цікавить - в нього такий бардак, що можна вбитися, то ж він і вимог таких не ставить. (Хоча впевнений, якщо хтось візьметься в нього в хаті навести лад, то він буде зовсім не проти :D)




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 9-3-2010 у 16:42


Првильно написав Ярема:)
У кожного чоловіка різний ідеал жінки. Так само у жінок відрізняються бажання та вподоабння щодо чоловіків:)
Ідеалів не існує, просто треба любити свого чоловіка таким яким він є:)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 20-3-2010 у 11:08


Перечитуючи "Роксолану" Загребельного зауважила опис ідеалу жіночої вроди, який був у XVI ст. :)

Цитата:
Iталiйський художник Фiренцуола виписував iдеал жiночої вроди: “Волосся лагідно-золоте з бронзовим відтінком, густе й довге. Чоло має бути удвічі ширше за висоту. Шкіра сліпучо-ясна, але не мертвої білості. Брови темні, шовковисті, найгустіші посередині, вужчі по краях. Білки очей блакитні, рогівка темна. Саме око має бути велике й випукле, найкращі повіки білі, з майже невидимими рожевими прожилками. Вії не занадто густі, не занадто довгі і не занадто темні. Вухо середньої величини, міцне й гарної форми. Ніс, який визначає красу профілю, повинен лагідно й рівномірно звужуватися догори, коло насада хряща може бути трохи вищий, але не так, щоб мав рисунок орлиного, який жінкам не личить. Уста ліпше малі, але ні випнуті, ні пласкі. Губи не дуже вузькі і гарно стулені. Зуби мають бути не занадто дрібні, гарно розташовані, барви слонової кістки. Підборіддя округле, не стесане й не шпичасте. Шия біла й кругла, ліпше довга, ніж коротка”.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-3-2010 у 11:24


А що робити іншим жінкам, які під той ідеал не підпадають? Гризти нігті і чекати поки якийсь такий самий лузер протилежної статі на них не зверне увагу?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 20-3-2010 у 11:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
А що робити іншим жінкам, які під той ідеал не підпадають? Гризти нігті і чекати поки якийсь такий самий лузер протилежної статі на них не зверне увагу?

:lol: якщо есно, то під ті критерії підходять в мене вії і брови :) що робити ще не вирішила :rolleyes:
та це відповідало рамкам розуміння жіночої краси XVI ст. Тепер все значно простіше: 90\60\90




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-3-2010 у 12:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
та це відповідало рамкам розуміння жіночої краси XVI ст. Тепер все значно простіше: 90\60\90

Ов, я б не був таким впевненим.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-3-2010 у 12:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Првильно написав Ярема:)
У кожного чоловіка різний ідеал жінки. Так само у жінок відрізняються бажання та вподоабння щодо чоловіків:)
Ідеалів не існує, просто треба любити свого чоловіка таким яким він є:)

Згідна із Яремою та Одаркою.
Та, якщо обговорювати поняття "Ідеальна жінка в статусі дружини", то в моєму розумінні це жінка, яка уособлює матір, подругу і коханку :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 20-3-2010 у 12:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Тепер все значно простіше: 90\60\90

от через ті параметри зараз величезна кількість дівчат віком від 14 до ... страждають на анорексію. А мода на них поширилася через те, що 1. в модельному бізнесі суттєво скорочуються видатки на тканини 2. в тому ж таки модельному бізнесі більшість модельєрів нетрадиційної орієнтації. От і поширили моду на такі параметри.
Жінка має дітей родити, а з такими дуже часто насилу підігнаними параметрами...годі називається...
До речі, після величезної кількості смертельних випадків серед моделей рік чи два тому (не пригадую точно) при наборі на роботу почали звертати увагу чи часом ті дівчата не хворі на анорексію.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 20-3-2010 у 12:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Првильно написав Ярема:)
У кожного чоловіка різний ідеал жінки. Так само у жінок відрізняються бажання та вподоабння щодо чоловіків:)

Моя сусідка завжди любила повторювати : "На кожну каструлю своя покришка знайдеться";)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 20-3-2010 у 13:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
1. в модельному бізнесі суттєво скорочуються видатки на тканини

:lol: будем надіятись, що скоро економічна криза закінчиться

а якщо чесно, то я думаю, що ми любимо за недоліки, адже, досконале - настільки скучне :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7963
Реклама: