Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Коли краще займатись бігом зрання чи ввечері?
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 11-4-2010 у 16:57
Коли краще займатись бігом зрання чи ввечері?


Ось вирішила почати бігати зранку. Після тижня вирішила, що старію чи ліньтяйкою стала - більше проспалось, ніж бігалось і будильник нічим не зарадив... Отже, вирішила, що зранку бігати надзвичайно шкідливо :)
Поцікавившись, виявилось, що й справді шкідливо. Організм ще не прокинувся і це зле, можна серце так посадити чи добити до кінця, та й ще багато чого. Моя інтуїція не помилилась, треба за 2 години (в ідеалі за 4 години) прокинутись перед фізичним навантаженням і поснідати, адже й тренуватись натщесерце теж не можна. Тоді потрібно прокидатись о 04.30 і снідати, щоб побігати 25-35 хв. :( - це ж нереально, пару раз в житті о такій годині прокидалась і та й з сніданком така сама ситуація.
Тоді залишилось бігати ввечері. І тут є фактори, які шкодять здоров'ю та й ще 3-4 години відчуваєш піднесення і заснути важкувато, можливе перевантаження організму після напруженого робочого дня. Ввечері повітря не таке вже свіже і більш насичене сполуками метану і свинцю.
Коли побігаєш зранку, то гарний настрій на цілий день забезпечений! :)
Ось і я не знаю коли краще...
Хтось з наших форумчан полюбляє займатись бігом? Чи теоретично знає коли це робити найкраще?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 11-4-2010 у 20:06


Біг є дуже різний. З його допомогою можна підготовлювати організм до навантажень, розвивати різні види виносливості, навіть серце лікувати. Для чого він вам потрібен?

Якщо ви хочете просто для тонусу зранку робити зарядку, то потрібно дуже повільно пробігти з кілометр, щоб розігріти м'язи перед розминкою, тобто набором вправ для розтягування (розминання) м'язів. Таким бігом дуже важко нашкодити своєму організмові, тим більше, що бігати ви почнете не через 2 хвилини після пробудження, все рівно потрібно встати, відвідати певний заклад, одягнутися, вийти на вулицю - хвилин 10-15 піде, так що організм матиме час плавно "наростити оберти".

Чи ви хочете використовувати біг для розвитку виносливості? Тоді краще після роботи. Перевантажити організм бігом після напруженого робочого дня, проведеного за комп'ютером в офісі... Хм, та організм за таке перевантаження вам спасибі скаже :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 12-4-2010 у 10:16


Я зупинився на ранковому варіанті, спробувавши і вечірній, і денний, і ранковий.
Вечірній непоганий для мене на зиму, а б інші пори року дуже задушливий (я хлоп великий і горячий).
Тому день в мене виглядає так:
6:30 - під'йом
Далі ранковий туалет, вдягаюсь, потягуюсь, випиваю шклянку води (деколи з лимоном), йду по машину.
7:00 - я біля каплички з джерелом біля замкової гори, лишаю авто, і підіймаюсь на замкову терасу - на терасі легкий біг (якщо з дитиною - то мале коло 2 км, якщо сам, то велике вісімкою 3,1 км)
7:25 - водні процедури біля джерела (там доволі людно зранку). Джерельна вода в купі з ранковою пробіжкою - дуже гарний та ефективний заряд на весь день, головне виспатись, бо в інакшому випадку позіхання знівельовує весь зарядний ефект.
7:55 - снідаю, і тішуся, що живу:)

Якщо дощ або якісь запізініло-алкогольні посиденьки напередодні, то сплю до 8 ранку.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 12-4-2010 у 15:40


В доповнення до запитання Роста: Ви "жайворонок" чи "сова"? Це відносно того, коли краще виконувати основну тренувальну роботу.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 12-4-2010 у 17:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Для чого він вам потрібен?

Звикла вести активний спосіб життя, але тепер щось все покинула... На спорт секції лінь ходити і в маршрутках добиратись до них, а ось біг - вихід підтримувати себе у формі. Та й від постійного сидіння за комп'ютером все болить...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Ви "жайворонок" чи "сова"?

Скільки себе пам'ятаю завжди зранку важко прокидатись, хіба коли відпочиваю на морі, тоді сама прокидаюсь о 7 ранку. А ось до пів ночі не спати - то звичайна річ. Отже, я "сова" :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 12-4-2010 у 18:08


Ну то не ґвалтуйте себе і бігайте вечером. (і різні підозрілі кабанячі сліди вас не турбуватимуть :saint: ).
Можна і не бігати, а їздити на велосипеді. Свого часу, як моє коліно заявило, що "бігати можеш, скільки влізе, але без мене :cool:", то я почав їздити на велосипеді. Оскільки то було якраз в часи автобусно-бензинової кризи, то просто їздив на велосипеді по справах.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 12-4-2010 у 18:29


ІМХО, якщо вже бігати, то краще вранці, бо ввечері не можна буде лягати спати ще години зо дві після того як побігали...
В мене знайома вирішила минулого року почати бігати. Виходила пізно ввечері, година пів 12...а оскільки дороги в нас не дуже рівні, то бігала з ліхтариком. Потім розказувала як її люди лякалися:D...втікати починали.:lol:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 12-4-2010 у 18:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
В мене знайома вирішила минулого року почати бігати. Виходила пізно ввечері, година пів 12...а оскільки дороги в нас не дуже рівні, то бігала з ліхтариком. Потім розказувала як її люди лякалися:D...втікати починали.:lol:


От темнота!:lol: Подивіться тут, як шведи по ночах на лижах ганяють!:cool: (флеш-ролик наверху сторінки)




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 12-4-2010 у 19:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
ІМХО, якщо вже бігати, то краще вранці, бо ввечері не можна буде лягати спати ще години зо дві після того як побігали...
В мене знайома вирішила минулого року почати бігати. Виходила пізно ввечері, година пів 12...а оскільки дороги в нас не дуже рівні, то бігала з ліхтариком. Потім розказувала як її люди лякалися:D...втікати починали.:lol:

:o пів 12 - це і для мене вже екстремально, то скоріше полювання на місцевих маніяків в лісі буде... :lol:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
От темнота!:lol: Подивіться тут, як шведи по ночах на лижах ганяють!:cool: (флеш-ролик наверху сторінки)

бідні шведи, не мають хлопи чим по ночах зайнятись :saint:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 12-4-2010 у 19:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко

бідні шведи, не мають хлопи чим по ночах зайнятись :saint:


То їх шведки з хати повиганяли.:baddevil: Не витримують більше тих хлопів. Бо там ніч по 20 годин на добу.:lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 12-4-2010 у 22:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
бідні шведи, не мають хлопи чим по ночах зайнятись :saint:

Соломіє, а ви шведок бачили? Не тих пару штук красивих зі Стокгольма, а усіх решту? Тут не тільки на лижі серед ночі попре :)

По суті питання - раз біг для навантаження, то краще після роботи. А ще краще чергувати різні види навантажень, наприклад понеділок і четвер - робота на розвиток сили м'язів, вівторок і п'ятниця біг, щоб, так би мовити, забігати силу, тобто перелити накачане в рух, при чому біг різний, можна чергувати біг на розвиток виносливості, біг швидкісний. А середа і субота - щось ігрове, легке. Або плавання.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 12-4-2010 у 22:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А середа і субота - щось ігрове, легке.

От і я кажу- танці...:)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 12-4-2010 у 22:35


Напевно треба трохи деталізувати.
Справа в чому. Сила м'язів нам потрібна для життя, для тонусу. Але якщо просто ходити на тренажери, качатися, як то кажуть, то це призведе до зростання об'єму м'язів, до наростання повільної сили. Це по-перше не життєво, а, по-друге, для дівчини не дуже добре, об'єм в сенсі.
Тому оту, так би мовити накачану силу потрібно на наступний день вкласти в якісь більш життєві рухи. Спортсмени як правило після занять на силу виконують свої спеціалізовані вправи. Ну, тобто, якщо я колись бігав спринт, ну, легкою атлетикою займався (і хто її назвав легкою? 40-50 тон штанги в тиждень - це сприймалося мало не як розминка), то після дня силового тренування на наступний день обов'язково багатократно бігалось спеціалізовану дистанцію (60 зимою, чи 100 метрів влітку).
У вашому випадку можна спробувати щось середнє, тобто після сили в понеділок побігати на виносливість, кілометрів 3-5, або декілька раз по 800 метрів з відпочинком до повернення пульсу в норму. А після четвергової сили побігати на розвиток швидкості м'язів, декілька раз (5-7) по 100 метрів, тобто 100 біжимо, назад вертаємось пішки, знову біжимо.
Чому я про біг говорю? Тому що саме біг заставляє працювати найбільше наших м'язів, легені.
Ну а в середу можна пограти в якусь активну гру, теніс, бадмінтон, футбол-баскетбол-щосьтаке. А в суботу поплавати, або в баньку/сауну сходити.
Щось таке.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 12-4-2010 у 22:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А середа і субота - щось ігрове, легке.

От і я кажу- танці...:)

А що? Рок-н-рол потанцювати дуже добре :)
До речі, в Культі час від часу виступає "Каділак", прекрасно хлопці рок-н-рол грають. Може нам якось зібрати компанію? :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 12-4-2010 у 22:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А середа і субота - щось ігрове, легке.

От і я кажу- танці...:)

А що? Рок-н-рол потанцювати дуже добре :)

:lol: Катерина мала на увазі Східні танці, але й рок-н-рол не погано ;)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 12-4-2010 у 22:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Напевно треба трохи деталізувати.
Справа в чому. Сила м'язів нам потрібна для життя, для тонусу. Але якщо просто ходити на тренажери, качатися, як то кажуть, то це призведе до зростання об'єму м'язів, до наростання повільної сили. Це по-перше не життєво, а, по-друге, для дівчини не дуже добре, об'єм в сенсі.
Тому оту, так би мовити накачану силу потрібно на наступний день вкласти в якісь більш життєві рухи. Спортсмени як правило після занять на силу виконують свої спеціалізовані вправи. Ну, тобто, якщо я колись бігав спринт, ну, легкою атлетикою займався (і хто її назвав легкою? 40-50 тон штанги в тиждень - це сприймалося мало не як розминка), то після дня силового тренування на наступний день обов'язково багатократно бігалось спеціалізовану дистанцію (60 зимою, чи 100 метрів влітку).
У вашому випадку можна спробувати щось середнє, тобто після сили в понеділок побігати на виносливість, кілометрів 3-5, або декілька раз по 800 метрів з відпочинком до повернення пульсу в норму. А після четвергової сили побігати на розвиток швидкості м'язів, декілька раз (5-7) по 100 метрів, тобто 100 біжимо, назад вертаємось пішки, знову біжимо.
Чому я про біг говорю? Тому що саме біг заставляє працювати найбільше наших м'язів, легені.
Ну а в середу можна пограти в якусь активну гру, теніс, бадмінтон, футбол-баскетбол-щосьтаке. А в суботу поплавати, або в баньку/сауну сходити.
Щось таке.

Бачу, Ви затятий спортсмен... Ой, боюсь, що мені і половини того не витримати :) Почну з бігу.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соня Святаєва
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 18-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 31-8-2011 у 07:29


для мене краще зранку. але кажуть, що це шкідливо :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 31-8-2011 у 11:10


Як на мене, то найкращий спорт для звичайної людини, - це багато ходити пішки. Не втрачати можливість піти в ліс по гриби, чи на ягоди. І ще, - по траві на босяка...



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-8-2011 у 11:46


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
то найкращий спорт для звичайної людини, - це багато ходити пішки

Бігати - це теж ходити, тільки трохи швидше :lol:
А ще на ровері :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 31-8-2011 у 13:53


Тільки бігати а тим більше їздити на ровері не всім корисно, а спокійно і в міру багато ходити корисно навіть сердечникам, чи людям на милицях... Це дуже індивідуальне...



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 31-8-2011 у 14:44


Цитата: Початково розміщене учасником Соня Святаєва  
для мене краще зранку. але кажуть, що це шкідливо :(
Якщо бігати не одразу прокинувшись, а десь лише через хвилин 40, то все будет добре. Ну і звісно бігати треба в повільному темпі, але багато: зранку величезних навантажень організм скоріше за все не сприйме. Також бажано якихось вуглеводів прийняти, але в цьому разі втрачається найважливіший зиск від ранкового бігу - прекрасна можливість схуднути.

P.S. За півгодинки до бігу обов'язково слід випити склянку води. Павда, це і так всі розуміють.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Елена Войтович
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 23-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 12-9-2011 у 21:31


пробувала і так, і такю більше сподобалося вранці, справді дає заряд бадьорості. а от ввечері, надто ж поночі - добре хіба від п'яних гопників, не приведи Господи, втікати:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 14-9-2011 у 09:06


Цитата: Початково розміщене учасником Елена Войтович  
пробувала і так, і такю більше сподобалося вранці, справді дає заряд бадьорості. а от ввечері, надто ж поночі - добре хіба від п'яних гопників, не приведи Господи, втікати:lol:
Якщо втікати від гопників, то це вже не вечірня а нічна пробіжка, яку однозначно можна зарахувати як шкідливу для організму. Більшості людей дійсно дає заряд саме ранішня пробіжка, але як я вже писав з нею пов'язані і найбільші ризики - в нас дуже люблять, щойно прокинувшись, вжарити біг на максимальній швидкості.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Лірник
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 6-6-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-9-2011 у 11:10


Я бігаю, зранку, розминочним не більше 1 км, і 3 на тиждень ввечері, 3,4 км, і нормально себе почуваю, але чим менший світловий день, тим проблематичніші вечірні пробіжки, тому шукаю альтернативу, може плавання чи ще щось...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лариса Марчук
Новак
*



Повідомлень: 20
Зареєстрований: 13-9-2011
Нема на форумі


[*] написано 18-9-2011 у 22:00


я влітку бігаю ввечері, то мені допомагає відволіктися від денних клопотів перед сном:)
а взимку не бігаю взагалі,ходжу в басейн.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8043
Реклама: