Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Чи дивитесь Ви місцевий (львівський) 12-й канал?
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 19-3-2003 у 19:29
Чи дивитись Ви місцевий (львівський) 12-й канал?


Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 19-3-2003 у 19:37


Коли Соломія веде "Ранок", то досить часто звучить гарна музика (не раз бачив "Холодно" від Мертвого півня).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-3-2003 у 19:40


Якби Соломія Чубай стала головним редактором, то напевно б дивився.




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-3-2003 у 20:33


Якщо дивлюсь, то в основному футбол, хоча якість трансляції ніяка. Часом як потрапляю на "медіа-резонанс" з цікавими людьми, хоча ведучі також "морозять"



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-3-2003 у 20:45


Мені подобаються передачі Соломії Чубай



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 19-3-2003 у 20:59


Колись дивився РАНОК з Захаром. Цей тип мены ымпонував. Навіть вітання дівчині через нього якось передавав. По електронці. Він то зачитав в ефірі :)
Та й взагалі вів передачі досить цікаво. А зараз нема рано часу на РАНОК. Ну також футбол дивлюся. А більше нічого.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 20-3-2003 у 20:19


Інколи вісник, з професійним інтересом. А так, "нижче плінтуса". Треба щось міняти



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Injust
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 20-3-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-3-2003 у 01:56


Менi примiром дуже подобаються недiльнi музичнi привiтання 12-го каналу,але це така забава для кожного дiяспорського українця.А загалом тi хто критикують 12 канал напевне не мали шанс дивитися мiсцеве телебачення iнших українських мiст.Повiрте,там рiвень ще набагато нижчий,хоча безсумнiвно на 12 каналi є багато тупого,маразматичного та позбавленого жодного смаку та професiоналiзму.Не в останню чергу це пов'язано з масовим вiдливом елiти української журналiстики до Києва та за кордон.Нажаль в умовах сьогоднiшнього Львова журналiст позбавлений багатьох елементарних засобiв роботи,не кажучi вже про низьку зарплатню та перспективи розвитку.
:(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Klins
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 6-4-2003
Нема на форумі

Настрій: OK

[*] написано 6-4-2003 у 21:29


На перший погляд погляд висновок "нижче плінтуса" щодо 12-ого - доволі справедливий, зважаючи на те, що маємо змогу оглядати. Однак є одна річ, від якої, чомусь, ніхто не прагне вивільнитися - просто жахливий стереотип непрофесійності українського регіонального, а у даному випадку - галицького ТБ. Не забувайте, що, приміром, на тому ж 12 каналі є добірка деяких київських і львівських продуктів від тих чи інших продакшн студій, котрі заслуговують на увагу. Йдеться тут, наприклад, про новини від "Укрінформу", які влітку ще точно були на ЛТБ + деякі публіцистичні чи економічні програми, що виходять або раз на тиждень, або узагалі раз на місяць. Узяти, хоча б, "Перехрестя", котре є продуктом американського центру реформ у Києві. Або львівський "Регіон". Можна навести ще кілька подібних прикладів. Тож "плінтус", який оцінюють не лише у Львові, таки є. Інша річ, що він не є безпосереднім продуктом тих, хто працює чи керує 12-тим. Тому "вигрібати" ЛТБ треба наданням ефірного часу для тих, хто має "крутіші" продакшн-можливості. А це переважно приватні студії, що заробляють на голій рекламі. Тож вони зацікавлені у фінансових компромісах. Якщо державне телебачення у Львові працюватиме саме за такою тактикою (звичайно, є свої, скажімо - політичні нюанси), то його будуть дивитися, бо зацікавленість регіональними новинами у мешканців Галичини усе одно є вищою, аніж до новин всеукраїнських. Для прикладу уявіть, яку б глядацьку аудиторію мав нормальний, професійно зроблений спортивний огляд подій на Львівщині?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Olegator
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-4-2003 у 18:59


Я не журналіст і тому не хочу вчити шановних працівників ЛТБ, але чому ТРК "Люкс" робить регіональні новини які мені ЦІКАВО дивитись, і це при тому що зовсім не в "прайм" час (23 год) ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 14-4-2003 у 16:33


Цитата:
Першим відправив користувач Olegator
Я не журналіст і тому не хочу вчити шановних працівників ЛТБ, але чому ТРК "Люкс" робить регіональні новини які мені ЦІКАВО дивитись, і це при тому що зовсім не в "прайм" час (23 год) ?

Бо в людей на ЛТБ інакше працюють мозги. Вони переконані у своїй рагульській геніальності. Вони не працюють для людей і навіть не для себе, а для начальників, які б їх похвалили. ЛТБ-це клініка, де заправляють психи. Вони від цього кайфують. Нормальних людей вони зацьковують або хороші журналісти звідти швидко втікають. Це болото, яке декого засмоктує, а хтось з нього вибирається і стає щасливим, принаймі розуміє. що таке щастя - не працювати на ЛТБ!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 15-4-2003 у 07:21


Слова Одарки мені нагадали відомий роман Кізі "Хтось пролетів над зозуленим гніздом". Цікаво, чи знайдеться на ЛТБ свій Макмерфі, щоб перемогти цю клініку психів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 15-4-2003 у 07:58


Маю одну знайому з ЛТБ - Лесю Котюк. Вона автор та ведуча передачі "Камерата". Передача присвячена класичній музиці, орієнтована на певне коло глядачів, користувалась певною популярністю. БУЛА. Тому що виявляється, тепер якщо хочеш робити передачу, плати за оренду камер, монтажної і т.д. Що цікаве, що німецькі студії готові платити за ці передачі шаленні гроші. А в нас це нікому не потрібно.
Ще один приклад безгрошів'я на ЛТБ. Є у Львові Українська асоціація бальних танців на чолі з Іреною Бусь. п.Ірена запропонувала створити передачу на якій би професійний тренер давав в ефірі уроки бальних танців. На заході такі передачі користуються великою популярністю. Відповідь ЛТБ була настуна: Хочете - орендуйте студію, платіть гроші працівникам і робіть. Доречі, канал ІНТЕР не те що не хоче грошей, а готовий ще й їй платити великі гроші за такі передачі, аби вона приїздила до Києва і робила їх.
ЛТБ плачиться, що немає грошей. Так може пора навчитись їх заробляти. Або простіше поміняти керівництво ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Roksolyana
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 14-4-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: Vesna!!!!!!!

[*] написано 15-4-2003 у 11:14


Я, звичайно, не знаю їхньої "кухні" зсередини, як наприклад, Одарка, але можу сказати одне - там взагалі немає передачі, яку б можна подивитися більше 5-ти хвилин. Чомусь всі питання журналістів повторюються з передачі в передачу, змінюються тільки обличчя запрошених (та і то не так вже часто, тобто повторюються аж занадто регулярно). Коли приїжджаю до Львова, то намагаюся включити ЛТБ з надією - а може щось змінилося, - але студія та сама, інтонація та сама, концерт на замовлення- як і 15 років тому, - одним словом, повертаюся назад у дитинство, хоча хочеться трошки прогресу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 15-4-2003 у 15:12


Керівництво на ЛТБ затверджує Київ. Ми нічого там не вирішуємо. мені деколи здається, що Києву вигідно, щоб ЛТБ пасло задніх, тому вони ставлять відповідних людей, які не пропускали нічого оригінального, та чогось, щоб могло збуджувати гальцьку свідомість - що галичани чи західняки одні єдині. які зберегли справжню українську культуру та мову і то їх тепер одиниці.
Зараз було затвердження нових ведучих та нових програм, після цього вже ніхто з нормальних людей не буде дивитися ЛТБ, вони позатверджули найгірших.
ЛТБ котиться в ще більшу прірву...Жаль, жаль, жаль...
Можливо дупоможуть листи, які ви можети присилати на ЛТБ, пропозиції. щоб ви хотіли бачити, бо на нарадах я чую тільки одне, що людям подобається ЛТБ і ті передачі які вони показують. Там була одна нормальна програма - це "РАнок", поки директором її був Олесь Старовойт, але його звільнили, тому що він не підкорився наказу зам. генерального і тепер там не залишилося нормальних людей. Жаль, жаль, жаль...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 15-4-2003 у 18:26


Одарка, на яку адресу і кому слати листи?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 15-4-2003 у 20:57


Сумно то константувати, але знову зникають повідомлення, навіть без допомоги пана Редактора. Напевно потрібно переглянути свої погляди...
Але може то така містечкова принциповість, і завтра то буде виглядати інакше.
:(:(:(
То напевно, коли йшлось про к.а.ц.а.п.і.в., хоча можна було видалити лише слово, а не все повідомлення....:P




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2003 у 22:33


Повідомлення дійсно було видалено через використання вказаного слова. Хоча, згоден що можна було б і відредагувати. Але вже як є :( Тут я напевно неправий. Втома останніх днів сказується.

З другого боку - маленькі цензурні заміни на Форумі не є інтелектуальним ребусом по придумуванню методу обдурення програми, а вказівкою, що слово бажано не використовувати.

Я наполягаю, що на Форумі заборонено вживати ряд слів, до якого відноситься і вжите Вами. Які саме це слова - здогадатися не важко, при частому вживанні ми їх заносимо в список цензурованих і вони в тексті не відображаються. А спроби записати їх різними словоформами я особисто сприймаю за певну неповагу до Форуму.

Список цензурованих слів зараз дуже маленький, поповнюється при потребі, яка виникає дуже рідко (мене проймає гордість за наших учасників!!), але все-таки дуже прошу його дотримуватися.
У дискусію щодо наповнення списку намірів встрявати не маю по кількох простих причинах, головна з яких - до єдиної думки ми всі все рівно не прийдемо. Крім того, деякі аргументи на підтримку моєї думки щодо наповнення списку мені складно наводити публічно.

Ця тема обговорювалася раніше на Форумі
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=690
І мені ніби здалося, що є розуміння




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 16-4-2003 у 10:04


Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Одарка, на яку адресу і кому слати листи?


Високий Замок, Львівське телебачення, генеральному директору Я.І. Климовичу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Marjana Pjecuh
Газета
**



Повідомлень: 69
Зареєстрований: 16-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: зажурено-оптимі

[*] написано 16-9-2003 у 19:58


Працівники ЛТБ усю безякісність своїх програм пов'язують з поганим технічним оснащенням. Проте до чого тут техніка, якщо журналіст, редактор і взагалі творчий працівник працює головою. Якість сюжету в новинах залежить від підходу до нього автора і його прагнення дійсно зробити сюжет цікавим, а не тупо проінформувати населення про те, що відбулася якась там нарада. В першу чергу вони мають підняти проблему. Чому у своїх сюжетах ЛТБешники, після якоїсь прес-конфернції, тупо показують кадри з конференції, тобто просто обличчя журналістів і осіб, які проводять прес-конфернцію, замість того, щоб познімати кілька кадрів, які безпосердньо стосуються проблеми. Так, можливо, у них немає стимулу до творчого пошуку через невелику зарплату, але її ніколи і не буде, доки вони не почнуть ставитися до своєї професії відповідальніше. Тобто працюватимуть не для себе, а для людей, що і є покликанням журналіста. А наразі, виглядає на те, що журналістки ЛТБ працюють для себе, а саме отримують задоволення лише від того, що їхні обличчя час від часу показують по телевізору. Доки так буде, то ЛТБ так і залишатиметься каналом для глухого села. А владним верхам, для яких цей канал працює, вартувало би задуматися, для чого витрачати кошти на таке, оскільки й так користі вони від таких каналів мало мають, бо їх дивиться дуже обмежене коло осіб.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 17-9-2003 у 08:30


Чув по радіо, що відновила свою роботу програма Ранок.
Хтось вже бачив її?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 17-9-2003 у 08:33


На ЛТБ бракує кадрів. Немає у нас талановитих телекореспондентів, немає авторів. Толму й живитися немає що. А шкода.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Marjana Pjecuh
Газета
**



Повідомлень: 69
Зареєстрований: 16-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: зажурено-оптимі

[*] написано 17-9-2003 у 20:13


Ранок дійсно відновив свою роботу. Хоча, швидше сказати, прото повернувся в ефір пілсля недовготривалої літньої відпустки. Але чи щось змінилося? Так студія стала живішою, бо від тої старої яскраво кольорової з широченими кріслами, покритими яскравими фіранками вже нудило. Зараз автори вже спробували зробити щось на зразок плюсівського сніданку, тільки в дещо менших розмірах.

Наразі що ще потішило, це повернення ведучих лі Боровеуь і Марти більської, які теж вміють вести живо. А от деякі ведучі, які вели програму раніше, не хочеться, щоб поверталися, бо від їхнього, перепрошую, "рагульського" стилю ведення теж дещо тошнило, оосбливо вранці.

Сподобалося і те, що в програмі зявилися свої новини, себто не елтебешівський Вісник. Правда новини ті ж самі, що на НБМ -Львів, але це трохи краще. Раніше ж ведучі озповідали про новини з паперців, без будь якої наглядної, тобто сюжетів, демонтрації.

Але розчарувала таки опреративність. Принаймні я сьогодні не почула (хіба що пропустила) про вбивсто двох міліціонерів, яке було скоєно перед тим увечері. Тому я була заскочена, коли мені вранці предзвонила головий редактор і сказала їхати в аеропорт, бо там пиїхав міністр внутрішніх справ. Проте Люкс і Хвиля про це повідомило з самого ранку.

Хочеться лише побажати, щоб від зміни назви телеканал дійсно став кращим.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 18-9-2003 у 13:23


Маряна, я там працювала і бачила цю кухню всю з середини. НЕ можливо говорити про оперативність, я кщо на цілу брегаду,я ка творить програму ранок працює лишень один копютер, за який бються :)
Ведучі закінчують роботу десб коли 21:00, а потім приїзджають на ефір не заглядаючи в інтернет, бо системні адміністратори в цей час ще сплять (відповідно він не працює). А важлива інформаціє доходить споачатку до програми "Вісник", а потім на другий день вже до програми "Ранок". Там іде боротьба між редакцією новин та молодіжною редакцією.
А про те. що вбили цих двох людей Оля Боровець говорила.
А хто саме тобі з ведучих не подобався?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 18-9-2003 у 13:44


Та нічого не зміниться від зміни назви. Там як не було ніц путнього так і не буде. Всі тоті передачі розраховані певно, вибачте на слові, на матолків. Кіна я там нігди людського не видів. То є так бздури, що шось ся змінить.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 817
Реклама: