Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Пікапери у Львові
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

yes.gif написано 5-5-2010 у 22:05
Пікапери у Львові


Сьогодні дізналась, що є у ЛЬвові курси професійних пікаперів.
Цитата:
Не дивлячись на велике розповсюдження цього явища у світі, йому й досі не існує єдиного визначення. Кожний трактує пікап на свій лад. Наведемо найбільш адекватне пояснення цьому модному слову.

PICKUP (читається пікап ) – знайомство та зваблення дівчат, жінок.


Звичайно, завжди існували чоловіки, для яких знайомство та зваблення жінок було своєрідним спортом. Та раніше вони не групувались. Та й досвідом ділились лише в усній формі, але тепер це вже наглість психологічні штучки і прийомчики використовувати проти слабкої статі :mad:

Ось, цікава статті :
Дівчата, стережіться: пікапери уже на повну «працюють» в Україні

Пикаперы. Как не попасться в сети ловеласа

Невже, щоб познайомитись з дівчиною потрібно проходити якісь тренінги і таке решта? На мій погляд - це всього лиш спосіб витягнути гроші з соромязливих людей, які не достатньо впевнені в своїх здібностях та фізичних даних.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-5-2010 у 22:32


Колись була така тема
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6594
вона не тільки про це, але і про це також.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 6-5-2010 у 16:36


Цитата:
Звичайно, завжди існували чоловіки, для яких знайомство та зваблення жінок було своєрідним спортом. Та раніше вони не групувались.

Ага, а тепер в команди об'єднуються. :lol:





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 6-5-2010 у 17:15


Цікаво, як ви б відреагували, взнавши, що на вас такі досліди проводили... :mad:



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-5-2010 у 17:29


До речі, а що значить "професійний пікапер"? Ото саме в контексті "професійності"



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 6-5-2010 у 17:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
До речі, а що значить "професійний пікапер"? Ото саме в контексті "професійності"

Гадаю, професійно "розводити" наївних дівчат :rolleyes:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-5-2010 у 17:50


Професійно - значить заробляти гроші. Якщо він заробляє гроші таким чином, то це або альфонс або шахрай або ще щосью



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 6-5-2010 у 17:54


ІМХО, "професійний пікапер"- то діагноз. І таких здалека видно неозброєним оком...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 6-5-2010 у 17:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цікаво, як ви б відреагували, взнавши, що на вас такі досліди проводили... :mad:

без поняття...але те що погано, однозначно!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 6-5-2010 у 18:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Професійно - значить заробляти гроші. Якщо він заробляє гроші таким чином, то це або альфонс або шахрай або ще щосью

Так, є спеціяльні платні курси. Знаю в Києві 200-400 американських грн.
Я тут трішки погуглила і шокована, виявляється ці "курси з ваблення жінок" у Львові і в 2008 були:

http://portal.lviv.ua/ratusha/2008/09/18/115527.html




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 7-5-2010 у 06:58


І шо, він Вас аж з 2008 року зваблював, а Ви не "повелися"? Та за такий час і аматор-непікапер вже би чогось добився! Отакий він проффесіонал!:lol:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 7-5-2010 у 07:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
І шо, він Вас аж з 2008 року зваблював, а Ви не "повелися"? Та за такий час і аматор-непікапер вже би чогось добився! Отакий він проффесіонал!:lol:

:lol: та я не про свого колегу, та й ми тільки місяць знайомі... і звабленням це назвати важко, а так штучки підступні :)
Здивована, що у Львові таке вже давно, а я й не чула.
До речі, гарний спосіб заробляння грошей, не прикладаючи особливих зусиль. Можливо, такі курси й для дівчат організувати :rolleyes:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 7-5-2010 у 07:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Колись була така тема
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6594
вона не тільки про це, але і про це також.

Справді, це кусок статті, на яку яку я подавала в першому повідомленні:
Цитата:
Программирование секс-жертвы

Пикап базируется на другой науке — НЛП (нейролингвистическое программирование людей). Это направление в психологии, разработанное изначально как эффективное средство для лечения психических болезней, на самом деле мощный способ манипулировать поведением людей без их ведома.

Главный завет НЛП: прежде чем добиваться цели, примерить ее на себя — представить, что все сбылось, и понять, а надо ли. Так поступает и мужчина, ищущий партнершу для быстрого секса.

Сложно нарисовать даже примерный социальный портрет типичного “коллекционера”, но попытаемся: возраст любовников-профессионалов колеблется в пределах от 18 до 40. Большинство из них неженаты, имеют достаточные средства к существованию, непыльную работу и много свободного времени. Как правило, пикаперы — жизнерадостные люди, равнодушные к чужим заботам и проблемам. С пикапером легко и интересно общаться, но не больше. Поскольку по сути — это самовлюбленные и очень поверхностные люди.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-5-2010 у 09:09


Соломія не в обіду але щось ну дуже турбують вас всякі питання - залицянна, пікапери, романитчні стосунки, як познайомитися, а чи можна жити окремо і т.д. і т.п.
Скажу так - такі питання треба не писати на форумі в вірутальному світі - а краще в живу зустрічатися, думати, спілкуватися, любити і т.д. В кожного своя думка і в кожній людини свої принципи і бажання.
Тому краще якщо зустрічаєтеся або маєте хлопця то обговорюйте з ним ці питання, а якщо ні - то думайте що для вас краще і як би ви хотіли будутваи стосунки. Питатися це добре але в такій темі тільки ви будуєте своє життя і відносини.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2010 у 09:23


Дем'яне, направду нема потреби вказувати іншим користувачам, про що їм писати.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 7-5-2010 у 18:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Соломія не в обіду але щось ну дуже турбують вас всякі питання - залицянна, пікапери, романитчні стосунки, як познайомитися, а чи можна жити окремо і т.д. і т.п.
Скажу так - такі питання треба не писати на форумі в вірутальному світі - а краще в живу зустрічатися, думати, спілкуватися, любити і т.д. В кожного своя думка і в кожній людини свої принципи і бажання.
Тому краще якщо зустрічаєтеся або маєте хлопця то обговорюйте з ним ці питання, а якщо ні - то думайте що для вас краще і як би ви хотіли будутваи стосунки. Питатися це добре але в такій темі тільки ви будуєте своє життя і відносини.

Пане Demyan, не в обіду!!! Якщо Вам тема не подобається чи Ви далекі від неї, то Вас ніхто не заставляє читати, а тим паче дискутувати щодо неї. Я не "пхаю свого носа" в теми, які для мене не є актуальними і цікавими, наприклад, спорт чи якась там техніка і т.д, і т.п. А тему я створюю, щоб люди могли висловлювати свої думки і нічого особливого, тим паче особистого. Аж ніяк не будую свого особистого життя і аж ніяк я не виношу його на показ, якщо створюю тему, то не обов'язково вона напряму стосується мене. Щодо пікаперів, то мені дійсно здивувало таке явище і мене зацікавило чи хтось про нього чув. А розділ "Адам і Єва" призначений для таких тем, не будете постити там про автівки чи щось подібне. В особистому житті, слава Богу, проблем нема, тож не потребую ваших порад щодо тем спілкування з хлопцем і, повірте, ці обговорення його геть не зачіпають ніяк і про нього мова не йде. А життя моє в Інтернеті не закінчується й живу я на повну і не жаліюсь.
А щодо того, що в кожного своя думка і в кожній людини свої принципи і бажання - то і існують форуми, як наш, щоб обмінюватись думками!




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-5-2010 у 16:51


Не так давно читав у комсомолці статтю, щодо зарплат, та перехід на погодинну оплату праці. Наприкінці статті було соціологічне опитування; людей питали: у скільки вони оцінюють годину своєї роботи. Так от, один з дніпропетровських пікап-тренерів (які проводить тренінги з пікапу) відповів, що розміри своїх гонорарів він не оприлюднить, але менше ніж за 500 грн. за годину (!) він би навіть і пальцем не ворухнув. Відтак, можна довго сперечатися діють ті прийоми чи не діють (я думаю - то все розвод), але в тому, що це прибутковий бізнес в мене сумнівів немає. І, чесно кажучи, не розумію тих людей, що віддають за це чималенькі гроші. Якщо людина сором’язлива, то чи не краще б їй звернутися до психолога? (там платня невелика, але є і соціальні психологи); якщо ж вважає себе некрасивою - краще вже вкласти свої заощадження у власну зовнішність (медицина та косметологія сьогодення роблять справжні дива), а не віддавати тим сучасним О.Бендерам.



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 31-5-2010 у 23:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Якщо людина сором’язлива, то чи не краще б їй звернутися до психолога? (там платня невелика, але є і соціальні психологи); якщо ж вважає себе некрасивою - краще вже вкласти свої заощадження у власну зовнішність (медицина та косметологія сьогодення роблять справжні дива), а не віддавати тим сучасним О.Бендерам.

1. І чому ж одразу до психолога? Чим погано, що людина сором'язлива? А те, що не має хлопець сміливості (наглості) підійти до дівчини на вулиці і познайомитись (нав'язатись, поприставати), то не так вже й важливо. Ітак з таких знайомств толку мало. Не всім дівчатам подобаються сміливі, браві хлопці, які в змозі будь-яку дівчину зачарувати і розбити їй серце. А тихі, виважені та спокійні теж "користуються популярністю".:)І тут тих курсів геть не треба.
2. "медицина та косметологія сьогодення роблять справжні дива". Я не згідна, кожна людина по-своєму гарна та приваблива. Та й зрештою, зовнішність - не головне! Буває, що миле личко, а ось всередині цієї людини нічого милого і серцю любого не знайдеш.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 31-5-2010 у 23:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
1. І чому ж одразу до психолога? Чим погано, що людина сором'язлива? А те, що не має хлопець сміливості (наглості) підійти до дівчини на вулиці і познайомитись (нав'язатись, поприставати), то не так вже й важливо. Ітак з таких знайомств толку мало. Не всім дівчатам подобаються сміливі, браві хлопці, які в змозі будь-яку дівчину зачарувати і розбити їй серце. А тихі, виважені та спокійні теж "користуються популярністю".:)І тут тих курсів геть не треба.

Йдеться, на мій погляд, про хворобливу сором’язливість - я не просто знала таких людей, я була такою в юності, і то страшна бідося, на мене хтось гляне не так, і я - в сльози, заговорити з кимось - жах, подзвонити кудись - галери, хлопець спитає щось на вулиці - у мене ступор. В моєму випадку роль психолога відіграла найкраща подруга. Якби не вона, я й досі заїкалася б, мабуть...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
2. "медицина та косметологія сьогодення роблять справжні дива". Я не згідна, кожна людина по-своєму гарна та приваблива. Та й зрештою, зовнішність - не головне! Буває, що миле личко, а ось всередині цієї людини нічого милого і серцю любого не знайдеш.

Це прописні істини, але бувають такі вади зовнішності, які реально заважають людям жити. Бувають вроджені вади, бувають - наслідки травм, аварій, пожеж... І нічого злого в усуненні таких вад немає. А пластичний хірург, якщо це нормальний лікар, найперше посилає пацієнта до психолога, особливо, коли кобіта (приміром) із нормальним носом стогне, що ніс у неї, як у чаплі, тощо...




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-5-2010 у 23:47


to Соломія Федушко: Ну, я просто не знаю, який контингент ходить на ті пікап-тренінги. Тому й припустив, що туди йдуть або ж дуже сором’язливі, або ті, хто вважають себе некрасивими (бо рекламні гасла пікапу стверджують, що "навіть якщо ти хромий-косий-горбатий, оволодівши нашою методикою, зможеш розвести будь-яку жіночку"). Можу припустити, що туди ходять також ті, в кого дуже багато зайвих грошей просто зі спортивного інтересу.
В тому ж що людина сором’язлива нічого поганого немає (хоча в тому повідомленні я дійсно мав на увазі хворобливу сором’язливість), як і в тому, щоб сходити та поговорити з психологом. В нас на роботі працює в штаті одна дуже мила жіночка-психолог (любов шефа до американізації). Я спочатку до неї навіть ходив з трохи іншими цілями ;) , але потім на ті цілі забив, і ходжу як до спеціаліста. Якщо тиждень виявився дуже напруженим - прийдеш, поговориш, іноді ніби й ні про що, а такий релакс потім відчуваєш, увесь отой вантаж з плечей наче зникає.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 1-6-2010 у 11:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
... рекламні гасла пікапу стверджують, що "навіть якщо ти хромий-косий-горбатий, оволодівши нашою методикою, зможеш розвести будь-яку жіночку".
:lol:
З області фантастики. Хоча можливо, якщо на цих курсах вчать хитростям "впливання на людську психіку", щось пов"язаного з гіпнозом чи чимось з схожим. :rolleyes:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-7-2011 у 00:18


Цитата:
рекламні гасла пікапу стверджують, що "навіть якщо ти хромий-косий-горбатий, оволодівши нашою методикою, зможеш розвести будь-яку жіночку
Трохи іллюстрації:
http://www.youtube.com/user/glhfvid#p/a/u/2/XOam6KIXe5g




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 13-7-2011 у 12:23


Ох, які класні ляпаси отримали ті пікапери.... :lol:



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Елена Войтович
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 23-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 4-9-2011 у 21:14


:o:o:o :lol::lol::lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Елена Войтович
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 23-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 4-9-2011 у 21:15


Уявляю собі... :D:D:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8113
Реклама: