Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Жінок в Україні таки дискримінують?
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-1-2012 у 10:31


Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  
(с) "не плач, дитинко, не квадратна, не квадратна..."
Пардон, Правда, правда... :baddevil:
Тому підприємці й наймають жінок, у яких менше двох дітей "на визначений термін" - як правило на рік. Якщо завагітніє - ну то піде в "декрет", але обов'язку приймати на роботу після декрету немає.:(
І взагалі жінкам (та й чоловікам) слід усвідомити, що світ несправедливий.:P От, почитайте:

http://biznes.delfi.lv/bizopinion/andor-yakab-pochemu-ya-ne-dam-vam...

[url]http://biznes.delfi.lv/bizopinion/andor-yakab-ya-ne-dayu-rabotu-ya-antisocialen.d?id=42064804
[/url]
Бач, як в підприємців думки сходяться...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-1-2012 у 10:39


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Трохи забагато шуму навколо цієї, дещо підліткової по стилю, статті.

Я боюсь, Андрію, що для компетентної оцінки даної статті тобі доведеться перекваліфікуватись з науковців в бізнесмени. Щоб на власній шкірі відчути, що таке, наприклад, рахунок на газ в 2000 грн/місяць в офісі площею 71 кв. м. Запитаєш. чому така сума? А вартість газу для комерційних установ - більше 5 грн/куб. От просто так захотілось нашим чинушам.
Ну і так далі. Не маю часу зараз розписувати...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2012 у 11:44


Та я розумію загальний зміст повідомлення, більше того, я солідарний з автором. Висловлені там проблеми є визначальними для мене причинами, через які я і не йду наразі в бізнес.
А мій скепсис стосувався не статті, а шуму навколо неї. На мою думку, кожен, хто мінімально орієнтується в мікроекономіці, не мав би нічого нового для себе взнати. Тому шум навколо статті засвідчує низьку економічну грамотність населення.
Ну і для наших реалій ця стаття не зовсім відноситься. Думаю, наші підприємці були би щасливі мати лише ті клопоти, які є наведеними в того угорця.

Цитата:
Не маю часу зараз розписувати...

Спробуй розписати. Можливо вдасться отримати кусочок суспільної уваги і до себе, і потім заробити завдяки саморекламі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 23-1-2012 у 21:35


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Трохи забагато шуму навколо цієї, дещо підліткової по стилю, статті.

Я думаю, що стиль статті доволі підлітковий, проте викладені думки та спостереження у цій статті є доволі болючими і важливими, хоч на перший погляд цього не бачиш. А справа тут не тільки у гендерному рівноправ'ї чи фемінізмі (й справді це слово вже має запаскуджене смислове значення), а й в нашому розумінні про порядне ставлення до людей (якраз приклад, наведений Ростом, добре демонструє суть проблеми).




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2012 у 22:56


Трішки повертаючись до теми дискусії, скажу, що найкращий спосіб боротися проти дискрімінації жінок- це не боротися проти нерівності, а прагнути до гармонійної взаємодії. Є купа професій і видів діяльності, у яких жінки на голову вищі за чоловіків (зазвичай), і потреби ідти в відпустку по догляду за дитиною не створюють принципових незручностей працедавцю. З другого боку, напевно жінці безвідповідально хапатися за якусь дуже напружену і критично важливу роботу на третьому місяці вагітності, та ще й не попередивши керівництво про те, що чекає їх за пару місяців.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Косовська
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 120
Зареєстрований: 23-10-2009
Місто: Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: щоб не плакать, я сміюся ...

[*] написано 23-1-2012 у 23:52


Легко вам чоловікам говорити про рівність і тому подібне, вам не відчути того ... Ви думаєте вагітність це так легко, так жінка вагітна і йде в декрет, а хіба чоловік не може захворіти, а хіба мало чоловіків іде в так званий декрет (бере відпустку по догляду за дитиною), але при прийомі про чоловіків так не думають. В мене була моя життєва історія. Я родила дитину під час навчання (на початку 5 курсу). Після закінчення університету влаштовувалась на роботу (дитині було 1,3 рочки), то в роботодавців пробігла думка: "В декрет вона скоро не піде, але ж дитина маленька, дитина може часто хворіти, от тоді вона на роботу не зможе виходити, і на лікарняних буде сидіти...". А не вже від того хтось застрахований? То про яку рівність іде мова?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 24-1-2012 у 01:39


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Трохи забагато шуму навколо цієї, дещо підліткової по стилю, статті.
О! Влучне визначення. Саме - підліткова.
Тобто, весь тон статті:
а я такий класний!:rolleyes:
а ви мене гнобите!:mad:
а я на вас образився!:wow:
а ви мене ще покличете:P (бо я ж такий класний)!
а я не піду!!:P:P
а ось тоді ви всі дізнаєтеся!:o
але буде пі-ізно-о-о!!!:P:P:P
и-и-и:(:(:(

Підприємець? Ризикун?
Балабол?

Только в самом конце разговора я обидел его, я сказал:
- Капитан! Никогда ты не будешь майором!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-1-2012 у 02:42


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Трохи забагато шуму навколо цієї, дещо підліткової по стилю, статті.
О! Влучне визначення. Саме - підліткова.
Тобто, весь тон статті:
а я такий класний!:rolleyes:
а ви мене гнобите!:mad:
а я на вас образився!:wow:
а ви мене ще покличете:P (бо я ж такий класний)!
а я не піду!!:P:P
а ось тоді ви всі дізнаєтеся!:o
але буде пі-ізно-о-о!!!:P:P:P
и-и-и:(:(:(

Підприємець? Ризикун?
Балабол?

Только в самом конце разговора я обидел его, я сказал:
- Капитан! Никогда ты не будешь майором!

Кожен бачить те, що хоче.
Людина просто описала ситуацію. З цифрами.
Ніякого хникання, чи підлітковості я в тому не побачив.
Може тому, що сам з цим стикаюся напряму?

Dmy, а ти ким працюєш? Чи таки власну справу маєш?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-1-2012 у 03:00


Цитата: Початково розміщене учасником Ольга Косовська  
То про яку рівність іде мова?

Це не нерівність, а оцінка ризиків.
Чи ви хочете заставити роботодавця робити те, що йому невигідно? Напевно, думки про можливі невиходи на роботу працівника, на якого розраховують, мають під собою підстави і не народились на порожньому місці?
То чому ви не вважаєте нерівністю заставляти роботодавця робити те, що йому не вигідно, без жодної компенсації?

Ще раз кажу - запропонуйте реальний вихід з цієї ситуації, взаємовигідний - і проблема зніметься.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 24-1-2012 у 05:57


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Кожен бачить те, що хоче.
Людина просто описала ситуацію. З цифрами.
Ніякого хникання, чи підлітковості я в тому не побачив.
Може тому, що сам з цим стикаюся напряму?

Dmy, а ти ким працюєш? Чи таки власну справу маєш?
Звичайно, не маю. І ніколи не прагнув. І що?
А угорський "Капітан Очевидність" із таким же успіхом міг би викласти таблицю множення. А що? Теж цифри та й інформативності приблизно стільки ж.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Косовська
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 120
Зареєстрований: 23-10-2009
Місто: Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: щоб не плакать, я сміюся ...

[*] написано 24-1-2012 у 08:46


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

Це не нерівність, а оцінка ризиків.
Чи ви хочете заставити роботодавця робити те, що йому невигідно? Напевно, думки про можливі невиходи на роботу працівника, на якого розраховують, мають під собою підстави і не народились на порожньому місці?
То чому ви не вважаєте нерівністю заставляти роботодавця робити те, що йому не вигідно, без жодної компенсації?

Ще раз кажу - запропонуйте реальний вихід з цієї ситуації, взаємовигідний - і проблема зніметься.


Оцінка ризиків кажете..........ну незнаю, на мою думку це боязність, хіба неможу зрозуміти перед чим саме.

А вихід один, потрібно перестати ділити людей на "чоловік" і "жінка". При прийомі на роботу більше звертати увагу на те, що людина вміє, знає, навики ...
Адже так як жінка може піти в декрет, так саме чоловік може зайти в "запой". Чому про таке ніхто не думає, коли приймають на роботу?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 24-1-2012 у 11:50


Тому що запой це явище випадкове, поодиноке, малоймовірне, тоді як вагітність - очікуване і бажане і на 99% ймовірне :)



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 24-1-2012 у 14:52


Цитата: Початково розміщене учасником Ольга Косовська  
так саме чоловік може зайти в "запой". Чому про таке ніхто не думає, коли приймають на роботу?


Думаємо, дитинко, думаємо... Я відмовив одній пані у працевлаштуванні, хоча вагітніти їй було вже пізно, але в "запої" вона провалювалася регулярно...:baddevil:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-1-2012 у 22:53


Цитата: Початково розміщене учасником Ольга Косовська  

Оцінка ризиків кажете..........ну незнаю, на мою думку це боязність, хіба неможу зрозуміти перед чим саме.

А вихід один, потрібно перестати ділити людей на "чоловік" і "жінка". При прийомі на роботу більше звертати увагу на те, що людина вміє, знає, навики ...
Адже так як жінка може піти в декрет, так саме чоловік може зайти в "запой". Чому про таке ніхто не думає, коли приймають на роботу?

Ольго, ви навіть собі не уявляєте, про скільки всього думають кадровики, чи за їх відсутності керівники підприємств, приймаючи людей на роботу.

Я би радив молодим дівчатам, чи матерям, пробувати влаштовуватись на роботу в великі компанії. На відміну від невеликих фірм, де практично кожна посада індивідуальна, ключова, і відсутність працівника сильно відчувається, в великих ключові посади - це місця керівників, усі решта як правило дублюють, значно легше в разі чого знайти людині підміну.

Або, як я вже казав, запропонуйте керівнику варіант, який вирішить проблему.
Наприклад, в мого товариша в його копі-центрі працює молода жінка, мати чотирьох дітей, і зовсім молода дівчина, щойно одружена. Працюють через тиждень. Є чітка домовленість, якщо одна не може вийти на роботу в свій час, інша її підміняє.
Але навіть при цьому я декілька раз заставав його за копіром, тому що ставалось щось несподіване і підміняти не виходило, а інших людей відволікати від своїх обов'язків можливості нема.
Він, буває, і за кур'єра працює, коли в того щось стається, і за сервісного інженера може стати, коли один захворіє, другий на виклику...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-1-2012 у 22:58


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

Цитата:
Не маю часу зараз розписувати...

Спробуй розписати.

Не можу, друже. Роботи купа, а та форумна писанина забирає стільки часу... Он, про поїздку в Меджугор'є дописати не виходить ніяк, а їздив то я ще в жовтні.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2012 у 23:03


Цитата:
Я би радив молодим дівчатам, чи матерям, пробувати влаштовуватись на роботу в великі компанії. На відміну від невеликих фірм, де практично кожна посада індивідуальна, ключова, і відсутність працівника сильно відчувається, в великих ключові посади - це місця керівників, усі решта як правило дублюють, значно легше в разі чого знайти людині підміну.

Абсолютно згоден, це оптимальний варіант. Окремо зазначу, що часто жінкам легше працювати в таких компаніях чи держустановах ніж чоловікам. З якихось психологічних причин чи що.

Ну і про фріланс не варто забувати. Робота на дому. Репетиторство.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 25-1-2012 у 00:33


Яскравий приклад дискримінації http://columbus2.livejournal.com/1269414.html



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 25-1-2012 у 02:48


"Втрачений диплом вважати недійсним" - це такий новий тактичний прийом? Аби Москаль зайвий раз не копав?
Офтоп, звичайно:cool:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 25-1-2012 у 19:35


Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Трохи забагато шуму навколо цієї, дещо підліткової по стилю, статті.

Я думаю, що стиль статті доволі підлітковий, проте викладені думки та спостереження у цій статті є доволі болючими і важливими, хоч на перший погляд цього не бачиш. А справа тут не тільки у гендерному рівноправ'ї чи фемінізмі (й справді це слово вже має запаскуджене смислове значення), а й в нашому розумінні про порядне ставлення до людей (якраз приклад, наведений Ростом, добре демонструє суть проблеми).


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Трохи забагато шуму навколо цієї, дещо підліткової по стилю, статті.
О! Влучне визначення. Саме - підліткова.
Тобто, весь тон статті:
а я такий класний!:rolleyes:
а ви мене гнобите!:mad:
а я на вас образився!:wow:
а ви мене ще покличете:P (бо я ж такий класний)!
а я не піду!!:P:P
а ось тоді ви всі дізнаєтеся!:o
але буде пі-ізно-о-о!!!:P:P:P
и-и-и:(:(:(

Підприємець? Ризикун?
Балабол?

Только в самом конце разговора я обидел его, я сказал:
- Капитан! Никогда ты не будешь майором!


Ги... Для того, аби отак безапеляційно визначати стиль статті як "підлітковий", то може варто прочитати її в оригіналі? Чи нє? :lol: Хто подужає?:cool:

А відносно "утисків", то (ІМНО, звичайно), жінок в Україні утискають так само, як російську мову...:lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 26-1-2012 у 11:31


Прочитав статтю в оригіналі.
Крім цифр і графіка не зрозумів нічого. Мабуть не знаю угорської. :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-10-2012 у 21:10


Цікава стаття про те, що "гендерне" питання, як і "мовне" стає інструментом політичного піару..
І взагалі там є немало цікавих думок.
Зазначу, що автором є дама.

Цитата:
Теоретически можно установить квоты на равное количество женщин и мужчин в органах власти. Тогда эти места благополучно займут любовницы и массажистки, сами знаете чьи. Так вот в чём вопрос. Пусть любовница и массажистка будут рядом, пусть государство их содержит, платит им зарплату и жильё предоставляет. А то, только охранники и водители сейчас на довольствии бюджета.





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8234
Реклама: