Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Новий україномовний журнал "Країна"
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 9-6-2010 у 20:51
Новий україномовний журнал "Країна"


Україномовних журналів у нас не так вже й багато. А тому приємно, коли з’являється новий. І непоганий.
Журнал «Країна» почав виходити з листопада минулого року. Загалом вийшло вже 23 номери. Видавець – «Газета по-українськи» (gazeta.ua). Інтернет-сторінки не має. Зараз він виходить щотижня, з’являється в кіосках у четвер. Ціна – 7 грн.

Відрізняється від інших тим, що це свого роду таблоїд, але такий, що відторгнення не викликає. Тут нема об’ємних аналітичних статей. Зате є:
1. Короткі замальовки з життя «простих» людей. Різні персонажі у різних обставинах, і все це подано з максимальним збереженням прямої мови. Тут бомж не говорить літературною мовою. Коментарі до сюжетів якщо й даються, то мінімальні, і це змушує думати.
2. Короткі дослідження певних тем, розвідки до річниць історичних подій чи персонажів, і не лише України, а по світу. Наприклад, про Івана Семеновича Козловського прочитала таке, що дуже зворушило, і навряд чи ще десь могла б про те дізнатися без спеціальних пошуків.
3. Короткі інтерв’ю (чи навіть скоріше підбірка висловлювань) з відомими і не дуже відомими людьми, причому політики серед них не складають більшості.
4. Такі собі «зрізи» дійсності: певного дня о певній годині щось там відбувалося у владному кабінеті, а в той же час у певному селі сталося отаке… Коли водночас подається 5-6 таких подій, то в сукупності вони подекуди справляють сильне враження, я б навіть сказала – екзистенційне.
5. Рубрика «Чухраїнці тижня». Коротко про те, хто «відзначився» за переліком з 5-ти головних рис вдачі «чухраїнця», як їх визначив Остап Вишня. Правда, в останньому номері її нема, вона чомусь читачам не подобалася. Шкода. Загалом в журналі почуття гумору на рівні.
6. Ось перелік рубрик: Події (Україна, світ, тема, культура, спорт), Оцінки (інтерв’ю, колонка, щоденник, рейтинг, словник), Люди та речі (портрет, репортаж, тусівка, поради, книги, історія, паралелі).

Словом, прочитую від першого слова до останнього з однаковим інтересом. Навіть ходила в редакцію за старими номерами, бо почала купувати не від початку виходу, а хотілося мати всі. В редакції поділилися тим, що на той час ще мали, за що їм вдячна. :-)
Раджу почитати. Звісно, сподобається не всім, але і такий журнал потрібен – просто про життя.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 9-6-2010 у 20:58


Я в Кінопанорамі надибала старенький номер журналу, безкоштовно роздавали. Прочитала, загалом - сподобалося. Тепер купую. :)



Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2010 у 21:06


Головне, щоби він вижив. Було вже багато проектів з гарним стартом, а потім або щезали або псулися. А найчастіше - псулися а потім щезали.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 9-6-2010 у 21:16


Будемо сподіватися на краще. :-)

Зараз наклад досить великий - 21800. І в журналу є все, щоб подобатися дуже різним людям.
Починає потроху з'являтися реклама. Це погано, але ж без неї, мабуть, неможливо. Поки що її мінімум.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2010 у 21:19


Цитата:
Починає потроху з'являтися реклама. Це погано, але ж без неї, мабуть, неможливо. Поки що її мінімум.

Це добре!
Якщо є реклама, є надія на самоокупність. Якщо нема самоокупності - значить є спонсор. А спонсор рано чи пізно "здасть" журнал, це питання лише ціни.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 29-9-2010 у 09:29


Нещодавно потрапив мені в руки один примірник цього журналу. Хочу сказати, що й справді гарна робота, досить цікава інформація подана ненав'язливо в своєрідному стилі і дизайн милий оку. Хоч я не часто читаю журнали, за винятком журналу "Здоровье", але вважаю, що цей варто читати. Одним словом, мені він сподобався.



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 29-9-2010 у 16:33


Пробував шукати якийсь список україномовних журналів, якісь тільки крихти знайшов, більш-менш повного списку не вдалося знайти. Може хтось кине посилання, цікаво подивитися.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 29-9-2010 у 19:57


Знаю, журнал "Четвер", який теж друком виходить: http://chetver.com.ua/



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 23-10-2010 у 19:58


Нині попав мені в руки той журнал. Вартий уваги, цікаво написано і є що почитати!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8177
Реклама: