Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Іван Вакарчук - знову ректор ЛНУ ім. І.Франка
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-5-2010 у 21:30
Іван Вакарчук - знову ректор ЛНУ ім. І.Франка


Попри певні "тертя" колишнього і теперішнього міністрів освіти, сьогодні кабмін погодив кандидатуру Вакарчука на посаду ректора.
За підсумками таємного голосування міністерству було рекомендовано для затвердження на посаді ректора університету Івана Вакарчука – доктора фізико-математичних наук, професора, який набрав 87,1% голосів делегатів конференції трудового колективу.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 5-5-2010 у 22:26


І буде в них Болонський процес у зворотньому напрямку. Стільки молодих, активних і орієнтованих на сучасну освітню систему, а ЛНУ Франка тягне до радянського ретро. Але то моя суб'єктивна думка.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-5-2010 у 22:32


Те "ретро" давало результат. Нинішня сучасна "модульна" система породжує "німих" студентів.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 5-5-2010 у 22:42


Але ж можна поєднати приємне з корисним. Крім того, бачила багато "німих" студентів за старої системи. Не варто оцінювати лише зі своєї точки зору. Невже Вакарчук - єдиний, хто вартий тієї посади?

А які його вагомі внески як міністра?




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-5-2010 у 22:42


Може я помиляюся, але саме Вакарчук був основним двигуном в усяких "болонських" питаннях...

А те що ЛНУ в багатьох (але не всіх!) напрямах усе-таки набагато випереджало своїх конкурентів - це факт. І це зокрема тим обумовлено, що ЛНУ не поспішав ставити експерименти з області глухонімої освіти.
Але тут не стільки заслуга Вакарчука, скільки всього істеблішменту.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 5-5-2010 у 22:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Але ж можна поєднати приємне з корисним. Крім того, бачила багато "німих" студентів за старої системи. Не варто оцінювати лише зі своєї точки зору. Невже Вакарчук - єдиний, хто вартий тієї посади?

А які його вагомі внески як міністра?

Є така гарна фраза: "Двічі в одну річку не ввійдеш" (а якщо ввійдеш, то можеш втопитись :saint: )




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 5-5-2010 у 22:46


О, то невже з того "істеблішменту" нема когось більш моторного? І якось підозріло виглядає те, що він підійшов новому міністру освіти. Такий хороший і проукраїнський, а малороси й українофоби його на ректора допустили.

Мовчу вже про корупцію, яка процвітала в часи його правління університетом. Ясно, що тоді була інша система вступу, але йдеться не лише про вступний процес.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-5-2010 у 23:18


Цитата:
А які його вагомі внески як міністра?

Важко так зразу оцінювати. Але "незалежне тестування" до впровадження якого він долучився, таки дало свої результати.
Цитата:
Такий хороший і проукраїнський, а малороси й українофоби його на ректора допустили.

Його підтримав колектив, тому мабуть і не було варіантів. Підійшов/ не підійшов - покаже час.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-5-2010 у 17:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А які його вагомі внески як міністра?

Чесно кажучи, я дуже радів коли абітурієнти могли вступати у вузи за результатами незалежного тестування, бо цей крок міністра серйозно вдарив по кишені тих, хто на цьому наживася до цих пір. Та й на практиці показало кращі результати під час навчання першокурсників. Інше діло - що цей вагомий результат не до кінця був досліджений і як наслідок мав різні негативні сторони, але загалом - це дало позитивний ефект. А зараз?.. Зараз крок назад!!!:(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 7-5-2010 у 07:31


Але не Вакарчук ввів незалежне тестування. Як цитуєте, то відповідайте по суті. Що він особливо корисного зробив у ролі міністра освіти? Та нічого. Він, очевидно, просто підходить владі,- одній і другій. Тому й тримають.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-5-2010 у 19:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А які його вагомі внески як міністра?


У пресі нещодавно в топах була сенсація, що начебто Вакарчук, поки був міністром, надав усю купу грошей, що призначалася для ремонту гуртожитків навчальних закладів тих міст, де буде проводитися євро2012 (там мають селити туристів) саме лну, а усім іншим нічого не дісталося.
Тож, кому як не йому бути ректором лну. Такий патріотизм. І як не смішно - і справді вагомий внесок у якості міністра. ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-5-2010 у 22:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksandra Zorina
У пресі нещодавно в топах була сенсація, що начебто Вакарчук, поки був міністром, надав усю купу грошей, що призначалася для ремонту гуртожитків навчальних закладів тих міст, де буде проводитися євро2012 (там мають селити туристів) саме лну, а усім іншим нічого не дісталося.
Тож, кому як не йому бути ректором лну
І ви навіть знаєте, що то за преса? Бо ж кому, як не вам допомогти нам з нею ознайомитися?
О! Дайте вгадаю - газета "Сегодня"?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-5-2010 у 07:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
І ви навіть знаєте, що то за преса? Бо ж кому, як не вам допомогти нам з нею ознайомитися?
О! Дайте вгадаю - газета "Сегодня"?


Якщо то запрошення поділитися посиланнями, то я читала не в інтернеті, але точно можу сказати, щото не могла бути газета "сегодня". Або "известия в украине" або "коммерсант" якщо є час, можете пошукати і пересвідчитися, я ввечері сама пошукаю, щоб не бути голослівною.

Якщо ж то натяк на недостовірність газет, що я читаю,то чоловік каже, що цю новину озвучили чи не всі телеканали. Окрім того, всі вони цитували Табачника, який на нинішній своїй посаді навряд чи може дозволити собі відверту брехню. Вакарчук його слова нібито не підтвердив і не заперечив.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-5-2010 у 14:09


Не знаю, присвятив певний час пошуку в інтернеті якогось конкретного матеріалу на цю тему. Єдине, що знайшов - це те, що Табачник щось таке сказав на якійсь телепередачі.
Воно звичайно, може й так, але думаю на всяких телепередачах можуть і забагато в розпалі дискусії сказати, навіть якщо це міністр. Цікаво було би бачити цифри і т.п.
Не знаю, що там з тими гуртожитками, але за час перебування Вакарчука на посаді міністра ЛНУ особливими преференціями навіть в позафінансових питаннях не користав. Ситуацію там знаю зі середини - у мене там і друзі працюють, і я там певним боком маю стосунок до них.
В мене особисто до Вакарчука є немало претензій щодо його дій на посаді міністра, але фінансову непорядність я би йому приписував в останню чергу.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-5-2010 у 14:39


Свого часу Богословська в Шустера казала, що він дав гроші Львівській політехніці (я писав про це вже на форумі). Але підтвердження цієї інформації не було.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-5-2010 у 15:12


Іван Вакарчук ректор ЛНУ ім.І.Франка ще на 3 роки.
http://zaxid.net/newsua/2010/5/20/95544/




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8111
Реклама: