Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Совдепія в львівських гіпермаркетах
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 11-8-2011 у 11:03


Цитата: Початково розміщене учасником Іванна Лука  
Раджу в супермаркетах не купувати готового фаршу, бо в нього додать хімію, що має запах оцету, для довшого зберігання.
Ну фарш - це явно не єдиний продукт, який не можна купувати в супермаркетах. Загалом купувати будь-що в тамтешніх кулінаріях це великий ризик: надовго запам'ятаю як мені розповідали люди, що довго працювали в супермаркетах, що спочатку просто продається свіже м'ясо, ще потім, вже зіпсоване, його фасують по пакетах, апотім перевішуються етикетки і воно знову стає свіжим, і в кінці кінців з нього роблять страви в кулінарії... десь через тиждень як воно остаточно вмерло.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 11-8-2011 у 11:06


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
А мене от в французькому "Auchan"-і обдурили!
В українских Ашанах мені завжди подобалось: мабуть зі всіх гіпермаркетів в них відчуваєш себе найкомфортніше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 11-8-2011 у 14:57


Цитата:
В українских Ашанах мені завжди подобалось: мабуть зі всіх гіпермаркетів в них відчуваєш себе найкомфортніше.

Також так думала, але виявилось, що дурять і ставляться до покупців по-хамськи так як і всюди...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 11-8-2011 у 15:22


Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  

Також так думала, але виявилось, що дурять і ставляться до покупців по-хамськи так як і всюди...
Хамство напряму залежить від людей: у нас застразхуватись від нього практично неможливо. Так само людським фактором, як мені здається, пояснюються і випадки, коли людей дурять: в гіпермаркетах настільки величезний cashflow, що скільки б людей ти не обдурив, особливого зиску від цього не буде.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 11-8-2011 у 16:40


Цитата:
Хамство напряму залежить від людей: у нас застрахуватись від нього практично неможливо.

ну то я з вами згідна, але покупець не йде до продавця додому і не бере собі товари з його холодильника, продавець не сидить на робочому місці задурно, робочі місця обладнані, зручні, світло світить, вітер не дує, то чого поводитися по-хамськи?

Цитата:
Так само людським фактором, як мені здається, пояснюються і випадки, коли людей дурять: в гіпермаркетах настільки величезний cashflow, що скільки б людей ти не обдурив, особливого зиску від цього не буде.

що маєте на увазі не буде зиску?
може грошима і не вдасться надурити, але наскільки зрозуміла систему, то в тому ж Ашані при касі касир пробиває певні товари кілька разів (покупець платить за те, чого не брав), по-суті, вони вже вважаються проданими, і чек на них вже пробитий, тобто грошей, наскільки розумію взяти неможливо з каси, можливо взяти ті проплачені продукти....




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-8-2011 у 18:20


Цитата:
може грошима і не вдасться надурити, але наскільки зрозуміла систему, то в тому ж Ашані при касі касир пробиває певні товари кілька разів (покупець платить за те, чого не брав), по-суті, вони вже вважаються проданими, і чек на них вже пробитий, тобто грошей, наскільки розумію взяти неможливо з каси, можливо взяти ті проплачені продукти....

Треба слідкувати, що саме пробивають двічі і то купувати. Собі поганого продавці не куплять :lol:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 12-8-2011 у 10:37


Цитата:
Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Цитата:
Хамство напряму залежить від людей: у нас застрахуватись від нього практично неможливо.

ну то я з вами згідна, але покупець не йде до продавця додому і не бере собі товари з його холодильника, продавець не сидить на робочому місці задурно, робочі місця обладнані, зручні, світло світить, вітер не дує, то чого поводитися по-хамськи?
1 - характер людини 2- іноді сторонні обставини можуть знищити будь-яке бажання поводитися ввічливо.


Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
що маєте на увазі не буде зиску?
Ну що дасть тисяча гривень, якщо там в обігу мільярди? А ось окрема людина може постаратися надурити клієнтів і спробувати поцупити гроші... чи просто набрати собі додому тих товарів, що пробиті декілька разів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-8-2011 у 09:50


Цитата: Початково розміщене учасником Назар Самойленко  
Так само людським фактором, як мені здається, пояснюються і випадки, коли людей дурять: в гіпермаркетах настільки величезний cashflow, що скільки б людей ти не обдурив, особливого зиску від цього не буде.
Якщо людину надурили, то їй абсолютно індифірентно, чи тут мав місце людський фактор чи це така політика компанії. Якщо для Ашана важлива репутація, нехай він ретельно слідкує за всіма касирами.



Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Назар Самойленко
Дописувач
**



Повідомлень: 60
Зареєстрований: 1-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 16-8-2011 у 16:11


Нехай кожний залищиться при своїй думці. Я вже казав, що мені в Ашанах комфортно і ніхто мене там не дурив. Якщо раптом почнуть дурити, буду відповідно реагувати. Бажання заздалегідь кричати "йди до біса зі своєю м'ясорубкою" в мене нема. Ще раз повторю: поки що в моїх очах репутація в компанії нормальна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 2-1-2012 у 22:42


Не люблю тем такого типу, але ніц не поробиш, вже і Ашан зіпсувся! Перед Новим роком продавали стільки явно попсутих продуктів, що то жах просто!!! Але найбільше вразили мандарини, геть погнилі, які швидше за все просто хотіли розпродати...можна було б сказати, що то випадковість, але то вже не першй раз...недавно така ж ситуація була з лимонами...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 3-1-2012 у 00:29


Ашан вже рік як зіпсувся :( Багато попсутого, є навіть підробки. Заради декількох дешевих товарів їздити туди задалеко. Ковзанка та решта забав надто дорогі, магазини міняють асортимент рідко, розпродажу не дочекаєшся.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8206
Реклама: