Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Як краще скинути 5-6 кг до літа?
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2010 у 14:07
Як краще скинути 5-6 кг до літа?


Не хочу ковтати пігулки для схуднення, але відчуваю, що ваги в мені забагато:rolleyes:. Думаю, я не одна тут така. Я бігаю вже "місяць і трошки", але мені воно не допомагає, тільки вимотує. Харчуюсь, наче, нормально. А сідати на жорстку дієту - це як крайній захід, якщо нічого більше не допоможе. Я колись сиділа - вага потім повернулася, що й не дивно.
Може є якась нова дієта - без жорстких обмежень...
Чи я просто лінива?;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 14-4-2010 у 15:05



Цитата:

Як краще Скинути 5-6 кг до літа?


Я думаю, що як скинути зимовий кожух, светер, теплу шапку, чоботи і шалик, то якраз скинете 5-6 кг. :saint:

А якщо серйозно, то без зусиль масу не скинеш. Інша річ, що людина виглядяє так, як себе почуває. Якщо рухатися і бути в тонусі, то почуватиметеся краще, і виглядати будете впевненіше і теж краще.
Рекомендують щодня хоча б 40 хвилин ходити пішки бадьорим кроком.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-4-2010 у 15:20


Взагалі в кожного свій підіхід. не помагає біг -скакалка, велоспед (тренажор), прес качати....Вирахувати кількість калорії як споживаєте і подивитися...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2010 у 16:31


Головне знайти той підхід, який підходить :). Можна плаванням зайнятися, в теніс чи бадмінтон пограти. Але при цьому поряд з спортом і за харчуванням треба слідкувати - їсти треба нормальну їжу (а не чіпси, сухарики, майонези, шоколадки) і щонайменше 3 рази в день. Бо наприклад японські сумоїсти (сумо - спорт для спритних людей, але важких) для набирання ваги харчуються 1 раз на день і з'їдають відро (трошки перебільшую) рису :).




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2010 у 17:12


Ні не лінива. Дієта має бути розумною. Я теж вічно борюся з зайвими кілограмами. Зараз я на дієті Турбо. Вже третій тиждень. Резульатом задоволена. Це навіть не дієта, це вже просто стало моїм харчуванням. За три тижні скинула 6 кілограм. Не намірена переставати. Добре себе почуваю, не маю відчуття голоду.
Основне правило - відкинути гарнір (картопля, гречка, макарон і рис) ну і відповідно хліб, тістечка, торти і цукор.
Головне їсти білки і овочі (крім моркви і буряка, вони містять цукор). Молока до речі теж не можна, ніяких соусів. Але майонез з пониженим вмісту жиру можна. Можна їсти яйця, рибу, курятину (печену без шкірки), нежирен м’ясо. Можна теж фрукти та горіхи. Але фрукти можна їсти тільки перших 5 днів. Дієту можна скачати тут:
http://www.speedyshare.com/data/845136369/16538375/88832683/1/dieta...

Правда вона польською мовою.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 14-4-2010 у 20:47


Я худла два рази, - один раз на 16 кг, другий раз - на 30. І може декілька разів скидала по 5-6 кіло. І кожен раз, без винятку, вага поверталася, плю приносила з собою ще пару кіло. При цьому я не їм їжу типу чіпси, сухарики, майонези, шоколадки. Солодке просто не люблю, інші речі не дозволяє підшлункова (наприклад, смажене або жирне, - я не їм цього взагалі). І нічо не можу зробити з вагою кардинального, на жаль, хоча три-чотири рази на тиждень катаюся на ковзанах по годині-півтори, багато ходжу пішки. Мабуть, моя вага така, бо вона природня, і прийдеться сприймати себе такю, як є. Подумайте над цим.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2010 у 21:10


Є ще метод голодування. Зразу кажу - я не закликаю до тривалого багатоденного голодування! Один мій товариш як мав зайву на його думку вагу, то робив собі один день на тиждень розгрузочний - в цей день приймав лише воду/чай/сік і т.п. без звичайної їжі. Йому це допомагало, і почувався він чудово.




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-4-2010 у 21:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Взагалі в кожного свій підіхід. не помагає біг -скакалка, велоспед (тренажор), прес качати....Вирахувати кількість калорії як споживаєте і подивитися...

Ні, Дем'яне, тренажор - це як раз те, що ваги добавляє :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2010 у 21:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Роздольська
Основне правило - відкинути гарнір (картопля, гречка, макарон і рис) ну і відповідно хліб, тістечка, торти і цукор.

А чим не подобається гарнір? От китайці/японці/корейці рис постійно їдять - і від нього значна їх більшість не поправляється. А якщо поїхати в санаторій і сісти на дієтичну їжу, то каші і варена картопля там постійно присутні. Я хіба з макаронами згоден. А рекомендував би часто вживати вівсяну кашу.
Цитата:
Головне їсти білки і овочі (крім моркви і буряка, вони містять цукор).

Цукор міститься не тільки в моркві і буряці, але й в усіх фруктах. А природний вміст цукру в їжі нікому не зашкодить (якщо звичайно зі здоров'ям все гаразд).
Цитата:
Молока до речі теж не можна, ніяких соусів. Але майонез з пониженим вмісту жиру можна. Можна їсти яйця, рибу, курятину (печену без шкірки), нежирен м’ясо. Можна теж фрукти та горіхи. Але фрукти можна їсти тільки перших 5 днів.

Я декілька місяців тому випадково дивився по ТБ передачу про похудіння. Одна з жіночок приймала якісь препарати, а інша - регулярно пила звичайне молоко. Чомусь після експерименту в декілька тижнів друга почувалася набагато краще і скинула декілька кілограмів.
Такі продукти, як майонез я б не рекомендував їсти незалежно від його жирності - в мене нема впевненості в його складниках.
Щодо м'яса, то в тих же санаторіях подають його вареним (ні в якому разі не печеним/смаженим/копченим).
А з фруктами я категорично не згоден. Яке мають відношення яблука, груші до зайвої ваги? Якщо їх не їсти (та ще в парі з морквою і буряком), то можна авітаміноз заробити. На цю тему є окрема гілка форуму.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2010 у 22:26


Рис він дієтичний, але це теж група пустих вуглеводів. Краще вуглеводи з кашів змінювати на легкі вуглевоводи. А взагалі кожна людина по різному реагує на різні дієти. Дієта, яку я виставила добра тим, що там проудукти поділені на групи. Там є дуже класних продуктів і їх можна між собою комбінувати в різний смачний спосіб, вигадувати різні страви. Тому мені це цікаво теж. І не має відчуття, що я себе чогось позбавляю.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 14-4-2010 у 22:52


Сама ніколи в житті на дієті не сиділа, сили волі завжди бракне...
Але суджу з величезного досвіду подруг - це марна справа. На них або постійно сидіти і себе катувати, або взагалі не починати цю справу.
З кінцем дієту вага повертається.
Гадаю, краще вже вести активний спосіб життя, займатись фітнесом чи ще якимсь видом спорту (раджу калланетику чи пілатес - вони справді ефективні).
та й старатись після 18.00 не надто вже багато їсти.
А ось, як починаються розмови, що там стільки калорій, а там стільки - то мене просто бісить. Деякі мої коліжанки на калькуляторі простенькі приклади обчислюють, а ось кількість спожитих і ще допустимих калорії - моментально і без обчислювальної техніки.
Особисто я завжди набираю вагу за зиму, а на літо - зменшується без всяких там знущань з себе.
Чула, що є дієти за групою крові, там просто виключають з раціону деякі продукти і не має обмежень в кількості їжі.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-4-2010 у 08:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Взагалі в кожного свій підіхід. не помагає біг -скакалка, велоспед (тренажор), прес качати....Вирахувати кількість калорії як споживаєте і подивитися...

Ні, Дем'яне, тренажор - це як раз те, що ваги добавляє :)


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 15-4-2010 у 18:52


Дієта за групою крові
Можете спробувати ось цю дієту, моя родичка "на ній сидить" Вона ніби не така злюча, як на інших дієтах. :) Та й схудла.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 15-4-2010 у 19:20


Почитайте систему Міріманової (саме не ДІЄТУ, а систему) - дуже дієва штука, рекомендую, не пожалкуєте!



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-4-2010 у 11:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano

Цитата:

Як краще Скинути 5-6 кг до літа?


Я думаю, що як скинути зимовий кожух, светер, теплу шапку, чоботи і шалик, то якраз скинете 5-6 кг. :saint:

А якщо серйозно, то без зусиль масу не скинеш. Інша річ, що людина виглядяє так, як себе почуває. Якщо рухатися і бути в тонусі, то почуватиметеся краще, і виглядати будете впевненіше і теж краще.
Рекомендують щодня хоча б 40 хвилин ходити пішки бадьорим кроком.


Так, питання не стільки в зайвих кг, скільки у самопочутті і зовнішньому вигляді. Людина повинна відчувати себе здоровою і красивою, мати бажання жити. Тоді все нормально. Для того, щоб бути в тонусі, можна і справді більше рухатися. А коли немає на те сили чи енергії, треба розібраится, що з тобою не так: може, це нервове виснаження, може, якась хронічна хвороба або й справді, просто лінь. :)
Було ще таке - може, комусь стане в нагоді:

http://disbiozu.net/article_05.htm Дісбиоз і надмірна вага

http://doctor-self.com/20.htm Вибір засобів та методик схуднення (це не та Нетівська дурня, де треба переказувать гроші, і вони тобі оптимальну буцім-то дієту вирахують :) )


Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 20-4-2010 у 18:53


Ой, дівчата-хлопці! Та ж гляньте по Мірімановій - я за рік скинула 25 кг і продовжую нічим себе не травмуючи, там все натурально, тільки питання "що" і "коли". Повірте, простішого шляху нема - все натурально і просто (без реклами і нав"язування, чесно!).



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-4-2010 у 20:09


25 кіля???? А де лінк або опис від себе?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-4-2010 у 11:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Ой, дівчата-хлопці! Та ж гляньте по Мірімановій - я за рік скинула 25 кг і продовжую нічим себе не травмуючи, там все натурально, тільки питання "що" і "коли". Повірте, простішого шляху нема - все натурально і просто (без реклами і нав"язування, чесно!).

Це щось таке - http://mydiet.com.ua/diets-for-body/dieta-minus-60/ ?





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-4-2010 у 12:51


прочитала основні принципи системи міраманової :-) ой, та це ж я так харчуюся вже років 15!!!.. чому ж я не худну?:D



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 21-4-2010 у 18:27


Так, це вірно. Але і лишніх було :sing:
Темпіка, то і як воно в дії? Хіба нічого не скинули? Значить, лишнього нема.




Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 21-4-2010 у 18:40


А лінк - http://minus60.forum24.ru/. Ще є класна група на Однокласниках. Головний стимул - фото тих, що схудли.



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Сєров
Дописувач
**



Повідомлень: 61
Зареєстрований: 4-7-2008
Нема на форумі

Настрій: Набухатись

[*] написано 22-4-2010 у 06:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Роздольська
Основне правило - відкинути гарнір (картопля, гречка, макарон і рис) ну і відповідно хліб, тістечка, торти і цукор.

А чим не подобається гарнір? От китайці/японці/корейці рис постійно їдять - і від нього значна їх більшість не поправляється. А якщо поїхати в санаторій і сісти на дієтичну їжу, то каші і варена картопля там постійно присутні. Я хіба з макаронами згоден. А рекомендував би часто вживати вівсяну кашу.
Цитата:
Головне їсти білки і овочі (крім моркви і буряка, вони містять цукор).

Цукор міститься не тільки в моркві і буряці, але й в усіх фруктах. А природний вміст цукру в їжі нікому не зашкодить (якщо звичайно зі здоров'ям все гаразд).
Цитата:
Молока до речі теж не можна, ніяких соусів. Але майонез з пониженим вмісту жиру можна. Можна їсти яйця, рибу, курятину (печену без шкірки), нежирен м’ясо. Можна теж фрукти та горіхи. Але фрукти можна їсти тільки перших 5 днів.

Я декілька місяців тому випадково дивився по ТБ передачу про похудіння. Одна з жіночок приймала якісь препарати, а інша - регулярно пила звичайне молоко. Чомусь після експерименту в декілька тижнів друга почувалася набагато краще і скинула декілька кілограмів.
Такі продукти, як майонез я б не рекомендував їсти незалежно від його жирності - в мене нема впевненості в його складниках.
Щодо м'яса, то в тих же санаторіях подають його вареним (ні в якому разі не печеним/смаженим/копченим).
А з фруктами я категорично не згоден. Яке мають відношення яблука, груші до зайвої ваги? Якщо їх не їсти (та ще в парі з морквою і буряком), то можна авітаміноз заробити. На цю тему є окрема гілка форуму.


На скільки я розумію, фрукти і гарнір треба відкинути щоб тримати рівень глікогену на нулю, тому організм змушений використовувати інше джерело енергії - жир та м'язи. Ну звичайно треба вміти правильно компенсувати щоб жир вживався максимально а м'язи мінімально.

Ще одна проблема з фруктами - вони створюють скачки інсуліну, тому їх напевно бажано їсти зранку.

А з Азіатами порівняння не логічні, вони рис набагато довше їдять ніж ми їмо картоплю, хліб, і тд. Вони краще переварюють складні вуглеводи ніж ми.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Сєров
Дописувач
**



Повідомлень: 61
Зареєстрований: 4-7-2008
Нема на форумі

Настрій: Набухатись

[*] написано 22-4-2010 у 06:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Я худла два рази, - один раз на 16 кг, другий раз - на 30. І може декілька разів скидала по 5-6 кіло. І кожен раз, без винятку, вага поверталася, плю приносила з собою ще пару кіло. При цьому я не їм їжу типу чіпси, сухарики, майонези, шоколадки. Солодке просто не люблю, інші речі не дозволяє підшлункова (наприклад, смажене або жирне, - я не їм цього взагалі). І нічо не можу зробити з вагою кардинального, на жаль, хоча три-чотири рази на тиждень катаюся на ковзанах по годині-півтори, багато ходжу пішки. Мабуть, моя вага така, бо вона природня, і прийдеться сприймати себе такю, як є. Подумайте над цим.


Надіюсь ви не морили себе голодом? Такі дієти не працюють, організм починає розуміти що йому треба довгі періоди без їжі терпіти, і тому старається зберегти кожну лишню калорію у вигляді жиру.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 22-4-2010 у 08:23


Ще щодо сказаного вище - метод Міріманової - це не дієта, а саме СИСТЕМА харчування на все життя. Так організм звикає, що його не морять голодом і спокійно відкидає лишнє, бо знає, що його нагодують вчасно і достатньо.



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2010 у 10:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Роздольська
Ні не лінива. Дієта має бути розумною. Я теж вічно борюся з зайвими кілограмами. Зараз я на дієті Турбо. Вже третій тиждень. Резульатом задоволена. Це навіть не дієта, це вже просто стало моїм харчуванням. За три тижні скинула 6 кілограм. Не намірена переставати. Добре себе почуваю, не маю відчуття голоду.
Основне правило - відкинути гарнір (картопля, гречка, макарон і рис) ну і відповідно хліб, тістечка, торти і цукор.
Головне їсти білки і овочі (крім моркви і буряка, вони містять цукор). Молока до речі теж не можна, ніяких соусів. Але майонез з пониженим вмісту жиру можна. Можна їсти яйця, рибу, курятину (печену без шкірки), нежирен м’ясо. Можна теж фрукти та горіхи. Але фрукти можна їсти тільки перших 5 днів. Дієту можна скачати тут:
http://www.speedyshare.com/data/845136369/16538375/88832683/1/dieta...

Правда вона польською мовою.

Ну, польською - то таке))) Дякую)))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8054
Реклама: