Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Міжетнічні шлюби
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

question.gif написано 20-4-2010 у 11:29
Міжетнічні шлюби


Як ви ставитесь до міжетнічних шлюбів?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-4-2010 у 12:33


Стримано. Нейтрально. Споглядально.

Що це за фігня: "я сам/сама в міжнаціональному шлюбі"? Це абсолютно не виключає відповіді "я проти" і "мені всерівно".




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-4-2010 у 12:46


Якщо я правильно розумію суть питання, напевно точніше би було "міжетнічні шлюби"



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-4-2010 у 16:43


як можна взагалі робити таке опитування? я в шоці.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 20-4-2010 у 18:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Якщо я правильно розумію суть питання, напевно точніше би було "міжетнічні шлюби"

Можна і так. Міжетнічні - ширше поняття.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 20-4-2010 у 18:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
як можна взагалі робити таке опитування? я в шоці.

А то десь є заборонено? Прошу мені показати де - і я видалю тему. Чи тема загальноприйняте табу? В вільній країні, ніскільки пригадую, опитування можна робити на будь-яку тему.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-4-2010 у 19:20


Вважаю, що самі по собі міжетнічні відносини нічого поганого не несуть. І шлюб такий може видатись щасливим, але... Є одне дуже й дуже погане але... Діточки, що з’являються на світ в таких сім’ях, дуже часто попадають в категорію етнічних аутсайдерів, бо їх повністю не приймає ні одна, ні друга сторона. Така дитина для всіх чужа, для всіх полукровка. І завжди знайдуться "добрі люди", що кожен недолік списуватимуть на наявність тих паскудних _______(вставити потрібну назву нації чи етнічної групи у зневажальній формі) генів.



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-4-2010 у 20:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Вважаю, що самі по собі міжетнічні відносини нічого поганого не несуть. І шлюб такий може видатись щасливим, але... Є одне дуже й дуже погане але... Діточки, що з’являються на світ в таких сім’ях, дуже часто попадають в категорію етнічних аутсайдерів, бо їх повністю не приймає ні одна, ні друга сторона. Така дитина для всіх чужа, для всіх полукровка. І завжди знайдуться "добрі люди", що кожен недолік списуватимуть на наявність тих паскудних _______(вставити потрібну назву нації чи етнічної групи у зневажальній формі) генів.


Погоджуюся. Тому і висловився так в свому повідомленні вище.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-4-2010 у 22:34


До міжетнічних шлюбів ставлюся спокійно, молодятам видніше.
А от до "міжкультурних" - скептично. Маю на увазі, коли одружуються представники зовсім інших культур. З часом це може породити купу неурядиць у середині сім'ї, в першу чергу - побутових (інколи релігійних). І те, що спочатку виглядало веселим чи кумедним, стає дражливим і неприємним. Але звичайно, можуть бути і успішні шлюби.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 21-4-2010 у 15:32


Дуже це вже узагальнено і відсторонено - міжетнічні. Ми ж не роботи, в нас емоції, оцінки і судження набагато різноманітніші ніж "чорне" і "біле". Тому, якщо б моя дитина вибрала собі за пару,скажемо, француза чи шведа - це одне, а коли ... - це зовсім інше. Якщо в сім'ї поєднуються етноси, в яких нема складної історії взаємовідносин за плечима, то люди лише себе взаємозбагатять. А в іншому разі, за деякий час, коли стан закоханості і аболютної некритичності до своєї половинки мине, шило може вилізти з мішка.

Одним словом, "кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями..."




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 22-4-2010 у 18:56


Взагалі-то мені все рівно. За афроамериканця чи там за чоловіка, який сповідує іслам я заміж не збираюсь. Та й не вірю в такі союзи, якщо ж кохання (звичайно, коли воно присутнє) є сильним і людям скучно жити, захотіли екстримального сімейного життя, то будь ласка... долайте національні і культурні розбіжності. Але й в яку ситуацію попадають діти, ось на це треба зважати.
Та народ, за чим бігати "за тридевять земель", огляньтесь навкруги, скільки файних чоловіків та жінок і ще до того ж рідних. Підтримуйте національного виробника! :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-6-2010 у 20:19


якесь дивне обговорення. ніхто конкретно не обговорював ніякі етноси та їх сполучення. побалакали навкруги трьох крапок та розумій як хочеш. здається це не зовсім етично. задали тему - то й говоріть своє фє чи навпаки. може хтось приклади знайде. я, наприклад, грек, моя жінка - полячка. саме через походження проблем не виникає. а любов дійсно може бути різною. а тему довели до висновку, що українці краще всіх, особливо москалів. якось некоректно. це тільки моє імхо.:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-6-2010 у 20:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
а тему довели до висновку, що українці краще всіх, особливо москалів. якось некоректно.


Де там таке є????




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2010 у 16:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
Дуже це вже узагальнено і відсторонено - міжетнічні. Ми ж не роботи, в нас емоції, оцінки і судження набагато різноманітніші ніж "чорне" і "біле". Тому, якщо б моя дитина вибрала собі за пару,скажемо, француза чи шведа - це одне, а коли ... - це зовсім інше. Якщо в сім'ї поєднуються етноси, в яких нема складної історії взаємовідносин за плечима, то люди лише себе взаємозбагатять. А в іншому разі, за деякий час, коли стан закоханості і аболютної некритичності до своєї половинки мине, шило може вилізти з мішка.

Одним словом, "кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями..."
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2010 у 16:05


маємо кохати французів та шведів тому що вони -не москалі? чи там під трьома крапками щось інше? доводити що ми кращі тільки ствердженням що так воно є та ображати інші нації??
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 12-6-2010 у 17:04


Щось читала-читала, а жодної образи іншій нації так і не роздивилася. Тарас Григорович, процитований romano, взагалі був дуже неполіткоректним, але тут люди просто висловлюють свою думку, спокійно і толерантно. :rolleyes: Кохайте собі, кого хочте, хоч і "негра преклонных годов" (с). :P



Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 12-6-2010 у 23:43


"Кохайтеся, чорнобриві, та не з..."
... французами, італійцями, португальцями, іспанцями-андалузцями (з каталонцями можна) - цигани-циганами, окрутять і обдурять.
Чоловічу ж половину хтів би застерігти від датчанок та німок.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-6-2010 у 00:36


а що неправильного в німкенях?:-))



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 13-6-2010 у 06:34


дуже страшні... :baddevil: Ну добре, якщо сини будуть, але в Україні дочки одразу
Цитата:
попадають в категорію етнічних аутсайдерів
:baddevil:
Жарт, звичайно.:saint:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2010 у 09:36


жарти жартами, але я вважаю, якщо "и, москалі, негри, макаронники та інші" будуть українцями, росіянами, африканцями, італійцями, то проблем в шлюбах не буде. завжди можна порозумітись, якщо поважати іншу культуру та підносити свою на високий рівень. а хто кращий я ні з ким не сперечаюсь. для мене кращі українці, коли вони дійсно проявляють себе з кращого боку, а такі боки у нас є. але ж правий також і росіянин чи поляк, що вважає своїх кращими. що тут поганого?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 13-6-2010 у 10:39


Ігоре, не про те йшлося, хто кого вважає найкращим чи найгіршим. Мова йшла про "підводні камені" міжетнічних шлюбів. Порозумітися можна завжди - не завжди можна змінити оточення, культурні установки, які вкладаються в людину від народження, не завжди можна подолати різницю у вірі, або прийняти чужу віру, як свою... Нюансів дуже багато, і - повторюся - в самому опитуванні, і в дискусії щодо нього нічого злого немає. Усе дуже спокійно. :)



Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 13-6-2010 у 11:10


Цитата:
Tempika
а що неправильного в німкенях?:-))


Ханор пожартував, вони не страшні. Тобто, всакі бувають, і страшні, і нестрашні, і зовсім симпатичні, і взагалі красуні.
Просто вони в боротьбі за рівність з чоловіками досягли неабияких успіхів, за що заплатили часткою своєї жіночості.
Короче, мислення в них чоловіче. Неприємно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 13-6-2010 у 11:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Цитата:
Tempika
а що неправильного в німкенях?:-))

Ханор пожартував, вони не страшні. Тобто, всакі бувають, і страшні, і нестрашні, і зовсім симпатичні, і взагалі красуні.
Просто вони в боротьбі за рівність з чоловіками досягли неабияких успіхів, за що заплатили часткою своєї жіночості.
Короче, мислення в них чоловіче. Неприємно.

А чому неприємно? Якщо ж мислять точнісінько, як чоловіки, то навпаки, менше непорозумінь виникатиме у подружжі. :rolleyes: Тобто, німкеням вдалось хочаб трішки наблизитись до розуміння чоловічої логіки? :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 13-6-2010 у 13:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
А чому неприємно? Якщо ж мислять точнісінько, як чоловіки, то навпаки, менше непорозумінь виникатиме у подружжі

Чесно? :rolleyes: :) Не можу з тим ну ніяк погодитися. В такому випадку непорозумінь точно не уникнути ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 13-6-2010 у 13:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Ханор пожартував, вони не страшні.

В кожному жарті доля правди. А в тому, з власного досвіду можу сказати - всі 99 % :)

Цитата:
Тобто, всакі бувають......і зовсім симпатичні, і взагалі красуні.

Та то не німкені просто, то слов'янки, туркені і інші...:saint:

Цитата:
Просто вони в боротьбі за рівність з чоловіками досягли неабияких успіхів, за що заплатили часткою своєї жіночості.
Короче, мислення в них чоловіче. Неприємно.

Маєте на увазі, що якщо тричі за день почути : "Та ти мислиш як жінка!:baddevil: ", "Ото жіноча логіка!:baddevil: " і "А чого в тій блок-схемі всі дужки позаукруглювані? Ще такого не бачив...І ніколи б не додумався, що так взагалі можна:baddevil: " то насправді все цілком нормально? :lol:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8072
Реклама: