Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: "Звуки життя" Благодійний концерт
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 11-6-2010 у 10:32
"Звуки життя" Благодійний концерт


Вітаю усіх не байдужих, усіх, хто вірить у мрію і готовий боротись до останнього за щастя не тільки своє, але й тих, хто його потребує. Сьогодні звертаюсь до Вас не тільки від імені Національного театру ім. М. Заньковецької, але й як людина, якій не байдуже до того, що відбувається довкола. Вірю, що мої слова залишать слід у Ваших серцях.

Нещодавно я познайомилася з двома прекрасними дітьми з дуже дорослим поглядом. Річ у тім, що дітки від народження нічого не чують, у їхньому світі не має звичних звуків і все довкола вони сприймають через зір, через дотик тощо. Дивлячись на них я подумала, що це велике чудо чути… Чути, як вранці пролітають по трасі машини, як дріботить дощ, як хтось в маршрутці дуже голосно розмовляє по телефону, чути подругу, яка постійно бубонить про заміжжя. А музика… як прекрасно слухати пісню, її історію, насолоджуватись почуттями, що пробуджуються від звуків.
Тому сьогодні Ми звертаємося до вашого чуття. Почуйте нас і допоможіть Софійці та Юрчикові Вознякам назбирати гроші на складну операцію по відновленню слуху. Кожний Ваш внесок – це крок до музики, до дощу, до шелесту листя, до слова.

Запрошуємо усіх не байдужих 13 червня о 18:00 на благодійний концерт «Звуки життя» за участю
Остапа
«Пікардійської Терції»
Олесі Киричук
Лілії Ваврин
балету «Фієста»
Оркесту національного театру ім. М. Заньковецької.

Покажемо, що означає «ЧУТИ».

Олеся Галканова
Керівник бюро НАУД театр ім. М. Заньковетської
http://www.zankovetska.com.ua/operating_repertoire/353.htm

a56f2f0cef314e915ca78185d135ee8b.jpg - 78kB




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8180
Реклама: