Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Жінок в Україні таки дискримінують?
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-7-2010 у 20:38
Жінок в Україні таки дискримінують?


Надибала днями цікаву статтю. Виявляється в Україні відбувся круглий стіл, присвячений питанням нерівності жінок. Автор Маша Міщенко

Якби мені випала честь і гроші займатися суспільною діяльністю, я би, безумовно, обрала тему прав дитини. Мене глибоко вражають і розстроюють сиротинці навіть на фотографіях. І я завжди заздрила Швеції – країні, де дитина не буває сиротою більше кількох днів (там дуже розвинена система опіки та прийомних родин), країні, де в принципі нема сиротинців. Швеція – також країна, яка уособлює оптимальну модель гендерного представництва, де половину відповідальних постів посідають жінки. Тому, я часом думаю, що може зникнення сиротинців не лише наслідок збалансованої державної політики, а й наслідок того, що цю політику реалізують жінки.

Круглий стіл, який відбувся в Інституті народознавства, був присвячений гендерному мейнстримінгу і українській гендерній політиці.

Гендерний мейнстримінг – це водночас і концепція, і стратегія, яка полягає у впровадженні гендерної рівності на всіх рівнях через її врахування при прийнятті політичних рішень.

Сама концепція «рівності статей» почала активно обговорюватися потужними жіночими організаціями світу двадцять п’ять років тому. Спочатку одвічне жіноче питання було порядком денним конференцій ООН та Ради Європи. Якщо говорити просто, організацій авторитетних, але не вельми впливових. Але 1996 року Європейська комісія прийняла підхід інтегрувати гендерні пріоритети в політику. А це на хвилиночку – серйозний поворот. Відколи Європейська Комісія (фактично уряд ЄС) прийняла гендерний пріоритети це не лише започаткувало моду на жіноче представництво у владі, а й почало носити зобов’язуючий характер для впровадження підходу в законодавства країн.

Представництво жінок стало ознакою європейськості. А сам комплексний гендерний підхід означає організацію, удосконалення і оцінку процесу прийняття рішень з урахуванням проблем рівності статей. Згідно цього підходу, компетентність політиків і чиновників щодо впровадження у сферу їхньої діяльності «вимірювання» рівності статей стане невід’ємною частиною їхньої фахової діяльності.

Чому Міністерство оборони закрило дані з жіночого питання?

На круглому столі, присвяченому жіночому мейнстримінгу ще раз повторили про те, як в країні уявляють фемінізм. Сам термін, на думку, представниць жіночих організацій України скомпрометований, демонізований, а деколи – спотворений. Навіть представниці української влади відмежовуються від поняття фемінізм. На круглому столі навели приклад, коли відома жінка, яка претендувала на посаду посла Доброї волі ООН з прав рівності, яка має свій Фонд, опублікувала свою програму. І в пункті формування гендерної свідомості було написано: «дівчата мають вивчити моду, щоб стати берегинями». ЗМІ просуває ідеал жінки, яка все встигає, ідеально виглядає, працює та ще й берегиня. Оці тиражовані ЗМІ стереотипи, чоловік – годувальник, жінка – берегиня лише посилюють дискримінацію, замість того, щоб просувати ідею різноманітності людського досвіду.

З одного боку, в Україні нема низового жіночого руху, з другого – суспільство не готове до ідей гендерного мейнстримінгу.

Ідеї, які зараз панують в Україні симптоматичні для неопатріархату.

На думку представниць жіночих організацій, доки не буде суспільного запиту на такі підходи держава імітуватиме гендерну політику. Нав’язування тій чи іншій групі гендерного мейнстримінгу – справа невдячна. Але деколи саме життя вимагає увагу до жіночого питання. Жінкам пошили форму з ґудзиками, на жіночу сторону. Але защіпки для краваток залишили старі. А на цих защіпках містить емблема – тризуб. Тож, у жінок – військових був вихід – або порушувати статут і ходити без краваток, або вдягати защіпку догори ногами, але тоді догори ногами ставав і державний символ. Тоді військове керівництво вирішило провести дослідження на жіночу тему. Провели, але коли військове керівництво ознайомилося з результатами, воно одразу ж засекретило результати, та штатну посаду радника міністра з гендерних питань. (Підозрювалося, що там були шокуючи дані щодо специфічних стосунків між чоловіками та жінками військовими в замкненому середовищі). Міноборони стало єдиним міністерство, яке має фахівців із гендеру. І для них це не питання, це результат практичної потреби, переваг або відсутності переваг.

У гендерних питаннях новий уряд дмухає на молоко?

Чи може новий уряд, керівник якого заявив, що жінки не вміють робити реформи, відчувати «жіноче питання». Чи є в уряду розуміння та бажання впроваджувати концепцію тендерного мейнстримінгу? На це питання найповніше відповіла керівник «Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні» Лариса Кобилянська:

– За п’ятнадцять років роботи в сфері гендеру я працювала з різними урядами, міністрами. Щодо нової влади… Уявіть, що вразливій людині сказали, що в неї нечищене взуття. То вона взуття чиститиме десять разів на день. Десь така сама ситуація з новою владою. Нинішніх можновладців дуже налякали закидами щодо їхньої гендерної нечутливості. Може, вони раніше й слова такого не знали «гендер». А нарешті дізналися, що це таке, дізналися, що їх звинувачують в утисках, тож тепер вони дмухатимуть і на молоко. Я ще ніколи не бачила, щоб уряд у перші чотири місяці роботи збирав всеукраїнську нараду з гендерних питань під головуванням прем’єра чи віце-прем’єра. А цей збирає. Вони розуміють, що чутливість до гендерних питань – це добрі манери, тому вони намагатимуться формалізувати свою політичну волю. І більше того, я переконана, що це піде на користь суспільству, яким би одіозним не був цей уряд. Якщо з цього ефективно скористається суспільство, і зможе використати прийняти гендерні здобутки, то це піде на користь. Зрештою, прийнята формально під тиском незалежність України, стала реальністю. Згадаймо, що «Державну програма з забезпечення тендерної рівності в українському суспільстві 2007-2010 роках» підписував Янукович, а нову підписуватиме Азаров. І хочу нагадати, що яка б одізона не була вищезгадана програма, але там є пункти – представити більшу кількість жінок у Раді, а також надрукувати монети з зображенням жінок. І це вже прогрес, це ж які сублімації мали відбутися у свідомості попереднього уряду, щоб піднятися до такого рівня розуміння. Нам, звичайно, хотілося, щоб були правила нормального цивілізованого лобіювання накладене на нормальне грамотне розуміння гендерних питань нормальними політиками. Але ми не можемо скласти руки й чекати десять років на нормального керівника. Так, часом буває соромно за наших керівників. Ну посоромимося, але нехай справа робиться…

Чи вирішать проблему квоти щодо жіночого представництва в уряді?

У європейських країнах є багато механізмів досягти паритетної присутності жінок у владі. Найкращим у останні роки визнаний національний механізм забезпечення рівності в Іспанії. В Україні ситуація складна. Жоден уряд не взяв відповідальності при призначенні, висуванні, при формуванні законодавчої бази зафіксувати не лише гіпотетичну можливість, а й реальну, забезпечену діями реальним пропорційним представництвом жінок і чоловіків.

У судах ситуація взагалі складна… Теоретично, громадяни можуть напряму звертатися щодо порушень їхніх гендерних прав. Але порушення трудових прав довести можна. Сексуальні домагання дуже важко, але гіпотетично довести можна, то порушення політичних прав довести неможливо. Також неможливо довести порушення прав, де йдеться про стереотипи та зображення, які вас образили. Навіть позови не беруться до уваги. Суди зазвичай відповідають так: якщо ви доведете, що це (зображення або вислів) особисто ВАС образило, а потім ви доведете, що це вас ще й ОБРАЗИЛО, тоді, можливо, ми розглядатимемо позови. І зауваження, що це порушує моє право, які жінки не сприймається судом.

Щодо квот… Це, якщо просто пояснювати, зобов’язання, коли, наприклад, у партійному виборчому списку обов’язково повинні бути присутні жінки. Хтось з журналістів на дискусії жартував, що за умови прийняття квот каже, у партійних списках збільшиться кількість коханок партійних босів. На що представниці жіночих організацій зазначили, що тоді там поменшає кількість охоронців і водіїв партійних босів. І вже серйозно додали, що жодна країна не вирішила стартово питання досягнення паритетної участі чоловіків і жінок без квот. Квота можу бути тимчасовим заходом, може існувати на рівні домовленості внутріпартійної або міжпартійної квоти…

Законопроект 1332, в якому передбачається, що в кожній п’ятірці повинні бути присутні обидві статі сім раз не проходив в українському парламенті.

Постскриптум

На сьогодні виглядає так, що українські уряди, намагаючись на догоду Європі демонструвати гендерну адекватність, створюють програми, та просять активістів жіночих рухів за потреби формувати якісь доповіді та папери для європейських організацій. Ці програми розвитку тендерної рівності, вироблені в Києві, у регіонах мутують у дивні ініціативи. Наприклад, в організацію виставки жіночих портретів очима отців Луганщини або проведення конкурсу «Сільська жінка року».

А феміністки, окрім еволюційного шляху розвитку жіночого питання (це коли замінить покоління політиків прийдуть інші, для яких рівність при прийнятті рішень буде органічним, стане їхньою суттю), роблять якісь кроки.

Очолюють відповідні програми, традиційно співпрацюють із державними органами, думають, через які механізми можна просувати ідею рівності та переконати «силову групу» (чоловіків), що перерозподіл влади буде корисним для суспільства.

А також, відловлюють смішні випадки. Наприклад, нещодавно міністерство оборони видало гендерний «перл»: «вдосконалити форму жінок для того, щоб чіткіше підкреслити лінію талії» :). А ще створюють віртуальні музеї жіночої нерівності. Такий віртуальний музей «Стоп сексизм» створили харківські представниці жіночого руху, і свого часу його створення підтримав тоді губернатор Арсен Аваков. Там усі експонати проштамповані надписом «інфіковано сексизмом» та його організатори просять жінок надсилати артефакти.
http://culture.unian.net/ukr/detail/188951
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 16-7-2010 у 21:55


Та ще і як дискримінують:mad:
http://www.unian.net/ukr/news/news-386877.html
Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-7-2010 у 22:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Та ще і як дискримінують:mad:
http://www.unian.net/ukr/news/news-386877.html
Й справді, тепер варто подумати над "Кодексом киянки" :lol::lol::lol:
Та ж ця "кумедія" мала благородну мету: "проти підвищення комунальних тарифів":saint:
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 11-12-2010 у 18:17


Цікаві факти про гендерну нерівність в Україні висвітлені у статті: Чи є в українських офісах гендерна рівність?
Цитата:
В Україні вперше під егідою Євросоюзу пройшов конкурс на найкращого роботодавця року.
Організатори конкурсу відзначають 2 проблеми:
1. нерівну оплату праці чоловікам та жінкам
2. домінування чоловіків на керівних посадах.
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 11-12-2010 у 22:21


Ще раз переглянув топ-старт, а заодно і оригінал Маши Міщенко. Словосполучення "Тендерна рівність" (двічи), у купі з іще загадковішим "Тендерним мейн-стри-мін-гом" в контексті якихось феміністок зірвало дах.
Цікаво, ніхто не знає, що воно за одне, а надто саме в цьому контексті?
Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 12-12-2010 у 16:44


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Ще раз переглянув топ-старт, а заодно і оригінал Маши Міщенко. Словосполучення "Тендерна рівність" (двічи), у купі з іще загадковішим "Тендерним мейн-стри-мін-гом" в контексті якихось феміністок зірвало дах.
Цікаво, ніхто не знає, що воно за одне, а надто саме в цьому контексті?


Щодо терміну "тендерний", то підозрюю, що це банальна містейк, оскільки у Ворді є така функція, яка замінює слова, думаючи, що виправлення правильні. Тобто, все ж таки це "Гендерний мейнстримінг".

Гендерний мейнстримінг – (як я розумію) це метод, спосіб навіть серйозна стратегія, яка використовується для досягнення паритету між статями. З англ. "gender mainstreaming" або ж "Комплексний підхід до проблеми рівності між чоловіками та жінками".
Поэтому, чтобы достичь реального равноправия, необходимо при принятии всех политических и социальных решений учитывать специфические интересы мужчин и женщин.
Суть в тому, щоб досягти політичної та соціальної рівності при прийнятті всіх важливих рішень потрібно враховувати специфіку інтересів як чоловіків, так і жінок, що є нейтральним ставленням до двох статей.

Дізнатись більше можете ось тут: http://www.unece.org/stats/gender/genpols_r.htm
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 12-12-2010 у 16:46


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Ще раз переглянув топ-старт, а заодно і оригінал Маши Міщенко. Словосполучення "Тендерна рівність" (двічи), у купі з іще загадковішим "Тендерним мейн-стри-мін-гом" в контексті якихось феміністок зірвало дах.
Цікаво, ніхто не знає, що воно за одне, а надто саме в цьому контексті?


Щодо терміну "тендерний", то підозрюю, що це банальна містейк, оскільки у Ворді є така функція, яка замінює слова, думаючи, що виправлення правильні. Тобто, все ж таки це "Гендерний мейнстримінг".

Гендерний мейнстримінг – це метод, спосіб навіть серйозна стратегія, яка використовується для досягнення паритету між статями. З англ. "gender mainstreaming" або ж "Комплексний підхід до проблеми рівності між чоловіками та жінками".

Суть в тому, щоб досягти політичної та соціальної рівності при прийнятті всіх важливих рішень потрібно враховувати специфіку інтересів як чоловіків, так і жінок, що є нейтральним ставленням до двох статей.

Дізнатись більше можете ось тут: http://www.unece.org/stats/gender/genpols_r.htm
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-12-2010 у 21:25


Ось не треба в мене розвивати комплекс меншовартості!:mad: Мало того, що мейнстрімінг, так тепер ще і містейк, причому взагалі банальна:o
Експеримент власноруч проводив - гендер на тендер Ворд замінює, але це ще не привід. Стаття вийшла у друк, відтак заперечення не приймаються. Тим паче, що в тексті "гендерна рівність" зустрічаєть 1 раз, а тенедерна - 2: що на що було випралено?
Хоча, да: чукча не чітатєль, чукча - пісатєль.

ЗІ. А все одно цікаво, як можна було би зрозуміти тендерну рівність у гендерному дискурсі як симулякрі нерівності статей без порушення тяглості постмодерністської парадигми Бодріяра?
Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 12-12-2010 у 21:43


Що-що, а "розвиток комплексу меншовартості" - це найменше до чого я схильна у спілкуванні з людьми :lol:
На величезний жаль (!!!) інформаційне наповнення сайтів і Мережі є подекуди жахливе! Тож я припустила таку можливість :saint:
Якщо чесно, сьогодні статтю не перечитувала лиш тоді, коли постила, але зараз це зроблю :)
І зможу з нарівні з вами подискутувати щодо тендору чи гендеру :)))
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 12-12-2010 у 22:09


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Ось не треба в мене розвивати комплекс меншовартості!:mad: Мало того, що мейнстрімінг, так тепер ще і містейк, причому взагалі банальна:o
ЗІ. А все одно цікаво, як можна було би зрозуміти тендерну рівність у гендерному дискурсі як симулякрі нерівності статей без порушення тяглості постмодерністської парадигми Бодріяра?


Хм... Імхо, в ідеалі має бути "ґендер" :saint:
Але все ж таки схиляюсь до думки, що "тендер" - це помилка, оскільки "«Державну програма з забезпечення тендерної рівності в українському суспільстві 2007-2010 роках»"(як вказано в статті) В.Янукович не підписував, підписував «Державну програма з забезпечення ґендерної рівності в українському суспільстві 2007-2010 роках»: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1834-2006-%EF

Але маю велику надію, що автор статті термін "тендерна рівність" не асоціює зі значенням англ. слова "tend"... :lol:

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Експеримент власноруч проводив - гендер на тендер Ворд замінює, але це ще не привід. Стаття вийшла у друк, відтак заперечення не приймаються. Тим паче, що в тексті "гендерна рівність" зустрічаєть 1 раз, а тенедерна - 2: що на що було випралено?

І в статті "тендерний" зустрічається 3 рази ;)

Можливо, я помиляюсь, але цей варіянт найбільш реальній :)
А то наявність "тендерної рівності", щось не дуже приваблива :saint:
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3412
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 12-12-2010 у 22:48


Так, у нас яскраво виражена проблема... як ви тут казали? ага, ґендерної нерівності.
Як відомо, коли потрібно розібратись, має місце явище, чи ні, потрібно звернутись до народної творчості.
Ось щось на кшталт анекдоту, тобто власне народної творчості, який яскраво засвідчує: так, ґендерна нерівність в нашому суспільстві є.
- Марисю, а де твій Іван?
- Та он, під столом сидить.
- Чого?
- А він господар дома, де хоче, там і сидить!
Тобто, як видно, навіть в анекдоті сказано, що чоловік господар, керівник. Тому можна зробити висновок, що жінок притісняють!
Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-12-2010 у 01:19


Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Експеримент власноруч проводив - гендер на тендер Ворд замінює, але це ще не привід. Стаття вийшла у друк, відтак заперечення не приймаються. Тим паче, що в тексті "гендерна рівність" зустрічаєть 1 раз, а тенедерна - 2: що на що було випралено?
І в статті "тендерний" зустрічається 3 рази ;)
"тендерний" - 3, а "тендерна рівність" - 2, о!Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-12-2010 у 01:21


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
можна зробити висновок, що жінок притісняють!
Не притісняють, а притискають:D
А ще - витискають - з-під столу. А то чоловікові - хазяїну, господарю й альфа-самцу вже і присісти нема де:rolleyes:
Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 13-12-2010 у 09:18


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
"тендерний" - 3, а "тендерна рівність" - 2, о!

"гендерної нечутливості" -1 раз :lol:
Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
можна зробити висновок, що жінок притісняють!
Не притісняють, а притискають:D
А ще - витискають - з-під столу. А то чоловікові - хазяїну, господарю й альфа-самцу вже і присісти нема де:rolleyes:

Значить тепер такі " хазяїни, господарі й альфа-самці" пішли, що дають себе "притискати, притісняти"! ;) А подекуди самі під стіл добровільно лізуть :lol:
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 13-12-2010 у 10:28


Хм... Цікаво, а тема то звучить "Чи дискримінують жінок?", а виявилось, що страждають наші сильні половинки від жорстокою несправедливості... :DWebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3412
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-12-2010 у 22:23


Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Хм... Цікаво, а тема то звучить "Чи дискримінують жінок?", а виявилось, що страждають наші сильні половинки від жорстокою несправедливості... :D

Ну от і розібрались, кого дискримінують і хто страждає :)
Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Елена Войтович
Дописувач
**Повідомлень: 65
Зареєстрований: 23-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 4-9-2011 у 22:00


Цікаво, що коли мова заходить про те, щоб щось зробити, що чоловіки сильна половина, то вони ж зразу кричать, що в Україні рівноправність. Якщо ж жінку до влади чи хоча б спробувати посперечатись з тими ж таки чоловікама, відразу "Мовчи, жінко, твій день 8 березня"! Не дискримінація??? Явна!!! :mad::mad::mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2215
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 4-9-2011 у 23:01


Цитата: Початково розміщене учасником Елена Войтович  
Цікаво, що коли мова заходить про те, щоб щось зробити, що чоловіки сильна половина, то вони ж зразу кричать, що в Україні рівноправність. Якщо ж жінку до влади чи хоча б спробувати посперечатись з тими ж таки чоловікама, відразу "Мовчи, жінко, твій день 8 березня"! Не дискримінація??? Явна!!! :mad::mad::mad:

Ов... І хто би міг подумати?
Перевір МОВУ переглядача!
Українська спільнота користувачів Arch Linux
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 5-9-2011 у 12:09


По моєму вже десь це писав... Жінок Скіфи, Вікінги, Варяги перед боєм відправляли на переговори, котрі, як правило закінчувалися миром...
... А почалося все з того, що релігійні перекази народної творчості відібрали у Яхве Астарту, щоб не перешкоджала войовничим особам чоловічої статі правити світом.

"...Бог сначала создал мужчину а потом женщину. Сначала делается набросок, а потом- шедевр..."

...Ой же ж зараз дістану на горіхи...
Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 5-9-2011 у 14:22


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  

"...Бог сначала создал мужчину а потом женщину. Сначала делается набросок, а потом- шедевр..."

Цілком погоджуюсь з вами ;)
WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лариса Молодіна
Новак
*Повідомлень: 22
Зареєстрований: 26-9-2011
Нема на форумі


[*] написано 22-1-2012 у 12:58


дискримінація однозначно є, особливо коли роботодавці не беруть на роботу молодих дівчат, мотивуючи це тим, що вони "підуть у декрет і доведеться шукати заміну"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3412
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-1-2012 у 14:38


Ха! Так є ще такі роботодавці, які не хочуть брати на роботу людей, мотивуючи тим, що вони погані фахівці! Ну чи не дискримінація?

По відношенню до роботодавця світ жорстокий. Якщо він не буде конкурентноздатним, він збанкрутує. Йому ніхто скидок ніяких за найм молодих дівчат не дає. А найме він таку дівчину, потратить свій час, свої гроші, щоб її всьому навчити, нарешті настане час, коли вона зможе виконувати свої обов'язки добре і почне приносити роботодавцю прибуток (для чого її і брали на роботу), як тут - друже мій, я в декрет, бай-бай...
Поставте себе на місце цього роботодавця і чесно дайте відповідь - на скільки молодих дівчат вас вистачить?

На ринку по відношенню до фірми та сама ситуація. Якщо клієнт має сумніви, що фірма зможе протягом певного часу забезпечувати його послугами необхідної йому якості, він цій фірмі відмовить. І що, власнику фірми кричати "караул, дискримінують!"?
Це ринок. Ринкова економіка зі своїми акулячими жорстокими законами виживання. А ніяка не дискримінація. Виживає сильніший.

Тому вихід - ставати фахівцем, який одразу почне приносити фірмі прибуток. Такого, не дивлячись ні на вік, ні на стать, роботодавці відірвуть з руками.

А то ситуація дуже нехороша. Бізнесмен у нас виходить крайнім у всьому - працівникам він зобов'язаний, державі він зобов'язаний, всім зобов'язаний, особливо молодим дівчатам. Тільки йому ніхто нічого не зобов'язаний, виживай, як знаєш.
Не хоче тратити час і гроші на навчання молодого фахівця - це дискримінація, а от коли таки візьметься за це, навчить всього, а молодий, уже фахівець, скаже - дякую красно, я тебе покидаю - це не дискримінація? Запропонуйте, як цю проблему вирішити! А то ковдру на себе перетягувати кожен гаразд, за рахунок інших...
Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2012 у 14:41


Цитата: Початково розміщене учасником Лариса Молодіна  
дискримінація однозначно є, особливо коли роботодавці не беруть на роботу молодих дівчат, мотивуючи це тим, що вони "підуть у декрет і доведеться шукати заміну"

А це хіба неправда?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1501
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 22-1-2012 у 17:19


(с) "не плач, дитинко, не квадратна, не квадратна..."
Пардон, Правда, правда... :baddevil:
Тому підприємці й наймають жінок, у яких менше двох дітей "на визначений термін" - як правило на рік. Якщо завагітніє - ну то піде в "декрет", але обов'язку приймати на роботу після декрету немає.:(
І взагалі жінкам (та й чоловікам) слід усвідомити, що світ несправедливий.:P От, почитайте:

http://biznes.delfi.lv/bizopinion/andor-yakab-pochemu-ya-ne-dam-vam...

http://biznes.delfi.lv/bizopinion/andor-yakab-ya-ne-dayu-rabotu-ya-...
Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 8952
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2012 у 17:31


Трохи забагато шуму навколо цієї, дещо підліткової по стилю, статті.Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8234
Реклама: