Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Як користуватися інтернетом в 2025 році. Інструкція користувача.
Катерина Слобода
Модератор
******Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

shocked.gif написано 8-7-2010 у 10:39
Як користуватися інтернетом в 2025 році. Інструкція користувача.


http://blogoscoped.com/archive/2010-06-24-n15.html

Ідентифікація особистості

Перед підключенням переконайтеся, що ви отримали свою ідентифікаційну картку від місцевих органів влади. Анонімне підключення до Інтернету було визнано незаконним у Законі про обмеження анонімності 2012 року, тому ви повинні забезпечити прив'язку ваших коментарів, листів, повідомлень та іншої інформації до вашого реального імені. Виконати ідентифікацію особи дуже просто: ваш комп'ютер (працює під управлінням MacOS 15 або ChromeOS7 і вище) автоматично підключиться до найближчої картки і підтвердить її справжність, використовуючи ваші біометричні дані. Поголіться і не надягайте темні окуляри, вуаль або контактні лінзи перед початком біометричного сканування; не рекомендується виконувати біометричну аутентифікацію після довгої нічний пиятики.
Геолокація

Інтернет розділений приблизно на 120 регіонів. Це зроблено для того, щоб забезпечити доступ до підходящої для вас розважальної інформації, а також для того, щоб вам не потрапила на очі інформація, яка може вас збентежити. Регіон визначається автоматично, відповідно до вашого місця розташування в момент входу в Інтернет і якщо воно збігається з країною, зазначеною в ідентифікаційній картці, все готово для початку роботи. Користувачі з США можуть насолодитися чудовими ремейком телевізійних шоу, захищених авторським правом США, таких як «Друзі 2020», в той час як користувачі з інших країн можуть мати інші смаки й уподобання.

Примітка для мандрівників: плануючи поїздку за кордон, не забудьте звернутися за геолокаційною візою, щоб отримати можливість доступу в Інтернет в потрібній країні. Як варіант, ви можете просто надіти свій кібер-костюм і відправитися в подорож по інших країнах за допомогою Google Street View 3D Plus Touch. Оскільки Google Street View 3D Plus Touch покаже тільки ті сторони життя в іншій країні, які легальні в тому місці, де ви знаходитесь, з його допомогою ви можете безпечно і раціонально пізнавати інші культури по всьому світу.

Підключення до правильного інтернету

Наявність тієї чи іншої інформації багато в чому залежить від того, до якого Інтернету ви підключилися. Підключившись до інтернету GoogleAppleAmazon, ви отримуєте швидкий доступ до величезної цифровій бібліотеки, безлічі фільмів, а також до певного набору схвалених веб-сторінок, створених незалежними розробниками. Підключившись до інтернету DisneyWarnerBrosViacom, ви отримуєте доступ до іншої цифрової бібліотеки, іншого набору фільмів і схвалених незалежних веб-сторінок.

Хоча ми не можемо особливо рекомендувати один з типів підключення в порівнянні з іншим, інтернет goo: / / відмінно підходить для досліджень, не навантажує мозок розвагами і спілкуванням, а dis: / / забезпечує більш швидкий доступ до фільмотеки.


Інформація для дорослих

Якщо ваш вік, вказаний в ідентифікаційній картці, перевищує 21 рік (30 в деяких країнах), ви маєте законне право на доступ до інформації для дорослих. Інформація для дорослих включає в себе порнографію, немодеровані обговорення на форумах, а також політичні дебати, альтернативний погляд на релігію, творче самовираження і свободу слова в цілому. Якщо ви ще не досягли 21-річного віку (30-річного в деяких країнах), ви можете обговорювати політичні та релігійні питання зі своєю родиною, і крім того, ви володієте свободою творчого самовираження у власному будинку (регулюється місцевим законодавством).
Придбання ліцензії на інтернет-серфінг

Придбання ліцензії на інтернет-серфінг (ЛІС) є необхідною умовою для того, щоб зробити всесвітню павутину безпечною для всіх. До того як уряд зробив ЛІС обов'язковою для всіх, люди часто губилися серед численних веб-сайтів, наївно клацаючи по банерах «Вибери одну з цифр і виграй iPad» і отримуючи у відповідь купу спаму у спливаючих вікнах. Щоб отримати ліцензію, потрібно пройти навчання у вашій місцевій Школі інтернет-серфінгу, яке зазвичай займає не більше 2-5 днів. Вам необхідно ретельно підготуватися до випускного тестування, у ході якого ви повинні будете відповісти на прості запитання, наприклад:

* Що таке піраміда, і чи працює в дійсності ця схема?
* Як замінити сонячні батареї на моїй кібер-рукавичці?
* Чому не слід погано відгукуватися в мережі про свій уряд або великих компаніях своєї країни?
* Чому користуватися Інтернетом без ідентифікаційної карти незаконно?

Реклама товарів
Як ви, ймовірно, знаєте, продакт-плейсмент і платна реклама товарів у відео і текстах замінили всі інші форми реклами. Майте на увазі - платне розміщення інформації є єдиним способом підтримувати роботу Інтернету в тому вигляді, в якому ми його знаємо; без продакт-плейсменту Інтернет не зміг би існувати! У 2014 році всі великі контент-провайдери домовилися про використання продакт-плейсменту замість будь-яких інших форм реклами, а з 2019 урядові чиновники в більш ніж 80 країнах також використовують цю схему, згадуючи різні комерційні продукти в своїх політичних виступах. Це безпрограшна ситуація, тому що вона дозволяє платити менше податків.

Технічний жаргон

Іноді ви будете стикатися зі скороченнями, специфічними для Інтернету. Якщо ви не звикли до такого технічного жаргону, тримайте глосарій в межах досяжності або завантажте його в свій модуль розширення мозку. Ось декілька ключових слів:

WWW - буквально «World Wide Web» (всесвітня павутина), вирази, уживані в початковий період функціонування Інтернету. З тих пір воно вийшло з ужитку, але його все ще можна почути від деяких літніх мешканців мережі. Як і комунізм, це була приваблива, але в той же час, абсолютно нереальна ідея.
Вірус - вірус, який ветерани Інтернету часто називають «комп'ютерним вірусом», являє собою програму, що інсталюється в ваш мозковий чіп і покликана стимулювати ваші комерційні потреби. Якщо ви раптово виявили в собі сильне бажання побігти до супермаркету і купити величезну кількість сухих сніданків певного бренду, це могло статися через дії такого «комп'ютерного вірусу». Ці програми, безумовно, є незаконними, оскільки стимулювання комерційних потреб через мозковий чіп може бути зроблене лише з добровільної згоди користувачів та такому користувачу повинно бути не менше 6 років.

LOL - буквальне значення цієї абревіатури втрачено (можливо, ви пам'ятаєте, що згідно із Законом про очищення мережі, прийнятому в 2015 році, було випадково видалено чимало архівних матеріалів). Як правило, таке скорочення інтерпретується як форма сміху.

Заробіток в Інтернеті
Існує безліч можливостей заробити гроші в Інтернеті. Ось короткий огляд деяких способів, якими ви можете легально заробити долар чи два:

Якщо ви зможете влаштуватися на роботу як «інтелектуальний працівник», то будете 8 годин на день відповідати на прості напівавтоматичні питання на зразок «Хто зображений на фото чоловік або жінка?». Відповідаючи на ці запитання, ви допоможете поліпшити алгоритми обробки даних, що належать таким компаніям як Google.

Можливо, вам пощастить, і ви отримаєте високооплачувану роботу «розповсюджувача ідей», яка полягає в тому, щоб відвідувати різні сайти і чати, залишати там коментарі, розмовляти з людьми і впливати на їх думку, розповідаючи про те, наскільки хороший певний продукт, ідея чи людина. Тільки уряд США дає роботу близько 150 000 розповсюджувачам ідей в мережі.

Робота в якості редактора інформації. Щодня в Інтернеті з'являються нові нелокалізованої статті, зображення, новини та коментарі користувачів. Для того щоб отримати допуск в локалізовані версії мережі, вони повинні бути відредаговані з урахуванням місцевих культурних і правових вимог. Робота редактора інформації полягає в тому, щоб знати ці вимоги і змінювати інформацію відповідним чином, видаляючи або переформульовуючи факти, які можуть викликати занепокоєння або когнітивний дисонанс у споживачів.

Пошук партнера

Ви самотні і шукаєте надійного супутника життя? На підставі ваших біометричних даних, доходу, місця розташування, а також результатів тесту на Загальну Психологічну Орієнтацію (СПО), зазначених у вашій ліцензії на інтернет-серфінг, вам буде запропоновано від 10 до 100 кандидатів, які проживають у вашому районі. Спочатку знайомство з усіма цими людьми може здатися утомливих способом знайти свою справжню любов. У кого є час, щоб зустрітися з десятьма людьми, про яких навіть не можна з упевненістю сказати, чоловіки вони, жінки або роботи? Однак майте на увазі: у покоління ваших дідусі та бабусі не було ні одного з цих інструментів, і їм все-таки вдалося закохуватися.
Якщо ви наткнулися на нелегально поширювану інформацію

Який не безпечний Інтернет є сьогодні, все одно одного разу ви можете наткнутися на інформацію, яку вважатимете тривожною. Можливо, вас шокує доповідь з політичних питань в іноземній державі, можливо, виявиться зображення частково оголеного тіла, яке до вас ніхто не помітив, може бути, ви завантажите невідредаговану версію книги, виданої до 1990 року. Обов'язково повідомте про ці сторінки до місцевих органів регулювання Інтернету, використовуючи кнопку «Повідомити про неналежну інформацію» у вашій ОС. У разі необхідності подальшого розслідування до вас може звернутися команда інтернет-професіоналів; вони зустрінуться з вами у вашому домі, щоб перевірити поточні налаштування обладнання для інтернет-серфінгу та загальну психічну стабільність.

Це простіше, ніж здається

Хоча здається, що потрібно вивчити дуже багато інформації, щоб зробити перші кроки в Інтернеті, ми не хочемо, щоб вхід в Інтернет вас лякав. Використання всесвітньої мережі - це розслаблюючий і гармонійний досвід. Кілька десятиліть тому, коли Інтернет був тільки винайдений, це було місце хаотичних блукань. Мережу наповнювали різні точки зору, велика кількість порушень авторських прав, нелокалізована інформація, анонімні наклепницькі кампанії, несанкціоноване програмне забезпечення та багато іншого. Нам справді пощастило, що ми маємо доступ до Інтернету в 2025 році, а не в 1995. Ласкаво просимо до мережі, і бажаємо приємного проведення часу!:o :lol: :baddevil::baddevil::baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8224
Реклама: