Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Совдепія в львівських гіпермаркетах
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

mad.gif написано 26-6-2010 у 19:48
Совдепія в львівських гіпермаркетах


Вже давно зауважила, що гіпермаркет оптової торгівлі Metro Cash&Carry, що на вул. Городоцькій почав «сходити на пси». То рибу купили запаковану, відкрили, а в ній черв'яки і личинки черв'яків:o, то сметану два рази купили з перебитими датами терміну придатності. Зверху один термін наліплений, а знизу виявляється, що товар вже давненько прострочений, і ще багато неприємних моментів. А сьогодні я була просто в шоці…:mad: Забігла на кілька хвилин купити собі спортивні штани. Нікуди більше не заходила хіба в відділ спорт-товарів. Всього витратила на вибір може хвилин десять максимум. Мало того, що в черзі довелося відстояти майже пів години, бо касир «не має бажання» в суботу працювати, так ще й таку мені сцену закатали…Як виявилося при пробитті товару через касу на штани було дві ціни. Мало того, поверх одного цінника був наліплений інший, з меншою ціною і з іншою назвою фірми. Касир викликала охорону і мене вже не пускають ні туди ні сюди…почали розказувати мені, що я , можливо, наклеїла цінник з дешевшою ціною. :mad: Пішли перевіряти записи камер чи то справді так.
При тому люди в черзі почали нервуватися, і просити касира пропустити хоча б їх, бо вже близько 45 хвилин стоять в черзі…а в іншу годі перейти, бо такі самі всюди черги…на що касир почала неадекватно реагувати з криками та претензіями вже до цілої черги людей. Охоронець, що стояв коло мене почав хамити чоловікові з черги…кілька людей залишили свої візки в черзі і пішли геть.
В результаті три охоронці і двоє працівників відділу як телята чотири рази всі стадом ходили туди сюди перевіряли то один номер, то інший, то на склад ходили, то відео дивитися… дійшли до висновку, що то десь вони помилилися при наклеюванні цінників. Загалом мені забрали часу більше години, знервували страшенно і ні вибачте, ні перепрошую… :o:mad:
Та покупці не прийшли туди щось просити. Покупці прийшли зі своїми грошима і хочуть їх їм віддати, то мають право хоча б на відповідне ставлення. Персонал некваліфікований, з людьми поводитися не вміє, хамить покупцям, організація роботи ні до чого, купа людей робить імітацію роботи, а в результаті повний безлад. По базах даних двадцять хвилин шукали що то за товар і з якого відділу. В конкурентному середовищі, коли кількість подібних магазинів на квадратний кілометр зашкалює, при такому ставленні до покупців Metro довго не протягне. Особисто я більше туди не піду, бо ціни вони поставили європейські, але далі «совкового» сільпо так і не вилізли.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 26-6-2010 у 22:34


-

d127.jpg - 73kB




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Келехов
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 81
Зареєстрований: 18-6-2009
Нема на форумі

Настрій: суперовий

[*] написано 26-6-2010 у 22:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Вже давно зауважила, що гіпермаркет оптової торгівлі Metro Cash&Carry, що на вул. Городоцькій почав «сходити на пси»...


А ви писали свої зауваження в їхній книзі скарг та пропозицій?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 27-6-2010 у 13:55


Ні, то і так нічого не змінить. Книга скарг існує хіба щоб заспокоїти нерви розлючених покупців, практично нічого не зміниться якщо там написати свої претензії.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 27-6-2010 у 14:34


Одного разу хотіла написати скаргу в книгу в Планеті Секонд-хенд, там там ця книга абсолютно нова, не прошнурована і не пропечатана штампом, не зареєстрована взагалі. Мабуть, вони просто після кожної скарги її викидають і ставлять нову :-)) Податкова ними, мабуть, зовсім не цікавиться.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-6-2010 у 21:33


Сумно таке читати, але схоже Рост правий. Менталітет так швидко не зміниш.

Думаю такий допис в інтернеті змінить значно більше, ніж запис у книзі скарг.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 27-6-2010 у 22:25


Щодо запису пропозицій в книзі скарг- єдине що можу їм порадити- видавати своїм працівникам, які працюють в нічні зміни побільше кави, бо в годині так від 4:30 - 5:00 там можна йти і "бери - не хочу", "і взагалі почувайся як вдома":baddevil:. Сплять всі поголовно:o (разів три вже перевірено) - від тих, що мали б бути на реєстрації покупців, в тому числі і вся охорона на вході і виході, і касири - і швидше за все(того не перевіряли :) ), і ті, що сидять на перегляді відео з залів.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-6-2010 у 22:56


Взагалі кажучи, совдепія тут лише в ставленні до людей. Безлад буває всюди. Інша річ, що кастомер завжди правий, і якщо немає відеозапису, який би підтверджував, що хтось переклеїв, ніхто б не мав права затримувати покупця і були б зобов'язані продати товар за вказаною ціною.
А те що помилка з ціною - це проблеми магазину і того працівника, який приклеїв ту ціну.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-6-2010 у 10:14


у мене в цьому магазині завжди щось не так. постійно купую не те що треба та витрачаю купу грошей, отримуючи поганий настрій. таке почуття ніби проїхався у маршрутці з нахабним водієм. вважаю, що єдиний шлях боротьби - це бойкот. що буде, якщо домовитись та зробити так, щоб хоча б один день ніхто не зайшов до крамниці? мабуть зроблять якогось висновку. ударити по гаманцю - це найболюче, а інше їх не турбує.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-6-2010 у 10:20


Не забувайте, що Метро все-таки свій бізнес бачить як гуртові продажі для дрібних продавців (інакше який смисл в обмеженні клієнтів юридичними особами). Тобто там в покупця вже інша мотивація і розуміння того, що за нижчу ціну йому доведеться потерпіти - бо формується дельта, яку він заробить.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 28-6-2010 у 11:55


Та в Метро гуртові ціни часто вищі, ніж роздрібні в Ашані :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 28-6-2010 у 12:06


А ще можна сюди скаргу написати...
http://www.metro-cc.com/dynasite.cfm?dsmid=102646
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 29-6-2010 у 07:48


Треба було звонити відразу в цілодобовий телефон їхній.
Несвіжі товари, перероблені дати і т.д. це не тільки в Метро - фактично в будь-якій "будці" і магазині можна таке знайти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тиндик
Дописувач
**



Повідомлень: 31
Зареєстрований: 1-8-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-8-2010 у 19:42



Несвіжі товари, перероблені дати і т.д. це не тільки в Метро - фактично в будь-якій "будці" і магазині можна таке знайти.[/ rquote]
Все ж таки Метро себе позиціонує як європейський супермаркет - і це дійсно недопустимо. Мені також Метро не подобається - витрачаєш купу грошей, не купивши нічого суттєвого, ще й купу часу тратиш.:mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-8-2010 у 21:43


Тим часом Метро розвивається і скоро збудує ще один магазин:
"11 серпня у Львівській міській раді відбулися громадські слухання проекту містобудівного обґрунтування будівництва багатофункціонального торгового центру компанії «МЕТРО Кеш енд Кері» на вул. Дж. Вашингтона, 8."




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 11-8-2010 у 22:53


Але погодьтесь, велика кількість покупців перейшла до Ашану ...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-8-2010 у 08:51


Думаєте, в Ашані нема нагло прострокованих товарів? Ага, кілька днів назад продавали зі знижкою морозиво с коробці, виготовлене 15 травня!!..



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 12-8-2010 у 09:04


Е-е, ну то трохи інша справа...на тому морозиві ж не переклеїли дату виготовлення і не продавали за його звичною ціною ніби нічого не сталося...а як покупець бере товари на знижку, то мусить трохи вважати- що там не так...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-8-2010 у 19:14


У того морозива термін придатності мабуть 3 місяці, ось якраз до 15 серпня і намагаються продати.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-8-2010 у 07:53


та всюди є такі товари і будуть нажаль.
Щодо переходу клієнтів - це справа така, завжди всюди знайдеться свій клієнт. Біля могу будинку був колись 1 продуктовий магазин тепер їх 7 - і всі живуть добре :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 4-8-2011 у 18:44


Хто би міг подумати, що такий великий торгівельний центр (з іноземним капіталом) як "Ашан" в "Кінгкросі", "зійде на такі пси"... Минулого тижня два рази (!!) попали в ту ж саму неприємну ситуацію...Думаю, що не ми перші, не ми останні, тому вирішила написати тут, щоб інші покупці були уважні. Касири на касах дозволяють собі пробивати товари, які бере покупець по кілька разів, або неправильно вказувати кількість товару, можливо є ще якісь способи обдурювання, але нам попали ті... два рази різні касири, які робили те ж саме...навряд чи то можна назвати механічною помилкою...в одному випадку ціна покупки була завищена рівно на 100% (!!!), що виявилося при повторному перерахунку.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 6-8-2011 у 22:00


А мене от в французькому "Auchan"-і обдурили! Лежить риба морожена, написано - "скидка - 100%". Ну, звісно, то не означає, що її (ту рибу) задурно віддають. Але на касі мусять дати такий собі купон, що дає на протязі двох тижднів знижку на закупівлю в "Ошані" на суму, що коштує та риба. В моєму випадку - 2,49 Є. На касі нам мило посміхнулася касирша "Добрый день! А вы из Германии, да? Ой, а у вас почему-то нетипичный для русских немцев набор продуктов..." ну і так далі, запудрила мозги російською, корочє. В процесі спілкування все порахувала, взяла гроші - а про купон "забула". А ми про нього згадали вже в Німеччині...
Власне, я в Ошан ізджу раз на два місяці, купон той мені до одного місця, але принцип спокою не дає...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 7-8-2011 у 11:41


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Власне, я в Ошан ізджу раз на два місяці, купон той мені до одного місця, але принцип спокою не дає...

Свій до свого по своє? :lol:




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іванна Лука
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 24-7-2011
Нема на форумі


[*] написано 10-8-2011 у 22:42


А я супермаркети незлюбила від того часу як попрацювала там майже пів року. В якому саме не називатиму, але дурять на всьому, що тільки продають. З того часу якщо вже і щось купую, то дуже уважно оглядаю товар, лишній раз переважую ( не завадить).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іванна Лука
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 24-7-2011
Нема на форумі


[*] написано 10-8-2011 у 22:45


Раджу в супермаркетах не купувати готового фаршу, бо в нього додать хімію, що має запах оцету, для довшого зберігання.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8206
Реклама: