Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Група програмістів
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 18-3-2003 у 13:10
Група програмістів


В звязку з можливим напливом клієнтів на скрипти в мене виникла ідея організувати команду програмістів на мові PHP і також тих які б вміли програмувати для MySql.
Ситуація така:
Я керівник :baddevil: Заодно щось і програмувати трохи можу .
Решта - звичайні програмісти
Мої обов'язки - знаходити закази на скрипти.
Ваші обовязки - їх реалізувати.

Якщо я знаходжу вам заказ, то з суми мені 15%. Це якщо я нічого не роблю. Інакше - розподіляєм обовязки і програмування , а прибуток ділимо порівно+ маленький бонус в 5% мені за знайденого клієнта.
Я зразу говорю вам постановку задачі і ціну - скільки за те дадуть. Погоджуватися - чи ні, це вже ваша справа.
Високих заробітків не гарантую.
Але все буде чесно, без обману.

Оплата в Webmoney. Перевести їх в готівку в нас у ЛЬвові можна через http://www.ic.lviv.ua, http://www.live-d.lviv.ua. А також банківським переводом через http://www.webmoney.com.ua


Закази будуть. В тому можете не сумніватися. Не так часто як хотілося б, але будуть. Ото зараз - є заказ на скрипт віртуальних відкриток. Як думаєте - скільки за нього можна взяти ? Скрипт середній - без наворотів. На даний момент його я напевно буду писати сам.

Отож якщо хтось щось вміє і хоче попрацювати, то велкам ту vova@komanda.com.ru або в приват.
Залишайте свої координати (аська,мило, іт.д)
Тоді в разі чого я вам зразу повідомлю про новий заказ. Але тут бажано оперативно. Тобто в вас має бути можливість, хоча б 2 рази в день зайти в нет, і відповісти на листи..
Ага, чуть не забув. Ви маєте бути чесною і порядною людиною. І з серйозними намірами. А не так щоб , після одного замовлення втікли, або сконтактувалися з тим клієнтом і в подальому працювали з ним самі...Як то кажуть, краще ви будете слабшим програмістом але вміти працювати в команді, ніж віртуозом клавіатури, але егоїсточною натурою.
Наразі помоєму все. Чекаю на відповіді , і коментарі.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 25-3-2003 у 16:02


Ну, я так бачу що бажаючих заробити пару лишніх долярів майже немає.. Хотів як краще, але знову прийдеться набирати росіян на інших форумах. Наші студенти напевно вже дуже багато заробляють.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Panda
Дописувач
**



Повідомлень: 43
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-3-2003 у 18:42


Вовка дарма ти так, просто тута людей 10 - 15 є, а з тих 10-15 PHP знають не всі.

А ті що знають, або зайняті, або не зацікавлені просто в такій побічній роботі Ж).

Крім того розрахунок в Webmoney, Я думаю ти єдиний з тих 15 людей хто має аккаунт в Webmoney.

Тебе познайомити з українськими PHP программерами? Дати тобі лінки на українські збіговиська?

До речі в Києві в квітні PHP конференція, будуть люди з різних кутків України, там твоє оголошення дарма би не пропало.

Я читав, що легше працювати з freelancerami з Штатів чи Канади, чим з українськими.

Українські фрілансери безповідповідальні по-своєму.

Але Вовка, показуй свій талант менеджера, не біжи відразу до росіян Ж)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 25-3-2003 у 20:02


Я і не орієнтуюся на адміністраторів і модераторів яякі мають вчений ступінь. Дя такої халтури це було б смішно.. Але переконаний що тут є і студенти компютерщики. Думав їх зацікавити.
Щодо Webmoney, то нема проблем я би міг готівкою по курсу 5 грн/ 1WMZ давати.
Лінки давай, буде цікаво, а то я крім phpclub.net толком і не знаю якихось потужних збіговисьок. Ну ще читаю RU.PHP фідошне. Але там трафік великий, і крім ПХП говорять про всякі XSLT , XML, в яких я поки що мяко кажучи дуб-дубом.
Київ трохи далеко.. Якби з кимось то я б поїхав поспілкувався, а самому щось не дуже хочеться.
Що таке freelancerami ?
Ото вже той скрипт доробляю.. По ходу діла заказчик трохи міняв вимоги, але обіцяв доплачувати. Скрипт буде похожий на http://www.sendcard.ru, але трошки облегшений варіант.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 811
Реклама: