Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Як краще скинути 5-6 кг до літа?
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2010 у 10:40


А взагалі, чим більше читаю, тим сильніше голова кругом. Ті кажуть - можна фрукти, ті - ні... Цуор - не можна, молока не можна... :sing:
А оце ще таке вичитала: нормалізація роботи кишечнику і схуднення. Воно, може, і реклама, але щось в тому є. Ні? Мабуть, спробую... Якщо мені підійде, напишу. У всякому разі - ідея мене надихає, бо шось мені зовсім не по собі від протиріч в усіх системах харчування...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 7-5-2010 у 17:32


Гречка, багато гречки (їсте цілий день, кілько захочете), фрукти, овочі і багато чаю з лимоном, кефір і всякі різносоли (квашені бажано), мняса трохи можна. Усьо на олії. Перевірено на собі. 10кг за місяць. Але то ше й від комплекції залежить.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2010 у 14:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
прочитала основні принципи системи міраманової :-) ой, та це ж я так харчуюся вже років 15!!!.. чому ж я не худну?:D

А Ви у ендокринолога були? Можливо, у Вашому випадку мова йде не про неправильне харчування чи спосіб життя, а про захворювання, наприклад, щитовидної залози або ще якусь патологію?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Valentyna Ageeva
Дописувач
**



Повідомлень: 54
Зареєстрований: 16-3-2010
Місто: Львів, Київ, Кам'янець...
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2010 у 14:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Valentyna Ageeva
А взагалі, чим більше читаю, тим сильніше голова кругом. Ті кажуть - можна фрукти, ті - ні... Цуор - не можна, молока не можна... :sing:
А оце ще таке вичитала: нормалізація роботи кишечнику і схуднення. Воно, може, і реклама, але щось в тому є. Ні? Мабуть, спробую... Якщо мені підійде, напишу. У всякому разі - ідея мене надихає, бо шось мені зовсім не по собі від протиріч в усіх системах харчування...

Трошки дивно себе саму цитувати :) Але можу поділитися - воно певною мірою працює. Само по собі дає ефект близько 3 кг мінус на місяць. Хочу спробувати ще додати знову фіз. навантаження (бігати я кинула, не можу, не моє), зараз літо, можна і в футбол з малим ганяти, і плавати. А на кожен день - гімнастика якась. Подивимось, шо воно з цього буде:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8054
Реклама: