Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Український фільм "Щастя моє" зробив фурор у Каннах
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 20-5-2010 у 22:49
Український фільм "Щастя моє" зробив фурор у Каннах


19 травня, уперше в історії Канського фестивалю на цьому найбільшому світовому кінофорумі було показано фільм, що представляє Україну, "Моє щастя" режисера Сергія Лозниці.

Зі слів продюсера фільму Олега Кохана, фільм справив на всіх приголомшуюче враження й нікого не залишив байдужим. Усі звернули увагу на гарну режисерську й операторську роботу.

"Мій фільм присвячений проблемі корупції", - сказав Лозниця на прес-конференції.

Сюжет картини побудований на історії шофера вантажного автомобіля, який заблудився. У стрічці діють численні персонажі зі своїми історіями й пристрастями. Водночас фільм шокує критичним поглядом на дійсність.

Зазначимо, "Моє щастя" - перша художня ігрова стрічка Сергія Лозниці, який до цього знімав лише документальні фільми. Своє вміння помічати навіть незначні деталі режисер вирішив перенести й у художнє кіно.

"Це настільки непростий і неоднозначний фільм, що результат непередбачений", - обережно відповів Кохан із приводу шансів фільму на головний приз фестивалю - "Золоту пальмову гілку".
http://ukranews.com/uk/news/culture/2010/05/20/19026

Цікаво глянути на цей фільм. Що ж такого особливого в ньому, щоб привернути таку увагу? Імхо, з сюжету нічого цікавого.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 24-5-2010 у 01:30


Незважаючи на надії директора Української кінофундації Андрій Халпахчі («Щастя моє» в Каннах – «як вчинок, як діагноз»), фільм "Щастя моє" на 63 Канському кінофестивалі не отримав не тільки "Золотої Пальмової гілки", а й взагалі, ні одної нагороди не завоював:
http://tsn.ua/glamur/events/peremozhcem-kann-2010-stav-film-tayskog...






WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-5-2010 у 09:06


І той фільм десь можна буде побачити?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-5-2010 у 09:12


Та як оригінально фільм називається, "Щастя моє", чи "Щастье моё" (Schastye Moe (My Joy)), бо я щось ніяк дочитатися не можу?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 24-5-2010 у 11:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Роздольська
Та як оригінально фільм називається, "Щастя моє", чи "Щастье моё" (Schastye Moe (My Joy)), бо я щось ніяк дочитатися не можу?

На офіційному сайті кінофестивалю пише:
SCHASTYE MOE (MY JOY) directed by Sergei LOZNITSA
Все ж таки російський варіант, хоча цей фільм представляє Україну, Німеччину та Голландію, а в пресі заявили, що це українська стрічка.
http://www.festival-cannes.com/en/archives/inCompetition.html




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-5-2010 у 11:26


Може тому і не дали нічого?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 24-5-2010 у 17:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Роздольська
Може тому і не дали нічого?

Офіційна версія невдачі - специфічний склад журі з дуже вузьким поглядом на кінематограф :lol: Всюди українці знайдуть для себе виправдання!




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-5-2010 у 19:00


Аякже, інакше і не можна :lol:



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-6-2010 у 10:33


На Лєнті.Ру є інтерв'ю з режисером
http://lenta.ru/conf/loznitsa/
Чесно кажучи, після прочитання інтерв'ю я би не наважувався називати його "українським режисером"




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-6-2010 у 12:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
На Лєнті.Ру є інтерв'ю з режисером
http://lenta.ru/conf/loznitsa/
Чесно кажучи, після прочитання інтерв'ю я би не наважувався називати його "українським режисером"

Згоджуюся.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 4-6-2010 у 13:25


Та який він український? Лозницю з Україною пов'язує лише те, що він тут ходив до школи, навчався в КПІ та трохи попрацював у Інституті кібернетики - і все це за СРСР. Навіть народився у Белорусії. А знімати почав уже в 90-і й у Росії, закінчивши ВДІК. Тобто з Україною, як державою, Лозницю взагалі нічого не пов'язує. По-моєму, українським його називали лише Олег Кохан, Андрій Халпахчі та окремі журналісти, коли він щось десь вигравав своїми документалками.
Так само і "Счастье моё". Українського в ньому - лише місце зйомок і продюсер. Режисер - незрозуміло, хто;) - постсовіцька людина, що мешкає в Німеччині; оператор - із Румунії; звукорежисер - із Білорусі; художник-постановник - із Росії; режисер монтажа - з Литви; художник по костюмах - з Естонії; актори - російськи. І був би з таким вінегр..., тобто інтернаціоналом фільм російським, якби тамтий Мінкульт не відмовив у бабках. Там відмовили, зате погодилися німці (переважно), а також голландці, ну й Олег Кохан своїх доклав. Тому маємо фільм виробництва: Німеччина - Нідерлади - Україна.
Так що про український продукт - чистий піар. Але непогано хоча б те, що Кохан намагається свої навіть не дуже близьки до України проекти "хоч тушкою, хоч чучелом", хоч за вуха, а притягнути до дому і подати, як своє рідне. Пам'ятає. Дбає.
Наприклад, так було з "Райськими птахами" Балояна. Теж: ну, знімали, частково, в Києві; ну, Сергій Романюк у 2-3 епізодах слідчого зіграв; ну, Вакарчук пісеньку заспівав, здається. І все. А от - "українське кіно".




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-6-2010 у 20:15


Фільм "Щастя моє" здобув два призи “Кінотавра” за режисуру і головного призу Гільдії кінознавців і кінокритиків Росії.

http://culture.unian.net/ukr/detail/188929

P.S. Точно не такий цей фільм український. Факт, що дві нагороди отримав на російському кінофестивалі підтвердив наші здогадки :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 17-6-2010 у 10:23


Тоді тему треба змінити. Типу "російський фільм, яка позиціювався як український"



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-6-2010 у 12:20


Нє, ну в нього український продюсер.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 17-6-2010 у 13:42


Російський фільм, знятий українським продюсером???



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-6-2010 у 14:09


Див. подробиці 4/6/2010 14:25.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 30-6-2010 у 20:56


Цікаві думки до теми: «Щастя моє»: антиросійський фільм українського режисера



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 8-11-2010 у 22:09


"Ми зупинилися в 1917 році й не підемо далі, доки не зрозуміємо, що тоді сталося" - Сергій Лозниця http://gazeta.ua/index.php?id=360180



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 8-11-2010 у 23:04


А він вже десь є? Бо бачив тільки двохвилинний трейлер на ютубі. Афіша поки що порожня: http://kino.i.ua/film/1377/reviews/?advCRvr=pos#tab=afisha
Хто дізнається щось - дайте знати, бо фільм того вартий.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-11-2010 у 00:04


Нічого він не вартий. Зрештою, дивіться самі, на рутрекері є.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 9-11-2010 у 20:34


Цитата:
Нічого він не вартий.


Принаймні тре' дізнатися, за що саме у російському сегменті інтернету лунають заклики притягнути режисера до кримінальної відповідальності ;)

Цитата:
Зрештою, дивіться самі, на рутрекері є.


Дякую, там лише у DVD5 - почекаю, коли з'явиться у DVDRip, причому на котромусь із безлічі безрейтингових трекерів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8144
Реклама: